Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Vdaka Dean, vam sa tiez dari dobre (ba priam este lepsie ako nam :smile03: ). Ja som vzdy veril v Sellyho tiperske schopnosti a v tomto kole zatial ukazuje na co ma ( motat sa v top10). O Joeovi nemusim ani hovorit, ten uz tipuje tak dlho, ze uz nieco vediet proste musi :lol2: a nova posila Lukas sa pomaly ale isto zapracovava do timu a hlavne on nas tahal v predoslom kole k skvelemu (vzhladom k okolnostiam) tretiemu miestu. Cize tim svoje kvality urcite ma a hlavne ma tesi, ze sa da na nich spolahnut...zatial jediny, kto neodtipoval (jeden den) som bol ja :eek2: :D
No chlapci pekne se to cte, diky :) hlavne to nezakriknout. To 3.kolo jsme zacali paradne, chce to vytrvat, Kentaci jsou doterni jak vsi :D ne a ne je setrast.
Dvaja sme zatiahli roletku :scare: a dotieravi Kentaci sa na nas nebezbecne tlacia. Dnes je kopec zapasov, ale nemam z nich dobry pocit :eek2:
no furt nas daco stiahnu, to sa mi nem paci, dnes to treba urvat a odskocit
Pohodička, dnes im ujdeme. :cinka:
Tak sme sa nakoniec rozhodli nechať tomu dramatický priebeh o niečo dlhšie. :D
Páni tak dnes to bol parádny zásah, s ktorým ste sa na čele už osamostatnili a to v celej KTL,klobúk dolu. :thumbsup:

Selly a k tvojej forme z tohto kola sa dá povedať iba jedno :respect: :pivo2:
chlapi, sorry, ale spomenul som si, ze nemam natipovane az o stvrt na 2 :-( a mohli sme mat este o dva body viacej, lebo by som mal aj 9 bodov, ale aj tak je to skvele, ostatni na nas nestacia :-D a to sa mi len zda, alebo sme vsetci mali takticky remizu židákov z dallasu? :lol:
Dik Milosi, zatim to jde a konecne jsme odskocili od tech doternych Kentaku, snad uz nas nedobehnou, ikdyz jsme teprve v pulce kola. Joe nevadi, ale vysvetli mi to jsi prisel z hospody anebo uz jsi spal a vzbudily te nocni mury, ze nemas natipovane :lol2: Dnes by to chtelo potvrdit a zabodovat tak aby nase prdele souperi nevideli uz vubec :frajer2:
ale to bolo tak, ze poobede mi blbol net, slo mi len icq, potom som pozeral dva a pol chlapa so slivkou a vinom a vecer sme spievali a mali vodku a tak :-D
Joe S. píše:chlapi, sorry, ale spomenul som si, ze nemam natipovane az o stvrt na 2 :-( a mohli sme mat este o dva body viacej, lebo by som mal aj 9 bodov, ale aj tak je to skvele, ostatni na nas nestacia :-D a to sa mi len zda, alebo sme vsetci mali takticky remizu židákov z dallasu? :lol:
No pravdu povediac som na taktiku nejako nemyslel a nepozeral na tipy Sellyho a Lukasa, pretoze som tipoval tiez na poslednu chvilu :D A Joe , z toho si nic nerob, kazdemu sa to obcas stane, navyse musime dat superom nejaku sancu.. :-P
Dean: vdaka opat, ja som s tymto timom neskutocne spokojny..co sa tyka tipovania a aj timovej diskusie :good: A co sa tyka Sellyho, ja som vedel, preco ho chcem v DD ( nakoniec za jeho prichod do timu drakov mozem aj ja :wave: vsak pamatas ako som ti ho doporucoval :yes: )
Lukas33 píše:Tak sme sa nakoniec rozhodli nechať tomu dramatický priebeh o niečo dlhšie. :D
Ako som spominal o prispevok vyssie...treba trosku tu KTL zdramatizovat :smile03: :D
no to sa ale nezvyklo u mna stavat :-D darmo ale ked tento semester sa pije minimalne 2 raz tyzdenne, tak niekde sa to musi prejavit :oops: :oslava:

ale velavravne je aj to, ze po polke kola sme vsetci medzi 16timi najlepsimi v individuale, ze vsetkym nam to teraz ide
Klasika..sice u nas vacsinou len v utorok :oslava:
Tak to postavenie v individualke je len taky bonus, ktory ale potesi :)
kajčo no to ma teší,že si ako nový GM s teamom spokojný :smile03: dávali sme ho dokopy v podstate spoločne,bol si moja pravá ruka :wink: takže mal si veľký podiel aj pri výbere chalanov do neho, samozrejme mimo Lukáša to bol už tvôj výber samostatný a vedel som aký dobrý chalani či už z tipérskej či kolegiálnej ste preto som ho nechcel rozbíjať a riešil to svojim odchodom z neho a som rád,že vám to dalej dobre funguje ako zohratému teamu a Lukáš k vám skvelo zapadol. :frajer2:

Ja som tiež veľmi spokojný s chalanmi ktorých som si vybral,tým,že sme urobili to stretko u Ivana v lete, viem kto sa za tými nickmi skrýva a to posunulo veci na další level akoby,ked je niečo treba riešiť,či dohodnúť tak si zavoláme a to žiadna pm nenahradí. :wink: No a Baffy to je skvelý chalan ktorého by chcel mať v teame každý GM, či už ako tipéra či kolegu. :yes: Takže sečteno a podtrženo myslím,že ani ty ani ja lutovať nemusíme čo sa stalo v lete a to je len a len dobre. :frajer2: Nech sa darí chalani. :oslava:
kajo píše:Klasika..sice u nas vacsinou len v utorok :oslava:
no u nas utorok, pripadne streda je akcia, zalezi to najma od toho, ci v stredu mame nejaku pisomku alebo nie, alebo ci je v meste lepsia akcia v utorok alebo stredu a stvrtok to bola v podstate vynimocna akcia a zacalo to nevinne, pozeranim serialu, no takoj sa doniesla slivka, za vlast padlo aj vino a to akurat sme dostali chut, tak hybaj ho do obchodu po flasu vodky a mohlo sa spievat :lol2:
Opet hrde hajim barvy Draku! Z jednoho jsem se vyspal a za take 2 hodky jdu do dalsiho :oslava: Ten listopad je narozeninama proklate prolezly, tak mi drzte pesti at to preziju a v nedelu se tady ukazu :D
Tak selly vela stastia :smile03: :D a hlavne natipuj, aby si zas nemusel z oslavy letiet na bicykli tipovat :lol2:

ja som si ta vtedy predstavoval nejako takto: Obrázek ani neviem preco :ja_neviem:
ja takto :D Obrázek
A tie vrkoce? :dup:
kajo píše:A tie vrkoce? :dup:
:lol3: tie som si nevsimol :lol2:
To bude nejaka velka fanynka Sellyho :lol2: :wub: :haha3:
:-D ale pozeram, ze vcera sme nakoniec neboli spokojni s tym, ze je tou uz one team show, tak sme v noci zvonili a umoznili sme kentakom, aby sa nam pozreli na chrbat :-DDDD

ale pravda, november a december su prekliate, tolko akcii, ze az :oslava: :oslava: :oslava:
Tak na to, ako sme to do...li sa nas naskok pred druhym zvysil. :shock: :lol2: Vdaka HK :haha3:
Kentaci to dnes zajebali :-DDDDD
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES