Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Redy, nic si z toho nerob..ja uz musim chodit zo stadiona domov cez kanaly : :hanba:

Dobre Lukas, snad nas to nakopne na nejaku vitaznu seriu :jn:
A to som skoro nenatipoval. Už som bol v posteli keď som si na to spomenul. :giggle:
:pivo: skus to aj dnes..
:sok: my sme vyhrali
:!: NEUVERITEĽNÉ :!:

TWO GAMES WINNING STREAK AND STILL COUNTS :petrik:
:censored:
c*pi :hehe:
parada Joe! v noci som zapasy nesledoval, len teraz som pozeral prehlad tipov a zo zaciatku si mal same nuly..no potom si sa rozbehol :jupi:
predtym Lukas, teraz ty...dnes je na rade Redy (alebo ja? :hiding: )

make it 3!
a to ma ešte sere, že som devils nezmenil na 2, keď sme mali všetci 1 :scare:
sralo by ta to kebyze prehrame :dup:

ja som stale doteraz daval na vyhru flyers, teraz som dal X, pretoze som aj tak myslel, ze peg to vyhra(predsa sme mali b2b) a ti mantaci musia vyhrat :D ale tak je to jedno tiez..
tak ja trafim vsetko a nik sa ku mne neprida? :noway:

toto sa uz opakovat nebude, tak si nezvykajte :D ...ale skoda, jeden bod je v nasej situacii malo, ked este chceme s tymto kolom nieco urobit. mam taky pocit, ze dnes nas cakaju operenci a to musime vyhrat! ak sa to podari, kazdy z nas po zapase dostane jedneho peceneho holuba :eat:
a tak ste sa snazili... :moj:
nevadi kajo, vybojoval si aspon bod :moj:
zmiznite si do toho vasho trapneho topicu! :a_von:
frustracia porazeneho je ocividna :ninja:
Holúbky nám zachutili :eat:
tak vam poviem chlapci, pozreli sme sa s timom vcera na tabulku vasej konferencie a zhrozili sme sa aku hanbu robite nam "starym" tradicnym timom. aby sme sa za vas nemuseli hanbit tak sme si povedali ze vas nechame vyhrat, viac pre vas zial urobit nemozeme, dalej je to uz na vas... tak sa spamatajte a zabojujte aspon o to 9. miesto...
:ciga:
:blabla:

na konci plieska bic :frajer2:
Po vzore petrika som urobil aj ja tabulku ako by to vyzeralo, keby nebolo zapasove kolo :petrik:

1. Evil Insiders 171b (v zapasovom kole 3.)
1. Hockey Kent 171b (8. :slap: )
3. Stars 165b. (6.)
4. Wild Horses 160b. (1.)
5. Mighty Bulls 159b. (2.)
6. Drexel Dragons 157b. (10. :slap: )
7. Knights 155b. (6.)
8. F4F 154b. (5.)
9. Blue Flyers 150b (11.)
10. Hungry Piranhas 149b (2. megaslap :slap: :slap: :slap: )
11. Prievidza Turtles 124b (8. tie body sa mi ale nejako nezdaju, no kontrolovat sa mi to uz nechce :D )

Takze, co z toho vyplyva? Pravom sa mozu hnevat v HK, kde by ich tabulkove umiestnenie vyzeralo uplne inak a sampanske buchat v Madarsku, kde miestne rybky maju viac stastia ako rozumu :hroza:

robil som to narychlo a ak su tam nejake chyby, vsetkym sa ospravedlnujem :hiding:
kajo píše:Po vzore petrika som urobil aj ja tabulku ako by to vyzeralo, keby nebolo zapasove kolo :petrik:

1. Evil Insiders 171b (v zapasovom kole 3.)
1. Hockey Kent 171b (8. :slap: )
3. Stars 165b. (6.)
4. Wild Horses 160b. (1.)
5. Mighty Bulls 159b. (2.)
6. Drexel Dragons 157b. (10. :slap: )
7. Knights 155b. (6.)
8. F4F 154b. (5.)
9. Blue Flyers 150b (11.)
10. Hungry Piranhas 149b (2. megaslap :slap: :slap: :slap: )
11. Prievidza Turtles 124b (8. tie body sa mi ale nejako nezdaju, no kontrolovat sa mi to uz nechce :D )

Takze, co z toho vyplyva? Pravom sa mozu hnevat v HK, kde by ich tabulkove umiestnenie vyzeralo uplne inak a sampanske buchat v Madarsku, kde miestne rybky maju viac stastia ako rozumu :hroza:

robil som to narychlo a ak su tam nejake chyby, vsetkym sa ospravedlnujem :hiding:
Haha, mas to spatne.. My mame dokonce jen 147 :hehe: :fucker2:
tak si mal ostat ticho :psst: ale nejako ti neverim, no kontrolovat sa mi uz nechce :noway:
Tak sa pochvalim sam (ked nik sa nechyta :noway: ) s mojim takmer fullom :ciga:

Ale hlavne, ze sme konecne stupli v tabulke a superi pred nami uz nemaju velky naskok. Nejaky winning streak by sa hodil :jn:
ja dúfam, že nevychytám dve nuly po sebe :oops:
Kajo boh :poklona:
:oops:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO