Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Caute som nový člen síce už týždnový ale skúšam banner :D Snád vám pomôžem vyhrať a zničiť EAGLES :lol:

Znicit Eagles? to se nikdy nestane :D :D

TakĹľe dnes som to potiahol ja dĂşfam Ĺľe zajtra to uĹľ bude niekto inĂ˝. :)

Yogy píše:Caute som novĂ˝ ÄŤlen sĂ­ce uĹľ týždnovĂ˝ ale skúšam banner :D Snád vám pomĂ´Ĺľem vyhraĹĄ a zniÄŤiĹĄ EAGLES :lol:
Ja ako jeho byvaly clen, Chester, velky boss DD :lol: ÄŤil, si dobre pamata na Eagles, ktori vtedy zanikol, takĹľe ja by som povedal, Ĺľe uĹľ nie najvacsie derby je proti Evilovcom ale proti Eagles.

Dnes sme podali skvelý výkon, na čele ktorého bol Chester. (s jeho čudnou taktikou=ktorá ale bola výborná) :cool:

no yogy tym skvelym vykonom si myslel seba a chestera ja som moc hviezdny vykon nemal a ani milos nie

fear456 píše:no yogy tym skvelym vykonom si myslel seba a chestera ja som moc hviezdny vykon nemal a ani milos nie
So sebou nie som spokojnĂ˝ pretoĹľe som nemal viac ako Chester :D

no yogy ak budes podavat vkuse taketo vykony mame to vyhrate a ani nemusis byt spokojny so sebou

fear456 píše:no yogy ak budes podavat vkuse taketo vykony mame to vyhrate a ani nemusis byt spokojny so sebou
To bolo aj mojim cielom ked som sem prichádzal podávať najlepšie výkony. Miloš ale potrebujeme aj tvoju podporu aby nám narástla konkurencia v týme a budeme ešte lepšie výkony podávať. :wink:

Miloš nič proti tebe ale mohol by si tipovať 2 dni pred alebo 1 pretože potrebujeme aj tvoje body. Posledné kolá si v týme suverejne najslabší treba s tým dačo robiť. :evil:

Yogy píše:Miloš niÄŤ proti tebe ale mohol by si tipovaĹĄ 2 dni pred alebo 1 pretoĹľe potrebujeme aj tvoje body. PoslednĂ© kolá si v tĂ˝me suverejne najslabší treba s tĂ˝m daÄŤo robiĹĄ. :evil:
Yogy:Viem, že máš pravdu.Sám som z tejto sezóny veľmi sklamaný a uvedomujem si, že musím zastaviť výkonostný prepad.Uvedomil som si, že som robil veľkú chybu ,ked som to takto dopredu natipoval, lebo som nebol schopný zareagovať ,na prípadnú stratu formy, alebo zranenia, dôležitých hráčov tímu.Na nápravu je už neskoro, ale do budúcnosti, si z toho zoberiem poučenie.

milos aj ked sme ta poverili davat rozpisy zapasov na niekolko kol dopredu ale nemusis hned vtedy aj zatipovat ;) staci dat zapasy a potom si zatipujes :)

No mame tu koniec sezony,tak by sa mozno patrilo aj par slov od velkeho :D GM tohto skvele timu :roll:
Takze ked to zrniem :D tak v podstate to bola dobra sezona,mali sme stabilne vykony,a podla mna si to umiestnenie co sme si vybojovali zasluzime.Samozrejme ze ma mrzi ze sme neobhajili titul ale niekedy to treba nechat aj inym :roll: tak sme si dali taku no priemernu sezonu aby mali aj ostatne timy nejaku sancu :lol: aspon pomyslat ze maju na nas.Horsie je to ze musim priznat,ze niektore timy na nas naozaj maju :?
Ale to je detail.Takze som spokojny zo zostavou timu,tuto sezonu nebudu ziadne zmeny,teda aspon zatial ,kym ma nieco nenapadne :roll:

Fear - mal velmi vyrovnane vykony pocas celez sezony,minulu sezonu bol len novacik v time ako aj celej KTL,aj ked neziskal cennu pre naj novacika v silnej konkurencii schwolca a leciho :? tuto sezonu potvrdil svoje kvality,co znaci aj umiestnenie v tabulke ktore je podobne ako minulu sezonu,takze naozaj velmi vyrovnane a kvalitne vykony.
Fear bol uz ale tuto sezonu stabilna opora timu,zbieral dolezite body ked sa ostatnym clenom nedarilo,za co ma odo mna pochvalu a najma vdaku.
Takze Fear len tak dalej :!:

Yogy- tento sympatak :lol: prisiel do nasho timu od novodobeho vecneho rivala EAGLES.O to viac si cenim tento trade.Prve kola neboli uplne idiealne ale pustupne sa yogy udomacnil,nabral hernu pohodu a opat sa vratil k forme z cias u Eagles ktora u nas vygradovala do famozneho vykonu na konci sezzony.
Vdaka tomu ma velmi dobre postavenie v tabulke,a spolocne s fearom aj yogy bol opora timu v tejto sezone aj ked ju neodpival celu za Drakov a bola jeho vobec prva v KTL.Teraz by mu ale nemal ujst titul pre naj novacika,lebo si to skutocne zasluzi za svoje vykony/podobne ako minulu sezonu Fear/,aj ked aj on ma zdatnych superov novacikov a to hlavne debila a durzu.Takze parada Yogy skvele vykony.

milos- milos je takisto ako Yogy v nasom time novacik aj ked je tu uz velka osobnost KTL a fora.Ved tipoval za take kluby ako Evil Insiders ci Red Devils.Pred sezonou ale prisiel k nam vymenou za Bossa Emana,ktoremu sa u nas nepacilo :? a tak odisiel do prave do Red Devils za milosa. /sice aj odtial teraz odchadza tak neviem :D /Milosovi ale tato sezona moc nevysla,a to podla mna ma za nasledok jeho hendikep a to ze tipuje zapasy mesiac dopredu :? Podla mna to je prakticky nemozne takto tipovat zapasy / vsak rozne trady,vymeny,zranenia takisto formy klubov/ takze ma to naozaj velmi tazke.Ale boli aj kola ked nas prave milos podrzal za co mu patri od nas vdaka.S milosom sme sa dohodli ze to este skusime tuto sezonu a bude nadalej tipovat za nas tim tak uvidime.Prajem vela dobrych a bodovanych tipov milos :!:

BigPete- Samozrejme tohto veterana KTL nemozem zabudnut :D .BigPete sice netipoval dlho za nas tim,len do prichodu Yogyho,ale predsa tak ho musim spomenut. :roll:
BigPete ako prisiel k Drakom nema moc dobre sezony/tusim skoro 2 sezony tipoval za nas/. Prisiel k nam v dbe svojej najvacsej slavy ked tipoval este za Tippers of the Dark Side,co bol matersky klub byvaleho senatora :D /niektori ho poznaju aj pod prezivkou The Thrasher :D /.
V tomto time tvoril superduo s jomanom ktori ale uz oblieka dres Fire Birds.Tento tim sa ale rozpadol :? a odvtedy BigPete nema formu :(

No co na zaver by som mohol aj seba spomenut :D ,aj ked neviem co o sebe napisem,asi len tolko ze som sa snazil ako dobry GM viest tim celu sezonu,neviem ci sa mi to podarilo to musia posudit iny,ale no snazil som sa ako som vedel.Pocas sezony som mal aj ponuky,velmi vyhodne ponuky z Fire Birds to musim napisat :D ale no po velmi dlhej osobnej uvahe ktora ma stala velmi vela psychickych sil :D som dospel k nazoru ze ostavam u Drakov a budem ich viest ako GM aj v dalsej sezone. :roll:

Takze asi tolko k tomu,to bolo tych par slov :lol: ,ale no co uz stava sa,trosku som sa zarozpraval alebo mozno lepsie povedane zapisal,ale no co uz stava sa.No toto je pravdepodobne moj najdlhsi prispevok na fore. :shock: :) Dobre zaverom prajem drakom vela uspechov,a hlavne bodov v novej sezone. :cool:

Drexel Dragons Forever

tolko smajlov som uz dlho nevidel :D
ale citanie pekne,cele som to precital (teda takmer) 8)

Chester to sa ceni ze si sa nenechal zlakat a svoj tim neopustil. u mna mas velke plus 8)

Musim pochvalit Chestyho za tento skutocne skvely prispevok, ktori som si cely samozrejem aj preÄŤital, ved po FB ma DD a Eagles dosĹĄ zaujmaju :lol: a citam vsetko :D
Ja teda si dovolim zhodnotiť Chestera, ved ho poznam dlho a v tomto time ked som bol GM som mu tento post aj prenechal a možem povedať, som an teba pyšny Chesty :cool:
Chesty, je ikona tiperskeho neba, kazdou sezonou je lepsi a lepsi ako vino :D
Spolu z JanÄŤim jednoznacne naj GM.
Ziskal podla mna skvele talenty, ktorimi je DD uĹľ od jeho samotneho zaciatku velmi znamy, ved ma najlepsiu mladeznicku zakladnu v KTLke.
Fear a Yogy maju vsetky predpoklady sa neustale zlepsovaĹĄ.
A ked k tomu sa prida aj Milos, ktori by mohol chytiĹĄ konecne formu, tak podla mna by FB mali byĹĄ zdatnym konkurentom v boji o titul.
Skoda, že mal Hugo Boss zajacie umysly a po mojej pauze sa rozhodiol prestupiť k už velmi silnemu a rešpektovanemu timu RD.
TakĹľe nech sa dari chlapi :cool:

Po vÄŤerajšom super vĂ˝kone som dnes Ăşplne zlyhal :( . Ale aspoĹ

No musim sa opravedlnit,nemam absolutne formu,vsak dnes 2 body :? , tim opat podrzal Yogy,takze pochvala.A takisto milos ma skvelu formu,takze len tak dalej milos.Fear ma opat stabilne priemerne vykony,no a so mnou to je naozaj bieda :(

no ja mam vyborne vykony som spokojny ak to povazujes u mna za priemer tak je dobre :cool:

Takže ja so svojimi výkonmi nie som spokojný mám ich velmi kolísavé jeden den som medzi prvými dvoma v týme, a na druhý zas jeden z najslabších v celej tipovačke. Budem musieť s tým dačo spraviť. Napr. dnes ste ma uplne vymazali z tymu lepšie povedané sám som sa vymazal. Ale ako počítam tak 17.3 by som mal opäť zažiariť :)

Takže vyhral som kolo :wink: ako som aj predpokladal kvoli mojej súčasnej forme ktorá je výborná každý druhý den takže chlapci dnes tipujte dobre lebo ja vám nepomôžem v kalendáriku mám napísané iba 2B. :wink:

Gratulujem ylku (yogy) len tak dalej ako dnes

Tak tak yogy na dnes zase podrzal.Skutocne to bol paradny obchod a tah z mojej strany angazovat ho do timu :D Potvrdil ze je naj novacik za minulu sezonu.Takisto Fear paradne vykony je z nas najvysie.
To sa vsak neda povedat o mne :) moje vykony sice stale graduju ale trosku inak ako by mali.V tabulke som si trochu pomylil smer a idem stale nadol :? No snad sa to zlepsi ale mam naozaj mizernu formu,teda ak sa to da vobec nazvat forma.Takze chcem sa ospravedlnit ostatnym clenom timu za moje doterajsie vykony.

ved minulu sezonu si ty cely cas drzal tym (Chester) toto je snad len docasne ty to zvladnes a vratis sa spat na svoje povedne pozicie ja v to verim :cool:

2.kolo po sebe mam 0 :oops: ak sa to aj dnes zopakuje mam novy osobny rekord :?
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG