Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Joe S. píše:to si tipoval, ale nie za DD :D
ja viem Joe ,myslíš,že už trpím sklerozou? :D Ja som reagoval na ten príspevok,kde Selly písal,že si po 1 x zatipuje v príprave, pritom s kajčom a Sellym sme už ten turnaj absolvovali. :wink:
Joe taky gratuluju ke zvoleni, js jsem se k volbam ani nedostal...
Milosi opravdu poprve, loni jsi mozna tipoval s kajcem, ale dalsi 2 byli asi Alex a scwolco :wink:
uz coskoro nam zacina priprava, takze hrrr na nich :box: :box: ukazeme im uz teraz, na co mame
To som sa v novom tíme skvelo ukázal, hneď v prvý deň. :hroza: Sorry chalani. Zdalo sa mi, že som na niečo včera zabudol. :hroza:
V pohode Lukas, je to len priprava. Nic sa nedeje :good:
ale ten dnesny vysledok, no treba riadne zabrat °;)
Lukas33 píše:To som sa v novom tíme skvelo ukázal, hneď v prvý deň. :hroza: Sorry chalani. Zdalo sa mi, že som na niečo včera zabudol. :hroza:
Ja jsem sice natipoval, ale radeji jsem tipovat nemel :hroza: proste hruza hruz
podobne Selly :D
Jsme se pekne sladili, jen Joe nam to zkazil :lol: Dneska uz to bylo o cosi lepsi, ale ja setrim formu na plejof :)
Pekne Selly, dnes ti to vyslo.Pomaly stupame aj tabulkou.. :D Ale ako vravis/pises, dolezite bude PO. (do ktoreho sa hadam dostaneme :good: ). Inak aj dnes nam to joe pokazil :lol2:
ticho tam, mojich neskutocnych 6 bodov bol vykon timu v prvu noc, tak som si mohol dovolit kus polavit :D
dnes ste to pokazili zas vy mne :lol3:

chlopi budicek, vsak za 3 dni som mal 2x najviac bodov z timu :D
Dnes som tomu opat dal... nejako sa mi podarilo vynechat jeden zapas a tak namiesto 21, ktore som si napocital, mam 6 :hroza:
Ogari omlouvam se ze jsem nenatipoval :hroza: Holt jsme se vcera po zapase necekane ozrali jak dobytci a byl problem dojit domu, natoz natipovat. V sezone se mi to ale nestane, to vam slibuju :oslava:
Selly8 píše:Ogari omlouvam se ze jsem nenatipoval :hroza: Holt jsme se vcera po zapase necekane ozrali jak dobytci a byl problem dojit domu, natoz natipovat. V sezone se mi to ale nestane, to vam slibuju :oslava:
a trafil si nakoniec,či si napodobnil mňa v Košiciach? :D Viem,že ťa to mrzí,no stane sa,si srdciar,verím,že si to nabudúce ustrážiš. :wink:
V pohode Selly..ked sa to stane aj v sezone, nic sa diat nebude :) ( teda pokial to nebude rozhodujuci zapas finale :wawe: )
Mam odreny xicht, pry me do postele ukladala sousedka s nasim kapitanem. Ale vyhralo se 7-2 a dnes acko vyhralo venku ( skoro na slovensku) 3-1. Takze pijem jak hovadka :D
Chalani, ospravedlnujem sa za moje netipovanie, no na intraku nam zatial nejde internet a nemal som ani tych par minut, aby som zasiel niekde do kaviarne. :x
Az na Joea jsme si uz to uz vsichni vybrali :D Lepsi ale ted nez v sezone, nyni jde jen o .... no skoro o nic :)
ja si najdem na KTL vzdy tych 5 minut :biglol:
Toz co ogari, pripraveni na novou sezonu? Snad se nam povede lepe nez v priprave, ikdyz nevim jaky bude z moji strany zacatek. Zitra totiz radsi natipuju dopredu az do nedele, nevim jestli bych se o vikendu dostal na net. Dam do toho ale vsechno a doufam, ze letos budeme jeste lepsi nez loni :oslava:
Tak chalani stastne tipy prajem. Priprava nevysla najlepsie ( :lol3: ), ale prave preto treba ukazat, ze tipovat vieme. Selly kludne natipuj aj mesiac dopredu (ale uspesne :idea: )
tak tak, v priprave sme si vyskusali, ako na tom budu jednotlive timy a aby sme mohli nastupit naplno do sezony :yahoo:
Nejako sa nam nedari, joe, ze ty si zas zabudol na pitny rezim? :D
Tobe kajo to celkem jde, ale celkove je to takove nemastne, neslanne. Sice ty nase vykony jako jednotlivcu nejsou nejhorsi, dost vyrovnanne, ale bohuzel jen prumerne. Snad se nam jeste nestalo, ze by nekdo z nas alespon 1 den zahvezdil. Snad se nekdo z nas raz za cas bodove urve :oslava:
PS: Joe, ty uz si konecne vypij :lol:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS