Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

:bitka3: Robme nieco, lebo takto dlho Redyho v time neudrzime. Nemoze nas tahat dva roky len on :hroza:

Co mi pripomenulo...Joe, Lukas kefky mate odlozene v skrinke :hop:
Redy on fire :jupi:

The rest...not so much :hiding:
kajo » Pon Okt 14, 2013 11:55 am píše: Co mi pripomenulo...Joe, Lukas kefky mate odlozene v skrinke :hop:
šéfe, ale mal by si ísť s nami, my nevieme, čo a ako s nimi robiť :nervozny:
Ja to dnes citim na 28 bodov z mojej strany, snad nechces aby som kefoval :!:

Ale Lukas uz je zabehnuty, ten ta zauci :psst:
Pojdme jeste zabojovat o 4.misto! Zapasu je jeste hodne v poslednich 3 dnech. :box:
Dnes sa to zlomi...5 bodov na 4 miesto nie je vela :frajer2:
4 miesto od vrchu alebo od konca? :sarcasm:
Lukas, kajo :poklona: :poklona: :poklona:
pekný záver kola a teraz 2. kolo už vyhrať, takže redy budíček :sarcasm:
Kua, este jeden den (aj tento s tromi zapasmi) a sme prvi :scare:

Odteraz nas nezastavi nic :neviem:
Ak neskoncime v tomto kole do stvrteho miesta, budu cistky :!: Nezostane kamen na kameni :!: Len kefky v satniach :jn:
si mäkký, keby som bol ja GM, tak niekto by už čistil sprchy jazykom a nie kefkou, že Romane :bee:
Ak som dobre rátal, tak odvetu s mighty vols sme vyhrali :good:

kajo nás trime nad vodou :poklona: btw. GM nemohol by si mi nechať kus toho fetu, čo bereš? Lebo moje výkony suck :scare:
Holmy povedal, ze sa nemam s nikym delit :dudo:

Romane :!: :?: :dup: Ze ty si si si po prvom kole zacal mysliet, ze si hviezda a vybodol sa na treningy? :dup:
:hiding:
Mne sa neschovas. Ak v dalsom zapase budes hviezdit ako v prvych dvoch, pristupim na Joe-ov navrh :petrik:
aspoň vidno, že všetko nie je len o yahoo, haxballe a ko*otinách, treba makať :sarcasm:

hľaďte na kaja, zavesil gule na klinec a ako mu to ide :giggle:
A uz ich aj zvesil :oops: Lenze ja som multitalent, mozem si to dovolit :ciga:
:censored: Krejci nas pripravil o vyhru :!: (aj ked po predlzeni, ale stale lepsie ako prehrat o bod :nervy: ). Boze ako ja tych zltych sracov neznasam :grc: Za vsetko moze petrik :thumbsdown:
kajo » Pia Okt 25, 2013 3:42 pm píše::censored: Krejci nas pripravil o vyhru :!: (aj ked po predlzeni, ale stale lepsie ako prehrat o bod :nervy: ). Boze ako ja tych zltych sracov neznasam :grc: Za vsetko moze petrik :thumbsdown:
Mi hovor, po*ebal Niemimu čísla :censored: jeden mrdnutý :nervy:
WIN :!:
a zaciname
Joe S. píše:WINNING STREAK :!:
2nd in row :cool:
3rd in a row :jupi:
Ideme skusit nejaky rekord trhnut? :ciga:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS