Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

No po dnešku pochybujem,že budú aj horšie tímy, ako my. :-( Po odohratí 6 zápasov máme 9 bodov.Joe-5 bodov,ja,kajo po 4 body a Selly 2 body.Sme proste vyrovnaný tím, hráme ... :bitka3: ale vynahradzujeme si to :oslava: .Aspoň v niečom sme 1. :D No nič toto kolo bolo už aj tak stratené,treba dopiť všetky zásoby na sklade do nedele, :D dalšie dodávky alkoholu som odložil na neurčito a ak budeme chcieť dalšie zásoby :oslava: a neostať na suchu , musíme sa zobudiť,začať bojovať a predvádzať oveľa kvalitnejšie výkony, než v tomto kole. :!: :wink: Myslím,že by to nemal byť tak veľký problém, horšie sa už kolo snád ani odohrať nedá. :roll: Máme na čom stavať,laťka je dosť nízko,tak by nemal byť taký rébus ju preskočiť. :wink:

na záver dám sem mierne upravenú citáciu klasika českej literatúry Sellyho, :D ktorá najlepšie vystihuje momentálny stav v ktorom sa nachádzame a našu taktiku do posledných 3 dní 1 kola :wink:


Tak tu máme pánove posledné 3 dni 1 kola, jde nam sice o :ho*no: a kolo je v :v_hajzli: ale chtelo by to na záver ukázat, že taky umime, když teda chceme ,ale zatim se nam moc nechtelo :D

:good: :cool: :wowo: :lol:

Dobry Milosi, mas tam sice chybicku, ale stane se :D

Ted uz ale konec srandy, ja uz z toho zacinam mit deprese :verysad: Kdyz tipnu ze serie nejakeho klubu bude pokracovat, tak se ukonci a kdyz to dam naopak tak asi kazdy vi jak to dopadne :x Kua dpc maryji tu bohovej j...m to, navic jsem cely tyden marod, alkoholu ani lok, teda az na stredu, to jsme palili trnkovu tak jsem musel zkusit... no ogari paradni je :cool:

Na to ze jsme loni byli 3 v top 10 jednotlivcu tak zatim nic moc teda :lol2: Asi bys me mel Milosi poslat na hostovani ke konkurenci, kdyby ji pomohl jako v 1.kole Drakum tak bych byl konecne pro tym Drexel uzitecny :lol: Ani chudak Derryl se od zacatku sezony raci neozval :roll: :D
no hej momentálne neprežívame úspešné obdobie a dosť nás to deptá psychicky.Ale ja nášmu tímu verím,žiadne zmeny neplánujem,som presvedčený,že sa postupne chytíme a budeme predvádzať oveľa lepšie výkony, ako doteraz. :wink: Verím,že už 2 kolo bude oveľa kvalitnejšie v našom podaní,sme skúsený tipéri a tento nepriaznivý vývoj nás predsa nepoloží. :wink: Len treba chladnú hlavu,kúsok šťastia a rozbehneme sa. :frajer2:
najma to stastie treba, vsak toto neni pravda, ked davam tipy an prekvapenia, tak vyhravaju favoriti a ked dam na favoritov, tak same prekvapka. fakt divne kolo toto
:thumbsdown:
Tak dnes je posledná šanca, z tohto kola niečo vytlcť. :!: Na body to zrejme bude málo, ale dobrý výsledok by bol vzpruhou pred 2 kolom. :wink: Tak dúfam,že sa šťastie tentoraz obráti na našu stranu a poriadne zabodujeme. :wink: Bolo by už načase. :!: Tak vám Joe,kajo a Selly prajem veľa šťastia,úspešných tipov a nech vám aspoň dnešný deň vyjde podľa predstáv a vráti sebadôveru pred 2 kolom. :thumbsup:


Budeme musieť makať naplno a podávať kvalitné výkony, aby sme si dokázali poradiť si s ťažkou a kvalitnou konkurenciou v duelových súbojoch 2 kola, ktoré poriadne preveria kvality, silu a perspektívu do dalších kôl sezóny, jednotlivých tímov. :frajer2:
Napocital jsem Karlosovi 25 bodiku, ale znacne unaven :oslava: ehm ehm :oslava: Kdybych se nahodou nepletl tak by nam to davalo asi 40 bodu coz by byl slusny vyvar :thumbsup: No nic vyspim se z opice a uvidim :D
Kajo klobúk dole,dnes ti vyšiel skvelý zásah a risk s X ti vyšiel parádne. :clap: :clap: Verím,že to nebol iba výstrel z Auróry :D ale už si sa chytil,dnešný výkon ti dodá viac sebavedomia,rovnako ako Sellymu, ktorý dnes dosiahol tiež pekný výsledok a Joe tiež potvrdí,že je kvalitný tipér kvalitnými výkonmi v dalšej časti sezóny a v 2 kole duelovom, nebudeme len do počtu, ale potvrdíme,že máme silný tím ,schopný konkurovať hocijakému tímu v KTL. :thumbsup:Tento veľmi pekný výsledok prišiel v pravý čas a dodá nám viac optimizmu pred dalšími kolami KTL. :oslava: :thumbsup:
fuuha, kajo sa riadne urval, uz len jeden bodik stracame, aby sme boli na bodovanej priecke, dotiahneme to dnes v noci?:?
Kua, to je pech, jeden bod na bodovane pozicie v timoch, jeden bod v jednotlivcoch.. :bitka3:
snad najblizsie kolo sa to obrati, ze budeme na cele aj v timoch a aj v jednotlivcoch..v stredu sa hra prvy zapas druheho kola, kajo, priprav sa na burlive privitanie, mozno aj dake sedacky budu letiet na lad po nas :D
No ja to este ako tak ustojim, ale co ty? :-O Vsak tam vypisali na teba odmenu.. :lol2:
Je to fakt smula ze nam to o ten bodik uteklo, ale na druhou stranu muzeme byt radi ze nejsme posledni :lol2: Ja uz tipuju druhym rokem a jeste nepoznam chut z tymovych bodu, to je na palici! Snad se nam ve 2.kole zadari lip, zaberem chlapi :good: :oslava:
kajo píše:Kua, to je pech, jeden bod na bodovane pozicie v timoch, jeden bod v jednotlivcoch.. :bitka3:
no hej tesne nám to ušlo,ale už to,že sme sa tak dotiahli na úroveň bodov potom,čo sme v 1 kole predvádzali za výkony, je pomaly zázrak. :roll: No nič, snáď nám 2 kolo vyjde,výkony nás všetkých budú oveľa lepšie a pripíšeme si prvé body do celkového hodnotenia,lebo ak by to nevyšlo ani v 2 kole ,boli by veľké problémy s dohánaním straty na súperov.Verím,že na to máme a že to potvrdíme už v 2 kole. :good: :frajer2:

ináč mohol by si si dať už náš banner do podpisu. :wink:Tie babenky čo tam máš teraz sú pekné, len také opustené,mal by ich pred votrelcami chrániť drak. :D :wink:
Selly8 píše:Je to fakt smula ze nam to o ten bodik uteklo, ale na druhou stranu muzeme byt radi ze nejsme posledni :lol2: Ja uz tipuju druhym rokem a jeste nepoznam chut z tymovych bodu, to je na palici! Snad se nam ve 2.kole zadari lip, zaberem chlapi :good: :oslava:
Selly ja som zaberal a pravidelne :oslava: :pivo2: aj vy určite,ale akosi nám to nevychádzalo. :D Premýšľam,či by som nemal vyhlásiť kolo bez kvapky alkoholu a či by nám to potom nezačalo viac ísť. :D :wink:

Ale hej,verím,že sa rozbehneme a chuť týmových bodov už zažiješ v dalších kolách. :wink: Verím,že máme dobrý tým, ktorý sa len pomalšie rozbieha,ale keď sa rozbehne, už sa nezastaví. :smile03: :lol2: I keď na druhej strane sa mi zdá,že najlepšie výkony si podával,keď si tipoval sám či v 2 s Thrasherom a mal si viac zodpovednosti za výkony týmu. :wink: Neviem,či by ti to lepšie nešlo, keby sme začali blicovať a netipovali pravidelne. :D :wink:Ak by ti to pomohlo sa rozbehnúť, tak z kolegiality nejaký ten deň vynecháme. :smile03:
Dean píše:ináč mohol by si si dať už náš banner do podpisu.
Aj by som si ho dal, len nejak nemozem najst link nan. Takze ak ho mas, posli..
Asi to bylo Milosi tim ze jsem mel poradny ice time, kdez ted se musim delit se spoluhraci :D Musim zacit vic uz spolehat na sebe a ne ze nejak to dopadne a vy ostatni to zachranite :lol2: Ale bud v klidu, loni jsem taky 1.kolo nebodoval :frajer2:
No tak dnes začína 2 kolo KTL a to hned derby zápasom proti tímu, ktorému do tejto sezóny šéfoval Joe Bibbers.. :wink: Tak Joe som zvedavý na prijatie fanúšikmi Bibbers, ako teba a aj nás privítajú v meste ,v drese dlhoročného úhlavného konkurenta ich tímu Drexel. :wink: Dúfam,že to nebude až také búrlivé, ako to mal svôjho času Figo po prestupe z Barcy do Realu. :D :D Keď po ňom hádzali mince,zapalovače skrátka všetko čo mali po ruke a zlatým klincom zápasu, bolo vbehnutie fanúšika na trávnik ,aby mu to vytmavil z očí do očí. :D :lol: Som zvedavý kam nás po zápase vezmeš, aby sme zapili výsledok duelu, ať už bude akýkoľvek :oslava: a aké pamiatky v meste nám ukážeš ,skrátka tvoje obľúbené miesta v meste ,kde si rád trávil voľný čas a balil miestne krásavice. :D :thumbsup: Najmä tie ma eminentne zaujímajú, :D počul som o nich veľa chvály, tak to preveríme hned na mieste. :wink: :D

No čo sa týka duelu ,nebude to ľahký zápas ,tím majú Bibbers veľmi kvalitný ,dlho boli na špici KTL,najmä Rinne dlho bola na čele celej ligy v počte dosiahnutých gólov,je veľmi skvelá strelkyňa a ak chceme pomýšlať na úspech, musíme ju ustrážiť a nedovoliť jej často skórovať.Jej kolegovia ju veľmi dobre doplňajú ,Hannu ich veľmi dobre kočíruje z postu GM a dodáva tímu skúsenosti a iba smola v predposledný deň KTL ich pripravila o body z 1 kola.Budeme musieť podať 100% výkon ,ak ich chceme poraziť.Tak podme na nich draci, treba do sezony vstúpiť pravou nohou a zabrať hned na začiatku, aby sme zase nemuseli súperov dobiehať ,na poslednú chvíľu. :box: :box:
kde vas vezmem? to je tajne, dolezite je, aby som dnesny duel prezil, derby a este takato situacia....treba byt asi pripraveny na vsetko :D

vcera som bol poctivo trenovat, tak dufam, ze sa to vyplati a dnes ukazem, preco som vlastne prestupil :D :frajer2:
Malem jsem nestihl natipovat... Jsem z hospody hnal jak das :) ku*va ale co delat kdyz jsme hrali s prvnima a golem z ofsajdu z 93.minuty prohrali 3-4 :cry: Navic maval nas pomezni a hoste se po golu priznali ze to byl minimalne pulmetrovy ofsajd!!! :x Pak ze je fotbal sport pro zabavu dpc!!!
no tak dnes som zas nezahviezdil, 6 bodov, ale ak som dobre ratal, tak kajo 2, milos tiez a selly ma 8.

v time domacich, martin27 2 body, hannu 6, martin83 - umelec, rinne 9.
cize je to asi velmi tesna prehra :verysad:
Selly som rád,že cítiš takú zodpovednosť za tým ,že si dokonca utiekol z krčmy, len aby si mohol natipovať. :D :thumbsup: Som rád,že si to stihol a spolu s Joeom ste nás držali dlho v hre o výhru v 1 kole. :thumbsup: Pred poslednými 2 duelmi sme vyhrávali vďaka vám o 4 body, ale na potvrdenie výhry sme potrebovali buď aby CGY minimálne remizovalo s COL, ale skvelý Anderson im vychytal dalšiu výhru, i keď vyrovnávajúci gól visel na vlásku ale nepadol. :-( Ty si mal natipovanú tiež výhru COL, rovnako ako Hannu a Rinne čo znížilo náš náskok na 2 body a potrebovavali sme výhru žralokov nad kráľmi, ale ani to nedopadlo dobre a len remizovali :bitka3: :bitka3: :bitka3: ,čo mala natipované Rinne a tým nás 1 bod porazili.Zasa smola na našej strane ,ako už akosi býva tradiciou v tejto sezóne. :? Ja s kajom sme totálne vybuchli ,keď sme získali len úbohé 2 body, keď som videl tie výsledky myslel som,že sa mi sníva ,toľko prekvapivých výsledkov pokope v 1 deň, som už dlho nevidel.O to viac som bol milo prekvapený vašim výkonom , :good: akurát tomu chýbala tá čerešnička na torte, v podobe výhry. No nič treba zabrať,otriasť sa z tejto smolnej prehry a pokúsiť sa získať 1 výhru už v dnešnom súboji s Borcami. :wink:
Zas len 2 body..ja uz ozaj neviem, ako mam tipovat :bitka3: Kazde rano mi tie vysedky NHL pokazia naladu, ked si uvedomim svoje tipy. Mimochodom, Dallas a St. Louis by mali vylucit z ligy, ich zapasy vzdy koncia naopak, ako si myslim :scare:

edit: fuuu, tak nakoniec sme to vyhrali aj vdaka "vykonu" Borcov. My s joeom sme zas mali namierene k umelcom, ale nejako to zas nevyslo :lol2:
kajo, ja a umelec? to nejde dokopy :D

ale mozeme dnes chlastat, mame prvu vyhru :oslava: :clap: tak ako to tesne nevyslo proti "nasej alkoholickej rezerve", sme tesne porazili rezervu hrdzavych plechov :D
Ubf.... Uz jsem myslel ze jsme prohrali o bodik, ale nakonec jsem to spatne spocital :clap: Prvni vyhra, prvni zaslouzena oziracka :oslava: :oslava: :yes: :D
No my máme radi dramata.Ten 1 bod už 3x po sebe, zohráva s našim týmom akúsi podivnú hru. :roll: Stále sa pohybujeme v jeho intenciach.O 1 bod sme zaostali za bodovaným umiestnením v 1 kole,o 1 bod sme prehrali s Bibbers a teraz sme o ten 1 bod vyhrali nad Borcami.Aspoň,že sa šťastie na 3 x , konečne usmialo aj na nás. :wink: Kajo ja si hovorím to samé čo ty.Je to až smiešne ,ako si s nami ten osud zahráva.Nech natipujeme takmer čokoľvek(na favorita,prekvapko)takmer vždy to dopadne presne naopak ako chceme. :roll: Tebe to zkazí ráno ,ja mám niekedy čo robiť, aby som nerozbil notebook, keď pozerávavam duely v NHL. :D Ale no čo už, práve to je na NHL tak vzrušujúce a preto má po svete toľko fanúšikov,že vyložený favorit na 100% není žiadny a je umením natipovať správne ich duely. :wink: Ale ten Dallas a St Louis ma tiež pekne vytáčajú výsledkami. :bitka3: Selly už druhýkrát po sebe bol našim najlepším tipérom a vyzerá to,že chytil formu a má našliapnuté k veľmi peknému výsledku z tohto kola. :thumbsup: Dúfam,že forma mu vydrží a budeme mu pomáhať kvalitnými výsledkami aj my.Potom zažijeme viac radosti z výsledkov nášho týmu ako v 1 kole. :yes:

No som rád,že sme konečne vyhrali a môžme to trochu oslaviť ale zas nie piť až do bezvedomia :D aby sme boli nachystaný na vojenský tým Army Men, s ktorým nás spájajú bývalý kolegovia Freddie (mňa a kaja) a Thrasher (Sellyho).Takže dalšie dalo by sa povedať vyhecované derby , :D kde sa súperi navzájom dobre poznajú a bude to súboj ako remeň ,ako už také derby zápasy bývajú. :) :box: :box:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS