Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak to budem medzi prvými gratulantami :cool: .Ale fakt minulú sezonu si tým držal ty. :wink:

no ale teraz my yogy dnes si ma obehol tak sa budem snazit ta zase dohnat mas 2b naskok

Uz si to dohnal :cool: ale neboj porazĂ­m ĹĄa. :D

opat yogy sme spolocnymi silami ziskali dostatocne bodov takto nech je to dalej a je dobre

FEAR456 sa dnes dostal na čelo hádam sa tam udržíš .GRATULUJEM
A dnes sme stiahli síce len 2 body v skupine o umiestnenie na prvého ale ak to takto pôjde tak vyhráme.

vdaka za podporu yogy teraz nam chyba 1b a mame druhe miesto bojujme chlapci do nich nech je daky titul

Chlapci paradne nasa forma graduje,avsak netreba to zarieknut,treba dalej makat a nakoniec dostaneme aj zasluzene ovocie :D Mne uz svita na lepsie casy :roll: aj v tabulke som sa trosku posunul,no na mna sa ****** teraz treba pomoct najma Fearovi aby sa udrzal na veducej pozicii a takisto aby sme sa timovo dobre umiestnili.Takze draci bojovat !!

Drexel Dragons Forever !!

chlapci sme na druhom mieste treba sa tam udrzat proste mi musime take striebro by sa nam hodilo :D takze dnes zabojujme

Paráda chlapci.Docela vám, táto sezóna vyšla. Najmä fearovi(pred tebou fear ,musím dať klobúk dolu) a aj Yogimu sa darilo. :cool: V poslednom čase, sa prebral aj Chester.Je mi ľúto, že som vám moc nepomohol ,ale taký je život.Raz si hore a raz dolu. :cry: :cry: Dnes tipujem s vami naposledy, bolo mi v tomto tíme supr a budem vám držať palce, aby sa vám darilo, aj v budúcich sezónach. :bye2: :bye2:

Milos chcem sa ti v mene celeho timu podakovat za tie 2 sezony co si obliekall dres drakov,pomohol si mi ked sa skoro rozpadol tim tekte za to ti patri velka vdaka.A co sa tyka vykonov tak aj to som spokojny ,zdatne si nam sekundoval a takisto ziskaval dolezite body pre tim.Individualne sice niesi nejak vysoko ale najma timovo si istil.Takze este raz velka vdaka milos a nech sa ti ci uz v novom time alebo individualne dari co najlepsie. :cool:

gratulujem k peknemu 2. miestu naozaj vynikajuci zaver sezony. fear gratulujem aj k vitazstvu v individuale.

chesty mas pochvalu.

fuha, no vy ste zabrali hlavne na konci! Gratulujem pani, hlavne tebe fear :wink:

Gratulujem fearovi ,že udržal 1 priečku v individuálnej súťaži :cool: a aj Yogimu a Chesterovi, že sme nakoniec obsadili pekné 2 miesto, v tímovej súťaži. :taptap: :taptap:

Som rád, Ĺľe som aspoĹ

dakujem vam za gratulacie :D ale schvolco ten nemusi gratulovat ved aj on sam to vyhral spolu so mnou takze ja zaroven gratulujem jemu som spokojny s umiestenim timu ved skoro celu sezonu sme boli 4 a teraz sme skoncili 2 velmi dobre velmi :cool:

Uvod ste nezachytili co Vas stalo dolezite body, potom ste nas na konci vsak pekne ponahanali a dosiali vo velmi silnej konkurencii pekne 2 miesto. Gratulujem, aj Chesterovi k dobre zlozenemu timu. 8)

Chlapci trosku neskoro sice ale predsa som si nasiel cas na net,tak chcem sa vam hlavne podakovat ze skvele vykony pocas celej sezony,najma fearovi ktori bol so mnou v time asi najdlhsie,ze ste to so mnou dako vydrzali :D
Dufam ze som vam bol v tejto sezone dobry GM aj ked viac menej neaktivny koli nedostatku casu.Takze touto cestou sa vam chcem aj za to ospravedlnit.Obsadili sme krasne 2 miesto vo velmi vyrovnanej sutazi zvlast sa to ceni v takej konkurencii ako Fire Birds,Red Devils ci The Best Bibbers.
Samozrejme nezabudam ani na hlavnych rivalov timu - Evil Insiders a Blue Angels ktori su ale trosku z formy momentalne.
Na zaver som sa este chcel ospravedlnit za svoje vykony v PO kole lebo to bolo naozaj nieco hrozne so mnou,som sidlil niekde na 60 priecke,aj ked na konci mi svitlo na lepsie casy a posunul som sa a tych par miest hore :roll:
Pripadam si ako Colorado :oops: No ale pre mna nieje dolezity individualny uspech ale timovy takze ozaj som velmi rad ako sme skoncili.
Uplne na zaver velka pochvala Fearovi ktori sa stal vodcom timu a takisto mu zdatne sekundoval Yogy.Vsetko to istil zozadu skuseny Milos a ja ako by som mal dovolenku toto PO kolo :? Takze este raz vdaka chalani a tesim sa na dalsie ucinkovanie v spolocnom time :wink:

EDIT : a dakujem za pochvalu najma od Opena a Janika od nich sa to naozaj velmi ceni

Zdravim Drexel Dragons.Chlapci boli ste zdatni superi a najma skvely finish nam narobil starosti...Aj ked tento tym je uplne ini,akym bol,ked som ho opustal,stale je silny a teraz ste to aj dokazali....Prekvapil ma najma fear,ktory bol fakt super,ale vsetci ste ukazali,ze DD su stale velmi silni!!!!Som rad,ze hned po EI ste skoncil prave vy.GL to next season(s)

No takze pomaly je koniec augusta,koniec prazdnin tak pomaly sa opat zacinam venovat KTL a samozrejme teamu Drexel Dragons. :)
Po minulej sezonne nas opustil milos,ktoremu chcem podakovat za jeho sluzby a ze bojoval za nase farby.Skoncili sme teda traja tak sme hladali stvrteho clena a nakoniec sme aj nasli,je to Durza kvalitny tipek ktory prisiel od Eagles.Nieje v KTL az tak dlho ale Drexel Dragons vzdy stavalo na vychovu mladeze a novacikov :D ved napokopm napr. ja som vysledok :D Takze nase zlozenie pre nadchadzajucu sezonu je nasledovne :

Chester - nadalej budem posobit ako GM,samozrejme so suhlasom zvysnych troch clenov. :roll:
Fear - teamova dvojka,opora nasho teamu,ocakam ze potvrdi svoje skvele vykony z minulej sezony.
Yogy - zacal tipovat predchadzajucu sezonnu podobne ako Durza v teame Eagles kde ich spolopraca bola dobra,tak dufam ze sa to obnoci aj u nas :wink:
Durza - caka ho premierova sezona,kolo za drakov uvidime ako to zvladne ale myslim ze dobra investica a ze sa nam vyplatil tento nakup.

Tak to by bol taky tutorial pred novou sezonou tu este zverejnim zmluvy a platy pre doplnenie aby sme to mali vsetko kompletne :D :

Chester - 9,5 mil Eur za celu sezonnu,ako GM nevymenitelny /zaratane aj pridavky ako manazera :D /

Fear - 7,5 mil Eur zmluva na 3 kola sezonny,v zmluve ma aj kauzulu nevymenitelny ako jediny tiper teamu okrem GM samozrejme.

Yogy - 4,25 mil Eur zmluva na 2 kola sezonny,po 2 kolach prebehnu rokovania o predlzeni zmluvy.

Durza - 4,25 mil Eur na 2 kola sezonny,po 2 kolach prebehnu rokovania o predlzeni zmluvy.


Celkovy sucet platov : 25,50 mil Eur
Celkovy rozpocet : 32,5 mil Eur


Vsetky zmluvy su v sulade s novymi pravidlami ktora urcita komisia KTL na kongrese.


Nakoniec chcem predstavit nove bannery,ktore nam vytvoril VirtiQ za co mu dakujem podla mna su perfektne a tymto aj upozornit vsetkych clenov nasho teamu nech si ich daju ako podpis.Najdete ich v teme pokec : VirtiQ Graphic Sector. :roll: Na zaver este predstavenie aj noveho loga : Obrázek
Podla mna fajn logo,take jednoduchsie ale splna ucel taktiez vdaka pre Virtiqa ktory ho urobil :)

testik noveho bannera....Takze zachvilu to vypukne :cool: dufam ze sa nam bude dobre spolupracovat.

Zdravim vas moji noví spolutiperi :) .Dufam že sa nam bude dobre spolupracovať. Som hrdy na to že hajim farby tymu Drexel Dragons a dufam že pomôžem tymu v jeho napredovani a dosahovani len tych najvyšších cielov :) .Taktiež sa musim podakovat celemu tymu že my dal možnosť bojovat za tento tym. DAKUJEM :)

Chcem Vás pozdravit moj oblubeny tím a v novej sezone Vám zaželat jedine a to je byt na Piedestály :D
Kedze ja by som sa tomu nevenoval kazdodenne a kolko si tento tĂ­m zasluzi (vravel som to aj skvelemu GM Chesterovi).
Chester skvele poznamenal, ze tento tim sa zameriava hlavne na mlade talenty, ktorim sa neboji dat sancu a z mladych talentov vychadzaju neskor obrovske hviezdy KTL :D
Durza je podla mna skvelym adeptom na volne miesto, ktore bohuzial Milos opustil!
Drzte sa Draci :twisted:

Vsetci clenovia maju pochavli za tipovanie pripravnych zapasov NHL,na vysledkoch momentalne nezalezi az tak ide predsa len o PRIPRAVU na doladenie pripadne zohratie clenov a podobne...

No asi som to trosku prechvalil :lol: s tou pripravou, no nist hlavna je aj tak sezona :roll:
Mno ja sa snazim a netipoval som v priprave vsetko ale myslim si nato ze som vsetko netipoval si drzim peknu 8 poziciu :)....ale v sezone to bude lepsie ...dufam ..... :cool:
Takze 3. oktobra zaciname t.j od stredy pekne kazdy den natipovat,hlavne na cas a nebolo by zle aj keby spravne :D :D
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS