Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

myslis smajlika rezervovaneho pre Best bibbers :?: :oslava:
vidim ze chester je klucova osobnost v danom momente, odchodom z DD nastartoval tim k ozdraveniu a na druhu stranu vynikajuco pomaha FB tiez k ceste hore. co dodat len nech to vydrzi co najdlhsie :) i ked BB by som to doprial vo vasej konferencii predsa len o nieco malo viac :biglol:
To práve keď som odišiel sú Dragons prví,to je v prdeli toto :bitka3: :x :x Ale tak aj my sme prví takže mierna kompenzácia :cinka: Ale prajem vám to chlapi,len sa tam držte...
Dneska olééééé jsme na prvním fleku !!! Zatím super chemie ve složení celého týmu.Hlavně neusnout na vavřínech za pár dní může být všechno jinak.

Bojujeme jako čtyřhlavý DRAK tak musíme soupeřům nahánět hrůzu !!!

!!! DO TOHO Obrázek DREXEL DRAGONS !!!
Díky Derryl a Chester za pochvalu a slová povzbudenia.Od vás legiend Drexel, vždy potešia. :good: No pokúsime sa si to 1 miesto po 1 kole, vybojovať pre nás .Bude to ale veľmi ťažké. Do konca 1 kola sú len 3 kolá a finiš bude riadne napínavý.Falcons majú po slabšom rozbehu drtivý finiš a v závetrí číhajú pivkári a Flyers.Páči sa mi, že je tá súťaž tak vyrovnaná a nikto nemá nič dopredu dané.Bude to riadny masaker a smiať sa bude šťastnejší tým.Uvidíme, ktorý to bude. :box:

Pomaly končí 1 kolo a tým končia aj naše zmluvy.Chcem sa ťa Derryl opýtať ,či sa nechceš zapojiť do tipovačky KTL, z pozície aktívneho tipéra.Či sa na odpočinku nenudíš a nechýba ti tipovačka. :wink: :wink: Ak áno, rád ti prenechám svoje miesto v týme.Ty si legenda Drakov a tvoje skúsenosti a charizma, môžu tomuto týmu ,veľmi pomôcť do daľších kôl. Napíš nám ako si sa rozhodol, aby to nášmu novému GM Fearovi uľahčilo rozhodovanie, pred podpisom zmlúv pre 2 a daľšie kolá KTL.Dík. :smile03:
milos: pochybujem ze Derryl rozbije tak dobre zohrany tim ako ste teraz vy, on sa bude z pozadia tesit z vasich uspechov a ak raz pride ten den ked sa rozhodne opat vratit tak to utaji az do poslednej moznej chvili ako ho poznam :)

inak naozaj dobre vykony podavate a radost sa pozerat na jednu z legiend medzi timami ako opat podava skvele vykony :good:
janik píše:milos: pochybujem ze Derryl rozbije tak dobre zohrany tim ako ste teraz vy, on sa bude z pozadia tesit z vasich uspechov a ak raz pride ten den ked sa rozhodne opat vratit tak to utaji az do poslednej moznej chvili ako ho poznam :)

inak naozaj dobre vykony podavate a radost sa pozerat na jednu z legiend medzi timami ako opat podava skvele vykony :good:
Díky za pochvalu Janík, ktorá patrí najmä mojim kolegom. :good: Majú fakt supr formu, mne to zas tak dobre nejde, akosi sa neviem chytiť a je to len také trápenie.A tým, že 0 výsledky v podstate netipujem a akosi v poslednom čase dosť často padajú, im moc nepomáham.O to väčší obdiv, si zaslúžia. :clap:

Ale hlavný dôvod prečo som to napísal je, že myslím, že Derrylove skúsenosti by týmu veľmi pomohli a boli veľkým prínosom, pre daľšie kolá KTL.No uvidíme Janík, ako sa Derryl rozhodne.Možno mu ten zápasový rytmus bude chýbať a bude chcieť sa aktívne zapojiť a bojovať s skvelými kolegami - Excelentom,Fearom a Tybyčekom o 1 miesto a daľšiu slávu Drexel. :)
Milos76: Však aj ty si legenda a tvoje skúsenosti a charizma pomáhajú tomuto tímu. :wink: Ako janik napísal podľa mňa tiež Derryl nerozbije takýto dobre zohraný tím a aj podľa toho čo ja viem čo sme si písali už dávnejšie na icq tak nebude tipovať. No počkajme si radšej, ale na jeho odpoveď nech sa on k tomuto vyjadrí sám. :frajer2:
Vidím :D že už niektorí silno :lol2: očakávaju moje vyjadrenie.
Milos neviem a nechápem, ako ťa mohlo navyše v tejto chvíli, pri tak skvelom rozpoložení tymu pomyslieť na to, aby som sa vrátil, legenda byť možem, ale za legendy tymu sa da považovať aj Chester, Excelent a taktiež pomalicky aj ty (netipujes u nas prvy krat, par sezon si si uz odkrutil), ved už len to, ako ti zalezi na tyme, je obrovske plus, srdciarov si Draci vzdy vysoko važia.
A keby aj nedajbože sa tak nedarilo ako teraz, (aj ked vzdy je samozrejme čo zlepsovať) urcite by nebol dovod hned po 1 kole KTLky myslieť na vymenu kedže zohranosť zohrava velku ulohu a ta aj po odchode mna a Chestera je myslim si, hned v 1 kole paradna.
Dufam, ze sa na mna Chester nenahneva na to, ak poviem, takyto skvely uvod nemali Draci, ani v jeho doslova bombovom zlozeni Derryl,Chester, Alex a Exo.(a to este nebola takato konkurencia aka je teraz, nebolo tolko tymov)
Pri tymovej hre akou je KTLka je dolezite aby v ten den zabrali dvaja a to sa zatial dari.
Samozrejme, by bolo pekne, keby sa jeden tiper z tímu umiestnil v prvej trojke, co je tiez krasny uspech, pri tak nabitej konkurencii, a novacik Tybycek ma na to predpoklady a som aj rad, ze hned zapadol skvelo do tymu a verim, ze aj z neho sa stane srdciar tymu.
Pozicia GMa ktorym je Fear je tiež nedotknutelna a ma aj od vedenia prislub na dalsie pokracovanie.
Zalezi teda na GMovi na kolko predlzi spolupracu z trojicou tiperov v time.

Takže chlapi, pekne to napísal Janci, a aj Ixo, nieje ozaj ziadny dovod na zmenu v time a budem len rad, ak tato zostava bude tipovat v nezmenenom zlozeni aj v 2 kole.
Vedenie očakava samozrejme popredne priečky a suhru týmu, ktora zatial funguje na vybornu.
:shock: Pozeram dneskajsie bodovanie a teda totalny vybuch aky tym Drakov od jeho uvodu este nezazil, GM nezatipoval a ostatny po 2 body, jednym slovom katastrofa :bitka3:
Derryl píše::shock: Pozeram dneskajsie bodovanie a teda totalny vybuch aky tym Drakov od jeho uvodu este nezazil, GM nezatipoval a ostatny po 2 body, jednym slovom katastrofa :bitka3:
No hej, bol to riadny výbuch.Vieš Derryl, boli sme vo štvrtok pozrieť anglickú kráľovnú Alžbetu a potom sme to išli zapiť do jedného dobrého podniku a trošku sa nám to vymklo z rúk. :lol2: :lol2: Krásne dievčatá,alkohol a dobrá zábava trvali až do ranných hodín a musím za seba povedať, že ani neviem kedy to skončilo,kedy sme sa rozišli a ako som sa dostal do postele jednej krásnej blondínky, mám to trošku zamlžené. :oslava: :oslava: Pamätám si len, že som sa zobudil v poobedňajších hodinách u tej blondínky (ktorej meno ako som jej sľúbil, tu uvádzať nebudem :D ) s tým, že som mal riadne okno,bolesti hlavy a myšlienky na všeličo iné, len nie na zápasy NHL. :lol2: :lol2: :pivo:

Tak matne si spomínam, že náš GM Fear odišiel okolo 01.30 h von s jednou peknou tmavovlasou slečnou a už som ho nevidel.Verím , že sa mu nič nestalo a dobre sa zabavil :lol2: :lol:. Dnes sa objaví a natipuje dnešné zápasy, ktorých pre ten veľký počet budú tak veľmi dôležité a po nich bude jasnejšie, ktorý tým má najväčšie predpoklady na výhru po 1 kole KTL.
milos76: S teba by bol dobrý básnik, alebo komik a také niečo. Super si toto vymyslel. :cool: :cool: :cool: Až budem dakedy do školy potrebovať nejaký sloh napísať, alebo niečo takéto, ako si napísal tato tento nonsens tak sa ozvem aspoň mama bude mať menej roboty. :D Ono to zas síce taký nonsens neni, lebo ste teoreticky mohli ísť pozrieť kráľovnú a popiť niečo a potom stráviť noci s dievčatami a podobne. :good:
ixo píše:milos76: S teba by bol dobrý básnik, alebo komik a také niečo. Super si toto vymyslel. :cool: :cool: :cool: Až budem dakedy do školy potrebovať nejaký sloh napísať, alebo niečo takéto, ako si napísal tato tento nonsens tak sa ozvem aspoň mama bude mať menej roboty. :D Ono to zas síce taký nonsens neni, lebo ste teoreticky mohli ísť pozrieť kráľovnú a popiť niečo a potom stráviť noci s dievčatami a podobne. :good:
Náhodou ixo, ja Milosovi verím :lol2: , ved to sa naučil odo mna :D šetko :beee:
Už ked sme tipovali v zostave ja, Chester, Fear a Milos sa naučil taketo rošandy, ktore sme pravidelne raz do tyzdna robievali vacsinou piatky a potom tak aj ta nasa hra vyzerala, taky Chester chudák, už taketo cosi stvarat nemoze :D kedze už sa nam pomaly bude ženiť, nas GMko by o tom vedel rozpravat.
Len aby nakoniec z tej noci neboli male Miloščatá :lol: za 9 mesiacov a Miloš nam nezacal kočíkovať, ako taky Chester ktoreho sme volávali na nocny záťah :lol3: ale posledne mesiace ako bol v tyme Drakov nas stale odmietal z odovodnením, že sa musi starať o rodinu,šak rodinny typ :lol2: z neho ostal.
Ale inak vážne sa obávam o nasho GMka :verysad: prvy krat v sezone netipoval, bola tu ANG kralovna a plno mladych a nezrelych slečien :lol2: fú, co ked ho nejaka znásilnila a on chudak sa musel podvoliť :lol:
Chlopi, tam sa sustredte na hokej a nie na jebačku :lol2:
:thumbsdown2: debakl a pořádný :thumbsdown2:

Vážení fanoušci my se určitě polepšíme....Obrázek
Vieš Derryl, určite sa viac zameriame aj na hokej.To sľubujem ,našim fanúšikom.Pokúsime sa opäť zabrať a dostať sa na predné priečky KTL. :thumbsup:

Fear sa už objavil a aj natipoval dnešné zápasy, akurát nám ešte nechcel prezradiť ,kam tak náhle zmizol.Vraj to všetko vysvetlí na tlačovej besede Drexel po 1 kole . :lol2: :lol2:

No a čo sa týka tej zábavy. Ide o to, že ten bujarý nočný život mi trochu chýbal, keď som pôsobil vo Flyers.No a tak si to chcem teraz, trochu vynahradiť. :lol2: :thumbsup: Tam to bolo ako v Rusku u hokejistov na báze. Dodržiavala sa večierka a po nej nesmel nik chodiť pod prísnymi finačnými trestami von. :lol2: :lol2: Baffy bol prísny GM ktorý razil heslo:Keď sa robí tak sa robí a sex,chlast,hudba,ženy a nočný život, majú svôj čas až po sezóne. :D :) Párkrát sa mi podarilo večer ujsť cez okno sa zabaviť do barov , len to nebolo také, ako v tomto týme. :lol2: :lol2: Predsa len som tam skoro nikoho nepoznal a samého to človeka až tak nebaví. :verysad: Preto som rád prijal ponuku Drexel, okrem iných dôvodov aj kvôli dobrým spomienkam na nočný život, v tomto týme.Bál som sa, že to po tvojom odchode z týmu to nebude ako predtým, ale našťastie tomu tak není.My s Fearom ten nočný bujarý život obľubujeme a Excelent je podobnej krvnej skupiny ako ty,Fear či ja a nezkazí žiadnu zábavu a tiež sa mu tie nočné výlety páčia.No a Tybyčeka do tajov nočného života ako nováčika týmu zaúčame tak, ako ty s Chesterom, ste to naučili nás.Zatiaľ sa mi zdá ,že sa mu to tiež pozdáva a není mu to proti srsti. :oslava: :oslava:Okrem toho, takú návštevu takej vzácnej osobnosti ako je ANG kráľovná treba osláviť.No nie? Vieš podľa mňa, nielen prácou je človek živý, ale k životu, patrí aj zábava.No a počas základnej časti tipovačky KTL ide o to, pozbierať dostatok bodov na zabezpečenie si účasti v play off a tie 1-2 ..miesta počas jednotlivých kôl ,zas tak veľmi dôležité nie sú.Karty sa budú miešať, až v play off.Ideálne je skombinovať robotu so zábavou a toho sa budeme držať.To ako pionier sľubujem. :lol2: :lol2:
Derryl píše: taky Chester chudák, už taketo cosi stvarat nemoze :D kedze už sa nam pomaly bude ženiť, nas GMko by o tom vedel rozpravat.
Len aby nakoniec z tej noci neboli male Miloščatá :lol: za 9 mesiacov a Miloš nam nezacal kočíkovať, ako taky Chester ktoreho sme volávali na nocny záťah :lol3: ale posledne mesiace ako bol v tyme Drakov nas stale odmietal z odovodnením, že sa musi starať o rodinu,šak rodinny typ :lol2: z neho ostal.
To sa to zase rozoberá :lol2: Kto sa tu zas ide ženiť :?: ja isto nie :razzi: :cinka: aspoň zatiaľ no :smile03: Je pravda že už niesom taký slobodný ako dakedy ale na nočný záťah si isto rád zájdem :bitka3: Joooj je pravda že vo FB to také nemáme :thumbsdown: a chýbajú mi prepité noci s Derrylom a aj Fearom keď sme boli často aj nezvestní a keď nás našli nevedeli sme sa identifikovať :? Jooj dufam že si to ešte dakedy zopakujeme chlapci :oslava:
A Milos určite nerozmýšlaj nad prenechávaním miesta odchodom alebo niečim podobným ste skvele zohratí a fandím vám ako tímu. :good:
nj v FB maju u mna tvrdy rezim :D ale ak vyhrame prve kolo pokojne si chester zajdi s nimi na jeden zatah :smile03: :lol:
janik píše:nj v FB maju u mna tvrdy rezim :D ale ak vyhrame prve kolo pokojne si chester zajdi s nimi na jeden zatah :smile03: :lol:
Dobre berem ta za slovo sefe :clap:
Chester píše:Jooj dufam že si to ešte dakedy zopakujeme chlapci :oslava:
A Milos určite nerozmýšlaj nad prenechávaním miesta odchodom alebo niečim podobným ste skvele zohratí a fandím vám ako tímu. :good:
To dúfam aj ja Chester.Bude to parádna, pánska jazda.Babenky v meste na teba nevedia zapomenúť a urobia si na teba nájazd. :lol: :lol2: Budeš to mať ťažké, prežiť bez úhony. :lol2: :lol2:



Dnes som sa snažil napraviť si trochu reputáciu, po tej prehýrenej štvrtkovej noci. :yahoo: Aby sa na mňa v prípade môjho konca v týme Drexel, nespomínalo len v súvislosti s alkoholovými úletmi. :oslava: :oslava: 19 bodov není žiadny zázrak, ale ani prepadák.Celkovo sme získali 34 bodov.Na 1 -2 miesto v týmovej tipovačke po 1 kole, to bude zrejme málo, ale dôležité bodíky na zabezpečenie účasti v play off, začíname zbierať už od začiatku. :good:
milos76 píše:Celkovo sme získali 34 bodov.Na 1 -2 miesto v týmovej tipovačke po 1 kole, to bude zrejme málo, ale dôležité bodíky na zabezpečenie účasti v play off, začíname zbierať už od začiatku.
v pondelok je 6 zapasov a je mozne, ze to celo sa este premiesa a poriadne
Na základe dohody s GM Drexel Fearom, ostávam v týme aj na daľšie kolo, ktoré bude moje posledné, v tomto týme.Verím, že sa nám bude dariť aspoň tak ako v 1 kole a znovu budeme miešať karty medzi najlepšími týmami KTL.Kedže je to moje posledné kolo u Drexel (aspoň na určitú dobu, raz sa možno v jednom týme ešte stretneme), chcem si ho parádne užiť, do čoho patrí samozrejme aj návšteva barov,diskoték a miestnych krásavíc. :oslava: :oslava: :lol2: :lol2:

Chester- kedže ste vyhrali 1 kolo a váš GM sľúbil ,že ťa v tom prípade uvoľní na záťah so starými kolegami , tak dúfam ,že si nájdeš čas a uskutočníme to. :oslava:
Výborně milos76 správně jsi se rozhodl !! Jedeme dál,taková skvěle rozehraná partie se bez tebe nemůže obejít. :good: Fear a Tybycek jsou super spoluhráči,dávají si to perfektně a ty jako naše největší stars prostě v týmu Draků nemůžeš chybět.Máš obrovskou podporu milionu fanoušků i nás všech spoluhráčů :arrow: prostě na tebe spoléháme !! :yes:

Tak HOŠI Dotoho a ŘEŽEM To !!!
:rocker: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :rocker: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :plus: :box: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Chlapi, skvele ste sa drzali, som na Vás hrdy :D aj nas GMko Fear sa uchytil skvele tejto funkcie, novacik Tybycek skvelo zapadol do kolektivu, Exo a Milos takisto podali priemerne vykony, len ma mrzi, ze Milos opusta nasu lod po 2 kole, ale je uz v najlepsich rokoch :lol: a musi mysliet aj na zabezpecenie rodiny :lol2: a v novovzniknutom time ako jeho GM si urcite polepsi.
dobre vykony, na takmer zaniknuty tim dost dobre :good:
som zvedavy na milosov novy tim po dalsom kole :?:
No tak dnes začína 1 zápasmi ,2 kolo tipovačky KTL.Hneď na úvod tu máme duel, proti jednému z najväčších favoritov KTL aj tohto ročníka ,týmu Falcons.Je to veľmi silný súper ,ale my máme tiež dobrý tým a myslím, že šance sú pred duelom vyrovnané.Není veľa zápasov, takže to zrejme bude dosť vyrovnaný duel, v ktorom rozhodnú maličkosti.Tak chlapi zabojujme, máme na nich a pri troche sťastia, budeme sa smiať na konci my. :good:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES