Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

petrik píše:dnes by to mohlo vyzerat takto:
falcons - 9 ; DD - 10 ; HK - 4

do posledneho dna by sme tak mali ist s 5 bodovym naskokom na DD a 11 bodovym na HK :thumbsup:
pevne verim ze sa to 1. miesto uz podari udrzat, aj ked 5 bodovy naskok je pri 10 zapasoch zanedbatelny, takze treba dat dnes do toho vsetko :!: :povzbudzovanie:

zda sa, ze z naskoku falconov furt nieco ukrojime, ale neviem, ci nam to bude stacit na prvenstvo, ale podla tohto by sme mohli aspon kentov nechat za sebou
Myslím,že aj keby sa nám na to 1 miesto nepodarilo dostať, tak nemusíme byť sklamaný. :) Aj to prípadné 2 -3 miesto bude posun vpred, oproti predchádzajúcim 2 kolám a môžme byť s týmto kolom celkom spokojný. :yes: A to kajčo doteraz relaxoval a zbieral sily na mohutný finiš v druhej polovici sezóny. :D Verím,že až to rozbalí naplno aj on,ani to prípadné 1 miesto v niektorom z dalších kôl, nebude nedosiahnuteľné. :yes: Tak chalani poďme bez nervov do tohto posledného dňa,stratiť nemáme čo, môžme iba získať. :wink: Som s vašimi výkonmi v tomto kolečku celkom spokojný,ešte to není optimálny výkon,ideme tak na 1/2 plynu, ale netreba to rozbaliť na začiatku sezóny, sily si treba šetriť na jej finiš. :D :wink:
:cry:
2 body, posrate dva body nam chybaju k vyhre :cry:
toto vie nastvat, ale tak 2. miesto nie je najhorsie
Na zaver tusim nejlepsi vykon dne, bohuzel vrabcaci si nas pohlidali :-( Ale i tak vyrazne zlepseni oproti minulym kolum :good: Joe dnes zahvezdil a konec kola ho zastihl ve vyborne forme :good: Milos jasny vitez individualky, velka gratulace :oslava: Ikdyz by te asi vice potesilo tymove vitezstvi, snad se ho dockas v dalsim kole :)
Joe S. píše::cry:
2 body, posrate dva body nam chybaju k vyhre :cry:
toto vie nastvat, ale tak 2. miesto nie je najhorsie
ale tak hlavu hore Joe. :wink: Nemusíme byť sklamaný,potvrdili sme v tomto kole nárast formy a po dvoch priemerných 7 miestach skončiť toto kolo 2 v celej KTL ,je pekný úspech. :good: Gratulujem k 12 miestu v individuálke,potvrdil si,že si skvelý tipér a vieš zabrať v pravej chvíli. :good:
Selly8 píše:Na zaver tusim nejlepsi vykon dne, bohuzel vrabcaci si nas pohlidali :-( Ale i tak vyrazne zlepseni oproti minulym kolum :good: Joe dnes zahvezdil a konec kola ho zastihl ve vyborne forme :good: Milos jasny vitez individualky, velka gratulace :oslava: Ikdyz by te asi vice potesilo tymove vitezstvi, snad se ho dockas v dalsim kole :)
no hej,tesne nám to 1 miesto uniklo,nevadí,skúsime si ho vybojovať v dalších kolách. :wink: Tiež si podával veľmi pekné výkony v tomto kole a získal kopec dôležitých bodov pre tým,gratulujem tiež k veľmi peknému 25 miestu a spoločne s Joeom a kajom ktorý tiež párkrát veľmi dobre zabodoval v pravý čas, sme si dokázali,že tento tým má perspektívu v tomto zložení a môžme prežiť veľmi peknú sezónu. :yes:

Díky za gratulaci, potešilo ma to získané 1 miesto v individuálke,v tejto skvelej konkurencii je to cenné umiestnenie,beriem aj to ako taký úspech týmu a verím,že o neho zabojuje aj niekto z vás mojich kolegov.Kvality na to máte, chce to len kúsok šťastia a môže sa to podariť aj vám. :wink:
Gratulujem k 2.miestu a Deanovi k 1.miestu v Individualke :good:
Dean píše:
Joe S. píše::cry:
2 body, posrate dva body nam chybaju k vyhre :cry:
toto vie nastvat, ale tak 2. miesto nie je najhorsie
ale tak hlavu hore Joe. :wink: Nemusíme byť sklamaný,potvrdili sme v tomto kole nárast formy a po dvoch priemerných 7 miestach skončiť toto kolo 2 v celej KTL ,je pekný úspech. :good: Gratulujem k 12 miestu v individuálke,potvrdil si,že si skvelý tipér a vieš zabrať v pravej chvíli. :good:
no ale mohlo byt aj lepsie, ako strieborne umiestnenie, napr. nebyt mojej chyby spred tyzdna

a wau, to fakt som skoncil 12.?? takto vysoko som nebol ani nepamatam :D
dalsie kolo ta vystriedam na cele :-D
V historickych tabulkach nam uz po 2.kolach noveho rocnika nastali zmeny. Priebezne poradie k dnesnemu dnu najlepsich 15 tiperov historie KTL:

1. TA ... 300 b
2. Dean ...280 b
3. canesman ...235 b
4. maro ...222 b
5. MartinFC ...220 b
6. kajo ...189 b
7. Badhed ...187 b
8. excelent ...185 b
9. eman22 ...177 b
10. Deco2508 ...166 b
11. Svako ...162 b
12. janik ...156 b
12. norvic ...154 b
14. Minnesota ...149 b
15. Joe S. ...146 b

Mozete si porovnat s historickymi tabulkami po ukoncenych 3. rocnikoch sutaze. TU:

http://www.hokejforum.com/viewtopic.php?f=78&t=3256

toto napísal maro,neviem či ste si to všimli napísal to do ich témy,tak som ju dal aj sem ,ako malú motivačku pre Joea a kaja a Sellyho do dalších kôl,vždy je čo zlepšovať a aj takáto nie moc významná vec nám môže dodať viac elánu do dalších kôl. :wink:
Joe S. píše:
Dean píše:
Joe S. píše::cry:
2 body, posrate dva body nam chybaju k vyhre :cry:
toto vie nastvat, ale tak 2. miesto nie je najhorsie
ale tak hlavu hore Joe. :wink: Nemusíme byť sklamaný,potvrdili sme v tomto kole nárast formy a po dvoch priemerných 7 miestach skončiť toto kolo 2 v celej KTL ,je pekný úspech. :good: Gratulujem k 12 miestu v individuálke,potvrdil si,že si skvelý tipér a vieš zabrať v pravej chvíli. :good:
no ale mohlo byt aj lepsie, ako strieborne umiestnenie, napr. nebyt mojej chyby spred tyzdna

a wau, to fakt som skoncil 12.?? takto vysoko som nebol ani nepamatam :D
dalsie kolo ta vystriedam na cele :-D
by sa dalo písať do aleluja,čo mohlo byť lepšie,keby z tých dalších 3 x výsledkov čo som dal včera a tie zápasy boli vyrovnané ešte 1 či 2 skončili plichtou,keby som v tej našej taktike zo soboty poistil len tebou dané 0 a sám naostro tipoval,keby viac zápasov zo soboty plichtou skončila,tiež to boli veľmi tesné výsledky ,keby...Nevadí,aj toto je veľmi krásne umiestnenie a potvrdenie kvalít nášho týmu. :good:

Ja budem len rád,ked ma ty,Selly,či kajo vystriedate na čele,doprial by som ten pocit každému z vás,dúfam,že to aj niekto dosiahnete. :thumbsup:
Nabby píše:Gratulujem k 2.miestu a Deanovi k 1.miestu v Individualke :good:
dakujeme Nabby,rovnako gratulujem k 2 miestu vo vašej konferenci,skvelý finiš ste predviedli. :good:
ani vy sa za svoj finiš hanbit nemusite, nebolo to vobec jednoduche udrzat sa na 1. mieste :thumbsup:
Dean píše:V historickych tabulkach nam uz po 2.kolach noveho rocnika nastali zmeny. Priebezne poradie k dnesnemu dnu najlepsich 15 tiperov historie KTL:

1. TA ... 300 b
2. Dean ...280 b
3. canesman ...235 b
4. maro ...222 b
5. MartinFC ...220 b
6. kajo ...189 b
7. Badhed ...187 b
8. excelent ...185 b
9. eman22 ...177 b
10. Deco2508 ...166 b
11. Svako ...162 b
12. janik ...156 b
12. norvic ...154 b
14. Minnesota ...149 b
15. Joe S. ...146 b

Mozete si porovnat s historickymi tabulkami po ukoncenych 3. rocnikoch sutaze. TU:

http://www.hokejforum.com/viewtopic.php?f=78&t=3256

toto napísal maro,neviem či ste si to všimli napísal to do ich témy,tak som ju dal aj sem ,ako malú motivačku pre Joea a kaja a Sellyho do dalších kôl,vždy je čo zlepšovať a aj takáto nie moc významná vec nám môže dodať viac elánu do dalších kôl. :wink:
To ja som vazne 6? :shock: Vsak podla vykonov v tomto rocniku by som sa tipoval tak na 6 od konca...volakedy som bol asi borec.. :biglol:
Herdek hosi, upaloval jsem z kamosovy tricitky na kole pro sestilete deti abych natipoval :) Snad to bude co kcemu a zitra dopoledne budeme na bedne. Valim zas z5, a Milosi na to video mrknu zitra, za strizliva :wink:
Selly8 píše:Herdek hosi, upaloval jsem z kamosovy tricitky na kole pro sestilete deti abych natipoval :) Snad to bude co kcemu a zitra dopoledne budeme na bedne. Valim zas z5, a Milosi na to video mrknu zitra, za strizliva :wink:
ty brdo nacenganý Moravák na malom kole,to musel byť pohlad pre Bohov. :D :lol2: To by som chcel vidieť. :D

A co teprve kdyby te stavovali policajti.Pán vodič kamže kam sa ponáhlame takto večer a v takom stave?Ale pán policajt natipovať zápasy v KTL.Myslel by si,že si z neho robíš :butt: :lol3:
Dean píše:
Selly8 píše:Herdek hosi, upaloval jsem z kamosovy tricitky na kole pro sestilete deti abych natipoval :) Snad to bude co kcemu a zitra dopoledne budeme na bedne. Valim zas z5, a Milosi na to video mrknu zitra, za strizliva :wink:
ty brdo nacenganý Moravák na malom kole,to musel byť pohlad pre Bohov. :D :lol2: To by som chcel vidieť. :D

A co teprve kdyby te stavovali policajti.Pán vodič kamže kam sa ponáhlame takto večer a v takom stave?Ale pán policajt natipovať zápasy v KTL.Myslel by si,že si z neho robíš :butt: :lol3:
Tak tomuto sa hovorí oddanosť k tímu. RESPECT :shock: Nacenganý, riskuješ svoj život kvôli tipovaniu. V dnešnej dobe, keď si ešte nemal ani reflexný pásik alebo niečo podobné ťa hoc čo môže prejsť. A aj fízli ti môžu dať pokutu, keď im nafúkaš. Si môj vzor :frajer2:
yzy19 píše:
Tak tomuto sa hovorí oddanosť k tímu. RESPECT :shock: Nacenganý, riskuješ svoj život kvôli tipovaniu. V dnešnej dobe, keď si ešte nemal ani reflexný pásik alebo niečo podobné ťa hoc čo môže prejsť. A aj fízli ti môžu dať pokutu, keď im nafúkaš. Si môj vzor :frajer2:
tak tak na Sellyho i dalších mojich kolegov je v tomto spolahnutie. :good: :smile03: Navyše Selly ako správny Moravák je už na také stavy zvyknutý a "šoférovať "mu v takom stave nerobí žiadny problém.Spíš naopak, bál bych se o neho, kdyby šel triezvy z oslavy. :D
No dnes by to nemusel byť zlý výsledok.Ked som zrátal body nás 3 okrem kaja vyšlo mi to na 27 bodov.Veľmi dobre rozohraté to má kajo, ale sa mu stalo to čo minule Joeovi,že omylom natipoval o 1 zápas menej.Pretože neviem ako sa to bude počítať, na jeho výsledok si musíme počkať. Myslím ,že tak či tak s konečným výsledkom z dnešného dňa budeme môcť byť ako tak spokojný.Nebude to veľká výhra, ale ani prepadák. :thumbsup:

Dean -15 bodov
Selly 8 -12 bodov
Joe.S -4 body
Mna asi je..ne :x vacsieho idiota uz ozaj nenajdete :bitka3: :bitka3:

Pozeram na vysledky NHL, vravim si super..budem mat 15 bodov, ale nie ja musim natipovat o jeden zapas menej. Fakt nenachadzam slov :bitka3: :bitka3: drbem sa na to cele.
Selly8 píše:Herdek hosi, upaloval jsem z kamosovy tricitky na kole pro sestilete deti abych natipoval :) Snad to bude co kcemu a zitra dopoledne budeme na bedne. Valim zas z5, a Milosi na to video mrknu zitra, za strizliva :wink:
Sme na bedne,úkol splnen.Dúfam,že sa tam udržíme čo najdlhšie. :smile03: Ináč ocenujem tvoju snahu,že si ušiel z oslavy kamarátových narozenin,aby si natipoval. :thumbsup: Tvoje body boli dosť dôležité,aby sme sa na tu bednu dostali.Zatím ti to sype,nech ti to vydrží čo najdlhšie.
:frajer2:
kajo píše:Mna asi je..ne :x vacsieho idiota uz ozaj nenajdete :bitka3: :bitka3:

Pozeram na vysledky NHL, vravim si super..budem mat 15 bodov, ale nie ja musim natipovat o jeden zapas menej. Fakt nenachadzam slov :bitka3: :bitka3: drbem sa na to cele.
no aj mna to trochu zaskočilo,ale nevadí,stane sa. :smile03: Hlavu hore,bodov by si získal dosť,verím,že toto kolo ti už vyjde lepšie ako minulé.Prichádza tvôj čas cítim. :yes:
yzyku diky, ale jako vzor si vyber radsi nekoho jineho, ja bych asi nebyl tim pravym :D A zivot jsem neriskoval, lampy svitily a moje oci asi taky :oslava:
Spis bych to cekal ze to popletu ja, ale neva kajo, stane se. Ted jeste me a pak Milosovi a budeme komplet. Natipovat musim, prece chci at letos DD obhaji titul tak to nebudu prece vam ostatnim kazit. Navic to byla i moje chyba pac odpoledne se mi nechtelo a pak se to njak zvejklo. Puvodne jsem ani nechtel pit, ale byl jsem nervozni ze zapasu Vilky tak jsem musel :lol2:
Dnes nás podržali nad vodou slušným výkonom kajo a Selly.Dobrá práca chalani,len tak dalej. :clap:
fuh co sa stalo s kajom? tie jeho vysledky :clap:

to len ja to kazim ako sa len da :thumbsdown:

ked som teraz pozrel tabulku, tak nas caka fest zaujimave kolo, ked sme zatial na 5om mieste, ale vsetky 4 timy pred nami maju rovnaky pocet bodov, co som snad za tie roky v KTL este nezazil a my na nich mame len 5 bodov manko, tak podme ich predbehnut :box: :frajer2:
Vyborne hosani, delate mi radost :good: Ja predvadim svou letosni klasiku... zacatek kola dobry, pak prijde krize a darit se zacne az tak 3 dny pred koncem.
Tabulka je pekne naslapena, chtelo by se to udrzet na dostrel :)
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS