Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Zmena planov :D toto kolo nam staci udrzat to stvrte miesto, ale nemyslite si, ze v dalsom berieme nieco horsie ako prve :!: :bee:
Inak Joe, dnes sa zacinaju zapasy skor. A Redy ty tam tiez nemas vsetky natipovane :hmm:
harmonogram mám v hlave, šicko pod kontrolou, už len zápas Ruins tipnúť, čakám na starting goalie :jn:
Tak nakoniec 5. miesto. Skoda, to 4. sme udrzat mohli. Strucne zhrnutie kola...dakujem vam vsetkym za pravidelne a poctive tipovanie, kde ak si spominam, jedinym previnilcom v dvoch ci troch skorych zapasoch som bol pocas jedneho dna ja :hiding: Aj to hovori o tom, aky dobry tim sa tu podarilo zlozit :thumbsup:
Individualne treba jednoznacne pochvalit a podakovat Redymu, neviem kde by sme boli bez jeho bodov. Tak po niekolkykrat Redy :klobuk: :poklona:
My ostatni (no skor Lukas a Joe :D ) sme mu obcas statne sekundovali a preto sme skoncili aj tak vcelku vysoko. K svojim vykonom asi jedine ospravedlnenie- vzdy som tipoval posledny a snazil sa pokryt co najviac moznych kombinacii, no zda sa ze to budem musiet prehodnotit, lebo timu to velmi nepomohlo :hmm:

Tak podme do nich v druhom kole :!: a snad aj to umiestenie bude lepsie
oddnes musíme makať, nieže nám zasa tie fetky na čele :andy: utečú do trháku :dup:
Lukas dnes zobral sra*ka tipy na seba :klobuk:
kajo píše:Lukas dnes zobral sra*ka tipy na seba :klobuk:
A práve tie vyšli. :lol2: :slap:
Musis to skusat castejsie :jn: ale ja neviem co robim, dalsia 0..keby trafim aspon ten jeden zapas, tak mame o bod viac ale ja nieee :slap:
kajo píše:Musis to skusat castejsie :jn: ale ja neviem co robim, dalsia 0..keby trafim aspon ten jeden zapas, tak mame o bod viac ale ja nieee :slap:
nikto ti nevysvetlil zmysel hry? :cosi: tu nie je dobré, keď máš na konte nulu :moose: tu musíš mať čísla aspoň ako Holtby túto sezónu :jn:
:ciga:
Boa tam, ja uz neviem co robim zle! Ved som tiperska legenda! :jn: Asi si pozveme na pomoc pana kostku, ozaj neviem co zmenit, aby som aspon raz pomohol timu. Asi zrusime premie..teda kazdemu okrem GM, to sa nepatri :nono:
aby nám pán Kostka neposilnil len defenzívu :lol2:
Obavam sa, ze Lukas to na dnes zabalil :nervozny:
Celý čas som mal pocit, že už som natipoval. :paperbag:
Nevadi, aj tak by si nam nepomohol :D
Na odstavenie teplej vody zatial nepristupime, lebo prvy by som na to doplatil ja, ale nieco zmenit musime ! Dnes sa ide "kockovat" :wave:
Slava z 1.kola mi asi stoupla do hlavy :hroza:
:hiding:
:popi:
kajo píše:Dnes sa ide "kockovat" :wave:

pán Kostka :a_von: FIRED :!:
ani bohovi :noway: :(
uz sa tesim na zapas s vami, to su iste 3 body :ciga:
Brojler, zalez :a_von:
Toto kolo sme trapni :slap: uz nikdy velkohube vyjadrenia, lebo sa to len otoci proti nam vzdy :noway:
Konecne! Lukas nas zachranil, jinak by to zase byla tragedie..

Dokonce jsem zaslechl uz i piskot na moji adresu pri kontaktu s pukem. :paperbag:
Redy píše: Dokonce jsem zaslechl uz i piskot na moji adresu pri kontaktu s pukem. :paperbag:
Od spoluhráčů? :D
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS