Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajo píše:Ale vie aspon na aky vagon ma naskocit :thumbsup:
Ona si jen myslela, ze je tady kuchyne...
Ak by malo byt posledne kolo nejakou predzvestou ako skonci prve kolo PO, vyhrali by sme 9:5 :thumbsup:
AndyF » Štv Mar 13, 2014 8:01 pm píše:
kajo píše:Ale vie aspon na aky vagon ma naskocit :thumbsup:
Ona si jen myslela, ze je tady kuchyne...
takto, niekto nám musí aj navariť :dup:
jj, zivotosprava je dolezita..takze ziadna zelenina, salaty a podobne Cathy. Vdaka
Redy, ak zabudnes dnes natipovat, tak osobne odveziem Fincha za tvojou sestrou! :dup:
cathy, a nechas si aj play-off beard? :joe:
arek :rofl: ešte že je pred 22ou, sa radšej zdržím komentára :-D
kajo » Štv Mar 13, 2014 9:08 pm píše:Redy, ak zabudnes dnes natipovat, tak osobne odveziem Fincha za tvojou sestrou! :dup:
a ja že jej osobne rozhodíš sandál :jn: :dup:

btw. nebol si najhorší v poslednom kole?
arek :lol2:
Joe S. píše:btw. nebol si najhorší v poslednom kole?
To je uz teraz jedno. Po tom co si si tam odmietol dat medialnu hviezdu sme s tou tradiciou skoncili.
Joe S. píše:arek :rofl: ešte že je pred 22ou, sa radšej zdržím komentára :-D
neboj sa my si pockame po 22:00 :sarcasm:
Rychlo chodte hlasovat na KTL za nas. V podstate ocakavam vyhru v hlasovani v pomere 100% k nulam.
Redy, TBL-FLO nemas natipovane!
Arek...aky banglajdlerista???? V prvom rade si uvedom ze pre mna timovo sezona skoncila, este individualne si to trosku potipujem :P

Jendoducho som sa rozhodla tymto chlapcom fandit, maju dobre poskladany team, hraju celu sezonu pekny tipovaci hokej, tak co? Moja slobodna a vazna vola im fandit, bez natlaku :P snd ma neukamenujes.


Andy.....nie nezmylila som sa, viem kde je kuchyna a ako vyzera kuchyna, ale ekd chlapcom bude skvŕkať v bruchách a pred ocami budu slintat o pecenych muchach tak ich predsa nenecham o hlade nie???? :jn:
vyzera ze zena vo fanklube a plne brucha s DD trosku zamavali v prvom zapase :-D
janik píše:vyzera ze zena vo fanklube a plne brucha s DD trosku zamavali v prvom zapase :-D
cize len tak dalej
:censored: Zacali sme vobec niekedy PO vitazne? :thumbsdown:

btw. doje*ali nam to rangers...keby vyhrali, tak vyhrame aj my. ako ja ten tim neznasam :x
kajo píše::censored: Zacali sme vobec niekedy PO vitazne? :thumbsdown:

btw. doje*ali nam to rangers...keby vyhrali, tak vyhrame aj my. ako ja ten tim neznasam :x
Taky by se nam hodil jiny vysledek v tom zapasu, ale proste sem jim nedokazal fandit..
AndyF píše:Taky by se nam hodil jiny vysledek v tom zapasu, ale proste sem jim nedokazal fandit..
Ja som sa cez to skusil preniest a dal na nich, lebo v time sme uz mali 2x1 a aj remizu a ani pi*i nabuduce...teraz mam dilemu ako natipovat cats-devils :nervozny:
dúfam, že gm nemá otlačenú klávesnicu na ksichte, ako na nej zaspal
Pozor vazeni, ja som im este nevarila, to skor s prazdnymi bruchami tipovali jak bedle :D


CO by ste si dali dnes vecer???
kajo píše:
AndyF píše:Taky by se nam hodil jiny vysledek v tom zapasu, ale proste sem jim nedokazal fandit..
Ja som sa cez to skusil preniest a dal na nich, lebo v time sme uz mali 2x1 a aj remizu a ani p*ci nabuduce...teraz mam dilemu ako natipovat cats-devils :nervozny:
čo si vyriešil tak,že si nedal nič :-O :sok:
Som ko*ot, co vam poviem....teraz som sa vratil z mesta, lebo som si spomenul, ze som netipoval. Som ko*ot
Holt ktovie aky by bol inak vysledok lebo Joe zabral solidne takto je aj druhy bod nas :-)
toto je v p*či :hroza:

celosezónna snaha skončila spláchnutá v hajzli, ja to môžem osrať :? :thumbsdown:
Prepacte pani. Este sice nie je rozhodnute, ale ak prehrame, do dalsej sezony urcite v DD koncim.
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES