Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Diky joe, akurat som to chcel napisat (pre Lukasa, kedze ostatni uz pekne natipovali :moj: )
ako sklameš ,nesklameš, poslednu dobu som bol ako na hojdačke vid toto posledne kolo prvych 12 kol som bol v top 5 a potom vela dni po sebe len po 2 bod...:)
ja len dufam, že tu to budu už vyrovnane vykony.. a pomožem vam:) a snad dojdeme čo najdalej!:)
V pohode, hovorim staci mi od teba pravidelne tipovanie a budem spokojny. Body (pripadne), co prinesies timu budu len :plus: :)

Ale ak sa dostaneme cez AM do dalsieho kola a pomozes nam vyradit holubov... :jupi:
Tož pánové, ať postoupí ten lepší. Dofám že to bude fajn souboj :klobuk_dole:
už len 4 výhry :hfman:
Joe S. píše:už len 4 výhry :hfman:
my este 20 :ciga:
arek píše:
Joe S. píše:už len 4 výhry :hfman:
my este 20 :ciga:
Pre nas je pripadny suboj s holubmi male finale ... :ciga:
Pani, len pripominam, ze dnes zaciname opat o 19:00 :!:
kajo píše:Pani, len pripominam, ze dnes zaciname opat o 19:00 :!:
a ja len dodávam, že skontrolujte si tipy, aby sme sa nemuseli ráno vyhovárať na stránku :jupi:
:lol3:
Ajajaj ja sa ospravedlnujem, že som prve dva zapasy nenatipoval, ale som nevedel, že sa hra tak skoro kedže od 12 tej som cestoval z brna domov, a prišiel som až o 8 mej..
Fakt sorry..
Nevadi, kedze si cestoval a prisiel o osmej domov, je ti odpustene :-P ...ale nabuduce davaj na to pozor, hlavne v soboty a nedele oni lubia hrat takto skoro.
jop sir !: )
ThrashersFan :dup:

cely den si tu a nenatipujes? Jasne, asi by ani tvoje tipy nepomohli k vyhre, ale toto je cast tejto sutaze, koli ktorej tipujeme celu sezonu, tak by si na to zabudat nemal. :nono:
Dneska vyhráme, mám taky vnútorny pocit, len sa neviem rozhodnut ci dat na WAS 0 alebo 1 ,lebo zasa mam aj ten vnutorny pocit že bude 0 :D
medik911 píše:Dneska vyhráme, mám taky vnútorny pocit, len sa neviem rozhodnut ci dat na WAS 0 alebo 1 ,lebo zasa mam aj ten vnutorny pocit že bude 0 :D
ako som si myslel , že bude 0 na was-flo lenže ja hlupak samozrejme ju nedam a necham to na 1 tke...
Aspon ma to nemusi moc s*at kedže sme vyhrali...
take pocity maj castejsie, no a potom im aj ver :ciga: Inak pekne, seria vyrovnana, asi to bude este dramaticke :nervozny:
opäť raz neúspech, šmantláci nás akýmsi zázrakom udolali, za tri roky sme neprešli ani jednou sériou v PO, wtf :roll:


a čo to znamená? zahrávam sa s myšlienkou KTL dôchodku :fnuk:
ale no, netreba smutit, KTL PlayOff je tazke a nemoze prejst dalej kazdy. My sme tiez 3 roky za sebou skoncili hned na zaciatku...
2007/2008 - 1. kolo play-off, celkové 10. miesto
2008/2009 - 1. kolo play-off, celkové 9. miesto
2009/2010 - 1. kolo play-off, celkové 9. miesto

a to sme vzdy boli pocas sezony medzi najlepsimi a patrili medzi favoritov...no nevzdali sme sa a dalsi rok sme sa vystrelili do....

2010/2011 - finále konferencie, celkové 3. miesto
:clap:

takze draci, snad sa vidime zas o rok v napatych zapasoch :hit2:
tak to prekliatie trva.. :-O
skoda DD, fandil som vam
Tak co, ja uz som si zvykol za tie posledne roky :( Co uz, supera sme mali rozhodne zdolatelneho, len co ked som celu seriu tipoval ako demen*ny (vraj taktika, j***t aj taku :antry: taktiku :antry: ). Je mi luto Lukasa, ktory je zatial najlepsi tiper PO a ked vidi, aky ma neschopny tim...

Tymto chcem podakovat medikovi za dobre odvedene vykony pocas PO a aj za aktivitu v PO topicu, rozhodne si nesklamal a snad si spolu este niekedy zatipujeme :thumbsup:
Rovnako chcem podakovat ThrashersFanovi, ktory do sezony naskocil v jej priebehu a pomohol nam k postupu do PO. A zaroven aj ospravedlnit za tie vcerajsie vycitky, kedze zrejme ti tie tipy naozaj rusilo..
Joe je sice teraz na :ban: :golf: ale uznanie si zasluzi tiez, ked s nim som rozoberal vsetky nejasnosti, ktore som ohladom nasho timu mal :serus: Pocas sezony tipoval dobre, ale forma pred PO sa nejako vytratila.
K Lukasovi sa uz nevyjadrujem, snad len tolko, ze ak sa rozhodnem pokracovat v tejto sutazi, dufam, ze budes chciet pokracovat v tomto time nadalej..

Teraz nejdem pisat o tom ci koncim/pokracujem v KTL aj v dalsej sezone, kedze casu do novej je vela. Takze sklamanie z dalsieho vypadnutia z prveho kola dovtedy urcite preboli ale zas nastupovat do sezony s vedomim, ze v prvom kole mozme balit kufre nie je najlakavejsia. Iste je ale to, ze pokracovat chcem jedine v tomto time. ( a snad aj v takom zlozeni, ako sme sezonu koncili).
:kajo: este mas moznost viac sa spriatelit s petrikom a nebudes sa musiet o nic bat :petrik:
Chtěl bych vám poděkovat,za skvělou a vyrovnanou sérii,kde vyhrál asi ten šťastnější. Myslím,že hecování k play off patří,ale sprosté nadávky už né.Přeju hodně štěstí do další sezóny :good:
arek píše::kajo: este mas moznost viac sa spriatelit s petrikom a nebudes sa musiet o nic bat :petrik:
Daj pokoj, vsak uz teraz budem "musiet" fandit v serii s AM prave tymto holubom. To je tak asi najblizsie, co sa k petrikovi dostanem. Aj ked je mi jasne, ze tymto pristupom nikdy cez prve kolo neprelezieme, :petrik: to ma uz odsefovane.. :(
kajčo no to ma mrzí,veril som,že to prekliatie play off zlomíte,ale nevyšlo to :-( .Ste ale velmi silný tím,fajn chalani verím,že to sklamanie časom prebolí a opäť vás tu uvidíme v budúcej sezone. :)

Ja na tom som podobne :-( ,ved sme si to preskákali spolu v minulosti a teraz k tomu tiež nemám daleko. :slap: V podstate nám nevyšiel ani 1 den v play off, ,s každým iným súperom by to už bolo vyriešené :-( a teraz sme stratili vedenie 4:1 a môžme dopadnúť úplne rovnako ako vy a toho prekliatia sa ani ja nemusím zbaviť.Takže dobre viem,čo s Joe-om práve prežívate :ja_neviem: Snažím sa kolegom dodávať vieru,aby neklesali na duchu,netrápili sa výsledom dneška,či tých predošlých dní,pustili si dobrú muziku,film,odreagovali sa skrátka a ešte sa pokúsime o postup.Ale so mnou to je horšie,oni si tu nepreskákali čo vy alebo ja a aj ked s tým človek bojuje,vkráda sa to do mysle a hlodá v mysli. :thumbsdown: :cry: No čo už,musím aj ja vypadnúť von,dnes idem na Slovan s kamarátmi,večer zápas Realu pokúsim sa úplne vypnúť a okrem zápasu jazdcov vôbec výsledky nesledovať a snad ... :scare:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS