Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

jj chce to razne kroky vedenia timu :!:

Zacneme tym, ze zo vsetkeho obvinime petrika :bitka3:
kajo » Štv Nov 07, 2013 12:02 am píše:jj chce to razne kroky vedenia timu :!:

Zacneme tym, ze zo vsetkeho obvinime petrika :bitka3:
Mám dojem, že to nám ide najlepšie :jn: Ale dajak sa na PO pripraviť treba :lol2:

Ale asi by sme nemali prezrádzať našu taktiku takto verejne
Joe S. píše::hmm: začína polovačka na holuby? :jupi:

Vyberajme bročky a hurá na lov
Tak ako? Podarilo sa nejakeho holuba skolit?

Ja len ze ci sa vam aspon v tom polovani zadarilo ked uz v tipovani ste marni… :jn:
Jasne, ze sme nemali sancu ked si mi pomenil tipy :hroza: Nechcel som to nikomu vraviet, ale ty si zacal :fucker2:
:thumbsdown:

ani plný zásah nestačí na výhru, ja to už je*em
jedno slovo - petrik :thumbsdown:
Joe S. píše:inak akosi nám viazne komunikácia, lukáš a redy by mohli aspoň na chvíľu odložiť zubné kefky a venovať sa aj teambuildingu
Mal som nejaký psychický blok z traumy spôsobenej počas nočného tréningu s kefkou. Zrazu sa odvšadiaľ vyrojili petrikovia. :panika: Má to vplyv aj na moju hru, stále ho vidím niekde v hľadisku. V minulom zápase sa dokonca na chvíľu objavil na kocke počas komerčnej prestávky.
navrhol by som vylúčiť petrika:

1. z yahoo
2. z KTL
3. z hokejfóra


A potom nás už nezastaví nikto a nič
konečne
My sme blazni
Obrázek
sme vyrovnaný tím :lol2:
Kedze sme vsetci zhruba na jednom mieste, nedame si tieto posledne dva dni nejaku motivacnu stavku? :hmm:

Napriklad, kto skonci prvy moze zvolit tomu, co skonci posledny aky avatar alebo podpis si da na jeden tyzden.
kajo » Ned Nov 10, 2013 2:46 pm píše:Kedze sme vsetci zhruba na jednom mieste, nedame si tieto posledne dva dni nejaku motivacnu stavku? :hmm:

Napriklad, kto skonci prvy moze zvolit tomu, co skonci posledny aky avatar alebo podpis si da na jeden tyzden.
som za :ciga: priprav sa na Malkina s Crosbym :petrik:
OK. :petrik:
O-ou :slap: Vymyslim stavku a potom pokryvam vase tipy :hroza: Uz sa tesim na Crosbyho v avatare, este jedina sanca ze Lukas sa ulutosti nad svojim GM a s radostou prijme Getzlafa/Perryho do svojho avataru :psst:
kajo píše:O-ou :slap: Vymyslim stavku a potom pokryvam vase tipy :hroza: Uz sa tesim na Crosbyho v avatare, este jedina sanca ze Lukas sa ulutosti nad svojim GM a s radostou prijme Getzlafa/Perryho do svojho avataru :psst:
coby cindyho, mna dostanes do avataru... :petrik:
lukasa a redyho uz v posteli cakaju odrezane konske hlavy, hadam im docvakne co sa od nich ocakava... :petrik:
petrik píše:mna dostanes do avataru... :petrik:
nightmare! :nervozny:
kajo píše:
petrik píše:mna dostanes do avataru... :petrik:
nightmare! :nervozny:
Tentoraz si mal este stastie, ale nabuduce… :petrik:
A s lukasom si to este vybavim, cakajte ho na IR :bitka2:
Joe, do toho! Odporucam ale Perryho aleho hairless Getzlafa :hmm:
Je to petrikova chyba! :dup: Keď išiel čachrovať s kajovými tipmi , omylom upravil moje.
Getzlaf to istí :petrik:
Inak takéto niečo by som navrhoval, aby sme mali každé kolo :lol2:
Mohli by sme, ale Redy nejako zahadne mlci :dup:

Lukas, poprosime Obrázek
Redy, okamžite sa ozvi, lebo tvoju sestru predáme petrikovi :dup:
to je dobrej napad :thumbsup:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS