Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

No ono mam teraz dilemu, ci tie 3 body "nahodou" nepustit byvalemu timu a kolegom...nam uz su aj tak na :butt:
Tak derby duel sme nakoniec vyhrali my vdaka Joeovi ,ktorý jediný v Kente z nás nepôsobil a tak ho žiadny sentiment k nemu neviazal a podal skvelý strelecký výkon a stal sa 1 hviezdou duelu :clap: :clap: a spolu s golmi mňa a Sellyho sme tento duel rozhodli pre drakov. :thumbsup: Kajčo sa v dnešnom zápase venoval obrane a osobnému stráženiu hviezd súpera Alexa a švolca a podal parádny výkon, za ktorý bol po zásluhe vyhlásený 3 hviezdou duelu. :good: :clap:2 hviezdou duelu bol vyhlásený domáci kanonier ThrashersFan ktorý svojimi golmi z únikov držal Kentákov dlho nad hladinou , ale bez streleckej podpory spoluhráčov, ani jeho parádny výkon na výhru nestačil. :thumbsup: Tak po zápase nás čaká žúrka z bývalými spoluhráčmi v miestnom bare,v spoločnosti miestnych krásavíc :wink: ,kde zaspomíname na staré časy a nám sa do neho pôjde v lepšej nálade,kedže sme si pripísali dalšie 3 body do tabuľky. :good:

Joe.S -12 bodov
Dean -9 bodov
Selly 8 -8 bodov
kajo - 3 body

ThrashersFan -10 bodov
švolco -4 body
Alex - 3 body
Dado -n
kajo píše:No ono mam teraz dilemu, ci tie 3 body "nahodou" nepustit byvalemu timu a kolegom...nam uz su aj tak na :butt:
kajčo aj mňa to napadlo :D ale nebolo by to športové a taká výhra by ich ani netešila. :wink: Okrem toho není pravda,že nám o nič nejde,bude nové hodnotenie, v ktorom sa bodíky ujdú aj nám a dalším týmom čo sú pod čiarou a každá 1 priečka navyše, prinesie nejaký ten bodík naviac,čo môže v konečnom účtovaní rozhodovať o postupe do play off. :wink: Takže hlavy hore, musíme zabojovať a pokúsiť sa dostať pred Steelersákov. :box: :box:

Budú platiť od 3 kola nové farebné úpravy vyhodnotenia a pre náš tým som si vybral tieto farby.Dúfam,že sa vám tá kombinácia farieb ktoré som zvolil , bude páčiť. :wink: http://www.hokejforum.com/viewtopic.php ... 45#p207345
skoda, ze tie body prisli tak neskoro :-(
ale ked nic ine, mame aspon jedno vyhrate derby :yahoo:
Dean píše: Proste čaká nás pekný večer a Joe aspoň uvidí aké krásne dievčatá v meste sú a aký skvelý sú fanúšikovia z Kentu. :clap: :clap:
no ja som snazil nevidiet (to bolo asi tym alkoholom) a plne som sa koncentroval na svoj vykon a tak to aj vyzeralo :lol2:

a ked pozeram tabulky, to vazne sme zatial traja na bodoch v individualke a kajo tesne pod ciarou a ako tim nebudeme asi zas bodovat? :sad2: :roll:
Joe S. píše: a ked pozeram tabulky, to vazne sme zatial traja na bodoch v individualke a kajo tesne pod ciarou a ako tim nebudeme asi zas bodovat? :sad2: :roll:
Tak bodovat budete podla nového vyhodnocovania určite. Zatial to vyzerá na 4 body pre vás.
Joe S. píše:
a ked pozeram tabulky, to vazne sme zatial traja na bodoch v individualke a kajo tesne pod ciarou a ako tim nebudeme asi zas bodovat? :sad2: :roll:
to som si všimol aj ja,že si až tak zle v individuálke nestojíme,problém bolo,že sme to nevedeli preniesť do týmového výkonu a ešte sa zohrávame. :wink: Ale verím,že v 5 kole ked budú na rade opäť duely medzi týmami, to bude už iná pesnička a poriadne zaberieme. :box:



Bodovať bude každý tým podla nových pravidiel,čo vymyslel petrík. :good: No a čím lepšie umiestnenie tým tých bodov bude viac. Preto by sme mali zabojovať a pokúsiť sa dostať Steelersákov pod seba. :box: :box:
Joe S. píše:
Dean píše: Proste čaká nás pekný večer a Joe aspoň uvidí aké krásne dievčatá v meste sú a aký skvelý sú fanúšikovia z Kentu. :clap: :clap:
no ja som snazil nevidiet (to bolo asi tym alkoholom) a plne som sa koncentroval na svoj vykon a tak to aj vyzeralo :lol2:
áno Joe podal si skvelý výkon,zožal si veľký aplauz na tibúnach aj medzi fanúšikami súpera, ktorý s uznaním kvitovali tvoj včerajší výkon :clap: :good:
pivečko i víno ti v mestnej krčmičke chutilo,akurát dievčatá boli z teba troška rozčarované, :-( stažovali sa mi,že si o ne neprejavil ani najmenší záujem a pritom sú to vychýrené krásavice.. :D :lol:

Joe takéto výkony musíme podávať častejšie a plne sa koncentrovať na duely, ak chceme patriť k úspešným týmom a zabezpečiť si postup do play off. :frajer2: :box:
no to ze som nevnimal okolie, bolo asi v tom, ze co som vypil, nemalo pod 50% :D
Dean píše:
Bodovať bude každý tým podla nových pravidiel,čo vymyslel petrík. :good:
berie sa to spatne od prveho kola?
Joe S. píše:
Dean píše:
Bodovať bude každý tým podla nových pravidiel,čo vymyslel petrík. :good:
berie sa to spatne od prveho kola?
áno prepočítavať sa to bude spätne od 1 kola. :) :yes:
tak pecka, nebudeme na nule :-P
Joe S. píše:tak pecka, nebudeme na nule :-P
no práve preto to tak petrík vymyslel,aby to týmy bez bodov nedemotivovalo, že nemajú ani 1 bod po 2 kolách, ale zisk bodíkov poháňal k lepším výsledkom. :yes: Ale v 3 kole už musíme poriadne zabrať a dostať sa nad čiaru,lebo nám nakoniec ani táto zmena nepomôže k postupu do play off.Naše individuálne výkony stúpajú,začína sa nám docela dariť, tak to musíme preniesť aj do týmových výsledkov a poriadne týmy na špici popreháňať. :yes:
Joe S. píše:no to ze som nevnimal okolie, bolo asi v tom, ze co som vypil, nemalo pod 50% :D
tak konečne som našiel ten správny doping ,čo ti bude pomáhať k lepším výsledkom. :D :yes: Skúšal som kade čo v týchto 2 kolách, ale moc to nezaberalo. :lol3: :D Bud to bolo príliš silné a lietal si po lade ako motorová myš a nesústredil sa na hru,alebo slabé a to si počas zápasu rovno usnul. :lol: :lol3:
chalani gratulujem :good: proti vam sa nedalo hrat, kajo mi vravel furt ze ak strelim gol, tak mi nenaleje, preto ta jeho skvela obrana, nevadi asponze slovo dodrzal, a prehru sme aspon troska :oslava:
dik svolcino alias anti-rosino :lol2: Dnes cekam 3 body pac jsem privezl z palenice 50-litrovy demizon a uz jsem slavil nasi vyhru :oslava:
Selly8 píše:dik svolcino alias anti-rosino :lol2: Dnes cekam 3 body pac jsem privezl z palenice 50-litrovy demizon a uz jsem slavil nasi vyhru :oslava:
jenomže predčasne. :-( Ale snáď sa ešte zadarí v poslednom dni 2 kola( i keď pri našej tradične "skvelej" forme v sobotnajších dueloch,by som sa na to moc nespoliehal :wink: ) a bude čo slaviť. :oslava: A keď aj nevyhráme, tak budeš zapíjať smútok z prehry,takže dôvod na stiahnutie demižónku sa vždy nájde. :wink: Dnes sme bohužiaľ nikto nedal 0 na takmer 100% istotu Boston a tesne pred koncom Minnesota strelila víťazný gól nad NYI keď to už už spelo k X, :bitka3: :bitka3: čím nás 2 Selly potopila ,tak sme nakoniec uviazli v pevných sieťkach pavúčikov a podľahli im o 2 body 8:10 :-( No nič hlavy hore,naše výkony v individuálnom hodnotení stúpajú,verím,že v 3 kole to už prelomíme a ukážeme konkurencii,že tvoríme dobrý tým, akurát sme mali pomalší štart. :box: :box:
Selly 8 -4 body
kajo -4 body
Dean -4 body
Joe.S -2body

Lukáš 33 -6 bodov
Jozzi -4 body
Mike -2 body
coloradčan -2 body
švolco píše:chalani gratulujem :good: proti vam sa nedalo hrat, kajo mi vravel furt ze ak strelim gol, tak mi nenaleje, preto ta jeho skvela obrana, nevadi asponze slovo dodrzal, a prehru sme aspon troska :oslava:
ďakujem exkolego :good: .No vidím,že Alex privrel kohútiky v tejto kríze a nie sú financie na každodenné žúrky a sponzorov ktorý sa venujú výrobe alkoholických výrobkov a zásobujú tým alkoholom zadara náš tým podľa vlastného výberu čo hrdlo ráči :oslava: ,som zobral sebou do Drexel ,tak tebe a aj Alexovi vyschlo hrdlo a na párty čo sme usporadúvali v Kente pred každým duelom, už len spomínate. :lol3: :D No a kajčo ako skvelý stratég, na teba a Alexa použil skvelú taktiku,že vám nedá ani hlt z našich zásob, ak nám budete vy dvaja strielať góly a tým vás v pohode ustrážil a stal sa 3 hviezdou duelu :oslava: ThrashersFan vzhľadom k tomu,že je ešte pod zákonom a alkohol piť nesmie a nikde mu nenalejú na túto taktiku nezabral :D ,ale ani jeho excelentný strelecký výkon ,na výhru nestačil. :D :wink: No a Dadovi som pred zápasom doviezol 2 súdky domácej moravskej trnkovice a 1 súdok piva Ježek(čo som mu sľúbil za podpis zmluvy s Kentom, na ktorom som robil a pomáhal Alexovi vo vyjednávaní s ním ) a ten ked to uvidel mal takú radosť,že na duel ani nenastúpil,odviezol si zásoby rovno domov a popíja možno ešte aj dnes. :D :frajer2:No a výhra bola na svete. :frajer2:
milos, my to hrame asi vysoko takticky, dame superom najprv naskok v tabulke a potom im aj tak ukazeme v dalsich kolach :butt:
:D
Joe S. píše:milos, my to hrame asi vysoko takticky, dame superom najprv naskok v tabulke a potom im aj tak ukazeme v dalsich kolach :butt:
:D
no však hej, len si to nemusel prezrádzať verejne. :lol3: :D Nemôžme ich biť od 1 kola, aby to aspoň vyvolalo zdanie,že je sila súperov v KTL vyrovnaná. :D :lol3:
nie, ja som to naschval, aby teraz vsetci vedeli, ze od tretieho kola ideme do toho naplno
DREXEL DRAGONS

Milos, nechcem ti do toho kecat, ale mne by sa viac pacilo nieco taketo..to co si dal ty sa mi zda take nevyrazne a neprehladne.
kajo píše:DREXEL DRAGONS

Milos, nechcem ti do toho kecat, ale mne by sa viac pacilo nieco taketo..to co si dal ty sa mi zda take nevyrazne a neprehladne.
a tak je na tom niečo.Ten tvôj nápad není zlý.Aj nad tým som uvažoval.Zdala sa mi tá červená barva krajšia v tej pôvodnej hnedej.Taká pestrejšia. :hmm:
No vsak to je len taky mensi navrh.. :)

Ten tvoj tiez nie je zly, len sa mi to trosku horsie cita (myslim napis DD).
kajo píše:DREXEL DRAGONS

Milos, nechcem ti do toho kecat, ale mne by sa viac pacilo nieco taketo..to co si dal ty sa mi zda take nevyrazne a neprehladne.
zamyslel som sa nad tým a dal som ti za pravdu. Kedže chcem aby ste boli v týme spokojný a spolupodieľali sa aj na takomto rozhodovaní,ked to tak budete cítiť, nakoniec som to zmenil a naše barvy na vyhodnotení teda definitívne budú takéto. :yes: :yes:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO