Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Prečo by sa vám mal arek ospravedlnovať Joe?Ty si nepochopil,že tým vás len chcel zdravo vyhecovať,aby ste sa opäť rozbehli ako v 1 kole? :wink: :D Skôr ty by si sa mu mal podakovať :klobuk_dole:
však my sme len náskok nechávali konkurencii a teraz už jedeme :ciga:
Dean píše:Prečo by sa vám mal arek ospravedlnovať Joe?Ty si nepochopil,že tým vás len chcel zdravo vyhecovať,aby ste sa opäť rozbehli ako v 1 kole? :wink: :D Skôr ty by si sa mu mal podakovať :klobuk_dole:
presne tak, ocakavam podakovanie :dup:
arek píše:presne tak, ocakavam podakovanie :dup:
:razzi:

očakávať môžeš ale nič nebude :bee:
Dnes posledný tipovací deň prvej časti 2. kola a zároveň veľmi pikantný duel proti Evil Insiders, v podstate klasický súboj dvoch legiend súťaže :box:

Každý vie, o čo ide, hráme proti bývalému šéfovi, tak sa musíme hecnúť minimálne na 110% a zápas vyhrať. Bude to zápas, kde rozhodnú maličkovsti, málo duelov NHL a navyše EI majú len o bod menej ako my :hmm:

No svoju 5ápasovú sériu bez prehry a 4zápasovú víťaznú sériu nesmieme prerušiť

PS: začíname už o 19:30, nezabudnite natipovati
No chalani,bol to pekne vyrovnaný derby zápas, :box: ale nakoniec sme ho o 1 bodík lepšie zvládli my . :) Séria výhier vám skončila,ale ako vás poznám ,už od dalšieho duelu si budete robiť novú sériu výhier. :wink2: Nech sa darí. :wink:
Hej Milos, pokracujeme v serii prehier. Ja dnes dva body :scare: :slap:
darí sa darí, už to riadne Columbusujeme :slap:
No už nezaberá kajčo ani Joeov recept Finlandia na slabšiu formu :D ,tu už hádam pomôže len dalšia rada z historie.Natipovať ako tie zápasy cítime,potom to všetko zmazať,dať úplne naopak . :roll:
ja nepijem, to je tým, že mi nejde :doh:
No ale aspon sme vyhrali posledne kolo...aj ked len o bod :scare:
Inak Joe, vsak tebe sa v tomto kole dari :eek2:
darí? :hmm: ani sa mi nezdá :D
http://ktl.hokejforum.com/index.php/sta ... -1011-1118" onclick="window.open(this.href);return false; :eek2:
tak vysoko si nebol uz zo pat rokov :D :sarcasm:
dva či tri razy som bol celkovo 2. v rámci kola :lol2:
Joe S. píše:dva či tri razy som bol celkovo 2. v rámci kola :lol2:
:respekt:
2 vyhry v rade..cas na nejaku seriu :ciga:
:hmm: len dnes máme ťažkého súpera, bude to náročné, ale snáď Obrázek zlisuje rytierov na malé meče :respekt:
Proti Rytierom výhra s ktorou som osobne nerátal, keď som videl tie výsledky doh: dnes máme pre zmenu zápas s pečenými holubmi,ktorý musíme bezpodmienečne vyhrať, lebo petrik ma nemôže rozje*kať aj v yahoo, aj v KTL :arrow: petrik :bac: Joe S. & Drexel Dragons


BTW. už sme druhí :yahoo:ale medzi druhým a siedmym sú dva body rozdiel :nono:
Joe S. píše:BTW. už sme druhí
:lol2: co sa to stalo? Ale tie rozdiely su ozaj minimalne, tak aby sme este nekoncili kolo druhi od konca...

Ty prehravas s petrikom? :rofl: :hehe:
kajo píše:
Ty prehravas s petrikom? :rofl: :hehe:
4:8 :hanba:
:hroza: :hroza: :hroza: :hroza: Lakeri
Dnes som pomohol dvoma bodmiii :scare:
Chcelo by to skoncit v kole tak do tretieho miesta, myslim, ze to nie je nerealna meta :povzbudzovanie:
keď to nejde, tak to nejde :eek2:

asi pôjdem namočiť ruku do hajzla, inak :slap:
tak druhé kolo sme kus presuckovali, ale tak musíme nechať priestor aj konkurencii :ciga:

A tretie kolo musíme ísť naplno od začiatku do konca, budú nás čakať náročné duely, či už dvojzápas s Dadokentom, ktorých musíme poraziť a aj anjelov treba :bac: majú silné reči :hmm:
Joe S. píše:tak druhé kolo sme kus presuckovali, ale tak musíme nechať priestor aj konkurencii :ciga:

A tretie kolo musíme ísť naplno od začiatku do konca, budú nás čakať náročné duely, či už dvojzápas s Dadokentom, ktorých musíme poraziť a aj anjelov treba :bac: majú silné reči :hmm:
silne reci mate vy, my mame silne skutky :razzi:
arek píše:silne reci mate vy, my mame silne skutky :razzi:
Koľko kôl že ste to vyhrali? :matika: Pokiaľ ma prsty neklamú, to je o jedno menej než my
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES