Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no musi, i ked bude to zaujimave, zapasove kola su vzdy dost otazne, takze pome na nich :wawe:
Zapasove kolo zacalo dobre :good: aj ked celkovo len 10 bodov, ale rata sa vyhra :wawe:
Presne tak, pocita se vyhra. Souper nastoupil oslaben, hlado byl tak hladny ze nemohl hrat a Cathy udajne fotila pro pansky magazin. Krasne jsme toho vyuzili :good: :)
len treba sa pokusit viac bodovat aj v ramci duelu, kedze sa rata vsetko :-D
no podme chlopi, ako zapasovo nam to ide, len musime celkovo viac bodov zbierat, lebo sme kus dole v tabulke :box:
No Joe dnes z tvoji strany obdivuhodny vykon :good: , zato my ostatni jsme shoreli jak papir, hlavne ja s tim SO :bitka3: Na druhou stranu jde videt ze i 1 drak si hrave pordi se 4ma jesterkama :D
no ale skoda, ze ostatni neziskali viac bodov, sme mohli byt na tom v tabulke lepsie, ako sme, treba skusit este zabrat a taketo zasahy mat vsetci :cinka:
joe :poklona: ozaj skoda, ze sa k tebe nik nepridal. Ale smiesny je fakt, ze si mal 3,5x viac bodov ako my traja dokopy :lol2: :-(
Jako tym vitezime, ale ten bodovy soucet je vzdycky takovy nic moc, dost se to bohuzel projevuje v tabulce i pres tech +12 bodu :-( No a z moji strany to je absolutni katastrofa, jsem z toho uz zoufaly, kdyby misto me tipovala opice s 1/3 uspesnosti tak jste na tom mnohem lip. Ja bych vam nejlip pomohl tim kdybyste me vyhodili :?
Ale Selly, taketo veci nehovor. Kazdemu sa obcas nedari, tak to v tipovani (a zvlast v NHL) proste chodi. Vsak sa pozri na moje umiestnenie v tabulke a potom hovor :lol3: to by som musel vyhodit ako prveho seba...jednoducho treba verit, ze sa to otoci. A ak nie, nic sa nedeje :smile03:
Ty si to kajo muzes dovolit, ty si sef :D Ja mam posledni dobou celkem na pytel obdobi, takze me depta i takova 'prkotina' jako tipovani, ani za penizky se nedari :verysad: Jedinou vyhodou je to ze horsi uz to snad byt nemuze, ikdyz...
ale kurna uz zacnite tipovat spravne, vsak nebudem tu vecne :box: a dost ma sokuje, ze moje priemerne vysledky znamenavaju pravidelne bodovy prisun :-D
No dnes to bola bieda prevelika :thumbsdown: ja uz ozaj neviem, ako to mam tipovat (asi pouzijem kocku :| )
kajo píše:No dnes to bola bieda prevelika :thumbsdown: ja uz ozaj neviem, ako to mam tipovat (asi pouzijem kocku :| )
to sme na tom rovnako kajčo, :scare: nech dám čo dám vždy to vypáli úplne naopak. :hroza:

Dnes ste prehrali s našim bývalým partákom švolcom s ktorým sme zakladali Hockey Kent a ktorý oblieka jeho dres doteraz,bol to dúfam dobrý návrat na staré miesta a fanúšikovia radi privítali teba a Sellyho späť v meste.Počul som,že Joe so Sellym sa pekne zabavili s mietnymi kráskami v miestnom bare až do rána :oslava: takže výlet ako sa patrí :smile03:
co krasky, vraj ku*vy to boli :lol2:
Joe S. píše:co krasky, vraj ku*vy to boli :lol2:
no dovol Joe,tie kočky som dával dokopy ja,ked som zakladal HK ,nie sú to .... ale pracovníčky luxusného masažneho salonu Tereza v meste :D a sú veľmi krásne,milé a zabavné dievčatá :bitka3: ktoré nezkazia žiadnu srandu a v svojom obore profíčky, tak sa o nich takto nevyjadruj :smile03:

No chalani čo sa s vami deje?Došli zásoby :oslava: ktoré som vám tam nechal ,aby ste sa udržovali v dobrej forme? :smile03: Nevadí,sponzorov máte dobrých,nech kajčo osloví mojich bývalých dodávateľov :oslava: poriadne sa odviažte,požurujte a poďme bojovať,je pred vami odvetná časť,neklesajte na duchu ale zabojujte s nepriaznou šťastia ktoré na vás momentálne trochu .. a výsledky sa dostavia,ste dobrý team verím,že vám to vyjde ovela lepšie v tejto druhej časti kola, než v tej 1.Držím palce. :cinka: :good:
ta sadla kriza na nas, co sa da robit, treba to bude prepit alebo prestat pit, len ktora varianta je spravna ....
Dik Milosi, ponasnazime se. Ale jak psal Joe, jsme proste v krizi, ikdyz zrovna on neni :D Dneska natipuju full house, se to otoci a pujdem na bednu :oslava:
Tak, tak, dneska naštartujeme impozantnú víťaznú sériu. Cítim to v kostiach. :D :wave:
Selly8 píše:Dneska natipuju full house
:yes: :good: ako si vedel?

My s Lukasom sme trosku pripojili ruku k dielu (joe si uz potreboval oddychnut) a v tabulke sme tiez trochu stupli. Sice to este nie je bedna, ale lepsie ko drotom do oka... :smile03:
no bedna je este fest daleko, teraz da kto dnes fullhouse? :-D
No nevedel, jen jsem hecoval pani stestenu a hle cerecka me potesila :good: To jsem ani nevedel kolik se hraje zapasu, jesteze se hraly jen 3. Navic ja nejsem michal takze co reknu to plati :D No a s tou bednou to bylo mysleno do konce kola :wink:
Joe co kdybys ho dneska zkusil ty? :clap:
Vsak ja som pochopil, ako si to myslel s tou bednou...ak by sme mali kazdym kolom stupnut o jednu priecku, bola by nasa :) No dnes su 4 zapasy, ale ja skor ten SO ako full house :biglol: takze ten prenecham joeovi alebo lukymu :thumbsup:
ja nenatipoval preventivne :biglol:
Dnes nas caka dobry zapas ak som dobre pozeral tak dnes prehrate :D
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS