Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Vypisujem velke financne odmeny na petrikovu a arekovu hlavu, co je vela, je vela :box:
Takto nam v teme trollovat :noway:
kajo píše:Vypisujem velke financne odmeny na petrikovu a arekovu hlavu, co je vela, je vela :box:
Takto nam v teme trollovat :noway:
kolko ponukas za mesacny BAN pre petrika? :jn:
arek píše:
kajo píše:Vypisujem velke financne odmeny na petrikovu a arekovu hlavu, co je vela, je vela :box:
Takto nam v teme trollovat :noway:
kolko ponukas za mesacny BAN pre petrika? :jn:
nikto ti neda viac ako ti ja slubim... :D
arek píše:
kajo píše:Vypisujem velke financne odmeny na petrikovu a arekovu hlavu, co je vela, je vela :box:
Takto nam v teme trollovat :noway:
kolko ponukas za mesacny BAN pre petrika? :jn:
:hmm: v takom pripade dostanes ty len 2tyzdnovy odo mna :jn:
ban na stránke KTL pre petrika a všetky jeho čučky :cookies:
A to chces ako dokazat? Ved petrikovi patri cela KTL :hahano: :nono: tam treba vymysliet nieco ine :hmm:
odstrihnúť petrikovi prístup k netu doma, v robote u švekrovcoch a je to :klobuk_dole:
Obavam sa, ze petrik by natipoval aj bez pripojenia... :? :D

Inak dnes remiza s BA, skoda toho, jeden bodik a mali by sme ich :!: :box:
keby Washington remizoval nakoniec :? tak by sme vyhrali a ja by som mal vyše sto eur :?
Krásne sa len ukazuje demencia tohto blbého zápasového kola, kde zápasy vôbec nei sú podstatné.

A hádajte kto z toho najviac ťaží a je na prvom mieste v ťažšej konferencii... Falcons :hroza:
dvojzápas s Blue Angels sme zvládli ( arek :hehe: )

a na holuby strácame len 10 bodov :yahoo: to jest každý deň jeden bod stiahnuť a petrik bude tiež :hehe:


Ako keby nevedeli, že bič plieska na konci :jn:
TF: inak by boli na piatom mieste :slap: :sok: no co, petrik ma uz pod palcom aj rozpis :dudo:

Pekne ste dnes zabodovali pani, ja som to istil vzadu :ciga:
však takýto typ kôl bol pred rokom petrikov nápad :jn:
Tak holuby uz mame na tri body, do nich :cinka:
petrik píše:a este po nas tak vysoko vobec dovidite? sice to je fuk, ked pojdete stale smerom hore tak nemozete zabludit... tak teda vas budeme cakat... :wink: :box:
dufam, ze toto plati a stale cakate :jj:
síce holuby sa počítajú až po love, ale aj tak petrik a jeho veštecké schopnosti :hehe:
kua na par dni tu stiahneme trosku nohu z plynu, (reku ze nech sparingpartneri nestracaju motivaciu tym ze by strata na nas prilis narastla) a hned si nas tu barskto berie do huby... :roll:
sme prví :yahoo:

koľko sme to stiahli bodov za týždeň? 30? :jn:


ďakujem v mene celého tímu DD holubom, že nám tak ľahko vypratali cestu na vrchol :klobuk_dole:
musim sportovo priznat ze ste sa rozohrali k vybornym vykonom - skoro tak dobrym ako sme podavali my predtym ako sme dobrovolne zvolnili aby sme dali ostatnym sancu sa k nam priblizit :yes: :taptap:
Tak a je to... :hfman:
petrik píše:musim sportovo priznat ze ste sa rozohrali k vybornym vykonom - skoro tak dobrym ako sme podavali my predtym ako sme dobrovolne zvolnili aby sme dali ostatnym sancu sa k nam priblizit :yes: :taptap:
:hahano: hlavne, že my sme vám nechávali náskok :ciga:
kajo :x :x :x :x


menej haxu viac KTL :jn:

zasa sú holuby pred nami, musíme zabrať :slap:
To bolo zamerne, chcel som im nechat nejaky naskok :ciga:

Zajtra sme opat pred nimi :cinka:
kajo píše:To bolo zamerne, chcel som im nechat nejaky naskok :ciga:

Zajtra sme opat pred nimi :cinka:
jasne, a vas maskotko sa raz naozaj stane poziarnikom... :ciga:

Obrázek
ste šťastkovia petrik, však na vás príde rad :lol2:
Chalani, ak chcete, prihlaste sa do PO draftu. Ja ako GM to sice neurobim (a hlavne aj verim, ze PO nas neminie), ale kto chce mat istotu PO (no ak by vas draftli teda :jn: )
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO