Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

No zatipovat si mozme aj prve kolo, ale kto nema zaujem a chce si na par dni od KTL oddychnut, nemusi. Je to na vas :smile03:
Gratuluji Draci k výhře v základní části naší konference :cool: Byl to souboj do poslední vteřiny napínavý jak v nějakém hororu. :D
Doufám,že se letos ještě střetneme :box:
napínavé ako guma v trenkách :lol2:
gratulujem k vitazstvu, nieco podobne som este nezazil :yes:
:wave: :wave: :wave:
Vdaka za gratulacie pani od HK, ale najviac by potesila ta od majstra taktiky :giggle: :smile03:
kajo píše:Vdaka za gratulacie pani od HK, ale najviac by potesila ta od majstra taktiky :giggle: :smile03:

nie majster taktiky nas pride len zosmiesnovat a urazat + k tomu vyhlasi, ze oni sa narozdiel od nas prveho kola neboja :giggle:
YES :yahoo: Podarilo se to v co uz jsem ani nedoufal, kdyz jsem prisel v noci z knajpy a videl jsem co ti :lol: chrapuni vymysleli, jeste ze jsem se zdrzel jakehokoliv komentare. Psychicky jsem se pripravoval jak dnes zagratuluju HK, no nastesti jim to nevyslo. Borcum z HK tedy diky ze gratulace a napinavou celosezonni bitvu, sice jsem u KTL teprve 3.sezonu ale pochybuju ze tu neco podobneho driv bylo. V plejof snad dopadnem lip nez loni, tezko bych brzke vypadnuti po takoveto zakladni casti rozdychaval.
Gratulujem k víťazstvu v ZČ a vypadnutiu v druhom kole, keďže curse je curse :hehe:

Ale nie, úprimne gratulujem, znova moja nerozvážnosť rozhodla, vy ste to využili, zaslúžili ste si to za celú základnú časť. Ale ako som už vyššie povedal, aj tak vám to bude na nič platné :ja_neviem:
No chalani chcem vám zagratulovať k 1 miestu po základnej časti KTL vo vašej konferencii :serus: :taptap: ,mám z vášho úspechu úprimnú radosť,prajem vám nech sa vám darí takto parádne i v play off a verím,že sa vám podarí tento rok napraviť to naše zaváhanie z minulého roku,ked sme po rovnako parádnej jazde skončili na 1 mieste po ZK a v play off nás cepikovci nachytali na hruškách v 2 kole. :roll: Držím palce nech sa tomu tentokrát vyhnete a poriadne si to play off užili. :frajer2: :cinka:

Rovnako chcem zagratulovať kajčovi i švolcovi ako parádne si ako GM svojich teamov vo svojej premiére na tomto poste počínali,veril som,že budete úspešný,ste šikovný tipéri a dobrý chalani s ktorými je zábava byť v jednom teame (rovnako ako aj s vašimi kolegami :wink: )a mám z vašich úspechov velku radosť. :good: :clap:
gratulujem vitazom slabsej konferencie :giggle:
Takže môžme osláviť čiastkový úspech obhajobu zlata zo základnej časti :oslava: , ale do nášho cieľa je ešte ďaleko, netreba sa vôbec uspokojiť, nepríde to samo, najmä história dvíha varovný prst nad nami, keďže to víťaz základnej časti nemá na ružiach ustlané, viď
2009 - Killer Hornets
2010 - Drexel Dragons :?

V slabšej konferencii sa hneď víťaz konferencie porúčal v prvej sérii v minulej sezóne a to ixov tím.

Ďalší zaujímavý štatistický údaj, víťaz základnej časti to dotiahol do finále v roku 2008, kde to Holuby ako kráľ Eagles pretavili do celkovej výhry v súťaži a v roku 2009, kde Plamienky nestačili na legenárny tím Drexel Dragons.

Otázka znie, budeme prvý tím, ktorému sa podarilo zvíťaziť 2x aj v ZČ, aj v PO?
No zda sa, ze na PO sme chytili celkom formu. Teda napriklad Joe v nej pokracuje z predosleho kola :wave:
kajo píše:No zda sa, ze na PO sme chytili celkom formu. Teda napriklad Joe v nej pokracuje z predosleho kola :wave:
ale v súťaži by nám to bol ch*j platné :lol: včera by sme prehrali po predĺžení a dnes o dva body. Treba výkony ešte zlepšiť :cinka:
To je sice pravda, ale celkovo tie dva dni patrili k lepsim z nasho pohladu..to ze by sme mali tu smolu a natrafili na red hot Steelers, to uz je ina. Ale ako napisal svolko: keby keby keby :fucker:
asi tak :D a teraz si môžeme vychutnávať zaslúžené voľno a čakať, ktorí naši konkurenti sa odoberú na
Takže pozor, dnes začína play off už aj nám a nakoniec prekvapivo nenastúpime (aspoň nie v tomto kole) proti cepikovcom, ale proti oceliarom :shock: :-O

naše tohtoezónne boje proti kovošrotu v ZČ

2. kolo
Steelers-Drexel Dragons 8:10
Drexel Dragons-Steelers 10:8

8. kolo
Steelers-Drexel Dragons 20:16

kažopádne náš čaká zaujímavá séria
Konecne uz zasiahneme do bojov aj my.Kovosrot sice chytil formu, ale nie su neporazitelni. Konecne mozme tipovat naplno :D
Máme na PO nejakú špeciálnu stratégiu, alebo to tam môžem hádzať ako do teraz? :hop:
No ja by som povedal, ze ked budes hadzat tak ako doteraz, to bude (s prihliadnutim na to uspesne "hadzanie" ) najlepsia taktika :yes: :wink2:
to len my kajom sa budeme musieť zamyslieť :panika:
Uz jsme se dockali a dnes nam to zacina na ostro, moc se tesim. Nerad bych zazil pocity jako loni, snad se nam podari postoupit :cool:
No Selly, to by nechcel nik z nas. Ale netreba zabudat, ze stale je to len tipovanie, ergo je to viac-menej o stasti. Tak si to uzime a skusme poslat kovosrot kde patri :arrow: Obrázek
kua kajo, s tým obrázkom si ma predbehol, som chcel aj ja pridať šrotovisko :lol: :lol: :lol: :lol:

že keď mi už tak pekne vyšiel aj kent s poslaním na golf :angel:
:oops:
tak ale kludne mozes najst nejake "krajsie"
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS