Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Takze po 2 hracich dnoch stred tabulky vychodnej konferencie.
Nieje to zle aj ked tento tim ma tie najvyssie ambicie,takze bojovat ! :D
Start sa vydaril najma Fearovi,ktory je aj individualne vysoko,yogy priemer durza priemer ja sklamnie zatial :cry: Dufam ze sa zlepsim ak nie tak to moze byt zaujimave.
Netreba to brat tragicky :) je len zaciatok a nahodou dnes sam to vyslo dobre si myslim .......treba sa dostat do tempa a vsetko bude ok :)
No chlapci :D dneska to vidim na 3 x-ky......citim to v kostiach :)
No uvidime :D ale tak 9 bodov pre tim by urcite nebolo na zahodenie :cool:
heh :oops: ...no....heh......nejak to nevyslo.......ale ja to dotiahnem :)
Takže naša forma "graduje",treba zabrať chlapi a poriadne v týchto končinách tabuľky nie sme zvyknutí byť.....
heh veru...na tychto poziciach niesme spokojny...treba fakt zabrat.....GO DD GO
To co toto :o no takze vyvyja sa to zaujimavo,skutocne sme aj postupili v tabulke ale nejak inym smerom :lol: :lol: Ja neviem ako toto ideme riesit,asi budem musiet strhnut platy alebo nieco podobne.Uvidim jak sa to vyvynie do nedele ..... :(
Neeeee platy nie.......buduci utorok som si chcel kupit auticko nowe :)...a na to potrebujem peniazky :D .Ale vazne treba zabrat....a malo by sa stym daco robit....nieco nieje asi v poriadku :D :D :D
No dnes sme sice vyhrali kolo ale to je len mala kompenzacia.Treba zabrat a poriadne najma dnesnu noc aby sme sa dostali z poslednej prieky na vychode aj ked na zapade by sme boli celkovo druhy :o V porovnani s celou KTL na tom teda niesme zle ale v nasej konferencii to az take vesele nieje. :?
Chester píše:No dnes sme sice vyhrali kolo ale to je len mala kompenzacia.Treba zabrat a poriadne najma dnesnu noc aby sme sa dostali z poslednej prieky na vychode aj ked na zapade by sme boli celkovo druhy :o V porovnani s celou KTL na tom teda niesme zle ale v nasej konferencii to az take vesele nieje. :?
teraz si mi potvrdil staru znamu pravdu, ze vychod v KTL je silnejsi ako zapad a to este na zapad sa pobrali zhoreni vtaci.
V našej konferencii sme natom dosť zle :o . Ale nevadí stávajú sa aj horšie veci :) a sme silný tím, ktorý sa z toho istotne dostane. :lol2:
Takze konecne sme sa trosku vzchopili a postupili v tabulke :thumbsup:
Dufam ze to este vytiahneme este o nieco vyssie,len tak dalej.... :)
aj pre vas nieco, trosku nostalgie
Chester.jpg
Chester.jpg (7.44 KiB) Zobrazeno 8671 x
Excelent.jpg
Excelent.jpg (7.53 KiB) Zobrazeno 8663 x
Derryl.jpg
Derryl.jpg (8.66 KiB) Zobrazeno 8663 x
Alex.jpg
Alex.jpg (7.6 KiB) Zobrazeno 8663 x
zlozenie:chester,excelent,alex,derryl - to bolo zlozenie :?
Tak tak,to bolo uplne prve zlozenie Dragons.Tim vznikol az na tomto fore / stara zostava pamata CBL / Vsetko to zacalo ked som sa spojil s Derrylom ze by sme mohli vytvorit tim.Myslienka sa stala skutocnostou Derryl dotiahol do timu Alexa aj vtedy novacika Excelenta.Prve bannery uz neboli ziadny problem.Bola to skutocne paradna zostava skoda ze som s nej ostal len ja :?
prave toto teraz chyba, tam bola obrovska sila a isliel z toho respekt doslova az strach ale teraz je to roztahane vo viacerich timoch a chyba ta obrovska rivalita :(
Poprosím všetkých členov Drexel Dragons,ktorí ešte nehlasovali v KTL anketách aby tak urobili najneskôr do pondelka 12.novembra t.j. keď bude hlasovanie ukončené.
Takze mame tu koniec druheho kola tohto rocnika KTL .....
Ked to mam strucne zhodnotit dopadlo to proste KATASTROFALNE pre nas tim.Cele kolo sme okupovali posledne priecky nasej konferencie aj celej ligy.Na toto som sa proste nemohol len tak prizerat a tak som urobil razne zmeny v time co sa tyka zostavy :)
Nevravim ze mne toto kolo nejak islo alebo nieco podobne ale ja sa vymenit nemozem :D
Takze ked to tak zhrniem :

Yogy - skuseny tiper,vela krat nas podrzal a bodoval,bol u nas 3 alebo 4 kola,takisto hned prve kolo vyhral titul - naj novacik...ale zial zmluva mu u nas oficialne skoncila a nehodlam mu ju predlzit takze YOGY nas OPUSTA a putuje na trh volnych tiperov.

Durza - ked k nam prisiel bol som plny nadeje a ocakavania ale durza sklamal.Po tom ako sa mu darilo v time Eagles u nas pohorel na plnej ciare.Bol u nas 2 kola ale prakticky timu nebol na prinos takze aj DURZA je PREPUSTENY na trh volnych ...

Logicky nemozeme byt dvaja v time a preto som zhanal posily a nakoniec sa mi podarilo nieco nemozne ked sa do nasho timu vracia zijuca legenda hokejfora DERRYL .Derryl je hviezda tiperskeho neba,jeden z najlepsich tiperov akych sme tu kedy mali,pametam si ked umiestnenie 5 miesto a nizsie individualne bolo pre derryla neuspechom :D :D Aj ked si dal dlhu prestavku verim ze sa vrati v starej forme.Ked mam spomenut trochu historie Derryl tento tim zalozil a bol stalym GM,az ked odisiel som toto zezlo prebral ja :roll: Takze vitam ta Derryl u drakov ......
Druhym tiperom je MILOS.
Aj milos uz takisto v nasom time posobil.Bolo to minulu sezonu ked prisiel na hostovanie...Avsak nedarilo sa mu a potom sme po vzajomnej dohode prerusili spolupracu.
Teraz sa vsak vratil a myslim ze na 2 x to vynde a bude velkym prinosom a oporou Dragons.
Tolko k predstaveniu,takze aktualna zostava : Chester (GM),Derryl,Fear,Milos76...
Platy su nasledovne :

Chester - 9,5 mil eur za kolo,ako GM nevymenitelny ....
Derryl - 11,5 mil eur za kolo,zmluva na 3 kola,avsak je tam klauzula ze mozem dobrovolne odist ak nebude spokojny s vykonmi seba alebo timu...a takisto tymy si vybera Derryl a nie tymy Derryla :D :D
Milos - 8,5 mil eur za kolo,zmluva na 2 kola......
Fear - 7,5 mil eur za kolo este stale mu plati zmluva ....

Zatial tolko k tomu o novom sponzore,baneroch a podobne napisem neskor ked to bude iste...
..ak GM vydrzi forma, tim ma predpoklady zamiesat karty v dalsich bojoch KTL ligy, ale len v pripade ak pre tim budu bodovo platnejsi aj ostatni clenovia timu..

..toto sme pisali v preview po skonceni 1 kola...zda sa, ze 2 kolo potvrdilo hlboku krizu v time DD, takze sa necudujem ze to GM zobral pekne od podlahy..hmm derryl a milos fajn trejdy a akoby sa legendy vracali..kele, derryl, matejko, no bude to od toho 3 kola opät o nieco zaujimavejsie, zamotanejsie :yes: a s DD budeme asi musiet pocitat, nakolko horsie im to uz ist nemoze..
no toto mozem len jedno: do prdele.

Pozadujem preradit DD do zapadnej konferencie :D
V prvom rade zdravim mojich novych spoluhracov v time
Chestera poznam uz dlho, mi sa na lade vidime snad aj poslepiacky :D
Milosa poznam ako skveleho tipera ved posobil v time EI a tesim sa na spolupracu aj s nim.
Posobil v time Spiders a ked sotal ponuku od DD logicky isiel za lepsimi podmienkami!
No a Fear prichadzal ked som ja odchadzal z timu a vidim, ze ako jeden z mala sa presadil vyraznejsie!

V mojom prichode rozhodlo aj to, ze som sa nemohol divat na postavenie nasho timu, ktori ma stale vo svete svoj cveng, hoc tuto sezonu skonci žial posledni :cry:
Nikde vsak nieje napisane ze mojim prichodom budeme automaticky superov ničit, ale aj tak ja si iny ciel ako titul ani nemozem davat a tym som oboznamil aj GM Chestera a Feara.
Ps: s Milosom som v hoteli Hoolliday Inn este nebol :D
Na zaciatok je to vsetko z mojej strany, dalsie novinky budu doplnene neskor, bud Gm Chesterom alebo nasim vyslanym redaktorom Ferim Struhankom.
cepi este by somt a doplnil ze k legendam patri aj Matejko. len tolko.
vitaj derryl som straaaasne prekvapeny co tu citam :D
Tak tak Feri Struhanka a stare dobre casy :D :D No musim to s nim prebrat ci nezvazuje navrat na novinarsku scenu takisto majitel Krupp neviem co je s nim ci este stale trva ta dovolenka na bahamach :lol: :lol: Musime toto vsetko poriesit este mam nejaky ten cas do stvrtka :)
Po ťažkom rozhodnutí ,skončiť v tíme Spiders, som premýšľal, kam povedú moje daľšie kroky v KTL.V tom sa mi ozval Chester a povedal, že po neúspechu v tejto sezone, prebudováva káder a ponúkol návrat do Drexel, čo som s radosťou prijal.Som rád, že som späť, v tomto kvalitnom time a dúfam, že tentoraz sa mi bude dariť viac, ako pri mojom predošlom účinkovaní.Veľmi ma potešila správa, že sa Derryl vracia, je to skvelý tipér a veľká osobnosť KTL, a teším sa, na spoluprácu s ním a aj s ostatnými 2 spolutipérmi, Fearom a Chesterom.Fear s Chesterom sú tiež veľmi kvalitný a skúsený tipéri a verím, že si spolu budeme dobre rozumieť a že spoločnými silami, dostaneme Drexel tam kde patria a to na špicu KTL. :wink:
:shock: :shock: :shock: ....milos, derryl.....sakramentske posily :eek2:

Ale inac vitaj spat Derryl. :clap: :clap: Ikona KTL. Pomaly zacinam mat pocit, ako za starych dobrych cias, tolko legendarnych dobrych tiperov sa vratilo. Pamatam sa este na zaciatky tejto tipovacej sutaze, ked bol derryl takmer vzdy na cele tabulky. Obcas som ho aj ja ponahanal ...bez uspechu :( ....to bolo este v obdobi ked bolo vela remiz v nhl....vzdy trafil viac x-iek ako ja :lol: :lol:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES