Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Joe S. píše:ja nenatipoval preventivne :biglol:
Si sa bal, ze nedas ten FH, co ? :-P
janik: ano, ano, dnes z vas urobime spanielskych vtacikov :wave:
musis si nechat zajst chut kajco :D dnes mam chut na draci tataracek a nejaky ten draci biftek :oslava:
Ty chces bojovat proti tomuto Obrázek s tymto Obrázek ? Vela stastia :wave:
nie ale proti tomuto Obrázek tymto Obrázek :lol: :lol:
To je jedno, aj tak skoncite takto Obrázek :yahoo:
zabudas na to ze fenixa nemozes zabit natrvalo, stale vstane z popola :frajer2:

ale my si vazime vsetkych superov a podla mna to bude dobry zapas a nazorne by som to zobrazil asi takto

Obrázek vs. Obrázek


Obrázek
:lol: :lol: :lol: kajo a janik :good: Jsem z toho nemohl, lepsi nez sekce vtipy :lol: Nakonec jsme to zvladli a ted hura na vcelku Maju :-P
gratulujem, dnes ste boli skratka lepsi, nabuduce sa ale pripravte na vacsi odpor :) hodne stastia do dalsich subojov
Vdaka janik, ono ja som to vedel, ze vyhrame ( :D ) ale boli ste vyrovnanym superom. Ale ako svojmu byvalemu timu vam prajem vela stastia v dalsich kolach :good:
Inak dobre vykony dnes Selly a Lukas :good: Hovoril som, ze staci, ked kazdym kolom vstupneme v tabulke o jedno miesto. Uz sa to tak dari treti den :frajer2:
v odvetnej casti sme sa rozbehli, tak sa mi to paci, este skusme zlepsit nase postavenie :good: :box:
takze, ak som dobre pocital, tak sme nad ixmenmi vyhrali 16:14 :wave: :wave: :wave:

Lukas, selly dobry vykon, ja a kajo mam timeout :-D
No dufam, ze si dobre ratal. Teda mna si spocital urcite dobre :lol:

Lukas so Sellym asi bojuju o bonusy :eek2: :wave:
Diky chlapci, ale dnes patri absolutorium pouze Lukymu :good: ( ikdyz fandi Kings :lol2: )
Lukas :clap: :rocker: :super: :poklona: dnes opet paradni vykon, snad i nejlepsi z cele noci :oslava: kajo prispel svou troskou do mlyna a je z toho skvely tymovy vysledek, vyborne ogari :good:
Lukas33 píše:Tak, tak, dneska naštartujeme impozantnú víťaznú sériu. Cítim to v kostiach. :D :wave:
Nehovoril som to. :D dúfam, že tým že som napísal toto ju zase neukončím :lol2:
zatial nam to ide, netreba polavit a mozno sa dostaneme aj na bednu v poslednych dnoch kola :-)

len skoda zmeny systemu, uz by sme viedli konferenciu
Pekne Lukas :good: posledne kola nas spolu so Sellym tahate, snad v dalsich budeme my s joeom :D
Joe ten system mi ani nespominaj :D (ale je to tak, treba sa naucit zbierat este viac bodov a bude to dobre)
ale bude treba daco k tomu vymysliet, bo takto zapasy stracaju vyznam, osobne by som navrhoval polovica ziskanych + body za vyhru, bolo by to vyrovnanejsie
:D
alebo za vyhru 30 a prehru 0 bodov, nie, tolko moznosti :D
Ako som vcera uz spominal v chate, bud by sa nemali hrat vobec zapasove kola alebo tak, ako to bolo v minulych rokoch. Teraz je to uplne, ale uplne zbytocne.. v podstate je to tabulkove kolo (+-3 body kazdy den) :biglol:
tak a nasa skvela seria trva :box:

najlepsi tim druheho kola KTL je uz na tretom mieste konferencie :yahoo: skoda, ze vyssie to uz asi nepojde :-(
Joe S. píše:ale bude treba daco k tomu vymysliet, bo takto zapasy stracaju vyznam, osobne by som navrhoval polovica ziskanych + body za vyhru, bolo by to vyrovnanejsie
:D
ma neser :hroza: :D
clen komisie a nevies kde mas podobne veci navrhovat? ked to uz nechces preberat v komisionarskom fore tak je na take veci urceny tento topic: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=6484
kludne tam mozeme rozputat verejnu diskusiu o systeme vyhodnocovania zapasovych kol kde sa budu moct vyjadrit vsetci. utrusit takuto poznamku tu v teamovej teme je prakticky zbytocne - jednak je to off topic ale hlavne to tu pravdepodobne vacsina userov vobec neobjavi (rovnako ako na chate kde je v urcitu dobu online len XY ludi a ti co prave online nie su nebudu vobec tusit ze sa nieco take preberalo - ako napr. ja :P)
takze ak ste svoje vyhrady mysleli vazne, nech sa paci, ocakvam vas v topicu na to urcenom :P
Opat dobry vykon Lukas :good: pridal sa joe a seria pokracuje :smile03:
Selly (tentokat) a ja (ako obvykle :lol: ) sme istili vzadu :D
petrik píše:
Joe S. píše:ale bude treba daco k tomu vymysliet, bo takto zapasy stracaju vyznam, osobne by som navrhoval polovica ziskanych + body za vyhru, bolo by to vyrovnanejsie
:D
ma neser :hroza: :D
clen komisie a nevies kde mas podobne veci navrhovat? ked to uz nechces preberat v komisionarskom fore tak je na take veci urceny tento topic: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=6484
kludne tam mozeme rozputat verejnu diskusiu o systeme vyhodnocovania zapasovych kol kde sa budu moct vyjadrit vsetci. utrusit takuto poznamku tu v teamovej teme je prakticky zbytocne - jednak je to off topic ale hlavne to tu pravdepodobne vacsina userov vobec neobjavi (rovnako ako na chate kde je v urcitu dobu online len XY ludi a ti co prave online nie su nebudu vobec tusit ze sa nieco take preberalo - ako napr. ja :P)
takze ak ste svoje vyhrady mysleli vazne, nech sa paci, ocakvam vas v topicu na to urcenom :P
a tak zatial to preberam len v ramci timu a po skonceni kola som to chcel oficialne predostriet, lebo ku koncu tohto kola to nema zmysel riesit, to ked tak, s ohladom do buducna pre dalsie zapasove kola :wink:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS