Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Pánové máme hattrick!!!!!! :yahoo: Klobúk dolu,konečne sme sa snáď chytili. :thumbsup: Kedže Steelers X takmer nedávajú,(iba ivan dal 2 ale nevyšla mu ani 1)dalo sa čakať,že práve uhádnutá X, môže rozhodnúť o výsledku duelu.A taky rozhodla.Ja som správne dal na Tampu,a Joe trafil dokonca 2 X, Boston a žraloci :clap: a Selly Boston. :thumbsup: Konečný stav je teda 21:10 :oslava: Skvelá robota chalani,musíme sa udržať na víťaznej vlne čo najdlhšie. :good:

Joe. S -12 bodov
Dean -9 bodov
Selly8- 9 bodov
kajo -4 body

Cathy -6 bodov
aris -4 body
TA -4 body
ivan23 -4 body
fiiiha dajak sme sa rozbehli a ja som mal dvanast bodov? sa nezdam, dufam ze nam to vydrzi a nakoniec urveme dake body :biglol: :oslava:

dnes v noci narazime na zralokov, bude to zaujimave, bo ako my mame seriu troch vyhier, oni maju na konte v poslednych troch zapasoch rovnaky pocet prehier. ja len dufam, ze serie budu pokracovat po najblizsej noci nadalej :good:
Tak sme dnes ukončili našu sériu 3 výhier po sebe,keď sme podľahli týmu Attack 13:16 :-( Nepodarilo sa nám ustrážiť bývalého tipéra Drakov z minulej sezóny Rozika,ktorý v záverečných minutách zápasu 3 gólmi rozhodol o víťazovi duelu.Bohužiaľ nám nevyšla ani týmová taktika,ktorú sme proti nim použili :-(,túto prehru beriem na seba a ospravedlňujem sa vám za ňu kolegovia a špeciálne sa chcem ospravedlniť kajovi :-( :cry: a nezostáva nám nič iné ako členom týmu Attack zagratulovať k výhre :thumbsup: a my sa musíme otrepať z dnešnej prehry a pokúsiť sa zamiešať poradím na bodovaných priečkach v posledných dňoch 2 kola.Aj keď to už bude veľmi ťažké,znova sa psychicky zdvihnúť a zabojovať o zázrak v podobe bodov z tohto kola,ale kým žije čo len teoretická možnosť, musíme o ňu zabojovať. :box:
Dean-7 bodov
kajo -6 bodov
Selly 8- 5 bodov
Joe.S-0 bodov

Rozik -9 bodov
Nabby-7 bodov
Mischelitto -6 bodov
deno 24-n
Zdar pardali

Uz muzu zrusit bobrika mlceni... Kdyz se nam tak darilo tak jsem z povercivosti radeji nic nepsal, bohuzel opet jsme ztratili s tymem ze spodku tabulky, to je nase nejvetsi slabina :-( Dnes oblibena soboticka, pocitam ze tak 2-3 zapasy trefim :lol2:
ja som to dal za nulu? no to som teda umelec :?
no dnes treba bezpodmienecne vyhrat :!:
No ani dnes sme neporušili tradíciu,že sa nám nedarí v dni ako tento,ked je na programe 12 a viac zápasov a nezachránil nás ani Sellyho risk,keď dal samé X(bohužiaľ v niekoľkých sľubne vyzerajúcich dueloch, to tie tímy na X nedotiahli),síce bol z nás najlepší :thumbsup: ,ale nedokázali sme ubrániť medika a ten rozhodol o výhre pre mačky 27:23 a týmito poslednými 2 prehrami,sme zrejme definitívne potopili našu šancu na zisk bodov z tohto kola :bitka3: :-( .Kurňa chlapi musíme sa nad sebou zamyslieť, 2 kolá pomaly za nami a náš zisk 0 bodov ,to je niečo hrozné,budeme musieť doháňať stratu na potrebné body do play off v dalších kolách a s takouto formou, to určite nedokážeme. :thumbsdown: Ak tam chceme postúpiť, potom musíme rapídne zlepšíť naše výkony v dalších kolách sezóny,lebo takto a s takouto formou, to určite nedokážeme. Ja verím,že takto zložený tým má svoju vnútornú silu a skúsenosti na to aby nás tento nezdar neznechutil ale naopak vyburcoval k lepším výkonom a ukázali sme,že s nami konkurenti musia nadalej počítať a nie sme tu len do počtu.Chlapi musíme začať makať na 200 % ,lebo inak to bude veľmi zlé s našimi výhliadkami na play off. :box: Sme na rovnakej štartovacej čiare kajo ako sme boli minulú sezonu s Hockey Kentom,keď sme začali s 2 kolovou stratou na konkurenciu,ale verím,že tentoraz budeme mať viac šťastia a bojovnosti na to, aby sme si play off zabezpečili a nebudeme sa na to len musieť dívať ako diváci. :wink:
medik -15 bodov
Seabrook -12 bodov
boss -8 bodov

Selly8 -12 bodov
Dean -11 bodov
kajo -9 bodov
Joe .S-6 bodov
ked sa je*e tak se je*e.... co k tomu rict... Milosi vymen me, jsem ubohy :thumbsdown:
Skoda ze jsem si nevsiml ze kocuri tipujou ve 3... S troskou svinstva neslo prohrat, ale ja jsem hrac a na osatni nekoukam.......
Selly8 píše:Skoda ze jsem si nevsiml ze kocuri tipujou ve 3... S troskou svinstva neslo prohrat, ale ja jsem hrac a na osatni nekoukam.......
Selly my takéto ťahy nepoužívame a nebudeme používať ani v budúcnosti. :wink: Sme hráči,tipujeme ako to cítime, snažíme sa o úspech zo všetkých síl a schopností a na tipy konkurentov nehladíme.Také výhry by nás ani netešili.Mňa určite nie a som presvedčený ,že ani vás mojich kolegov, by takýto úspech vnútorne moc netešil. :wink: Skrátka leží na nás depka z doterajších neúspechov a to sa prejavuje na tom,že si moc nedôverujeme a moc nad tipmi premýšlame,silime to a to má opačný účinok akoby sme chceli.Nevymením ťa (s momentálnou formou by sme sa museli dať vymeniť všetci),dôverujem schopnostiam celého tímu rovnako ako na začiatku a verím,že sa z toho oklepeme,budeme podávať oveľa lepšie výkony ako doteraz v dalších kolách a o play off tvrdo zabojujeme. :box: Schopnosti a skúsenosti aby nás tieto nezdary nezdeptali máme dosť a verím,že to naplno zúžitkujeme v dalšej časti tejto sezóny.Je to nepríjemná situácia v ktorej sme teraz, ale nič není stratené,sezona sa ešte len rozbieha a je dosť času na nápravu len musíme tvrdo pracovať a bojovať a úspech sa potom dostaví.Takže hlavu hore,nehádž flintu do žita ,ešte dokážeš ,že si dobrý tipér ,chce to len čas, trpezlivosť a chladnú hlavu a podarí sa to. :wink: :)
Hralo sa 12 zápasov s tým, že 1. začínal už o 20:00.
Všetci až na kaja ste natipovali v pohode. On tipoval po 8-ej a namiesto 12 tipov dal len 11.
Nevedel som ako to mám brať, najskôr som ten prvý zápas ignoroval a vyhodnotil tých 11 tipov ktoré stihol a vtedy by mal 13 bodov, potom som si ale pozrel pravidlá a tam je písané že ked nestihne tipnúť neaký zápas má tam dať - .
Dalej sa píše že ked tipne menej zápasov tak sa tipy rataju na prve zapasy, to je teda aj na ten zapas OTT : NYR.
Podla pravidiel by mal mať potom len 9 bodov. Dnes to naštastie výsledok zápasu DD : IC neovplyvnilo, len chcem upozornit aby si dal kajo nabudúce nato väčší pozor.
Díky za upozornenie Ohlund. :wink:

Kajčo daj si na to väčší pozor,zbytočne by si mohol prísť o body a niekedy by mohli byť jazýčkom na váhach medzi výhrou a prehrou. :wink:
Skoda ze se vcera nehralo, tusim by jsme byli nejlepsi :)
Selly8 píše:Skoda ze se vcera nehralo, tusim by jsme byli nejlepsi :)
to sme aj tak a bez konkurencie v :pivo2: :hufi:

neboj nič v 3 kole zaberieme a ukážeme,že máme na konkurenciu a zamiešame poradím na čelných priečkach. :wink: :box: Teraz môžme denne :oslava: a odpočívať až do začiatku 3 kola a potom sa do toho dáme naplno :box: :wink:
Toty smajliky mi ani neukazuj :lol: ... :pivo2: :pivo_uslo: :oslava: Jsem prisel dneska o pul devate rano, pocmarany, vyholeny... A to je zaviracka v 9.... ale vecer :D :lol:
Dnes vás porazíme :frajer2:. Aspoň dúfam :D.

GO KNIGHTS GO :povzbudzovanie: :!:
kanter píše:Dnes vás porazíme :frajer2:. Aspoň dúfam :D.

GO KNIGHTS GO :povzbudzovanie: :!:
Už si zabudol aký výprask sme vášmu týmu dali na maro trophy ,pred štartom sezóny v KTL, ked sme ešte s kajom tipovali za Hockey Kent? :D :lol3: Dnes dostanete predčasného Mikuláša v podobe poriadnej gólovej nádielky vo vašej bráne. :D :box:
Dean píše: Už si zabudol aký výprask sme vášmu týmu dali na maro trophy ,pred štartom sezóny v KTL, ked sme ešte s kajom tipovali za Hockey Kent? :D :lol3: Dnes dostanete predčasného Mikuláša v podobe poriadnej gólovej nádielky vo vašej bráne. :D :box:
My sme skončili v ET na druhom mieste a nezabránila nám v tom ani jedna prehra :P.

Mikuláša je až 6.12., takže predčasného ešte nechcem :lol: .
No tak sme dnes vyhrali nad Golden Knights vďaka týmovému výkonu,keď o góly nášho týmu sa postarali 3 kanonieri Drexel Joe,Kajo a Selly :good: ktorý si streľbu gólov rozdelili medzi seba a nenechali sme ako sa nám stávalo neraz vyniknúť iba 1 strelca,čo na výhru veľakrát nestačilo a vďaka tomu, sme si pripísali 3 body do tabuľky. :oslava: Skvelá robota chalani len tak ďaľej. :clap: :good: Selly tebe evidentne to,že si sa rozbil na totálku v nedeľu :oslava: :pivo2: :prines_pivo: pomáha k veľmi dobrým výkonom,tuším ti to naordinujeme pred každým duelom.Budeš to mať povinné,ako súčasť taktiky na zápas. :D S tebou na žúrky bude chodiť Joe,on je skúsený matador,ktorého alkohol len tak neporazí :D :oslava: a vo 2 se vám to lepšie bude táhnout a nejak sa už dotrmácate na duel. :oslava: :D :lol:

Joe. S -8 bodov
kajo -7 bodov
Selly -7 bodov
Dean -4 body

Lukáš -7 bodov
Painkiller-6 bodov
kanter -4 body
DIDI -2 body
O dva body sme prehrali :bitka3: :bitka3: :bitka3: .
pozeram, ze kde sa pije, tam to jede :biglol: :biglol:

vcera som sa aj ja pekne sundal, darmo finske dychy su finske dychy :)
My sme gavalieri.Akonáhle hráme proti súperovi,čo proti nám nastúpi o 1 tipéra oslabený ,tak nás to tak rozlútostní,že mu darujeme 3 body na cestu domov. :-( Takto sme prehrali s Attackom,ICE CATS a teraz s Mighty Bulls. :bitka3: Musím pochváliť mara, ktorý podal skvelý výkon a rozhodol o výsledku duelu.Gratulujem jemu aj jeho týmu k výhre. :frajer2:

Dean - 5 bodov
Selly 8 -2 body
Joe.S -2 body
kajo- 0 bodov

Maro -7 bodov
danchez -4 body
wild- 0 bodov
No aspon mam dalsi SO :?

Treba uz nieco robit v tom tretom kole, inak to s nami nebude vyzerat vobec dobre..
Ja bych to nechal az na 4.kolo, jeste porelaxujem :cool: :lol:
Selly8 píše:Ja bych to nechal az na 4.kolo, jeste porelaxujem :cool: :lol:
a po 4 kole to odložíme na 5 a po 5 na novú sezonu a urobíme si relax počas celej sezóny.Tak nejako to myslíš? :D :razzi:

no po 3 zápasoch dnešného dňa, máme všetci štyria SO.To sú iné výsledky dnes. :D :lol3:
No kajčo dnes je na rade derby zápas medzi našim týmom a týmom ktorý som založil a za ktorý sme bojovali minulú sezónu Hockey Kentom..Selly v ňom tiež strávil nejakých 5 dní aj s cestou :D a verím,že si tiež obľúbil tamojšie krčmičky ,fanúšikov a dievčatá. :wink: Hold situácia sa vyvinula tak,že sme odišli ,ale zanechali sme tým v rukách šikovného GM Alexa, ktorý spolu s našim minuloročným parťákom švolcom,Dadom a ThrashersFanom utvorili tým, ktorému sa na rozdiel od nás :-( doteraz veľmi dobre darí a zbierajú cenné body na postup do play off. :good: Fanúšikovia na nás nezanevreli ako som sa dozvedel a už sa na nás tešia, a po dueli zapadneme do krčmičky a zaspomíname na staré dobré časy. :frajer2: Proste čaká nás pekný večer a Joe aspoň uvidí aké krásne dievčatá v meste sú a aký skvelý sú fanúšikovia z Kentu. :clap: :clap:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG