Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Dean píše:Dali sme hlavy dokopy so spolumajiteľmi Kentu a rozhodli sme sa po dlhých a búrlivých debatách pre rokovania s majiteľom Drakov Derrylom a zvyšnými členmi vedenia a dohodnúť sa na projekte na základe ktorého by sme prišli do tímu Drexel ,stabilizovať Drexel Dragons a udržať ho na mape KTL.
tak zvysni clenovia hej :D mozes mi ich vymenovat ? ci mozem ja ? skusim : derryl,derryl,derryl,derryl.Asi to boli tito ini ma nenapadaju :roll:
Velky majitel vyjadri sa.
Ani jsem si nevyzkousel supermansky dres a uz je ze me drak. Myslim ze je to dobre, s drakama mam mnohem vetsi zkusenosti nez s hrdinskymi ciny, takze doufam ze se bude darit :)
Chester píše:
Dean píše:Dali sme hlavy dokopy so spolumajiteľmi Kentu a rozhodli sme sa po dlhých a búrlivých debatách pre rokovania s majiteľom Drakov Derrylom a zvyšnými členmi vedenia a dohodnúť sa na projekte na základe ktorého by sme prišli do tímu Drexel ,stabilizovať Drexel Dragons a udržať ho na mape KTL.
tak zvysni clenovia hej :D mozes mi ich vymenovat ? ci mozem ja ? skusim : derryl,derryl,derryl,derryl.Asi to boli tito ini ma nenapadaju :roll:
Velky majitel vyjadri sa.
Miloš je aj velký básnik v jednej osobe tak to kapánek nadhodnotil, ze burlive debaty :lol2:
Miloš by ozaj mohol písať romány :lol3:
A k čomu sa mam čil vyjadrovať Chestynko :D
Ci chcel si by DD zmizli z KTL mapy, pretoze o to ti asi šlo, ja už netipujem, lebo sa necitim byť oporou akou som byval kedysi a ty si už minulosť pre DD.
Točime sa stále dookola, lebo tebe šlo hlavne o Tybyčka a skym by tipoval po odchode trojice tiperov, snad on by bol GMom ale pardon, on GMom byť nechcel, on chcel iba tipovať za DD ale s kym mi povedz? Z Dedom Mrazom? Alebo si vymyslime fiktivnych spoluhracov ako mal kedysi este na slovaknhl tím Furios Lions a to si ty musis pamatat a aj jeho najstarsi clenovia hlavne arek, matejko ci eman.
Miloš prisiel z lukrativnou ponukou, navyse ma aj zohratych spoluhracov, je tam kajo, ktory patri k najlepsim tiperom v historii KTLky, Selly, ktory sa zlepsuje zo dna na den a ten stvrty je v rokovani.
HK prevezme Alex, je tam švolco a dvaja dalsi tiperi su tiež v rokovani, pre dobro KTLky sa zachovaju oba timy, v tejto chvili to považujem za najlepsiu alternativu, aby v novej sezone tim DD skusil zopakovať triumf štvorice Exo, Fear, Tybo a Rozik.

Tot vše, už k tomu nemam čo dodať.
Chester píše:
Dean píše:Dali sme hlavy dokopy so spolumajiteľmi Kentu a rozhodli sme sa po dlhých a búrlivých debatách pre rokovania s majiteľom Drakov Derrylom a zvyšnými členmi vedenia a dohodnúť sa na projekte na základe ktorého by sme prišli do tímu Drexel ,stabilizovať Drexel Dragons a udržať ho na mape KTL.
tak zvysni clenovia hej :D mozes mi ich vymenovat ? ci mozem ja ? skusim : derryl,derryl,derryl,derryl.Asi to boli tito ini ma nenapadaju :roll:
Velky majitel vyjadri sa.
nie nebol to len 4x Derryl. :D Rokovania sa zúčastnili aj sponzori a akcionári bývalého DD,kedže platnosť podpísaných zmlúv o financovaní tímu vypršala koncom minulej sezóny, kde sa rokovalo o spôsobe financovania znovuzrodeného tímu, členoch vedenia a sponzorov DD, ktorý budú figurovať vo vedení tímu a podmienky za ktorých by sa podpísali nové sponzorské zmluvy.Ako to dopadlo žiaľ nemôžem zverejniť, :? kedže si priali nech sa to nezverejnuje ,môžem povedať, že rokovania prebiehali v pohodovej atmosfére a boli veľmi ústretový.Bolo cítiť, že nám išlo o tú istú vec. :wink:

Rokovania boli ozaj búrlivé a dlhé ako som už písal,ale nie z ich strany. :wink: Ale zo strany majiteľov,sponzorov,drobných akcionárov,tipérov,hovorcov tímu,skrátka všetkých členov nášho vtedajšieho tímu Hockey Kentu. :wink:
Ale to je už minulosť.Pred nami je finiš prípravy na novú sezónu a už sa na novú sezónu tešíme. :thumbsup: Prípravy už máme plné zuby. :frajer2: Najlepšie nás preverí až samotná nová sezóna KTL. :thumbsup:
Dámy a pánové bannery tímu Drexel Dragons na sezonu v KTL 2009/2010.Touto cestou ďakujeme ich návrhárovi i dodávateľovi petríkovi. :good: Zároveň zverejníme aj 2 banner ktorý si nechávame v zálohe ,na neskoršiu dobu.Obidva sú veľmi pekné a vyhrali konkurz.S Petríkom sme podpísali zmluvu o spolupráci na 3 roky. :thumbsup:




Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Podľa mňa pekné bannery, hlavne tie nicky - písmo. No mne osobne sa nepáči výzor toho draka. Ale je to len môj názor. Ináč je to v poho :good:
Banery nejsou spatný ale hlavne me vrtá hlavou proc tam není tybycek bo on za vás tipovat nebude :sad2:
Ten druhý druh sa mne úprimne viac páči :)
me taky
Rozik píše:Banery nejsou spatný ale hlavne me vrtá hlavou proc tam není tybycek bo on za vás tipovat nebude :sad2:
v tejto chvíli nepodpísal zmluvu nikto.Rokovania o 4 členovi prebiehajú.Ukáže čas kto bude 4 členom tímu. :wink:
Touto cestou dakujem aj ja Petrikovi za novovzniknute bannery s ktorym ma Milos nadstandartne vztahy a ma s nim podpisanu zmluvu o tvorbe bannerov :D
Bohužial tím pádom stratil kšeft :lol2: The Thrasher GM timu Army Men s ktorym som mal zasa ja podpisanu zmluvu :D
The Thrasher ber to ako reklamu na tvoj produkt :lol:
K bannerom: Su nezvyčajne a maju svoje čaro, je to podstatna zmena oproti tím terajšim, ten druhy sa mne osobne nepozdava a som za ten prvy :!:
Dovod: Davat do banneru nase logo nepovazujem za prilis stastne a aj ten drak na pozadí je podla mna katastrofalny, ale je to vec nazoru.

Re

Ja s tebou zadnou smlouvu nepodepsal :-D
Byla to pouze predbezna dohoda :-D

Ty Vase bannery radeji hodnotit nebudu.... :-D
mne sa pacia.. :good:
ked som ich Milosovi posielal, hned som sa vyjadril ze ten prvy sa mi rata viac :yes:
drak s hokejkou v ruke :good: ako som uz x krat spominal, mam slabost na bannery, v ktorych sa vyskytuje nieco z hokejoveho sudka, ta hokejka je proste idealna :frajer2:
Rozik píše:Banery nejsou spatný ale hlavne me vrtá hlavou proc tam není tybycek bo on za vás tipovat nebude :sad2:
Rozhodol som sa vydať oficiálne vyjadrenie vedenia k tomu, prečo v tíme není Tybyček.Aby sme neboli podozrievaný z toho,že sme mu nedali šancu zostať v tíme,hodili ho len tak cez palubu, aj ked bol verný tipér DD a člen víťazného tímu .Rozhodol som sa kedže bol verný tipér DD dať mu šancu ostať nadalej v DD .A v tejto veci ho kontaktovať, kedže sám sa neozval.Ked som sa s nim spojil a spýtal sa ho či chce tipovvať nadalej v KTL a či už oslovil v tejto veci nejaký tím ,kedže sa blíži nová sezóna,tak mi odpovedal ,že chce a Chester s nim hovoril o záujme Attacku o neho ,len mu ešte nenapísal odpoveď ,ako sa rozhodol.Spýtal som sa ho, či s nimi rokoval a či sa už s nimi dohodol alebo ešte je voľný tipér a môžem mu niečo ponúknúť v mene iného tímu v KTL?On mi odpovedal môžeš mi niečo ponúknuť ja to zvážim a uvidíme ako sa dohodneme.A ešte dodal iného tímu?Ty nie si z Attacku?Som myslel,že si ich GM a v tom mene so mnou chceš o tej ponke debatovať.No tak som odpovedal, nie som GM DD a rád by som ti ponúkol miesto v tíme za jednej malej podmienky.Si šikovný chalan a kvalitný tipér ktorého kvality si vážim len jedna vec mi na tebe trochu prekáža a to je malá komunikatívnosť a nie moc aktívny tímový život a zapájanie sa do neho.Verím,že pri troche snahy by sa táto tvoja jediná chyba krásy dala odstrániť a bol by si dobrým partákom do tímu.Som presvedčený ,že by si to dokázal odstrániť pri trochu dobrej vôle a kedže tipér si veľmi dobrý a chalan šikovný, bol by si platnou posilou tímu.U mňa je tá komunikatívnosť v našej téme a tímový život dosť dôležitý faktor pri tom, ktorých tipérov sa snažím do tímu získať.Aby sme si rozumeli ako kolegovia v tíme,bavili sa tipovačkou i mimo nej a vedeli,že v tíme sme s dobrým kolegom s ktorým si rozumieme a nielen hoci aj špičkovým tipérom ktorý odtipuje zápasy a tým to skončí.Tak ako berieš to miesto v tíme?Dodnes mi neodpovedal a neozval sa.My odkázaný prosiť niekoho aby do našeho tímu išiel nie sme a nikoho nasilu presviedčať nech ide k nám nebudeme.Kedže sa doteraz neozval rozhodol som sa nereflektovať tak na jeho služby a dať mu šancu, na realizáciu v inom tíme.Za týchto okolnosti sme sa rozhodli ponuku vziať späť a ponúknuť miesto v tíme inému tipérovi.To je všetko čo k tejto téme chceme povedať.
Z dostupneho zdroja sa mi podarilo zistiť, ze GM timu Dean ziskal stvrteho tipera do partie timu a treba podotknut, ze sa nejedna o ziadneho novačika ale skuseneho harcovníka, bojovníka ba priam až fanatika, ktoreho meno prezradi na tlacovke samotny GM :!:
Z tohto mi vyplyva, ze aj u stavkovych kancelarii, ktore vypisuju kurzy bude aj tim Drakov patrit medzi favoritov na zisk dueble pravdepodobne aj s timami BA a FB, ale este je len zaciatok a timy sa konsoliduju, takze moze este niekto vyskočiť.
Medzi fanusikmi Drakov zatial prevladaju na prichod tohto zatial nemenovaneho hraca pozitivne ohlasy :!:
Derryl píše:Z dostupneho zdroja sa mi podarilo zistiť, ze GM timu Dean ziskal stvrteho tipera do partie timu a treba podotknut, ze sa nejedna o ziadneho novačika ale skuseneho harcovníka, bojovníka ba priam až fanatika, ktoreho meno prezradi na tlacovke samotny GM :!:
Z tohto mi vyplyva, ze aj u stavkovych kancelarii, ktore vypisuju kurzy bude aj tim Drakov patrit medzi favoritov na zisk dueble pravdepodobne aj s timami BA a FB, ale este je len zaciatok a timy sa konsoliduju, takze moze este niekto vyskočiť.
Medzi fanusikmi Drakov zatial prevladaju na prichod tohto zatial nemenovaneho hraca pozitivne ohlasy :!:
No dovol. Toto má úprimne rozladilo. Zabudol si na môj a kanterov tím? My dvaja prinesieme do KTL možno najtalentovanejších tipérov na zemi, ktorým sa nevyrovná ani Crosby a Ovechkin :yes: . Ale samozrejme musíme dostať licenciu.
yzy19 píše:
Derryl píše:Z dostupneho zdroja sa mi podarilo zistiť, ze GM timu Dean ziskal stvrteho tipera do partie timu a treba podotknut, ze sa nejedna o ziadneho novačika ale skuseneho harcovníka, bojovníka ba priam až fanatika, ktoreho meno prezradi na tlacovke samotny GM :!:
Z tohto mi vyplyva, ze aj u stavkovych kancelarii, ktore vypisuju kurzy bude aj tim Drakov patrit medzi favoritov na zisk dueble pravdepodobne aj s timami BA a FB, ale este je len zaciatok a timy sa konsoliduju, takze moze este niekto vyskočiť.
Medzi fanusikmi Drakov zatial prevladaju na prichod tohto zatial nemenovaneho hraca pozitivne ohlasy :!:
No dovol. Toto má úprimne rozladilo. Zabudol si na môj a kanterov tím? My dvaja prinesieme do KTL možno najtalentovanejších tipérov na zemi, ktorým sa nevyrovná ani Crosby a Ovechkin :yes: . Ale samozrejme musíme dostať licenciu.
S tebou sa ale bude aj nadalej ratať ako s veducim fanklubu :D pretoze pri minulorocnom triumfe si sa silno :lol: osvedcil :oslava:
Ps: ked ma EI veduceho fanklubu nevidim dovod preco by ho nemali mat aj Draci :good:
Yzy a este nieco: ja som nevravel o najtalentovanejsich hracoch ale o jednych z najskusenejsich, časom sa tam vari dopracuješ ale v tejto chvili to nazvem inak tim DD je ako Detroit a tvoj tim bude ako LAK.
Derryl píše:
yzy19 píše:
Derryl píše:Z dostupneho zdroja sa mi podarilo zistiť, ze GM timu Dean ziskal stvrteho tipera do partie timu a treba podotknut, ze sa nejedna o ziadneho novačika ale skuseneho harcovníka, bojovníka ba priam až fanatika, ktoreho meno prezradi na tlacovke samotny GM :!:
Z tohto mi vyplyva, ze aj u stavkovych kancelarii, ktore vypisuju kurzy bude aj tim Drakov patrit medzi favoritov na zisk dueble pravdepodobne aj s timami BA a FB, ale este je len zaciatok a timy sa konsoliduju, takze moze este niekto vyskočiť.
Medzi fanusikmi Drakov zatial prevladaju na prichod tohto zatial nemenovaneho hraca pozitivne ohlasy :!:
No dovol. Toto má úprimne rozladilo. Zabudol si na môj a kanterov tím? My dvaja prinesieme do KTL možno najtalentovanejších tipérov na zemi, ktorým sa nevyrovná ani Crosby a Ovechkin :yes: . Ale samozrejme musíme dostať licenciu.
S tebou sa ale bude aj nadalej ratať ako s veducim fanklubu :D pretoze pri minulorocnom triumfe si sa silno :lol: osvedcil :oslava:
Ps: ked ma EI veduceho fanklubu nevidim dovod preco by ho nemali mat aj Draci :good:
Yzy a este nieco: ja som nevravel o najtalentovanejsich hracoch ale o jednych z najskusenejsich, časom sa tam vari dopracuješ ale v tejto chvili to nazvem inak tim DD je ako Detroit a tvoj tim bude ako LAK.
Môj tím bude ako Pittsburgh, aj keď ich nemám rád. Mám v tíme talenty, ako sú Malkin a Crosby :D
Takže som veľmi sťastný,že môžem oznámiť, že našim 4 tipérom s ktorým sme dnes dohodli na pôsobení v tíme Drexel Dragons, je skúsený tipér,dlhoročný GM The Best Bibbers človek s veľkou charizmou Joe S. :clap: :clap: Je to skvelý tímový hráč,tipér i chalan a som rád,že sa rozhodol prísť do nášho tímu a podarí sa nám nadviazať na slávne časy Drexel Dragons. :thumbsup: Joe vítame ťa u nás,veríme ,že sa ti tu bude páčiť,dobre medzi nás zapadneš a spolu vytvoríme silný jednoliaty tím ,ktorý bude patriť k najlepším tímom KTL.
teda joe :scare:

najskor ako fanusik COL si vezmes v KD DET
a teraz prestupis z BB do DD, k najvacsiemu rivalovi

co nemas kozu na tvari :D
sa nehambis
zaujmave veci sa tu deju,hmm to hej to by som nikdy nepovedal ze Joe pojde prave k Drakom,uhlavnemu rivalovi ako pise Wild
Chester píše:zaujmave veci sa tu deju,hmm to hej to by som nikdy nepovedal ze Joe pojde prave k Drakom,uhlavnemu rivalovi ako pise Wild
Istú rolu určite museli zohrať aj peniaze. Koľko mu dáte? Hm, von s tým!
tu nejde len o peniaze, ale potreboval som daku zmenu k dalsiemu ucinkovaniu v sutazi, vsak za celu karieru som hajil farby jedineho klubu a posledny neuspech v minulej sezone v podobe vypadnutia v prvom kole play off vtedy so slabymi prave Drakmi (tu sa asi nakopli vo famoznej jazde za titulom) ma dost odrovnal v dalsom pokracovani ako GM timu.
yzy19 píše:
Chester píše:zaujmave veci sa tu deju,hmm to hej to by som nikdy nepovedal ze Joe pojde prave k Drakom,uhlavnemu rivalovi ako pise Wild
Istú rolu určite museli zohrať aj peniaze. Koľko mu dáte? Hm, von s tým!
jasné,že takú legendu KTL nezískať za 1 Euro a musíš ju poriadne zaplatiť, ale peniaze v tom nehrali hlavnú rolu.Joe S je vdaka tomu, že pôsobil v jednom z najbohatších tímov v KTL je už dávno za vodou a nemusí obracať v hrsti každé EURO. A môže si vyberať tímy kam chce isť a kde sa bude cítiť dobre.A to vela tipérov v KTL povedať nemôže.:yes:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS