Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ze hruba urazka, vsak sam si to napisal :D
Joe S. píše:ze hruba urazka, vsak sam si to napisal :D
Kde ? :lol: :lol: No ukaz mi ten prispevok kde som to spomenul hmmmm ? :lol: :lol: :lol: Rad sa poucim ak som sa zmylil :P
Chester píše:
Joe S. píše:ze hruba urazka, vsak sam si to napisal :D
Kde ? :lol: :lol: No ukaz mi ten prispevok kde som to spomenul hmmmm ? :lol: :lol: :lol: Rad sa poucim ak som sa zmylil :P
mozes sa hanbit, vymazat vsetky dokazy :eek2: :thumbsdown:
krasne umelci, dnes ste sa prekonavali :D :good:
Joe S. píše:
Chester píše:
Joe S. píše:ze hruba urazka, vsak sam si to napisal :D
Kde ? :lol: :lol: No ukaz mi ten prispevok kde som to spomenul hmmmm ? :lol: :lol: :lol: Rad sa poucim ak som sa zmylil :P
mozes sa hanbit, vymazat vsetky dokazy :eek2: :thumbsdown:
Hmm ake dokazy ? :eek2: :box: Ja nic ja muzikant :sluchadla:
Od zápasu All Stars, som podával veľmi tragické výkony.Už ma to dosť hnevalo a mrzelo.Som rád, že sa konečne trochu, zadarilo aj mne.Už bolo načase. :yahoo:
milos76 píše:Od zápasu All Stars, som podával veľmi tragické výkony.Už ma to dosť hnevalo a mrzelo.Som rád, že sa konečne trochu, zadarilo aj mne.Už bolo načase. :yahoo:
Ano milos,aj my sme radi ze si konecne si pekne zabodoval :) Uz to pojde len lepsie ....
A pomee Draci dnes sa hra len jeden zapas,mame natipovane takticky takze 0 nebude :lol: ale tak primary target : skoncit pred Diablami.
No tak už nadišiel čas, sa rozlúčiť.Oddnes, už nie som členom Drexel.Bolo mi v tomto tíme s vami dobre, ste dobrý chalani, aj tipéri.Prajem vám, aby sa vám darilo ako v tipovaní, tak aj v súkromných životoch, aby ste sa do toho play off prebojovali a v ňom dosiahli, čo možno najvyššie umiestenie. :rozlucka: :coucou: :pivo3:
Vitam staronoveho clena timu,BigPeta...
Derryl gratulujem ti k supr výsledku 17 bodom a 1 miestu v dnešnom dni, spomedzi všetkých tipérov. :good:
No chlapi treba zabojovať v týchto posledných 2 dňoch, aby play off bolo v suchu.Verím, že to dokážete.Držím palce. :good:
Ahoj exkolegovia.Pozerám ,že je tu nejako mrtvo.Odkedy som odišiel, nikto nenapísal ani riadok a Feri Strúhanka, zrejme tiež niekam záhadne zmizol.Nejaký čas musel sekať latinu a držať sa od alkoholu čo najdalej,kedže mu za to Chester,hrozil dosť prísnym sankciami :lol: :lol: A teraz už mu Chester zrejme opraty opäť uvoľnil,kvôli oslave Derrylových zajtrajších narodenín a on už ich zrejme oslavovať začal ,aj bez nás. :lol2: :lol2:

Chcem vám zagratulovať k postupu do play off,čo ma veľmi teší. :good: :yahoo:

Do play off postúpili obidva tímy a v 1 kole play off, nastúpim protí vám.No verím, že to budú súboje v rámci fair play a po skončení série, ať už to skončí tak či tak,to pôjdeme zapiť, na naše staré miesta. Tie naše nočné záťahy a výlety za babami, či dobrým pitím, mi v novom týme chýbajú. :oslava: Naš GM Baffy uprednostňuje skôr navštevy kostola, kín, divadla a iných kultúrnych predstavení a pijeme iba Coca colu, či iné nealkoholické nápoje. :lol2: :lol2:
Chlapi bojujeme, dozvedel som sa, ze nas pride povzbudit do VIP loze aj Alex z EI, Wild Celt, Seabrook a medik, ktori dokonca odlozil svoju navstevu v Uzgorode, a predstavte si, nechcel ist do VIP loze ale dokonca medzi ultras pravicovych hooligans DD, ale medik pozor, ten teleskop :D si zo sebou neber :D
Derryl píše:Chlapi bojujeme, dozvedel som sa, ze nas pride povzbudit do VIP loze aj Alex z EI, Wild Celt, Seabrook a medik, ktori dokonca odlozil svoju navstevu v Uzgorode, a predstavte si, nechcel ist do VIP loze ale dokonca medzi ultras pravicovych hooligans DD, ale medik pozor, ten teleskop :D si zo sebou neber :D
a to akoze ziadna celebrita nepride na dnesny match BB-RD :?: :x
Joe S. píše:
Derryl píše:Chlapi bojujeme, dozvedel som sa, ze nas pride povzbudit do VIP loze aj Alex z EI, Wild Celt, Seabrook a medik, ktori dokonca odlozil svoju navstevu v Uzgorode, a predstavte si, nechcel ist do VIP loze ale dokonca medzi ultras pravicovych hooligans DD, ale medik pozor, ten teleskop :D si zo sebou neber :D
a to akoze ziadna celebrita nepride na dnesny match BB-RD :?: :x
Joe, ved do krcmy sa chodi az po zapase :D hadam sa zastavime po zapase DD-BF :lol2:
Joe S. píše:
Derryl píše:Chlapi bojujeme, dozvedel som sa, ze nas pride povzbudit do VIP loze aj Alex z EI, Wild Celt, Seabrook a medik, ktori dokonca odlozil svoju navstevu v Uzgorode, a predstavte si, nechcel ist do VIP loze ale dokonca medzi ultras pravicovych hooligans DD, ale medik pozor, ten teleskop :D si zo sebou neber :D
a to akoze ziadna celebrita nepride na dnesny match BB-RD :?: :x
To sa musis spytat nasho hovorcu v jednej osobe Imricha Prdišbula :D
Mi mame zatial slubenych tychto vzacnych hosti.
Ja len dufam, ze sa Wild na stadione neožere :D lebo vysledky chcem mat do 11 hodiny hotove :good:
Na žiadost Derryla pozyva dalsich borcov, ktori nemali to stastie okusit play off do VIP loze tychto borcov X-mena z tymu Strong Crocodiles, Michala225 z tymu Killer Hornets a The Thrashera z tymu Familia Corleone,
Upozornujem vsetkych fanusikov, Dragons arena je vypredana do posledneho miesta 24 500 miest, ze fanuskovia maju moznost autogramiady pocas prestavok.
tak oto sa neboj ze sa WIld nacapy dam nanho pozor .musi byt abstinentt len neviem ako skoncim ja. prave sa uz nachadzame vo VIP Wild sleduje tento perfektni match .zatial nic nepil sa som si uz co to dal . :cool: uvidime ci budem schopni odist po svoojich a nehovorimz e by este vyhrali DD :-D ooo tak to uz si mozem rezervovat prednu horku ;-D
Bohuzial, bolo nam to na prt platne, ale nevzdavame sa, kedze hrame teraz u nich, listky do VIP loze ma na starosti Baffy a koho pozve on, zalezi len na nom.
Wild sa neopil a ani jeho celá posádka :D vsetci ostali triezvi a sklamany, najviac však X-men.
Medik sa dokonca skamaratil :D z ultras nasho timu a tí mu za odmenu venovali dres s logom nasho klubu, ktori si vycapil do svojej izby z coho nema radost GM Wild :)
Medik dokonca prisiel o hlas, a navstvil svojho odborneho doktora MuDr. Jánoša Zoknavyleteneho ,ktori mu nasadil silne antibiotika, aby bol do soboty celkom fit a pichol mu injekciu proti stresu a nervozite.
Medik sa vsak injekcie bál, vytiahol svoj obávany teleskop a lahko poranil sestricku Dorku Pologuličkovu, este stastie, ze sa tam nachadzal prislusnik policie, lebo neviem neviem co by ten chlapec porobil.
Derryl píše:vsetci ostali triezvi a sklamany, najviac však X-men.
No Derryl mas pravdu ja som bol najviac sklamny. :cry: Ked som po zapase dorazil domov tak mi to nedalo a musel so to sklamanie poriadne zapit, aby som aspon na maly cas zabudol na ten vas dnesny vykon. :? No nic sa neda chlapi robit este nie je nic stratene, takze musite poriadne zabojovat a vyhrat. :yes: Ja verim, ze aj, ked ste dnes prehrali, ze aj tak sa dostanete do 2. kola PO. :frajer2:
Dnes 26.augusta som prestupil do timu Fire Birds.Zaujem ohnivakov bol uz dlho ale ja som stale odolaval :D No vsak po poslednych kolach u Drakov sa uz nedalo inak.Neuvladal som tahat tento tim a preto dnes prerusujem ucinkovanie tohto timu na pode KTL.Neviem povedat ci ide o prerusenie ciastocne alebo uplny koniec.Jasne vsak je ze BigPete je volny hrac,vyprsala mu zmluva.Derryl uz niekolko krat avizoval ze chce prestat s tipovanim a bojovnik Fear je takisto volny hrac.Uvidime co bude ako bude.Pripada mi to ako System of a Down :) Urcite vsak viem ze tento tim zostane navzdy v mojom srdci ako tim cislo jedna,tim kde som "vyrastol a dozrel" :roll: Hadam sa niekedy vratim a obnovim jeho zaslu slavu ...
Chesty, nič ti nevyčítam, pamatam si ako ťa kolkokrat už davnejsie prave ohniváci lákali do tímu, vedia uznať kvality :frajer2: dokonca som tam par mesiacov posobil aj ja.
Keby som neskoncil s tipovanim co sa KTLky týka, je jasne za koho tipuješ.
Dalej si ťa velmi silno :clap: vážim co si pre tento tím v minulosti dokázal, tento tím sa zapísal velkymi pismenami do jej štruktúr.
A kedže ja sa KTLke venovať nemienim, želám ti co najlepsiu adaptaciu v tíme, možno v buducnosti (nikdy nehovor nikdy) sa stretneme opäť.
Rozhodne si nemyslím, že je to uplny koniec tohto tímu, mám na nho všetky práva :D po odchode Chestyho ako majiteľ :)
Pokiaľ nájde Fear schopnych ludi do tohto tímu, má moje požehnanie :D na chod klubu aj bez velkej ikony a milacika tribun v meste drakov Chestyho.
Bolo by mi ľúto ,keby Draci skončili, svoje účinkovanie v KTL(aj keby to malo byť, iba na 1 sezónu).Prirástol mi k srdcu a potešilo by ma, keby pokračoval daľej.Síce odchod Chestera a Derryla (verím, že sa raz vrátia do tohto tímu), veľkých hviezd a ikon klubu ,poznačí silu tohto tímu, verím, že by nemusel patriť k najhorším v KTL a pri troche sťastia, by sa minimálne o play off, mohol pobiť. :good:


Kedže mi záleží aby tento tím pokračoval, ak sa Fear ujmeš postu GM, tak ti ponúkam svoje služby, ak o ne budeš mať záujem.
PS ak vam chyba este nejaky hrac Excelent je free. Zalezi uz len na Vas ci sa spolu dohodnete
Kua DD nesmu zaniknut ved ste velmi good tim alebo aj freddie je volna ze:-D :-D
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG