Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

jo,za tie body,nebolo to umyselne

nic proti, ale tie ktore ponukol OP su v porovnani s tymi Vasimi terajsimi urcite pohladnejsie

cepi píše:nic proti, ale tie ktore ponukol OP su v porovnani s tymi Vasimi terajsimi urcite pohladnejsie
Tak aby som nespatil tak som si dal iba textovy. Proste ma uz nebavi stale menit bannery. Takto to bude lepsie. :D

cepi píše:nic proti, ale tie ktore ponukol OP su v porovnani s tymi Vasimi terajsimi urcite pohladnejsie
mne sa tiez nechcelo vymyslat nieco nove... tak som im dal tie co mali predtym.

Tak chalani zatial mame dobry start do sezony,dufam ze na nasej sucastnej pozicii v tabulke vydrzime az do konca :cool:
Len tak dalej Go Dragons Go

chesty zmensi si podpis :wink: :!:

janik píše:chesty zmensi si podpis :wink: :!:
Hotovo,neviem ci to az tak pesahovalo povolenu velkost ale nevadi uz sa to tam aj tak nehodilo ked mam novy "stary" banner :D

Tak mili spoluhraci nejak sa nasmu timu nedari a stale klesame. Kurna uz sa zobudte zo Zimneho spanku, sak Draci v Zime nespia!!!

Chlapi bojujte, verim, Ĺľe to je len taka kratkodoba zalezitosĹĄ ako napr. u Detroitu tie 3 pobabrane zapasy, vsak mate najlepsie muĹľstvo a dokonca najvacsiu nadej do buducnosti feara :D teda aspon podla predsezonneho kempu tak vraveli :lol:
Ale Chesty to je maska prefikana (skoro ako ja :lol: ) on nieÄŤo vymysli a ked chyti svoj den Hugo Boss, tak nelutostne a nemilosrdne bude lamaĹĄ rekordy :cool:

Dakujem za podporu Derryl :)

Prosim vsetkych clenov Drexel Dragons aby nanpisali zostavy KTL All Stars,a taktiez aby vyuzili prestavku v tipovani a poriadne sa pripravili na 2.cast sezony,aby sme opat utocili na najlespie pozicie :roll:

Takze chlapci dost bolo oddychu, je cas sa vratit naprve miesto. Takze treba zabrat. Pome DD pome rozbime seckych a potom ich spalme na popol, ktory rozfuka vietor po okoli.

eman22 píše:Takze chlapci dost bolo oddychu, je cas sa vratit naprve miesto. Takze treba zabrat. Pome DD pome rozbime seckych a potom ich spalme na popol, ktory rozfuka vietor po okoli.
Uz sme sa aj vratili :clap: :clap: teraz je dolezite sa udrzat sa a ked budeme drzat pekne pokope :D tak to mozme dokazat.
A mne to neda este musim pochvalit emana krasne si to napisal :taptap: :thumbsup2:
:fan: :fan: Drexel Dragons :fan: :fan:

je to neuveritelne ale mozeme vyhrat je tu posledne kolo a my mame naskok 7b uz to len udrzat a sme vitazi uzasne nieco :cool:

fear, poznam ten pocit, uz neni sanca prist o vyhru takto v poslednom kole, to dokaze len futbalovy Leverkusen :(

je to tu vitazstvo vyhrali sme to skvele

gratulujem vitazom sutaze :) naozaj pekny vykon aj ked som veril ze to bude trosku vyrovnanejsie ale zaver ste ako jediny zvladli na 1 a tak si to vitazstvo zasluzite. :taptap:

Gratulujem chlapi k vitazstvu.Potvrdili ste,ze draci su spicka v celej sutazi.Drzte sa DD!!!! :cool:

Takze Chlapci som rad ze sme vyhrali. Ale nastal v moej KTL tipovacke velky skok a uvedomil som si ze DD nie je tim pre mna. Bolo mi s vami celkom dobre, ale je s vami strasna nuda. Ziadna komunikacia, iba tipy a hotovo. Ja mam rad zivot a tu je nejak stale mrtvo.

Takze sa na mna nehnevajte, ale kym neohlasim svoj novy tim tipujem pre Vas.
Takze je teraz na Chestovi, aby nasiel za mna adekvatnu nahradu.

Pripajam sa ku gratulacii... pekny vykon Draci :taptap:

No tak eman mi urobil pekny skrt cez rozpocet,ale je to jeho rozhodnutie takze nic na tom nezmenim.Ma pravdu ako odisiel Derryl v tejto teme sa vobec nekomunikuje,sice sa mi ako novemu GM podarilo zlozit paradny tim,ktory vyhral toto kolo,ale v tejto oblasti som totalne vyhorel.No nic skusim pohladat adekvatnu nahradu aj ked bude velmi tazke nahradit emana.Samozrejme ze dakujem kolegom za skvelu sezonu,vyrovnane vykony ktore sme spolocne dotiahli az do vytazneho konca.Planujem aj dake zmeny v time,Derryl ma asi este jednu sezonu volno,takze nieco hadam vymyslim :?
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS