Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajo, milos :poklona2: :poklona2: :poklona2:

sice nebyt miska handzusa, mohli sme byt v 5-bodovom trhaku, ale takto bude posledny tyzden zaujimavy :clap: :clap:
Vyborne hosani :good: Ja jsem po dnesku padl zase na hubu, uz jsem myslel ze to bude na SO, az 11.zapas jsem trefil :scare: :hroza: :lol:
No škoda toho golu Handzuša, mohlo to byť ešte veselšie ale nevadí.Kajčo opäť podal parádny výkon :good: a som rád,že sa k nemu pridávame aj my jeho kolegovia,každý deň niekto iný a vdaka tomu sme zmazali náskok na minimum a ideme do posledného týždna s reálnou šancou na 1 miesto ako v tímovej tipovačke .Nech to dopadne akokoľvek myslím,že s našim účinkovaním v základnej časti sezony môžme byť celkom spokojný a dúfam,že najlepšiu formu sme si schovali na play off. :cinka: :wink:

Tak podme draci do boja, skúsme tých Baffykovcov a dalších súperov odsunúť za seba a vybojovať si najvyššiu priečku po skončení základnej časti. :wawe: :box:
takze po dnesnom taktickom dni sa dostaneme na celo a to som ani nevedel, ze som dal ixu na PIT :D
a neviem ci by sme nemali mat az 5 bodov naskok na cele :-P
Joe S. píše:takze po dnesnom taktickom dni sa dostaneme na celo a to som ani nevedel, ze som dal ixu na PIT :D
a neviem ci by sme nemali mat az 5 bodov naskok na cele :-P
už je to jasné Joe,získali sme 5 bodový náskok na BF tí budú mať 0 ,Handzušov gol zo včera sa nám vrátil :D

No tak treba budúci týžden zabojovať, nech sa nám pošťastí tu 1 piečku nakoniec vyválčiť v náš prospech.Bude to ťažké,ale nie nereálne :box:
len teraz zas maju taku motivacnu vyhodu nasi superi, proste bude drama az do konca.
posledne tri dni tahalo nas, aby sme letcov dobehli, teraz to bude rovnake u nich :D
no my sa uz fakt nesmieme dat, ideme za nasim cielom :oslava: :oslava: :oslava:
kajčo panebože to čo má byť,že si nenatipoval zrovna teraz,ked je každý 1 bod tak veľmi dôležitý? A pritom si tu bol skoro celý deň. :-O :hroza: :bitka3:
No co, stane sa. Aj ked uz si nepamatam, kedy naposledy som zabudol natipovat. Aspon tri zapasy som ale stihol :wawe:
kajo píše:No co, stane sa. Aj ked uz si nepamatam, kedy naposledy som zabudol natipovat. Aspon tri zapasy som ale stihol :wawe:
no na to som sa spoliehal,že ťa zápas Phillky zobudí.Som rád,že si stihol aspon tie 3 zápasy. :wink: Jasné stane sa,len teraz je škoda dávať Baffykovcom väčšiu šancu na kontru v náš neprospech. :wink:
chvalabohu nasto nic nestalo a naskok mame furt 5 bodov
Haha, O bodov, to som vobec nemusel tipovat. :scare:

Ale pravda je taka, ze po nestihnuti prvych dvoch zapasov mi zostavalo jedine, nahadzat haluzacke tipy na ostatne zapasy. Kebyze nie som blby a natipujem normalne, tak by som mal plny pocet :bitka3:
kajo píše:Haha, O bodov, to som vobec nemusel tipovat. :scare:

Ale pravda je taka, ze po nestihnuti prvych dvoch zapasov mi zostavalo jedine, nahadzat haluzacke tipy na ostatne zapasy. Kebyze nie som blby a natipujem normalne, tak by som mal plny pocet :bitka3:
Na kebyže sa nehrá...
Kto sa ta pytal na nazor?
kajo píše:Kto sa ta pytal na nazor?
Ja len hovorím. O tom by sa dalo toľko polemizovať. Drsný kajo.
kajo píše:Haha, O bodov, to som vobec nemusel tipovat. :scare:

Ale pravda je taka, ze po nestihnuti prvych dvoch zapasov mi zostavalo jedine, nahadzat haluzacke tipy na ostatne zapasy. Kebyze nie som blby a natipujem normalne, tak by som mal plny pocet :bitka3:
no stane sa kajčo,len to je to práve,že takto prichádzame o dôležité bodíky, ktoré nám v závere môžu chýbať.Našťastie Joe a Selly nás podržali veľmi pekným výkonom :good: a stále ten minimálny náskok si držime. :thumbsup: Problém je,že teraz ked je dôležitý každý 1 bod, sa nám vždy niečo postaví do cesty a hodí nás späť nadol.Aj včera veril som,že Phillka s Jersey by mohla remizovať,aj som ten zápas celý pozeral,bolo to ako na hojdačke zo začiatku mali navrch Jersey,potom Phillka pridala a vyrovnala a tie 3 body by sa nám veľmi hodili aby sme si upevnili vedenie o nejaký bodík naviac ,samozrejme zase to dopadlo na .... :thumbsdown: ako už tolkokrát v tejto sezone, ked sme verili X výsledkom, ktoré nás mohli posunúť o nejaký ten kúsok pred konkurenciu.Skrátka začínam mať pocit,že to je pobosorované, tej smoly sa nezbavíme a to toľko vytúžené ... miesto nám pretečie medzi prstami ku konkurencii. :-( No nič musíme sa pokúsiť tú smolu striasť ,je pred nami posledných 5 dní základnej časti tak podme chalani zabojujme nech to dopadne akokolvek, nech môžme byť spokojný aspoň s tým,že sme pre ten možný úspech urobili maximum čo sa dalo. :box:
Mne je ozaj na haku, ci skoncime prvi, ci piati. Uz som ti o tom pisal. Neviem, co sa nad tym tak vzrusujete, hlavne je, ze PO nam uz isto neujde. A tam si uz supera nevyberas a v podstate je to aj tak jedno proti komu budes hrat. A ze si skratis PO o jedno kolo? No a? :ja_neviem:
kajo, ale skoncit na prvom mieste je aj vec sebavedomia, preto, cim lepsie skoncime, tym lepsia je nalada v time. a jasne ze uspechy sa rataju az po PO, kde musime to dotiahnut co najdalej
Tomu sa hovorí "tímový hráč". Nepožičiate nám pár bodíkov?
Ty musis do vsetkeho j.bat? Na tvojom mieste by som sa ani neozyval, po tych vsetkych excesoch v EI. :hroza:

joe: sebavedomie? No dobre, ja mam na to svoj nazor, ktory je asi uplne odlisny. Ale ked vam na tom tak zalezi, tak teda budeme prvi no :wawe:
kajo píše:Ty musis do vsetkeho j.bat? Na tvojom mieste by som sa ani neozyval, po tych vsetkych excesoch v EI. :hroza:

joe: sebavedomie? No dobre, ja mam na to svoj nazor, ktory je asi uplne odlisny. Ale ked vam na tom tak zalezi, tak teda budeme prvi no :wawe:
To bol len jeden exces. Alebo vieš o niečom, o čom neviem?
no dnes sme podali pekný tímový výkon,ktorým sme síce o nejaké 3 bodíky zaostali za Kentákmi a Falcons, ale využili sme zaváhanie Baffykovcov a pridali nejaký ten bodík náskoku pred našimi konkurentami. :wawe: Veľmi pekný výkon podal Joe :good: a my sme ho dobre doplnali. :cinka: No ešte není nič rozhodnuté,konkurenti budú mocne útočiť na naše postavenie,musíme sa na to pripraviť, pokúšať sa o prieniky do ich otvorených obrán a veriť,že sa nám podarí skorovať smrtiacimi kontrami. :wawe:
len tych bodov mohlo byt viacej, bo som rozmyslal nad ixou na detroit :(
ale parada, BF nevysiel dalsi den a naskok sa pomaly zvysuje :)
sakra dnes boli riadne husté výsledky. :hroza: Naštastie skvelý výkon podal dnes kajčo ktorý nás zachránil od debaklu.Skvelá robota chlape. :good: Ak Anaheim vyhrá,dá sa povedať,že by sme to ako tak mali ustáť bez väčšej ujmy.Dosť tímov to pretaktizovala ako aj my, takže snád veľa bodov nestratíme v tom prípade na nikoho.Uvidíme ako to nakoniec dopadne. :?
no mali by sme mat 13 bodov a na BF sme asi nabrali dalsi bodik :)
no myslím si, že ste už za vodou...
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS