Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak sme tú smolu pretrhli a pripísali si dôležitú výhru, v dueli s Evil Insiders.Tá výhra prišla v pravý čas a verím, že nám dodá viac sebavedomia, do daľších duelov. :good: :oslava:

Skvelo zabodovala najmä naša tradičná opora Excelent, ktorý vypároval Emana, a tým sa hlavnou mierou zaslúžil o dnešnú výhru. :good: :good:

Chcem pochváliť aj súperov tím, ktorý aj napriek tomu, že tipujú oslabení o 1 člena, podal výborný výkon a o našej výhre rozhodlo iba to ,že sme mali o malý kúsok sťastia viac ako súper.Klobúk pred vašou bojovnosťou, chalani z tímu Evil dolu. :poklona2: :taptap:
Tak dneska hrajeme přímo v ďábelském prostředí s týmem Ice Cats před chvilkou jsem se šel proběhnout do parku,aby jsem byl před zápasem ve formě a potkal jsem jednoho fanouška soupeře.Podařilo se my jej vyfotit tak můžete samy posoudit co náš tým čeká :shock: doufám,že to přežijeme....a vyhrajeme :D :cool:

Zde foto :arrow: :arrow: Obrázek Okolo šla jedna babka a říkala,že je to bratranec medika911
jj je t on vola sa ferko dal som mu za ulohu strielat do vsetkeho co nema rad cicinki cize bacha
Tak Cicinkovo je na nohach a nie len cicinkovo ale aj Topoľčany kedze cicinky tam maju GMa a v DD posobil a je jeho majitelom :D samotny Derryl :D
Cicinky sa uz spojili z podplukovnikom Ing. Vratislavom Ozembuchom aby na stadion priviezol 300 kuklacov, kedze s mesta Drakov sa chysta pocetna enklava nasich fanusikov, co som sa dopocul ide 15 autobusov a vela ludi ide autom, ci vlakom.
Na stadione Cicinkovo sa ocakava okolo 2500 nasich fanusikov aj z tvrdeho jadra a nie su vylucene ani bitky, kedze po Pivkaroch to nemaju nasi fanuskovia do Cicinkova prilis daleko.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bravo Draci pochvala patri hlavne našej opore a neoddelitelnej sucasti timu Excelenta, ktorí na lade Ciciniek ukázal svoje obrovske kvality od modrej čiari :oslava:
Skvele ho doplnal Tybycek, ktori mu sekundoval 4 bodmi, Milos a Fear podali take vykony aby ubranili hlavne ich oporu Wild Celta na ktoreho sa zameral Milos ako obavany bitkar tímu :bitka3:
Na zápase bolo 2500 nasich fanusikov, ktori neustale fandili a boli nasim 6 hracom na lade :clap:
Po zápase sa to neobišlo bez potyciek, kedy cirka 30 nasich ultras napadla 20 fanusikov Ciciniek.
12 fanusikov po tomto incidente muselo skoncit v nemocnici, z toho 2 fanuskovia Drakov a 10 fanusikov domacich.

O strucny komentar sme požiadali aj tych najzainteresovanejsich

Excelent chcem sa podakovat nasim fanuskom, bez ktorych by sme nic neznamenali.
Je krasne vyhrat u najlepsieho tymu v konferencii Dark Riders a ktomu este aj na jeho lade.

Milos Som stastny a viete co urobim po zápase? Dam si kvalitne vinko spolocne s mojou priatelkou.

Tybycek Doteraz som v soku, a nemozem tomu uverit, co sme dokazali a este k tomu akym jasnym pomerom.

WildCelt Ja to stale hovorim a budem na tom trvat, draci sa vedia na silneho vytiahnut, mne osobne sa proti tomuto superovi, hra velmi tazko, napadaju a hraju do tela, neostava mi nic ine, iba im pogratulovat k zasluzenemu zisku 3 bodov.

medik911 Ked pridu Draci na nas lad, je to aj pre nasich fanusikov hokejovy sviatok. Ideme dalej, pokusime sa v dalsom zapase ziskat plny pocet bodov.
Som ale smutny z povzdbudzovania nasich fanusikov v zaverecnej 3 tretine, kedy zvlast na nasu najvacsiu hviezdu piskali, neda sa v kazdom zápase hviezdit, sme len ludia.

Vyslany redaktor Feri Struhanka
Výsledková listina Drakov v 2 kole
Obrázek vs. Obrázek 10:8
Obrázek vs. Obrázek 22:20
Obrázek vs. Obrázek 25:27 :good: :clap:
Obrázek vs. Obrázek 4:4 p.p.
Obrázek vs. Obrázek 14:22
Obrázek vs.Obrázek 5:8
Obrázek vs. Obrázek 32:30
Obrázek vs. Obrázek B tym 7:9
Obrázek vs. Obrázek 27:25
Obrázek vs. Obrázek 4:10 :oslava:
Obrázek vs. Obrázek C tým 5:7 Hanba a šok pre majitela Kruppa :!:
Tak pani viem ze dako sem neprispievam, ale tak hlavne hviezdy ste predsa vy dvaja exo s milosom, takze ja spolu s fearom sa moc nezapajame do diskusie, ale tak isto to chcem napravit takze snad od dnes sem prispejem castejsie :cool:
A inak co sa tyka dnesneho supera Steelers A, tak so Steelers sme 2 zapasy prehrali, ale dnes isto vyhrame, som si dnes nabrusil korcule a kupil novy blafak, takze ho treba pokrstit :cinka: SO LET´S WIN DREXEL DRAGONS :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
akoze tie komentare parada :lol3: :lol3: :lol3:
Tak zase nás čeká náročný soupeř :idea: přijedou borci z týmu Steelers A
Přichystal jsem pro ně překvapení :D podařilo se my sehnat neskutečně skvělého Dýdžeje ....
ano,ano není to nikdo jiný než Gejza Gerendáš !!!
:arrow: :arrow: ..............
Obrázek......... :ejha: :ejha:

Bude pouštět hudbu o přestávkách a v reklamních pauzách Tak doufám,že nám to pomůže a vyhrajeme
!!! DO TOHO DRACI !!!
exo, hrate s "C" :D
No bude to zaujímavý súboj.Ešte nedávno tipovali za C tím Stelers 1 -2 tipéri :lol2: čo dnes už neplatí a majú nový tím, docela kvalitne zložený.Verím, že v perfektnej atmosfére o ktorú sa postará Gejza, sa nám bude dariť a minimálne plichtu uhrajem.Ale samozrejme, bolo by supr navázat na 2 výhry za sebou 3 a ja verím, že to aj dokážeme. :thumbsup:
WildCelt píše:exo, hrate s "C" :D
Ty vole :o tady je Steelers ůů že už nevím komu mam vyhrožovat :D :D ,ale už jsem to napravil :good:
exo, no komu asi, vsetkym trom timom :D
Joe S. píše:exo, no komu asi, vsetkym trom timom :D
:lol: To bylo ale parádní exo,jak jsi tam k nim tvrdě nastoupil do topicu,plný odhodlání a že je přejedete a OUHA :eek2: -
oni to jsou Steelers C,jsem se fakt hodně nasmál a ta nenápadná Wilďákova poznámečka :super: :D ,no,čert aby se v tom vyznal,co? :frajer2: :lol2:
WildCelt píše:exo, hrate s "C" :D
Musim sa zastat Exa, to nieje o tom, ze by nepoznal tak skuseny borec s akym superom sa stretavame, ale ako som zistil aj Steelerske Acko a rovnako tak Cečko maju rovnaky klubovy znak, cize ked som pisal tie rozpisy asi ohladom Steelerov to nebude spravne :?
Mal by sa im vymysliet nejaky iny znak, tym Cečkarom.
A k zápasu: znova prehra, chlapi, však mi hrame lepsie vonku ako doma, kde nas plny dav 18 000 Dragons areny ženie celych 60 minut.
Tam sme dokazali vyhrat u KH presvedcivo, nedavno u silnych IC a takto zahanbujuco doma podlahneme Cečku Steelers, nech sa na mna nehnevaju, ale povazujem ich do poctu a za supera, ktori sa musi porazať aj keby tipujeme v trojici :evil: :bitka3:
Na slabsieho sa nevieme vybičovat ku kvalitnemu vykonu, takí mam z toho pocit.
Sme jak Jánošík silným bereme a slabym body darujeme :!:
Derryl píše:Sme jak Jánošík silným bereme a slabym body darujeme :!:
:eek2: tak to su pak v KTL janosikovia 2ja.. :D poriesime vitazstva s IC, KH, BB, v derby BF, s vami remizka a pak puk, puk s oceliarkym Ceckom, ci este menej kvalitnymi MB :lol:
To je problém nejedného tímu.Skrátka na tie silné tímy, sa človek viac vyhecuje a dáva si väčší pozor, na súperových hráčov.Kdežto tie papierovo slabšie podcení a než sa spamätá tak súper vyhráva a zabetónuje sa vo vlastnej tretine a je skoro nemožné, ten jeho obranný val prekonať. :cry: :lol2:

No nič treba bojovať.Dnes budeme mať duel proti marovým býkom a prípadnou výhrou nad nimi, si napravíme pošramotenú povesť a ukážeme, že predchádzajúce 2 výhry a zlepšené výkony, neboli dielom náhody, ale kvality nášho tímu.Verím, že to aj dokážeme a pripíšeme si skalp daľšieho kvalitného tímu. :good:
Obrázek
Obrázek

Tak dnes nás čeká bitva s týmem MIGHTY BULLS
Bude to drsné střetnutí s elitním klubem sousední konference Dark Riders
Prostě na ně nastoupíme :box: a nebudeme se s tím párat.
Bereme jedině vítězství :good: tak hodně štěstí DRACI a hrrrrr na něěě :cert: :cert: !!!
hm dracikovia ..
vy si to naozaj myslite haaaaohahaaaaaaoooooooo :D :D
Treba vyslovit za dnesny vykon absolutorium nasej najvacej opore Exovi a taktiez, ze MB podali asi najhorsi vykon za obdobie 2 kola KTLky, vdaka tomu, sme ich porazili, lebo vykon ostatnych troch nazvat jednym slovom katastrofa :!:
Dolezite su ale body, nikto sa nas na konci nebude pytat, ze MB doslova prepadli.
Porazili sme velmi silne muzstvo a opat na jeho lade a tak sme zlikvidovali nielen BB vonku ale aj, IC, KH (ktorym sezona ide) a uz aj MB.
Silnym bereme a slabým rozdávame :!:
Dnešným dňom končím v Drexel Dragons.Prajem vám všetko dobré a nech sa darí.
dnes vas roznesieme nasimi anjelskymi kridlami :twisted:
arek píše:dnes vas roznesieme nasimi anjelskymi kridlami :twisted:
Je to možne :!: Ze sa tak udeje!
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG