Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tieto :censored: tri zapasy nam nikdy nesli :grc:
keď sa darí, tak sa darí, do*ebala sa ktl, do*ebal som výberko na lepšiu pracovnú pozíciu, je to :thumbsdown:

neviem, či môže nastať zázrak :?
raz za cas vam clovek fandi a vy takto (alebo, ze by prave preto, ze mate fanusika sa vam nedari :jn: )

:buchac: ved zaberte trosku :-D nech sa to rozhodne pocas tej super15zapasovejsoboty
uz sa vezu :petrik:
A samozrejme gratulacia aj jasterickam k vynikajucemu (na ich pomery) druhemu miestu :klobuk:
Poslednych cca 7 dni som vam intenzivne drzal palce aby ste nakoniec to striebro urvali, tak som velmi rad ze sa to nakoniec podarilo. Enjoy !
K trollovi petrikovi sa vyjadrovat nejdem...

Kazdopadne skoda, ze to nevyslo, boli sme uz dost daleko, tak to zamrzi. No chcem vam podakovat za dalsiu spolocne odkopanu sezonu a uprimne, neviem si predstavit, ze by som mal tipovat v time v obmenenom zlozeni.

Titul by potesil, ale aj tak mozme byt myslim spokojni :klobuk:
Joe S. píše:
petrik píše:Blahozelam jasterice, uplne zasluzeny postup s prstom v nose, oficialne skacem na vas bandwagon a nepochybujem ze to vyhrate cele bez ohladu na finaloveho supera…

(tak - svedomie mam ciste, pre jinx so urobil co sa dalo, nech sa deje co sa ma…)
ty ku*vo jedna, aj tak nám to nejinxneš :protest:
:jn:
:verysad: :verysad: :verysad: :verysad:
Skoda ogari ze vam to letos nevyslo, ale jde videt ze se kazdym rokem v plejof zlepsujete. Nechtel jsem to zakriknout tudiz jsem tu radsi az na vyjimku nepsal, tak snad priste az na vrchol :thumbsup:
Takže po poriadku:

1 Gratulujem k postupu do finále,play off vám vyšlo velmi pekne a zaslúžene ste boli tam kde ste skončili.

2 K tomu čo sa udialo a ako idem napísať článok,kde sa to pokúsim všetko vysvetlit.Každopádne urobil som chybu a zaplatil,takže nahral som Joe ti na smeč a ty si to využil,ok ja som si to zaslúžil,chalani nie a dotklo sa ich,ked si písal,že som im diktoval tipy,akoby boli nejaké stroje,čo len posluchali moje rozkazy.Tak to v tíme vôbec nefungovalo,len sme boli v kontakte na FB rozoberali zápasy ,každý povedal ako to vidi a citi takže potom bolo jednoduchšie prípadne dat proti tip,ale zdaleka nielen to,sledovali sme duely NHL,bavili sa o živote skrátka živo debatovali,tak ako svôjho času s Palim a Kovim,s ktorými som v kontakte stále,bavime sa o NHL hokeji celkovo,s Palim sme si dohodli stretko u nich v Košiciach,ked tam bude hrat Slovan :oslava: ak by sa vrátil do ligy,Kovi sa na mna obracal ked išiel tipovať zápasy cez net,chcel vediet môj názor,ale každý dával to čo chcel,s tým,že aj za čias bossa aj teraz chalani ma poprosili,ked budem vidieť,že nemaju natipované a bude sa blížiť čas ked začnú zápasy,mám im to napísat na profil oni to uvidia a tak sme sa vyhli výpadkom v nenatipovaní.Skrátka ja mám chalanov v tíme nie za stroje,ale rovnocenných partnerov a sme v kontakte a aj sami to kvitujú,že to je lepšie,ako ked celú sezonu im nikto nič nenapíše,len maju tipovať a tým to skonči.

3 Joe to ako si písal,že som sa vás pokúsil rozhádať a sme nenávidený súper iba tolko.Ano nenávidím vás asi až tak moc,že som svôjho času z kajča urobil GM ked mi pri našich debatách povedal,že by si chcel vyskúšať post GM.Kedysi sme boli velká 2,obaja sme začali sme spolu v KTL v Evil a išiel za mnou aj do Hockey Kentu a aj ked sme není už tolko v kontakte,ja nezabudam.Teba som si svôjho času tiež vybral do tímu a strávili sme spolu peknú sezonu.Ako to bolo s tými dalšími profilmi vysvetlim v téme ako dalej v KTL,k tomu len jedno.Svôjho času ked sme boli spolu v tíme,sme sa my dvaja bavili,že by sme sa raz vrátili do Bibbers odkial si do DD prišiel a to,že sa vrátili do hry,že bol vybratý práve tento tím,bolo preto,že som dúfal,že ti to urobi radost vidieť ich opäť na scene.Viedla ho moja kolegyna z roboty, Mata .-(Andy spýtaj sa Dancheza na Dekinka on s nim bol v kontakte nech sa ho opýta na Ricka ,potvrdí to ak budete chcieť.)Nemám čo skrývať.Toto zlyhalo,nechytilo ju to,škoda,ale TT povedal,že uvažuje,že by sa toho ujal,tak snad budu pokračovat aj nadalej.Uvidíme.
Redy a Lukáša si tu ja velmi vážim a rad by som s nimi si skúsil niekedy zatipovať,spoznat ich trošku aj z ludskej stránky,ked som vás 3 si vybral do ALL STARS tak sa mi s nimi dobre debatovalo a poznat,že su to fajn chalani.Takže keby som bol tak zaujatý voči vám asi ťažko by som vás si vybral do ALL STARS všetkých 3.
4 Takže ja s vami určite problém nemám,trošku sa hádame ,ale ide o vecné veci o draft ,nič osobné,aspon z mojej strany určite nie.
Chris píše:...Andy spýtaj sa Dancheza na Dekinka...
Nevim, jestli je to tady spravny misto, ale byl jsem tu zminen tak proc ne:
Musim zduraznit, ted zcela seriozne, ze vsechno co se tyka KTL je u me spis otazkou spickovani, osobne proti tobe vubec nic nemam a dokonce si vazim toho, jak ti na KTL zalezi. Vlastne me ani nezajima, jak to presne bylo, protoze muj postoj to nijak nezmeni.
AndyF píše:
Chris píše:...Andy spýtaj sa Dancheza na Dekinka...
Nevim, jestli je to tady spravny misto, ale byl jsem tu zminen tak proc ne:
Musim zduraznit, ted zcela seriozne, ze vsechno co se tyka KTL je u me spis otazkou spickovani, osobne proti tobe vubec nic nemam a dokonce si vazim toho, jak ti na KTL zalezi. Vlastne me ani nezajima, jak to presne bylo, protoze muj postoj to nijak nezmeni.
Dakujem za tieto tvoje slová :) .Bolo tu okolo toho rušno,tak som chcel vysvetliť,čo sa dialo.Ja občas riešim veci s horkou hlavou,moja slabina je niekedy komunikácia,ked človek toho tolko urobí,taký kusisko práce,tak nerád vidí,ako sa to všetko zahodí len kvôli formulke,že v priebehu súťaže není fer menit pravidlá,má svoju váhu ,ja ako chápem chalanov ale takto to tu funguje posledné roky,že nič sa nerobí cez leto,každý vegetí,potom sa to zlepí sa 5 minut 12 a to čo by pomohlo pre nových ludí v súťaži sa zahodí a ani sa to nerieši.Ja osobne tiež nič voči nikomu tu nemám,dokonca aj s Joeom by som kludne zašiel na pivo,viem,že mu ide o vec,len sa musíme naučiť viac komunikovat. :) Teba si tu tiež vážim,skvelo si zastupil medika u petrika a dobre ste sa s chalanmi bavili. :)
Chris píše:Redy a Lukáša si tu ja velmi vážim a rad by som s nimi si skúsil niekedy zatipovať,spoznat ich trošku aj z ludskej stránky
K ostatnemu sa mozno vyjadrim neskor, ale k tomuto len tolko: v tomto zlozeni musime vyhrat ten titul a ci to bude o rok, alebo o 15, musi to byt v tomto zlozeni :!: Raz som uz aj pisal, neviem si ani predstavit tipovat teraz s niekym inym ako tymito troma duchackami :serus:
kajo píše:
Chris píše:Redy a Lukáša si tu ja velmi vážim a rad by som s nimi si skúsil niekedy zatipovať,spoznat ich trošku aj z ludskej stránky
K ostatnemu sa mozno vyjadrim neskor, ale k tomuto len tolko: v tomto zlozeni musime vyhrat ten titul a ci to bude o rok, alebo o 15, musi to byt v tomto zlozeni :!: Raz som uz aj pisal, neviem si ani predstavit tipovat teraz s niekym inym ako tymito troma duchackami :serus:
toto sa mi páči,nie tie reči o konci a strate motivácie. :) Si dobrý GM a ja ako som ti písal už počas našej serie by som vám ten titul doprial,tak ako každému kto ho ešte nemá.Ale hlavne nech sa tu dobre bavíme a bude všetko ok. :)

ale zadarmo vám nič nedarujeme,už teraz sa pripravujem na odvetu za naše vyradenie tohto roku :-D

:bavme: :petrik:
S mirnym zpozdenim bych chtel podekovat celemu tymu za uzasnou sezonu! :poklona:

Doufam, ze do dalsi sezony nastoupime ve stejnem slozeni a dotahnem to jeste o ten malej krucek dal.
Kamil, nechceš už ponúknuť zmluvy budúcim šampionóm?
Joe S. píše:Kamil, nechceš už ponúknuť zmluvy budúcim šampionóm?
mozno predal licenciu ayozovi... :jn:
petrik píše:
Joe S. píše:Kamil, nechceš už ponúknuť zmluvy budúcim šampionóm?
mozno predal licenciu ayozovi... :jn:
Prodal??? Mozna leda vnutil.. :neviem:
Tak uz je to tam...mozte potvrdzovat.
Cesta za vytouzenym titulem dnes zacina, tak hlavne nezapomente natipovat :!: (Kamil) :moj:
Ako som uz spominal v teme yahoo, na to ze zacina NHL ma upozornilo az radio :D Ale tak myslim, ze nezacali sme zle. Vidno tie skusenosti a hlavne ODBORNOST :!:
Ze by Kajo na stary kolena tuhle ligu pochopil? :hmm:
Redy píše:Ze by Kajo na stary kolena tuhle ligu pochopil? :hmm:
Kdepak :nono2:, klasickej sedlak, s velkejma bramborama.. :neviem:
:sok: Spochybnujes moju odbornost? :nono2:
kajo píše: :sok: Spochybnujes moju odbornost? :nono2:
Ne, ja ji nezpochybnuji :nono: :neviem:
..
..
..
..
..
..
..
..
..
Ja ji vylucuji..
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG