Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

fortune :good:

inak dufam, ze poctivo trenujete a pripravujete sa na najtazsiu cast sezony :cinka: :cinka: :cinka: kedze cesta na vrchol je dlha a treba vela sil :wawe:
Fotune svedčí ti ten banner.Akoby si ho už mal od začiatku sezony. :wink:

Joe jasné trénujem pravidelne,vynechal som krčmy,už som tam nebol 1 celý týžden a pijem vodu z vodovodu.Už z toho začínam mať absťák. :D A trénujem fyzičku,behávam po rajone a do schodov k babkám s dôchodkom, aby som bol pripravený na play off dobre. :D

No chalani čo vás na dueloch play off najviac zaujalo?Mna to,že sa zatial moc nedarí Angels ktorým hrozí,že vypadnú v 1 kole play off už 2 x za sebou a to by bola velká smola pre takýto kvalitný tím aký majú :eek2: , ani Bulls v derby s mačkami, aj ked tu by som o prekvapení moc nehovoril,derby sú nevyspytatelné a favorizovaným tímom dovtedy dobre hrajúcim sa nalepí smola na päty a zhoria ako fakla v tých dueloch, hoci proti iným súperom by možno podávali ovela lepšie výkony.Nám sa tiež proti Kentákom v duelových kolách nie moc darilo a lepila sa nám smola na päty,dúfam,že v prípadnom súboji v play off tú smolu prekonáme :wink: Fortune sa možno práve takýchto duelov dočká v 2 kole, ak postúpia Steelers proti Kentákom,čo bude mať pre neho ako Košičana špecifický náboj a pikantnú atmosféru počas zápasov.Fanúšikovia v Košiciach budú sa musieť rozdeliť na 2 tábory a budú mať pred sebou ťažké rozhodovanie, ktorým zo svojich oblúbených tipérov budú v tých dueloch fandiť viac. :wawe: Parádne výkony zatial podáva aj nás možný 2 súper Devils ktorý potvrdzujú svoju velkú silu v duelových kolách,sériu majú velmi dobre rozohratú a chýbajú im už len 2 výhry k postupu do dalšieho kola.Nech nastúpime proti Steelers či Devils, budú to ťažké duely a dúfam,že sa nám podarilo formu načasovať tak ,aby sme najlepšie výkony podávali v play off.Majú svoju vysokú kvaitu a nič nám nedarujú zadarmo. Budeme musieť podavať 100% výkony, aby sme proti hociktorému z tých súperov uspeli. :box: :box:
uz sa to blizi :yahoo: :yahoo: :yahoo:

sa uz neviem dockat, kedy vtrhneme do sutaze, len kto bude nas super?
kazdopadne obe variacie by boli zaujimave, suboj proti RD, ktorych uz dvaja z nas vyradili :box: :box: :box:
alebo suboj proti kovosrotu, kde som stale nezabudol, ako este ked som bol v BB nas vyradilo ich becko, tu seriu si pamatame dokonca traja zo sucasneho timu DD :D
tak zajtra začíname :box: Nastúpime zreme proti rozbehnutým cepikovcom, ktorý najlepšie výkony podávajú tradične v duelových kolách.Ich vnútornými problémi sužovaný súper v 1 kole Blue Fleyers ich moc nepreveril,ani neunavil ,takže pôjdu do zápasu s nami odpočinutý a sebavedomý po hladkom postupe v 1 kole. :cinka: Bude to ťažký súboj ktorý nemá vyloženého favorita a budeme musieť podavať 100% výkony aby sme ich dokázali vyradiť,verím ale,že tento tím je dostatočne skúsený, aby sme sa s týmto úkolom vysporiadali,nerozklepali sa nám z ich formy predom kolená a cepikovcov poslali na dovolenku. :wink: Nebude to lahké ale verím,že v silách tohto tímu to je.Tak podme draci do boja o čo najlepší výsledok v tejto sezone KTL. :wawe: :box:
no tak predsa len sme dostali na uvod najtazsieho supera z najtazsich, no o to musi byt nasa snaha o to vacsia, aby sme presli dalej a potvrdili nase ambicie :box:
Napisu to kratce a vystizne :!: Zamakame at muzeme :oslava: Uz jsem natipoval, protoze odpoledne jedu na hokej a po nem asi po delsi dobe si pujdu zadovadet :scare:



:frajer:
dufam, ze zajtra ked sa pozriem na vyhodnotenie sa budem moct siroko usmiat, do toho chlapi ! :box:
Fortune píše:dufam, ze zajtra ked sa pozriem na vyhodnotenie sa budem moct siroko usmiat, do toho chlapi ! :box:
to sa teraz môžeš určite.Vyhrali sme s najnižším počtom bodov spomedzi všetkých víťazných tímov.Stálo pri nás šťastie velké ako Shaq :D A ty si zaznamenal prvé počítané body za DD.Gratulujem. :thumbsup:

vyhrali sme o 1 bod. :yahoo: :yahoo: Tomu ani nechcem veriť,že to s tak malým počtom bodov vyšlo.Zachránila nás X na Dallas ktorú sme dali my dvaja a Rangers.Ten Dallas som pozera,l absolútne zaslúžená X,pripadalo mi to akoby sa na tom predom dohodli. :D :wawe:
no ked som rano pozrel vysledky, vedel som, ze je zle, vsetko uplne opacne :D ale tu X jednu som trafil, tak som tajne dufal, vyhrat o bod ? parada, troska to psychicky zamava so superom :D
Tak nasa put skoncila, dakujem za moznost si zahrat s vami v PO, skoda ze to nevyslo, bolo to vsak velmi velmi tesne

bye bye :)
1.rocnik ....2.miesto (Derryl,Chester,Alex,Excelent)
2.rocnik .....vypadnutie v 1.kole proti BF (Chester,Derryl,fear,BigPete)
3.rocnik ....vitaz KTL (Excelent,fear,tybycek,Rozik)
4.rocnik ...vypadnutie v 2.kole proti RD (dean,kajo,selly,joe s.,fortune)

:roll:
Fortune píše:Tak nasa put skoncila, dakujem za moznost si zahrat s vami v PO, skoda ze to nevyslo, bolo to vsak velmi velmi tesne

bye bye :)
som rád,že si u nás pôsobil Fortune,bol si fajn kolega a dobrý tipér,škoda,že to končí tak skoro,ale aj prehry patria k tejto súťaži.Prajem ti nech sa ti darí v dalšej púti v KTL i súkromnom živote. :good:
A je to v prdeli! Nezbyva mi nic vic nez podekovat Fortunemu za pomoc a pogratulovat RD k postupu :serus:
Moje 1.plejof a takhle to dopadne :v_hajzli:
Takže kolegovia naša spoločná púť skončila. :wink: Prežili sme velmi peknú a pestrú sezonu, v základnej časťi sme vyhrali našu konferenciu a celkovo skončili na 2 mieste v tejto velmi silnej konkurencii.Velmi dobre nám to fungovalo,čo sa týka po tipérskej i kolegionálnej stránke a aj ked nám play off smolne nevyšlo,myslím,že sme si hanbu neurobili a môžme byť s nou celkom spokojný.Dobre sme sa zabavili,zažili vela radosti i smútku a celkove 6 miesto je celkom slušné v tejto konkurencii aj ked potenciál bol aj na lepšie umiestnenie.No snád nabudúce to DD vyjde lepšie a pokúsia sa nadviazať na zlatú éru DD v historii KTL.Chcem sa vám kolegovia podakovať za skvelú sezonu i vašu spolahlivosť, bol som s vami v tíme rád a dúfam,že raz sa v jednom tíme ešte stretneme.Budem rád spomínať na čas v tomto tíme strávený a na nočné taktické porady s Joeom aby sme dosiahli čo najlepší možný výsledok.Rovnako na Sellyho riskantné ťahy a spolahlivosť,ked dokonca aj z nočnej žúrky ušiel,len aby natipoval KTL. :yes: To si na vás všetkých 3 vážim,že ste sa snažili vydať to najlepšie čo je vo vás a že sme sa popri tom aj dobre zabavili . :wink:

Týmto sa s vami zároven lúčim ,vedenie tímu som zveril môjmu velmi dobrému kolegovi, s ktorým sme spolu už toho vela preskákali v tíme Evil Insiders,Hockey Kente i DD kajovi.Bude na poste GM síce nováčikom,ale je to skúsený a spolahlivý matador a nepochybujem,že bude dobrým nástupcom svojich predchodcov v tomto tíme Derryla,Chestera,excelenta.Kajo zverujem ti tento tím,prajem ti nech sa tebe i tvojim kolegom darí v budúcej sezone čo najlepšie a dostaneš tím dalej,než sa nám to podarilo pod mojim vedením. :wink:Mrzí ma,že sa musíme rozísť,bol si mojou pravou rukou a najbližším človekom na HF a velmi dobre sme si všetci rozumeli,dúfam,že na tom sa nič nezmení ani po mojom odchode z tímu. :smile03:
Tak tato sezona bohuzial nevysla. A pritom zlozenie timu bolo ozaj velmi dobre :-( . Nevadi, snad nabuduce. Este sa chcem podakovat Fortunovi za pomoc v PO. :thumbsup:

Dalej sa chcem podakovat Deanovi za prejavenu doveru, ci uz v HK, neskor v DD a teraz aj s prenechanim postu GM. Hadam sa ti bude darit aj nadalej akokolvek sa uz rozhodnes :smile03:

Do dalsej sezony je este daleko, ale urcite do nej nastupime v nezmenenom zlozeni, az na to, ze Deana nahradi v time nemenej kvalitny tiper.
a Dean pojde kam? :-O

inak pani sucitim s vami :-( podobne ako nam, aj vam vysla zakladna cast a v playoff vas zastavil prvy super
nechaj sa prekvapiť arek.Ono to už nejak dopadne. :wink:

no taký je už život,nedá sa nič robiť,snád to o rok vyjde lepšie a tú smolu z tejto sezony prekonajú DD v budúcej a vy konečne prerazíte dalej a to prekliatie 1 kola prekonáte.:wink:
No tak ako uz ixo stihol oznamit, stvrty tiper v time bude Lukas33. Zalatat dieru po odchadzajucom Deanovi ozaj nebolo lahke, ale do timu prichadza nemenej kvalitna nahrada. :good:

Takze vitaj v time Lukas, hadam sa nam bude spolu darit :wawe:

Edit: a teraz som si vsimol, ze dokonca oslavujes dnes narodeniny. Tak vsetko najlepsie :clap:
lepsi darcek si mu uz ani nemohol dat ako angazman v time DD :D :oslava: :oslava: :oslava:

dnes pisem v sekcii KTL prvykrat od vypadnutia, je to este furt tazke to predychat, lebo som veril, ze tento tim mal na vyhru, no co, tak o rok :wawe: :wawe: :wawe:
gratulujem kajčo k zisku velkej ryby -kapra Lukáša. :good: :wawe: Verím,že budete ešte silnejší než tomu bolo v tejto sezone a snád dojdete dalej ,než sa to nám podarilo spolu.Ste supr chalani a úspech by som vám prial,budem vám fandiť,nech ciele ktoré sme mali v tejto sezone,v tej dalšej naplníte. :wink:
Taky bych tu velice rad uvital Lukase :good: , snad se ti u nas bude darit. Je jasne ze po odchodu Milose uz to bude jiny tym, ale musim kaja pochvalit ze vyber posily, vyborna volba :cool:
Milosovi patri velke dik a preju mu hodne uspechu v novem tymu. Snad ho ty chmury prejdou a dostane znovu chut na tipovani. Vice se tu rozepisovat nebudu, pres pm jsme si toho napsali dost :)

Ted uz jen pockat na novou sezonu a v ni dosahnout konecne poradny uspech :thumbsup:
Ďakujem za privítanie. Verím, že budem prínosom a že sa nám spoločne podarí vyhrať pohár. :wawe:
Lukas33 píše:Ďakujem za privítanie. Verím, že budem prínosom a že sa nám spoločne podarí vyhrať pohár. :wawe:
s tym neostava nic ine nez suhlasit
Zdravim spoluhraci :)

Tak po navrate z USA vidim, ze mam aj nejake povinnosti ohladom KTL. Zdalo sa mi, ze logo aj bannery potrebuju zmenu, tak som poziadal TT-ho, ci by mi nespravil nejake nove. Potreboval by som od vas ale cisla, ak chcete mat na tych banneroch. Tak zatial hadam vsetko :smile03:
welcome back, dufam ze si nabral sily na boj o titul :cinka:

a co sa cisla tyka, ta znas ze ostanem verny 19.ke :)
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES