Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

preco mate vy pravnici tendenciu do kazdej blbosti pchat pravo :?: :rofl:
arek » Pia Feb 28, 2014 7:48 pm píše:preco mate vy pravnici tendenciu do kazdej blbosti pchat pravo :?: :rofl:
lebo právo je ako fyzika, je všade
S touto formou co mame teraz a posledne kola by mal uz cepi zacat ryt nase mena na sosky pre vitazov :hmm:
čiže prejdeme prvým kolom play off? :good:
Ve slabsi konferenci mozna.
Tento rok ideme v PO bez jedinej prehry. Ekvivalent NHL by sa rovnal bilancii 16:0 v PO :jj:
zatiaľ toto kolo vyzerá sľubne :good:
vsetci 4 tiperi v top16..pomozem si slavnym vyrokom Atlantika: "unfair to play against" :yes:
Proste to hrajete hloupe, ale pada vam karta.
kajo » Pon Mar 03, 2014 11:41 am píše:vsetci 4 tiperi v top16..pomozem si slavnym vyrokom Atlantika: "unfair to play against" :yes:
nekrič hop, kým ti nepreskočí :jn:
náš GM :hroza: by si mal dať 10 kolečiek okolo Oravskej priehrady :bee:
Joe S. píše:náš GM :hroza: by si mal dať 10 kolečiek okolo Oravskej priehrady :bee:
a duda do avataru :hehe:
Priznam sa, nenatipoval som narocky. Nech to nasich superov neprestane bavit :neviem:
:rofl: to ti tak verím
Dakujem..si pravy kamarat :serus:
alkohol je metla ľudstva a náš GM je hlavný zametač :jn:
Ty Mongol chory som a lezim v posteli. Cca o 23:00 som v horucke zaspal..ty metla :bitka3: :bee:
Mongol je v chicagu a velmezu :ninja: To si ale zaspal neskôr ako ja :giggle:
kajo, škoda, že si menil tých lames, by sme mali ešte o dva body viac, ale aj tak :good:
Treba dat superom aku taku sancu :wink:
Lukáš, dnes parádny výsledok :good:

ak som na to správne pozeral, tak na konkurenciu by sme mali opäť navýšiť náskok, na poníky o 3 body, holuby o 5 bodov, na outsiderov o 5 bodov a na icekatov a vojakov dokonca o 7? :sok:
btw. tabuľka jednotlivcov :sok: :oslava:
Tomu sa povie zle nacasovana forma – peakujete prilis skoro a do konca PO vam to nevydrzi… ;)
petrik » Pia Mar 07, 2014 9:19 am píše:Tomu sa povie zle nacasovana forma – peakujete prilis skoro a do konca PO vam to nevydrzi… ;)
hovorí zástupca tímu, ktorý už 3. kolo len paberkuje :giggle:

Inak keby základná časť končila dnes, vyhrali by sme konferenciu :rofl:
Joe S. píše:
petrik » Pia Mar 07, 2014 9:19 am píše:Tomu sa povie zle nacasovana forma – peakujete prilis skoro a do konca PO vam to nevydrzi… ;)
hovorí zástupca tímu, ktorý už 3. kolo len paberkuje :giggle:

Inak keby základná časť končila dnes, vyhrali by sme konferenciu :rofl:
Mas to cele pomylene… my ladime formu ukazkovo:
Prve kolo sme sa otukavali, potom sme 4 kola potiahli a otestovali sme si coho sme schopni.
Po 5 kolach sme mali istotu PO tak sme sa zacali setrit.
Ale smerom k PO vykony opat gradujeme: 6. kolo – 10. miesto ; 7. kolo – 5. miesto ; 8. kolo – zatial top3. V PO by sme mali peakovat :ciga:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO