Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Po 8 kole sa násmu milovanemu tímu a jeho fanúšikom naskytla nádherná tabulka kde sa obidvaja mega borci Derryl a Chester ocitli na prvych dvoch miestach rebricka top ten svetovej hitparady

Dalej Ĺľiadam Emana, aby si dal do podpisu sponzora tĂ­mu nemusis tam maĹĄ stale ten reklamny slogan :lol: o Zilinskom muĹľstve :o

Derryl píše:Po 8 kole sa násmu milovanemu tĂ­mu a jeho fanúšikom naskytla nádherná tabulka kde sa obidvaja mega borci Derryl a Chester ocitli na prvych dvoch miestach rebricka top ten svetovej hitparady

Dalej Ĺľiadam Emana, aby si dal do podpisu sponzora tĂ­mu nemusis tam maĹĄ stale ten reklamny slogan :lol: o Zilinskom muĹľstve :o
No to sa nevidi casto,treba sa na to vynadivat :D :D

Chester: skor treba v tom pokracovať, aby sme sa kazdym kolom súperom vzdalovali a na to by sa už veru krásne pozeralo :D
Len Eman je velkym sklamanĂ­m, zatial mu to hostovanie narozdiel od Alexa nepomohlo :?
A mlady Sqwerco ten sa ešte len uči :D a nabera skusenosti, o pár rokov možno bude na urovni mna :lol: alebo Kaja :cool:

Derryl píše:Chester: skor treba v tom pokracovaĹĄ, aby sme sa kazdym kolom sĂşperom vzdalovali a na to by sa uĹľ veru krásne pozeralo :D
Len Eman je velkym sklamanĂ­m, zatial mu to hostovanie narozdiel od Alexa nepomohlo :?
A mlady Sqwerco ten sa ešte len uči :D a nabera skusenosti, o pár rokov možno bude na urovni mna :lol: alebo Kaja :cool:
alebp opena :lol: :lol:

no tak vdaka za uznanie,derryl :oops: :)
ale tuto sezonu mi zatial vobec nejde,co mi je dost luto,kedze som v novom time.ale sorry,ze sa vam se*em do temy

Open: nemoĹľem zas vsetkych spomĂ­naĹĄ, ja som spomenul tie uplne total najvacie hviezdy :D
A Open od zaciatku tejto sezony NHL je v krize, ale aby vedeli aj tĂ­ co este pred tĂ­m netipovali tak Open patril pravidelne k tĂ­m najlepsim, ciĹľe pohyboval sa v top ten 10.

Derryl píše:Open: nemoĹľem zas vsetkych spomĂ­naĹĄ, ja som spomenul tie uplne total najvacie hviezdy :D
A Open od zaciatku tejto sezony NHL je v krize, ale aby vedeli aj tĂ­ co este pred tĂ­m netipovali tak Open patril pravidelne k tĂ­m najlepsim, ciĹľe pohyboval sa v top ten 10.
este ze aspon ty ohodnotis moje kvality :lol:

Kajo je teraz ako Sevchenko v Chelsea a ja zase ako Kaka v AC Milano :D a eman ten je ako co ja viem Karhan iny futbalista ma momentalne nenapadol :D

si fandis,nie? :lol: ze Kaka,ved ten momentalne nie je v krize :)

excelent píše:
Majitel klubu velectÄ›nĂ˝ pan Krupp neváhal a najmul do tĂ˝mu z Bolivie známeho mága Ostennola StartĂ©ra kterĂ˝ by mÄ›l našemu tĂ˝mu DD vykouzlit dostatek energie k správnĂ©mu tipovánĂ­.Obrázek

Hele, Derryle a Chestere už to nechlastejte nějak moc to na vás učinkuje a kdyby tu byl komisař ligy tak máte v týmu antidopingovou kontrolu.

Já už žeru i sirový maso a nic jsem skoro poslední. :x :x

a co to vlastne znamena DREXEL??? :shock:

medik911 píše:a co to vlastne znamena DREXEL??? :shock:
Drexel-zĂşrivĂ­ alebo nieco v tom zmysle,nahnevanĂ­,......
Sme jednoducho zĂşrivĂ­ draci 8) 8)

:lol: :lol: este v zivote som nepocul pojem zĂşrivĂ­ draci :D :D :lol: :lol:

Open: ved Kaka je vo forme, ty si pravý opak momentalne :wink: , no a Eman ten je fakt jak Miro Karhan momentalne :lol: už dokonca doma z Aachenom sedel v civile :( , no a k tym zurivym :D je to tak, a odteraz to už vieš nielen ty ale aj ostatni co to nevedeli :D
Excelent: dneska sme opať potvrdili formu, aj ked ma mrzi, že nemame aspon 6 bodov :( ale v jednotlivcoch zatial spokojnosť, to nasi dvaja dalsi borci Eman a Sqwerco, na tych to tušim neplati :lol:

V 9 kole opat nasi dvaja borci na ktorych sa spoliehaju fanuskovia aj vedenie tymu zabrali a u fanusikov si vysluĹľili obrovsky aplauz
Piskot fanusikov Drexel Dragons si po prvy krat vypocul Eman na ktoreho si fanuskovia nevedia stale zvyknuť po odchode Alexa, ten vsak preziva to iste v time Evil Insiders hoc sa mu dari, raz darmo, medzi fanusikmi panuje obrovska nevrazivosť a odnásaju si to tito dvaja skvely hraci

Derryl píše:Open: ved Kaka je vo forme, ty si pravĂ˝ opak momentalne :wink: , no a Eman ten je fakt jak Miro Karhan momentalne :lol: uĹľ dokonca doma z Aachenom sedel v civile :( , no a k tym zurivym :D je to tak, a odteraz to uĹľ vieš nielen ty ale aj ostatni co to nevedeli :D
Excelent: dneska sme opať potvrdili formu, aj ked ma mrzi, že nemame aspon 6 bodov :( ale v jednotlivcoch zatial spokojnosť, to nasi dvaja dalsi borci Eman a Sqwerco, na tych to tušim neplati :lol:
To nevadi ale aj tak som Kaka :lol: Ale nie vsak ked som uz spomenul toho Sevu tak som chcel dat nejakeho dalsieho z AC Milan a myslim ze Kaka nieje az v takej forme ako býval vtedy ked tam bol Seva...

Inac Miro Karhan si musi uvedomit kedy na to este ma a kedy si povedat naozaj dost, on odviedol poctivu robotu vo vsetkych kluboch kde hraval ale aj on si musi uvedomit ze raz to muselo skoncit a ze on nieje...

inac to som dost off topic :oops: :lol: :lol: Podla mna su Drexel Dragons super tĂ­m. :D

No zatial sa dost slusne drzime,dufam ze nam to vydrzi,aj ked uz sme atakovani FireBirds,ale dufam ze sa udrzime :roll: :roll:

Po dnešnom prepadáku sa majitel timu Krupp rozhodol strhnuť hracom premie plus niektorym aj zo zakladneho platu

Derryl 10% z platu pre dnesny prepadak

Chester 25% z platu pre dnesne sa nezucastnenie zapasu a mensie zhorsenie formy

Eman22 50% z platu pre dlhodobe slabe vysledky

Sqwerco jeho sa to nedotklo vzhladom na to, Ĺľe je novacikom a nabera skusenosti.

Dolupodpisany hovorca timu Ivan Ninaj

Platy našich

Derryl 10 mil. Euro
Eman22 9 mil. Euro
Chester 7,5 mil. Euro
Sqwerco 1,5 mil. Euro

RozpoÄŤet tĂ­mu na sezonu ÄŤini maximum 45 mil. Euro

Sponzori
Gasprom 20 mil. Euro
Menši sponzori su dvaja spolu 9 mil. Euro

Premie
Za 1 miesto v individualnej tabulke 15 mil. Euro
Za 1 miesto v KTL 10 mil. Euro
Za 2 aĹľ 5 miesto v individualnej tabulke 6,5 mil. Euro
za 2 aĹľ 3 miesto v KTL 3 mil. Euro

No tak dnes som to pekne poje*al s tymi zapasmi.Ku*va ako som mohol zabudnut natipovat :? :? Ak sa mi to este raz stane budem na cervenom koberci pred malitelom Kruppom :?

Postupne opat stupame nahor :roll:
Dufam ze sa uz natrvalo usadime na poprednych miestach. :)

A sme zase na šiestom mieste, ktore taky tym s takymi ambiciami a takym rozpoctom (najvyssi spolocne s Fire Birds) a s najlepsimi fanusikmi, mame pravidelne vypredane, co sa inym može len snivať je hanba :!:

Ojojoooj :? Zasa malo hlavne u mna. Dufam ze mi nezoberu dalsiu polku uz z polky platu. :( . Z coho budem potom zit?

Tak si myslim ze za posledna dva dni tipovacky sa hambit nemusim. Dufam ze vedenie timu uz uvazuje o tom ze mi vrati spat moj plat. Go DD Go. :D

BlahoĹľelam emanovi k fantastickemu dnesnemu vykonu, ved uĹľ bolo aj nacase :D
Teraz mame 2 dni pauzu, tak si oddychnite a nepite vela :D hlavne ty Eman :lol:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES