Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

chlapci nerad sa vam strkam do vaseho teamu ale nemate tam este jedno vlone miesto pre mna .... :) chcel by som vam troska pomĂ´ct ak mĂ´zem :P

dajte mi vediet joo??? 8)

JOWE nabuduce tie dva prispevky napis do jedneho,ak pozres ockom vpravo hore na tvoj prispevok je tam tlacitko EDIT/UPRAV/ skus na to niekedy kliknut.Dakujem.Chester

Takze chlapci kedze si par clenov nasho timu nejak vzalo poslednych par dni dovku tak som to opat chytil do vlastnych ruk. Ale uz by ste z tou dovkou mohli skoncit nebudem tu vecne. :D

Kolik lidi tu este dneska pouzije obrat nebudu tady vecne??? :lol: :lol:

eman22 píše:Takze chlapci kedze si par clenov nasho timu nejak vzalo poslednych par dni dovku tak som to opat chytil do vlastnych ruk. Ale uz by ste z tou dovkou mohli skoncit nebudem tu vecne. :D
Ved ked si sa pomaly celu prvu polovicu sezony iba flákal a zazeral po nadejnych fanušičkach nasho timu :lol: a ja som makal jak drak :D a stale hviezdil mam aj ja niekedy iba priemerne vykony :( nastastie ich nemam podpriemerne ako talent z juniorskej liahne Sqwerco, ktoremu sa vstup medzi profikov nevydaril :(
Aj Chesterovi nejako došiel dych, to robia tie Vianocne dni a cestovanie po roznych kutoch sveta, ktore nam nas sponzor Gasprom zabezpecil :D

Derryl píše:
eman22 píše:Takze chlapci kedze si par clenov nasho timu nejak vzalo poslednych par dni dovku tak som to opat chytil do vlastnych ruk. Ale uz by ste z tou dovkou mohli skoncit nebudem tu vecne. :D
Ved ked si sa pomaly celu prvu polovicu sezony iba flákal a zazeral po nadejnych fanušičkach nasho timu :lol: a ja som makal jak drak :D a stale hviezdil mam aj ja niekedy iba priemerne vykony :( nastastie ich nemam podpriemerne ako talent z juniorskej liahne Sqwerco, ktoremu sa vstup medzi profikov nevydaril :(
Aj Chesterovi nejako došiel dych, to robia tie Vianocne dni a cestovanie po roznych kutoch sveta, ktore nam nas sponzor Gasprom zabezpecil :D
Hlavne tych 15 bas ruskej vodky co nam dodal Vas nejak zlomil. :lol:

TakĹľe novinka z kuchynky nasho klubu.
Velecteny majitel tĂ­mu v jednej osobe :lol: Uwe Krupp
oznamil po svojom hovorcovi Ivanovi Ninajovi, Ĺľe rady nasho juniorskeho tĂ­mu posilni z malymi skusenosĹĄami aj medzi seniormi posobiacimi Jowe 123 a zaroven ho majitel timu vymenoval za kapitana juniorskeho timu Dixi Dragons.

Jowe 123 alias Vlado dostal zmluvu na celu sezonu rocnika 2006-07.
Jeho plat je 500 000 euro na celu sezonu.

Dolupodpisany hovorca timu Ivan Ninaj.

tak nech mu uwe krupp vysvetli, aby na kazdy den tipoval iba raz :wink:

Joe S. píše:tak nech mu uwe krupp vysvetli, aby na kazdy den tipoval iba raz :wink:
Bude zatial na farme, a tam by mal hviezdiĹĄ ako prednedavnom talent Sqwerco, este sa len uci :lol: chalan, ziskava potrebne skusenosti :D

TakĹľe kde zaÄŤaĹĄ :D
UvaĹľoval som nad tym uĹľ dlhsie, co bolo na konci prvej sezony a to, Ĺľe si dam pauzicku od kazdodenneho tiperskeho kolotoca nasej famoznej NHLky.
Vtedy po roznych a zaujmavych vymenach som sa nakoniec rozhodol, Ĺľe budem este pokracovaĹĄ.
Mnohi ludia tu na fore urcite nevedia, Ĺľe prave ja, som najdhsie tipujucm ÄŤlenom spoloÄŤne s dalsou zijucou legendou :D Arekom, lenĹľe aj ten mal dlhodobu pauzu a teraz sa do toho pustil s velkym odhodlanim a to iste ÄŤakam aj ja, pretoĹľe nastal ÄŤas daĹĄ si pauzu od tohto kolotoÄŤa.
Samozrejme prispievať budem tak ako doteraz a vzdy ma teši, ked na toto super forum pridu novi a hlavne rozumni :D useri.

TakĹľe tu su detajly s ktorymi som oboznamil Chestera
JA budem nehrajuci kapitan tohto timu a jeho majitel.
Chester sa stava od 3 sezony jeho GM, ktoreho som vymenoval dnesnym dnom
Chester, bude maĹĄ rozhodujuce slovo pri podpise zmluv, pripadne jeho hosĹĄovaniami
Zaroven si on zvoli svojho asistenta v pripade jeho neucasti na kongresoch.

Aj ked už nemam co do toho povedať, navrat Alexa, ako velkeho srdciara DD by ma velmi potešil.
Jeho zmluva bola na 30 kol, ciĹľe prave za 3 dni sa mu aj skonci.
Excelent ma zmluvu este na 3 dni plus na dalsiu teda 3 sezonu.
Sqwercovi sa skoncila zmluva a je len na Chesterovi, ci mu ju predlzi.
S tym som len oboznamil noveho GMa, aby vedel ako je to zo zmluvami.
Takže to je vše odo mna na tuto chvilu.

tak to som trosku prekvapeny som zvedavy ako DD tuto pauzu svojho najlepsieho tipera zvladne :)

...

no a teraz sa ukazal ako prezieravy tah angazovat mladeho jowe123 do timu juniorov..zrejme dostane sancu v A-time :D
marek85 píše:no a teraz sa ukazal ako prezieravy tah angazovat mladeho jowe123 do timu juniorov..zrejme dostane sancu v A-time :D
ako poznam derryla ten krok bol robeny s tymto zamerom hnedod zaciatku, lebo na to dat si pauzu si dal cas a poriadne si to premyslel a nenechal to na noveho GM aby sa musel hned trapit takouto vecou preto je Derryl jeden z naj GM v KTL :)

Derryl je špekulant :D

No som zvedavy co Chester spravi s Markom Messierom alias Eman :D

OpenFire píše:Derryl je špekulant :D

No som zvedavy co Chester spravi s Markom Messierom alias Eman :D
Derryl ma trosku svojim rozhodnutim nastaval a sklamal ale co uz. kedze Mi Chesto ponukol cez SS zmluvu a v mojom domovskom klube EI uz nie je volne miesto oznamujem oficialne ze ostavam u Drakov na dalsiu sezonu.
Draci vsetkych spalia svojim ohnom teste sa!!!!

no nas palit mozete kolko chcete :D tie vsae plamienky tuto sezonu ani neucitime :P

som si az teraz vsimol,ze derryl konci.no nechapem preco :( hadam mal na to nejaky dovod,ale este si to rozmysli derryl :)

kajo píše:som si az teraz vsimol,ze derryl konci.no nechapem preco :( hadam mal na to nejaky dovod,ale este si to rozmysli derryl :)
ale nekonci definitivne len na toto kolo KTL lebo sa boji timu FB a ze si chce oddychnut lebo tipuje velmi dlho tak chce pauzu ako mal arek :D

no ale aj tak je to podla mna zbytocne,no ale co uz.je to jeho rozhodnutie,ktore musime respektovat

Takže jelikož se nemůžu už dočkat a Chester neoznamuje a neoznamuje, tak oznamuju já: Jsem třetí hráč Zuřivých draků a citím v kostech, že tentokrát vyhrajeme, sice to v tech kostech cítím vždycky, ale tentokrát rozhodně nejvíc... 8)
Go Drexel Dragons Go, go, go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yeeeeeeeaaaaaaaaaaah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No takze ako novy GM Drexel Dragons oznamujem dve nove posily,ktore prisli posilnit nas tim a je to BigPete,ktory prisiel z Tippers of a Dark Side a fear456/kamarat,ktory uz dlhsie tipuje NHL a celkom mu to ide/.
Takze dufam ze sa nam bude v novej sezone darit a vela spravnych tipov chalani :cool:
Zostava :
Chester/GM/,Eman,BigPete,fear456

Tím Drexel Dragons nepredĺžil zmluvu s tiperom JOWE a tým pádom je volný hráč moze ho angazovat ktorykolvek tim KTL. :roll:
Co sa tyka Sqwerca este stale by mal mat u nas platnu zmluvu,takze ak ma zaujem dalej tipovat NHL zatial je poslany na nasu farmu,ale ak by bol vsak nejaky vazny zaujemca som ochotny ho uvolnit do ineho timu,predat/vymenit pripadne poslat na hostovanie.

A este aby som nezabudol uvediem platy :
Chester - 5,25 mil EURO
Eman - 8,5 mil EURO
BigPete - 3,5 mil EURO
fear456 - 850 000 EURO

Sqwerco - 650 000 EURO

EDIT : Nový sponzor tímu a nové bannery budu uverejnené cez víkend.

Prajem novozloĹľenemu timu Drakov vela uspechov v 3 sezone.
Len pre upresnenie v 1 sezone rocnika 2006-07 sme skoncili na 3 mieste
V 2 sezone rocnika 2006-07 na 2 mieste
V 3 sezone by to teda mal byĹĄ titul

S pozdravom Ĺľijuca legenda :D Derryl

eman,ospravedlnujem sa tebe aj celemu vasemu timu

canesman píše:eman,ospravedlnujem sa tebe aj celemu vasemu timu
Cannes za co? Ze si mi zle zratal body? To sa stava neries.
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS