Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Ale zase 1 bodík a boli by sme 3. :D
:haha: tak som o tom nepremyslal :beee:
kajo píše:Tak nakoniec druhe miesto :good: ( aj ked jede bodik ... :angel: )
keby som si v noci nebol opravil posledny zapas, tak by sme mali o dva body menej, co by vam stacilo na prve miesto :fuck:
svolko :fuck:
ale inak grats :good:
smolko :hroza:

ale tak mozeme byt radi, vsak v polke kola sme boli dajak siesti s uctivou stratou na celo a nakoniec sme sa vysvihli

a na zaver, v tomto kole nam pre zmenu pomohol system :-D
vdaka za uznanie chalani :D
Myslim ze 2.misto je super... teda zatim, celkove myslim vys :hop: Zabrali jste ogari paradne, jen me to bardz nejde :cry: Snad pomuzu kdyz pujde do tuheho :frajer2:
Gratuluju svolciku k tesnemu triumfu :thumbsup:

PS: Kaj su te jasterice do maryji bohovej? Ja jich je*em, ake fajne bronzove su....
Nove kolo nezacalo prave najlepsie...ale to je uz u nas klasika :frajer2:
Pekny zasah Lukas :thumbsup:
Dnes je kopec zapasov a su take... :ja_neviem: . Isty som si snad len pri jednom :arrow: Obrázek
Taky mam z tech zapasu takovy nic moc pocit, ikdyz to mam i ze sveho tipovani :D Snad nazeneme nejake body a poplujem tabulkou pekne nahoru...
kajo píše:Nove kolo nezacalo prave najlepsie...ale to je uz u nas klasika :frajer2:
sak na co sa mame ponahlat od zaciatku, staci zabrat v polke kola :D
No tak zda sa mi, ze na zapasy sa budem stazovat castejsie (Selly, ty tiez) :giggle:
No kajo, ten muj vysledek nebyl nic extra, ale dejme tomu, zato ty jsi zaperlil :good: Musime nechat Lukasa obcas odpocinout :lol2:
dnes sa podarilo zaperlit mne :oops: :oops: :oops: :oops: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


a nezabudnite, vecerny program nhl zacina uz o 18:30 :)
:hmm: blizi sa zaver kola, viete, co to znamena? :D

go go dragons :clap:
opat raz zas a znova skvely finis :clap: :clap: :clap:

a dalsie druhe miesto do zbierky? ze prve bereme az v play off ? :D
Paradna trefa Joe :good: opat raz ten nas skvely finis (za posledne 2 hracie dni zo siesteho miesta na druhe...a pri tom posledny den mal len tri zapasy :cool: ). Teraz uz ide o to, ci sa nam podari skoncit v poslednom kole pred HK a samozrejme na nejakom solidnom mieste (1-4 by mohlo stacit :hmm: ).
Druhe misto je super, snad uz i ja zacnu vic bodove prispivat. Plejof se blizi, je treba vyladit formu na maximum :)
Selly neboj, tvoj cas este pride (PO :smile03: ) a ked predsa len nie, maskota treba v kazdom time :sarcasm: :giggle:
Oné, a to sú v tom 8. kole iba 3 hracie dni? Pozeral som rozpis, ale tam je to celé nejako ináč. :D
Lukas, pravdepodobne tam nie je este dopisany rozpis. Steven nejako zlenivel :hehe:
kajo píše:Lukas, pravdepodobne tam nie je este dopisany rozpis. Steven nejako zlenivel :hehe:
steven sa na to nejako vysral :| a ak dnes tam arek neprihodi dalsie dni, tak dacim prispejem aj ja rukou k dielu


ale vcera to bola hra na istotu, od zaciatku som vedel, ze dam fullhouse, este ze nasi konkurenti tak tiez nenatipovali :cool:
Joe S. píše:od zaciatku som vedel, ze dam fullhouse
:poklona: :D
To bolo čo za zápas včera? :rofl:
4:2 :hehe: Alessandro nas skoro aj sam porazil :rofl: :rofl:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS