Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ty vole, tie naše tipy, čistá športka :lol2:
Dnes vam odporucam pit vela vody aby ste mali dostatok energie :) ziadna vodka a ine alkace....pekne krasne vodicku do seba :) najlepsie s citronikom :) :lol2: :lol2:
citrón sa dáva do rumu s colou
Kajo, Redy, Lukas, paráda :poklona:

3:3 :!:
Dnes to musime takticky uhrat..problem je, ze vas GM nema paru, co to je taktika :lol2:
kajo » Str Mar 19, 2014 8:02 pm píše:Dnes to musime takticky uhrat..problem je, ze vas GM nema paru, co to je taktika :lol2:
to je tak, keď dáme vedúcu pozíciu analfabetovi :neviem:
Dnes sa ukaze, ci sme hovna, ktore nevedia vyhrat jedno kolo v PO, alebo tu kliatbu konecne zlomime. A uvedomujem si, ze v pripade prehry tu bude hned minimalne petrik upozornujuci na tu prvu vetu..ale dopredu odkazujem :fucker2:
tak či tak sme dlhšie v sezóne ako tie arekove lamy :jn: :ciga:
Joe S. píše:tak či tak sme dlhšie v sezóne ako tie arekove lamy :jn: :ciga:
uzite si to, casto sa to nestava.
kajo píše:Dnes sa ukaze, ci sme hovna, ktore nevedia vyhrat jedno kolo v PO, alebo tu kliatbu konecne zlomime. A uvedomujem si, ze v pripade prehry tu bude hned minimalne petrik upozornujuci na tu prvu vetu..ale dopredu odkazujem :fucker2:
kajčo zlomili ste to a postúpili ste do 2 kola.Gratulujem,taký obrat z 0:3 sa len tak často nevidí :wink2:
waau, čo ti je*e? kebab do ruky :jupi: :wave: :oslava:

ešte že v KTL neverím Coloradu, ten kríž nás zachránil :wave: Prepisujeme dejiny
petrik » Uto Mar 18, 2014 1:47 pm píše:
petrik píše:Tomu sa povie zle nacasovana forma – peakujete prilis skoro a do konca PO vam to nevydrzi… ;)
Ja som sa vas v dobrej viere snazil varovat uz pocas posledneho kola ZC ze formu necasujete prave najlepsie, to ste ma vysmiali a nebrali vazne… :neviem:

Ale tak dufam ze ak sa podari postupit nam tak to nejakym zazrakom dokazete tiez aby sme s vami mohli v 2. kole pozametat lad osobne :petrik:
karma?

narozdiel od teba sme v druhom kole, p*trik :ciga:
janik » Sob Mar 15, 2014 11:43 am píše:hosi hosi, sice by som mal byt zatial spokojny najma ked vidim aky ste rozhodeny tak o to viac ale zbytocne stresujete a bavit sa teraz o konci v time :slap: druhy zas do podpisu game over, myslel som ze ste bojovnici a nie uplakane slecinky ktore rozhodi jedna chyba :jn:
môj podpis som nechcel v priebehu série riešiť, aby som to nezakríkol, ale hneď mi bolo jasné, že to nikto z vonku nepochopil.
Game over napísané vo farbách súpera malo totiž jednoznačný význam. Po úvodných zápasoch série totiž hra skončila a išlo už do tuhého


ja len toľko :ahoj:
:yahoo: :oslava: :cinka: :clap: :hop: :jupi:
Komu cest tomu cest – pekny zvratok :klobuk:
Joe boh :!: :klobuk:

V noci ako som sledoval vysledky som si vravel, ze sme na tom biedne a ta remiza to ako pekne rozhodla :good:

Sem s Falcons!....oh wait! :skodoradostny:
Gratuluju chlapi, konecne jste to zlomili :good: Snad se to podari i nam...
Podme pekne od prveho zapasu..nie ze zacneme hrat za stavu 0:3 :scare:
gratulujem chlapi, chce to pevné nervy otočiť z 0:3. Držím palce v ďalších kolách! :klobuk:
Dnes odporucam zas veeeeela vody !!! Vidite, voda! obycajna vodicka je vas uspech :bee:
Dnes teda natipujte len tak, aby sme superovi nahnali strach. Zaciname zajtra :clap: :povzbudzovanie:
Povedený kousek draci :good: za stavu 0-3 jsem vám opravdu moc šancí nedával,ale tohle se musí ocenit :klobuk:
toto je nejaký podvod, že sa posledná noc neráta, by sme si krásne povodili súpera 34:18 :(
Aj my by sme vyhrali, teraz už len zistiť kto je za tým :hmm: ale neakého tušáka máme všetci :petrik:
podvod :protest:

Mam zivotni noc v KTL - 19 bodu, Joe 15 bodu a ono se nehralo :hroza:

V tom ma urcite prsty petrik :!:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS