Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak tak pane Ohlund :thumbsup: Myslim ze i dnes to byl slusny vysledek panove a ty Milosi jedes jednoznacne po titulu tiper kola :good:
Panove, tak mame luxusni 11ti bodovy naskok :good: Tak se mi to libi, konecne ukazujeme svetu KTL nase kvality. Jak rikal Joe, to nejlepsi jsme dosavad schovavali :good: A ted to roztacime jak hospodsky svoje pipy, parada ogari :cool:
Milos sa na.ral :good:

Teraz je ten pohlad na tabulku taky, aky mal byt aj v predchadzajucich kolach...lenze sme len po druhom hracom dni, cize to este nic neznamena, aj ked naskok tam je celkom slusny :cinka:
kajo píše:Milos sa na.ral :good:

Teraz je ten pohlad na tabulku taky, aky mal byt aj v predchadzajucich kolach...lenze sme len po druhom hracom dni, cize to este nic neznamena, aj ked naskok tam je celkom slusny :cinka:



:cinka: :cinka: :cinka: máme co dělat,urvali jste se ale fakt pěkně,hlavně miloš má neskutečnou fazónu..... :thumbsup: :-(
Selly8 píše:Tak tak pane Ohlund :thumbsup: Myslim ze i dnes to byl slusny vysledek panove a ty Milosi jedes jednoznacne po titulu tiper kola :good:

Selly nebuď skromný,o mňa nejde, ja mám najväčšiu radosť z tvôjho štartu do kola a parádnym výkonom aké zatiaľ predvádzaš. :yes: :clap: To ako si zatiaľ stojíme ,je aj tvoja zásluha,bez toho by sme neboli tam kde sme. :thumbsup: Som rád,že sa ti tak darí a držím palce nech to vydrží čo najdlhšie. :good:
kajo píše:Milos sa na.ral :good:

Teraz je ten pohlad na tabulku taky, aky mal byt aj v predchadzajucich kolach...lenze sme len po druhom hracom dni, cize to este nic neznamena, aj ked naskok tam je celkom slusny :cinka:
tak tak kajo,je ešte len začiatok kola a tak výsledky netreba precenovať.Ale dnes si veľmi pekný výkon podal aj ty a to spolu s výborným štartom Sellyho v tomto kole, ma toto teší viac ako moje na.ranie :D :wink: Veď aj bez môjho prispenia, by bol výsledkok tohto dňa pre náš tým veľmi pekný 31 bodov.A toto sa nám v tých predchádzajúcich kolách, málokedy podarilo. :thumbsup: Aby sa nám už začalo dariť ako týmu je potrebné, aby sme sa chytili všetci a začali podávať oveľa lepšie výkony ako v tých 2 kolách.A striedali sa v na.raní,pokud možno pravidelne. :wink:

Som presvedčený,že dalšie dni poriadne zahviezdi aj Joe a tipérom dňa bude on. :yes:
Baffy píše:
kajo píše:Milos sa na.ral :good:

Teraz je ten pohlad na tabulku taky, aky mal byt aj v predchadzajucich kolach...lenze sme len po druhom hracom dni, cize to este nic neznamena, aj ked naskok tam je celkom slusny :cinka:



:cinka: :cinka: :cinka: máme co dělat,urvali jste se ale fakt pěkně,hlavně miloš má neskutečnou fazónu..... :thumbsup: :-(
díky Baffyku,pochvala od tak skúseného matadora vždy poteší.Cením si to. :good: Ale netreba to preceňovať,dnes je to takto a zajtra to môže byť úplne naopak,ešte to budú veľmi vzrušujúce a napínavé súboje s vašim týmom. :wink: Samozrejme aj dalšie týmy do tohto súboja poriadne prehovoria,ale to je len dobre,preto je to tak vzrušujúca súťaž. :frajer2:
Dean píše:Sage parádny rozjazd vášho týmu v KTL.Ty si skvelý tipér,to si už potvrdil v predchádzajúcom kole a kolegovia ti zdatne pomáhajú k získaniu reputácie Mustangov v KTL. :yes: :yes: Výborne chalani,len tak dalej držím palce nech sa darí aj v dalších dňoch a poriadne zamiešate poradím v Riders konferencii. :good:
Dean, díki moc :smile03: no všetko ešte "len začína" ....tak nepredbiehajme,no ak sa to takto dotiahne na závar kola,tak to beriem....momentálne byť v prvej 3ke či v čele ešte nič nemusí znamenať,o čom nás presvedčil maro :clap: ,ktorý skočil zo 74miesta na 2!!! za jeden den :lol:

A pritom-sa zdá že ty to tu máš pod palcom s dostatočným odstupom,a "chirurgicky" presnými tipmi na každý deň-vedieš individuálku,a svoj tím ohromným spôsobom :good: a prajem nech vám to vydrží,lebo ťa prenasledujem :frajer2: a 8b nieje moc :oops:

ja som rád,ako to momentálne vyzerá s Mustangami v tabulke,dá sa povedať že je to priamo úmerné výťaznej nálade nášho tímu :clap: mám pocit,takej zdravej rivality,kedy sa chce každý presadiť a zapísať najmä za tím...a ked im nevyjdú už len 2kolá,tak ich to "serie" a potom sa vyšvihnú...


ps:(ked sa nejedná o tvoje prstíky,tak sa aj darí :lol: )
Zatim po 4 zapasech bida... Vy jste kazdy trefili aspon 1 zapas, ja ani tuk, pritom pri trosce stesti jsem mohl mit fulla. PHI i NJ vedli a dalsi 2 mace vypadaly na plichty, bohuzel se to fsecko dosralo :thumbsdown: Kurna to je pech. A jako bonus mi nejede prenos ANA-CHI :x :verysad:
No,že to bude zlé som tušil už po tých 5 večerných zápasoch ale,že to bude taková katastrofa,ma nenapadlo ani v najčiernejšom sne. :bitka3: Teraz sme to dosť pohnojili a stratili náskok,čo sme si doteraz vytvorili a začíname akoby od 0.Z toľkých zápasov získať 3 body to je ....... :bitka3: :bitka3: Po takomto výkone si pripadám ako amatér :cry: :sad2: :x a to amatéra ešte urážam ,aj ten by dosiahol viac bodov ako ja. :v_hajzli: :grc: :grc:


Joe.S -6 bodov.
Dean - 3 body
kajo - 3 body
Selly -2 body

Tak teraz sa ukáže naša sila,či sa z toho dokážeme pozviechať a poriadne zaberieme, alebo budeme pokračovať vo výkonoch z predchádzajúcich kôl a naša šanca na play off sa bude vzdalovať.
Dean píše:Joe.S -6 bodov.
Dean - 3 body
kajo - 3 body
Selly -2 body
:shock: :hufi:

tak aspon oproti vam bude nasich 23 bodov slusny vykon :D :scare:
uvidime ako oproti ostatnym
na dnesnu noc poviem len tri slova: KATASTROFA, FIASKO, HROZA :x :x :x
Nebal bych se nas vykon oznacit za jeden z nejhorsich v historii KTL :thumbsdown: Jestli se to dnes bude opakovat tak si me neprejte, bando lina :lol: A jestli ja nezaberu, tak zitra sedim doma a piju vodu za trest. Aspon ze Kaceri mi udelali radost, dnes by me mohla potesit Vilka :)
To sme tomu zase dali. :roll: Ja sa teraz trosku odpojim z timovej diskusie, pretoze ma skolila dost blba choroba a vobec nemam na nic naladu.
kajo píše:Ja sa teraz trosku odpojim z timovej diskusie, pretoze ma skolila dost blba choroba a vobec nemam na nic naladu.
ok prajem kajčo skoré uzdravenie. :good: Dúfam,že je to len nejaká chrípka, či tak niečo a nie nič vážne.
:wink:
Je to "len" chripka, ale za to dost intenzivna. Teploty, hrdlo, kasel, zvracanie,..to vsetko k tomu patri..ale hadam to coskoro prejde. Tak ako aj spomienka na nas tipovaci neuspech zo vcera :bitka3:
No dnes to nebola hrôza ako včera.Banda lína celkom zabojovala však Selly. :D Je to celkom pekný výsledok.Trochu sme si napravili reputáciu a dalšie dobrá správa je,že Selly nebude musieť piť za trest celý deň vodu ,ani nechcem vedieť Selly čo by ti to urobilo s tvojim alkoholom vytrénovaným organizmom :lol3: Samého ťa tá predstava tak zdesila,že si lietal po ľade ako utrhnutý z reťaze.Tuším to budeme musieť použiť častejšie ako hrozbu a hned budeš na 1 mieste v KTL. :D :lol3:


Dean -19 bodov
Selly 8 -15 bodov
kajo -13 bodov
Joe S -12 bodov
tak toto je tazka haluz :D
jeden den najhorsi, druhi den sme na najlepsi tim stratili len dva body, to jak na hojdacke :sad2:
a milos ide toto kolo na double, ako tak pozeram, len tak dalej :good:
konecne vam to ide tak ako sa na obhajcu patri :thumbsup: nam to ide trosku horsie nakolko sa z nas stal primerny tim KTL nie tak nabity ako ten vas..no nebojte sa pracujeme na tom aby sme sa stretli vo finale aj tento rok :D
ako som zbezne pozeral, tak takticky den sme zvladli vysoko netakticky, bude to asi dokopy len za 3 body, pricom ak som dobre videl selly a milos mali rovnake tipy a nikto z nas necakal vyhru SJS :sad2:
Joe S. píše:ako som zbezne pozeral, tak takticky den sme zvladli vysoko netakticky, bude to asi dokopy len za 3 body, pricom ak som dobre videl selly a milos mali rovnake tipy a nikto z nas necakal vyhru SJS :sad2:
o

máš pravdu Joe ,tento deň sme moc nezvládli.Aspoň,že ty si nás tou remízou, uchránil od blamáže. :thumbsup: Je fakt,že sme to mohli lepšie zvládnuť,teda ja dnes,kedže som tipoval posledný. :-( Len som Anaheimu a plichte v zápase Vancouveru skrátka veril.Ovplyvnili ma ich zápasy s Chicagom i vzájomné zápasy tých týmov , ked žraloci dostali riadnu nakladačku doma s Chicagom naopak Anaheim ich doma jasne porazil.A doteraz doma Phoenix vždy porazil.Tieto tímy sa skrátka ťažko tipujú Anaheim si robí z tipérov :butt: rovnako Dallas a Vancouver podal deň predtým supr výkon s Edmontonom aby vzápätí pohnojil zápas so žralokmi. :? No nič,je to môj prvý SO,není to nič príjemné,poučím sa z neho a nabudúce dám menej na inštinkt a viac na taktiku v takýto deň.
Ja jsem byl rad ze jsem aspon natipoval, prijezd o pul jedne odpoledne z tahu jsem opravdu neplanoval :lol: Pak jsem si sel zahrat fotbalek na umelku abych se trochu vyvetral a tesil se na vecerni fotbalove lahudky. Bohuzel po prvnim polocase ARS-CHE jsem necekane usnul takze z toho bylo prd.
Dneska uz natipuju s cistou hlavou a doufam ze si prozatimni 1.misto ( ikdyz delenne ) udrzime :thumbsup:
Chester píše:konecne vam to ide tak ako sa na obhajcu patri :thumbsup: nam to ide trosku horsie nakolko sa z nas stal primerny tim KTL nie tak nabity ako ten vas..no nebojte sa pracujeme na tom aby sme sa stretli vo finale aj tento rok :D
díky Chesto za pochvalu,som rád,že sme sa trošku rozbehli,ale stále to není ono.Je to také striedavo oblačno.Selly sa už rozehrál k dobrým výkonom a krízu prekonal a verím,že je len otázkou času ked poriadne zaberú aj Joe a kajo.Potom už budeme môcť byť spokojný úplne a na našich výkonoch sa to určite prejaví. :yes:

Vy tvoríte veľmi silný tým ,aj ked ste zaznamenali stratu 2 veľkých osobností KTL a veľmi dobre ste si s tým poradili. :thumbsup: Držím palce nech sa darí a nebolo by zlé ,keby sme si to finále našich týmov zopakovali. :wink: No snád sa to pri troche šťastia podarí,ale na to je predčasné myslieť momentálne treba zbierať cenné bodíky, na postup do play off.Verím,že tam oba naše tímy nebudú chýbať. :wink:
Sakra keby som neistil tie zápasy a dal ich podľa citu, mohol som trafiť všetko. :bitka3: :bitka3: Takto zase naberieme stratu na súperov,kedže ani kolegovia sa tým neriadili a zbytočne sme strácali body 0 tipmi.Dnes tí čo dávali 0 splakali nad výdelkom. :-( Nebola ani 1.Najmä leci je kráľom dňa ked mu ušiel iba 1 zápas,samozrejme 0 tipom. :good: K tomu u Falconikov zabral dnes Minnesota a tak sa na čele o 4 body osamostatnili.No čo sa dá robiť,musíme bojovať dalej.Stále je to slušne rozohrané ,bola by škoda si to pokaziť.

Dean - 10 bodov
kajo - 8 bodov
Joe.S - 6 bodov
Selly 8 - 6 bodov
Tak tak musime makat, dal jsem bohuzel tri 0, ale treba takova Florida dostala gol 5 sekund pred koncem :bitka3: Jsme sice druzi, ale dost tymu uz se na nas dotahlo, chtelo by to zas predvest nejaky povedeny den s hodne zapasama :thumbsup: Jinak Milos zatim slapes jak o dusu, snad s troskou do mlyna prispejem i my ostatni :)
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS