Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Lucim sa s Vami Priatelia ale je cas na zmenu v smerovani mojej kariery. Bolo mi s vami v time super no teraz budeme uz supermi. Nech Zije KTL

JJ je to paráda, ale já to vážně tentokrát čekal....kdyby neodešel eman, tak si dávám 1 kolo pauzu, ale takto se ještě pokusím poprvé vyhrát kolo v KTL v jednotlivcích.... no a i když se to povede i když ne, tak si pak dávám šlofíka:-)

Takze nasiel som nahradu za emana,ktory odisiel do red devils,a je to milos76,ktoreho velmi rad vitam v nasom time,urcite bude prinosom pre nas tim a pomoze nam obhajit titul 8)
Banner pre milosa bude zajtra,podmienky zmluvy a plat este musime vyjednat. :D
Takze Milos vitaj v Drexel Dragons
P.S. : Prosim vyhodnocovatelov aby dnesne milosove tipy ratali uz aj za nas tim.Thanks.

Drexel Dragons Forever

Som rád, že som v tomto tíme.Bude ťažké nahradiť emana, ale urobím čo sa bude dať.Dúfam, že nadviažem na svoje 2 prvé sezóny, v KTL. ( tá minulá, mi moc nevyšla) a pomôžem tomuto tímu, k obhájeniu titulu.Tento tím mal vždy vysoké ambície a pokúsim sa prispieť svojou trochou, k obhajobe. :wink:

aj ja ta vitam milos konecne tu nebudem len ja a big pete novy

Vítej Miloši btw - netipovali jsme už někdy spolu v nějakém týmu?

BigPete píše:VĂ­tej Miloši btw - netipovali jsme uĹľ nÄ›kdy spolu v nÄ›jakĂ©m tĂ˝mu?
Nie netipovali, BigPete.Ja tipujem na tomto fóre, len od tejto sezóny a bol som členom tímov: Evil Insiders a Red Devils a v nich, si nebol.Takže toto, je naša premiéra. :wink:

No chlapci po dvoch kolach sme na 3.mieste v nasej konferencii.
Treba zabrat naplno hned od zaciatku,aby sme nestratili kontakt s celom tabulky.V dneson kole si slabsiu chvilku vybrali Fear a BigPete ale vsetci verime ze to bol len maly vypadok a dnes v noci opat zaboduju naplno.

Drexel Dragons Forever

V prvom rade dakujem Openovi v mene celeho timu za banerry :)
Co sa tyka dnesneho kola,ako som predpokladal podrzali nas BigPete a Fear,ktory sa poucili zo vcerajsieho neuspechu a teraz vybojovali dolezite body,vdaka ktorym sme sa dotiahli na rivala Fire Birds a na 2.miesto vo vychode,o ktore sa delime prave z timto timom.Milos ma drobny vypadok vypadok ktory je pravdepodobne zposobeny zmenou prostredia nakolko teraz tipoval len 2 kolo za drakov :roll: aj ja som predviedol podpriemerny vykon :oops: ale hadam sa to zlepsi ak nie budem si musiet siahnut na plat :?

No a k tym platom :
Chester/GM/ - 5 mil Euro
Fear - 2,85 mil Euro
BigPete - 3,5 mil Euro
Milos - 3,5 mil Euro


Celkove vydaje za platy : 14,85 mil Euro
Musim ale pripomenut ze sa mame ovela viac miesta pod platovym stropom po odchode bossa emana :D Momentalne prebiehaju konkurzy na naseho noveho hlavneho sponzora,takze prijmy timu este nezverejnim,taktiez prebiehaju aj rokovania s televiznymi spolocnostami,kto dostane televizne prava vysielat pre nas tim. :roll:

PS : Milos a Fear dajte si do podpisu bannery co spravil a uploadol OpenFire

No takze dnes 13.februar 2007 je cierny tim timu Drexel Dragons,ktory asi poprvy krat v historii neziskal ani bod :? Ako pisal Joe nezvladli sme to takticky,ja som sa to sice snazil poistit X,ale partia okolo Forsberga prekvapila a rozbila Detroit v poslednej tretine :cry:
No co uz teraz treba zabrat naplno aby sme dnes v noci nazbierali dolezite body a posunuli sa v tabulke.

Chester nerob z toho tragediu ie sme jediny tim co tak dopadol raz sa musi stat vsetko prvy krat a aj to ze sme neziskali bod ide len o to kedy vsak

No je to černej den, ale co už... je to černej den pro víc týmů

Presne, BigPete.Ten Detroit, nás pekne vypiekol viacerých.Vyzeralo to, že si Detroit schuti zastrieľa a v pohode vyhraje. A zrazu toto. :shock:

Tak dnes sme naozaj zabojovali,vsetci styria sme mali podobne vysledky,a dotiahli sme na celo tabulky vychodnej konferencie.treba pokracovat v takychto vykonoch,skutocne pochvala chlapci :cool:

Dnes nám to moc nevyšlo.AspoĹ

Tak tak milos,v najblizsich dnoch sa hra vela zapasov takze sa daju nazbierat dolezite body a opat sa posunut v tabulke smerom nahor,ale zase na druhej strane ak nam nezadari moze to dopadnut aj zle-nedobre pre nas,ja vsak verim v tu 1 alternativu. :cool:

Dnes sme všetci získali zhodne, po 3 bodoch.Žiadna sláva, ale ani prepadák. :wink:

No nakolko je nasa pozicia v tabulke neuspokojiva,tak som ako GM musel urobit nejake zmeny v zostave.Takze BigPete mi uz skor pisal ze po sezone odchadza bezohladu na vysledok ako skonci on alebo tim.
Takze postupne som hladal nahradu,ktoru som aj nakoniec nasiel a je to YOGY,novacik v sutazi ktory by mal nahradit skuseneho BigPeteho ktoremu ale v poslednych sezonach nejde :? Takze zatial vsetko,nevylucujem ze sa budu diat aj ine zmeny v zostave,ale zatial teda zostava : Chester,milos,Fear,Yogy.
Takze vitaj Yogy a vela stastnych :D ale hlavne bodovanych tipov.

Welcome in Drexel Dragons.

No musĂ­m priznaĹĄ, Ĺľe sa mi moc nedarilo, v tej prvej polovicy sezĂłny.Najmä to remĂ­zovĂ© kolo(22.12), bol riadny prepadák z mojej strany, keÄŹ som zĂ­skal zo 14 zápasov 1 b, to ma dostalo do kolien. :oops: Za to, sa vám ospravedlĹ

Traste sa pred nami supery:Dale ne...zdravim vas protivnici moji

saalem píše:Traste sa pred nami supery:Dale ne...zdravim vas protivnici moji
Dobre no uz sa bojime :D ale pri momentalnej forme timu kto vie :?

tak to by ste sa mali co najskvor asi pozbierat ..... ani team v ktorom som ja neni v naj stave :cry: :cry: :cry: :cry:

http://www.hokejforum.com/images/KTL/DD/Yogy.png

sorry ze az teraz ale som v casovej tiesni :?

Takze chlapci sme na tom biedne tim eagles nam slape na paty viem ze ani ja netipujem najlepsie ale nesmieme sa nechat predbehnut treba bojovat treba vyhrat mi na to mame takze dufam ze nastane dake zazracne prebudenie v nas vsetkych a rozdrtime konkurenciu ved hajime titul
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS