Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

No to bude match :roll: Musim si dat bacha hlavne na TaTika, ten ma moje finty dobre prectene :D Kazdopadne doufam v zisk nejakych tech bodiku :) A hlavne uz jsem natipoval pac kdybych sel nahodou vecer na 1 tak at se nemusim z hospody nutit dom :oslava:
Aj tak si sa pekne obetoval poslednu noc.. :good: vidis, ak by si sa nevratil, prehrali by sme :frajer2:

Ja ak by som bol v prijemnej spolocnosti (co verim, ze si bol aj ty) , by som sa tazko prekonaval domov :scare:
Vcera jsem byl doma, to bylo ve stredu a k bodum nam to nepomohlo. Schvalne jsem pil Radegast aby nam stejnojmenny pohansky buh pral, ale asi mi neodpustil ty tri piva na fotbale, to urcity radky nebyly :lol2: Nastesti jsem se az tak prekonavat nemusel, ono by se stejne do hodiny zavrelo, ale spolecnost byla prijemna, to mas kajo pravdu :cool: Dnes asi hodim ocko do nasi vesnicke a pristi tyden to vypada na kalbu ve meste. Pry tam maji akci na jedne diskotece zaplat 300kc a vsechno gratis :clap: :clap: :clap: Jesli to bude pravda strizlive nas nedostanou :lol:
zaplat 300kc a vsechno gratis :clap: :clap: :clap: Jesli to bude pravda strizlive nas nedostanou :lol:
:lol2: :lol2:
No to by u nas nemohlo byt, ten podnik by do rana skrachoval :oslava:
Selly8 píše:Ubf.... Uz jsem myslel ze jsme prohrali o bodik, ale nakonec jsem to spatne spocital :clap: Prvni vyhra, prvni zaslouzena oziracka :oslava: :oslava: :yes: :D
no len aby sme po oslave vladali a nemuseli zajtra zapijat smutok :D
no verim tomu, ze títího banda nebude robit problemy :cinka:
kajo, si nakazil nas tim mat dva razy za sebou dva body? :D
ja - 2
kajo - 7
milos - 4
selly - 4


fredie - 4
TT - 6
bluesman - 6
kisin - nevidel som ho

ku*va, ale zas je to prehra o bod :bitka3: :bitka3: :bitka3:
Hmm takze kdybych dal na Ducks na kterem davam skoro furt tak vyhrajem :bitka3: Ja sem kus blba, ale sem nad tim zapasem asi moc premyslel a podle zapasu z lonske sezony a prozatimni bidy letos mi tam proste ta 0 vychazela. Jenze ta sv*ne vysla v jinych 4 zapasech :scare: :x

My jsme hosi prokleti, ja to jinak nevidim :-(
Selly8 píše:Hmm takze kdybych dal na Ducks na kterem davam skoro furt tak vyhrajem :bitka3: Ja sem kus blba, ale sem nad tim zapasem asi moc premyslel a podle zapasu z lonske sezony a prozatimni bidy letos mi tam proste ta 0 vychazela. (
tu je pes zakopaný Selly.Ja som chcel dať O na Pens a 1 na Jose, ale moc som nad tým premýšlal a na poslednú chvílu to zmenil. :bitka3: Vieš moc nad tým premýšľame a na výsledkoch je to vidieť ,ale inak akoby sme chceli.Končí to fiaskom.Podľa mňa to chce tipovať od srdca,pocitovo ako to vidíš na 1 x a moc nad tým nešpekulovať.A potom sa verím výsledky dostavia. :wink:

Dnes máme volný deň v KTL.Tak si môžme odpočinúť,odreagovať sa,zabaviť sa :oslava: skrátka prečistiť hlavu a pripraviť sa na další duel proti Wariors, ktorý podávajú zatiaľ veľmi parádne výsledky a budú ťažkým konkurentom.Ale poraziť sa dá každý a verím,že zaberieme naplno a podarí sa nám seriu nešťastných 1 bodových výsledkov prelomiť a vyhrať o 2 body. :D :wink:
A dneska tu 0 uhrajou :bitka3: Jsem ale rad ze jsme dnes nehrali, teda nevim jak se darilo vam, ale ja uzasne 2 trefy z 11ti zapasu :good: ... :lol: :bitka3:
No dnes to nebola taká tragédia, ako v minulých zápasoch. :) Celkom slušný výsledok sme dosiahli a najviac zabral Joe , :good: musíme dúfať,že mu to dodá viac sebavedomia do dalších duelov a preruší svoju obľúbenú sériu 2 bodových zápisov z 2 posledných súťažných duelov :D a do tretice zaberie naplno. :wink: Tak podme si pre zmenu po 1 bodovú výhru, nad Cassoviou. :D :wink:
Wild? Prečo vo v dnešnom vyhodnotení DD to majú takto:

... Drexel Dragons .......... .. 0 .
.. ............. Dean ............. . 10 .
.. ............ Joe S. ............ . 11 .
.. ............. kajo ............. .. 8 .
.. ............ Selly8 ............ .. 5 .

Asi si sa pomýlil čo? Už aj minule som takéto zazrel niečo, ale nestaral som. Teraz sa pýtam preto či je to ok takto, alebo nie.
ixo píše:Wild? Prečo vo v dnešnom vyhodnotení DD to majú takto:

... Drexel Dragons .......... .. 0 .
.. ............. Dean ............. . 10 .
.. ............ Joe S. ............ . 11 .
.. ............. kajo ............. .. 8 .
.. ............ Selly8 ............ .. 5 .

Asi si sa pomýlil čo? Už aj minule som takéto zazrel niečo, ale nestaral som. Teraz sa pýtam preto či je to ok takto, alebo nie.
ze by to malo suvis s tym, ze ako tim sme nehrali dnes ziadny zapas???
Dean píše:No dnes to nebola taká tragédia, ako v minulých zápasoch. :) Celkom slušný výsledok sme dosiahli a najviac zabral Joe , :good: musíme dúfať,že mu to dodá viac sebavedomia do dalších duelov a preruší svoju obľúbenú sériu 2 bodových zápisov z 2 posledných súťažných duelov :D a do tretice zaberie naplno. :wink: Tak podme si pre zmenu po 1 bodovú výhru, nad Cassoviou. :D :wink:
no radsej uz to chce daku suverennu vyhru
a milos u mna je ten pruser, ze mam najlepsie dni soboty :bitka3:
Joe S. píše: no radsej uz to chce daku suverennu vyhru
a milos u mna je ten pruser, ze mam najlepsie dni soboty :bitka3:
suverénnu výhru zo 4 zápasov nezískaš.Budú to skôr taktické ťahy a môže rozhodnúť aj predlženie.

no ved včera sme nehrali,tak si môžeš nahovoriť ,že sobota je dnes. :D :smile03:
ixo veď premýšlaj a prídeš na to prečo to tak je. :smile03: Keď je v KTL 21 tímov,dosť ťažko môžu všetky tímy, hrať každý den duel. :smile03: Už by si mohol vedieť,že Boh a Wild majú vždy pravdu a nikdy sa nemýlia. :D :lol2:
Dean píše:ixo veď premýšlaj a prídeš na to prečo to tak je. :smile03: Keď je v KTL 21 tímov,dosť ťažko môžu všetky tímy, hrať každý den duel. :smile03: Už by si mohol vedieť,že Boh a Wild majú vždy pravdu a nikdy sa nemýlia. :D :lol2:
a ked sa nahodou mylia, tak vid bod číslo 1 :lol2:
Dean píše: suverénnu výhru zo 4 zápasov nezískaš.Budú to skôr taktické ťahy a môže rozhodnúť aj predlženie.
a mozno aj najazdy a na nich predvediem fintu fň, potknem sa o vlastnu hokejku :biglol: :oslava:
Ozaj veď voľno Páni ste mali ja som na to zabudol. :oops: Jasne každý tým má v tomto kole dané voľno, len ja som nekukol s kým hráte ani to moc nekukám ja, len hrám :D Sorry teda.
Zatim mame plnou palbu, tusim karlitos a Milous :cool: Soupere nesleduju, ti maji sledovat nas :D
Selly8 píše:Zatim mame plnou palbu, tusim karlitos a Milous :cool: Soupere nesleduju, ti maji sledovat nas :D
ja a karlitos sme už zaváhali na remíze Washingtonu,takže ste dopredu išli ty a Joe, ktorý máte po 5 bodov. :clap: :clap: Pred posledným duelom Vancouveru, tak vedieme teda 10:8.No a kedže ich 4 tipér jožinko už 2 deň po sebe naložený v lihu , niekde vyspáva opicu po žúrke :razzi: :oslava: už teraz je jasné,že sme vyhrali a pripíšeme si body do tabuľky.:smile03: Ide o to či 3 za výhru v riadnom čase(výhra VAN)alebo 2 za výhru po predlžení a trestných strieľaniach ( remíza,výhra COL). :oslava: Ináč dobrá súhra dnes funguje medzi nami, takmer každý zápas, pílku ťahá iná dvojka tipérov a to nás doviedo k bodom. :thumbsup: :wink:
jožinko :oslava: nechaj na profíkov ,ako sme napríklad my. :D Prezradím tebe aj daľším ľudom na HF, heslo správnych notorikov, ktorý sú v :oslava: profíci a žiadna žúrka ich nezlomí do bezvedomia ,aby ste vedeli ako :oslava: a neskončiť pod stolom. :D Ked už sa silou mocou chcete nám a dalším správnym notorikom z najvyššej ligy podobať. :D


Trénovať :oslava: sa musí denne páni,inak budete pomalý a :oslava: vás porazí.
takze bilancia dnesnej noci:
nas super :arrow:
giusseppe 2
lilo 4
krausko 4

MY :arrow:
ja 5
Selly 7
kajo 6
milos 4


Konecne suverenna vyhra, dufam, ze je to odraz k lepsim vysledkom :box: asi nam robia dobre pauzy pri tipovani, mame kedy regenerovat po :oslava:

ale ked vidime tie vysledky, tak dnes selly a kajo nemuseli ani tipovat a aj tak by sme vyhrali :D
No konecne som aspon nejake body zapisal pre tim. A teraz sa mozme zas vratit k :oslava:
Nedari se, nedari :-( Nejsme schopni mit alespon 2 vyhry v rade, natoz nejaky winning streak, snad dnes alespon vyrovname nasi sinusoidu a od dalsiho zapasu uz nejakou tu viteznou snurku rozjedem :thumbsup:
asi by to chcelo viac chlastat, preto som sa vcera sundal :oslava:

ale uz vazne treba zacat vyhravat, bo ked nevieme vyhrat ani nad insidermi :bitka3: dnes bezpodmienecne 3 body treba, anjelikov prepijeme :!:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS