Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Takže zmluvu už dostal aj kajo a stane sa tak 3 tipérom, ktorý podpíše zmluvu a tím bude mať súpisku na novú sezónu hotovú.Kajo som rád,že si ponuku prejsť do Drexel z Hockey Kentu prijal spolu so Sellym ,aj keď to muselo byť pre vás ťažké rozhodovanie,rovnako to muselo byť veľmi ťažké rozhodnutie pre Joea , opustiť po rokoch svôj tím a prejsť k najväčšiemu rivalovi svôjho tímu do Drexel, ale vážim si to,že ste moju ponuku prijali, :thumbsup: dúfam,že sa tu budete cítiť dobre a verím, že na konci sezóny budeme môcť byť spokojný s umiestnením nášho tímu v KTL. :thumbsup: Nebude to ľahká sezóna, fanúšikovia Drexel sú namlsaný ziskom titulu z minulej sezóny a ich očakávania sú veľké aj pred touto sezónou. :)Ale sú to skvelý fanúšikovia,najlepší v lige, ktorý nás podržia aj v dobe keby sa nám nejaký čas nedarilo, budú nás hnať dopredu a vlievať nám sily svojimi hlasivkami,budeme sa môcť o nich oprieť a budú 5 hráčom tímu na ľade. :wink: Nebude ľahké tipovať za tím, ktorý je aktuálny držiteľ titulu a budeme pod drobnohľadom verejnosti ako nadviažeme na slávnu históriu Drexel z minulých sezón ,ale verím, že so skvelými chalanmi ako ste vy 3 a aj skvelými tipérmi, sa pobijeme o najvyššie priečky KTL v budúcej sezóne. :thumbsup: Takže vitaj oficiálne kajo v našom tíme,si veľká osobnosť KTL a jeden z najlepších tipérov v histórii KTL a mňa teší ,že sa na tvoje schopnosti kolegiálne i tipérske budem môcť spoľahnúť aj v budúcej sezóne. :good: Verím,že spolu s kolegami utvoríme silný tím, ktorý bude miešať karty na najvyšších priečkach tabuľky v KTL a pokúsime sa vybojovať titul ,pre týchto fantastických fanúšikov, ktorý v meste sú. :good:
No takže už sme dnes s kajom dorazili z turnaja Elite Trophy,kde sme sa dobre rozohrali v prípravných zápasoch na KTL,rozlúčili sme sa s kolegami Alexom a švolcom a môžme sa naplno pustiť do boja v KTL za tím Drexel. :oslava: Dúfam,že ste Joe a Selly nelenošili a pod vedením môjho asistenta a hovorcu tímu Clarka Kenta pilne trénovali streľbu a dodržovali pitný režim :) a ste tiež dobre pripravený na novú sezónu.O 5 dní začne nová sezóna KTL a čakajú nás tvrdé boje so silnými konkurentmi o postup do play off ,čo je základným cielom nášho tímu na novú sezónu a tam už to bude o šťastí a momentálnej forme, kam až sa dostaneme. :wink: Myslím,že máme dobrý tím a mohli by sme sa dostať s trochou šťastia ďaleko aj v play off ,ale netreba si dávať vysoké ciele na úvod,ísť postupne krok za krokom až ..... :smile03: Momentálne sa sústreďme na postup do play off. :yes: Verím,že je to v našich silách, tak poďme chlapi bojovať a ukázať súperom,že Drexel Dragons sú tu,nikomu nepredajú kožu lacino a treba s nimi počítať aj v hre o najvyššie priečky v KTL. :frajer2:
no poctivo hlasim, ze pitny rezim bol dodrzany, najma vsak v pondelok, ked bola legendary night :D

a uz sa neviem docakt zaciatku sezony :oslava: :cinka:
S tou strelbou to bylo horsi, ale stejne jako Joe jsem pocas celeho leta pilne pracoval na sve alkoholove vydrzi! Ted si budu moci dovolit slavit i pred zapasem na ktery se dokazu bez problemu zregenerovat :)
Kazdopadne na sezonu uz se moc tesim, nejvetsi zmenou pro me bude to ze budeme tipovat ve ctyrech :lol:
Selly8 píše:nejvetsi zmenou pro me bude to ze budeme tipovat ve ctyrech :lol:
:lol2:

A takisto pitny rezim dodrzany :frajer2:
No chalani tak janik s Matejkom dosiahli čo chceli. :bitka3: Celú tipovačku v podstate zrušili.Nemôžem tomu uveriť,že 2 ľudia dokážu byť tak zákerný,že kvôlli tomu,že na HF serú,nesledujú čo sa tu deje,nebaví ich to a nemiestnemu vtipu Matejka v téme podpisovanie zmlúv,tak torpédujú celé snaženie Wilda,areka,cepiho a veľa ludí do toho zapojených a dosiahnu zrušenie tipovačky a zábavy pre toľko ľudí. :bitka3: :bitka3: Tým pádom odchádzam z HF ,za týchto okolností tu nechcem dalej pôsobiť a dívať sa ako to celé krachuje, kvôli tým 2 zatrpknutým a znudeným chalanom. :bitka3: Majte sa fajn, prajem vám do života všetko dobré,nech vám vyjdú plány ktoré ste si pred seba stanovili a ste v živote šťastný. :wink:
Dean píše:No chalani tak janik s Matejkom dosiahli čo chceli. :bitka3: Celú tipovačku v podstate zrušili.Nemôžem tomu uveriť,že 2 ľudia dokážu byť tak zákerný,že kvôlli tomu,že na HF serú,nesledujú čo sa tu deje,nebaví ich to a nemiestnemu vtipu Matejka v téme podpisovanie zmlúv,tak torpédujú celé snaženie Wilda,areka,cepiho a veľa ludí do toho zapojených a dosiahnu zrušenie tipovačky a zábavy pre toľko ľudí. :bitka3: :bitka3: Tým pádom odchádzam z HF ,za týchto okolností tu nechcem dalej pôsobiť a dívať sa ako to celé krachuje, kvôli tým 2 zatrpknutým a znudeným chalanom. :bitka3: Majte sa fajn, prajem vám do života všetko dobré,nech vám vyjdú plány ktoré ste si pred seba stanovili a ste v živote šťastný. :wink:
Nic nekrachuje a ani sa nic nemeni. Prislo k normalnemu mensiemu konfliktu na ake narazam dennodene v praci. Taketo vyhlasenia su zbytocne. Pevne verim ze komisia ci uz s wildceltom alebo bez neho tuto nezhodu rozumne a rychlo vyriesi.
:?: :?: :?: tak ako je to dalej? dnes sa tu co robilo preboha, vysvetli mi to niekto, co to ma byt, taketo nieco den pred startom sutaze.......
Ted si Milosi protirecis... Sere te ze 2 lidi znehodnoti celou soutez a sam utikas z boje :-(
Me 2 blbci nemuzou rozhodit, me nasere jen inteligent :D
Selly8 píše:Ted si Milosi protirecis... Sere te ze 2 lidi znehodnoti celou soutez a sam utikas z boje :-(
Me 2 blbci nemuzou rozhodit, me nasere jen inteligent :D
máš pravdu,jen skrátka nechápem na čo to bolo dobré, takto riešiť 1 deň pred začiatkom KTL.Cítim v tom zlomyselnosť tých 2 .....Myslím,že ich to tu už nebavilo a chceli to zkaziť aj nám.A to ma dosť mrzí,ale otráviť sa tým nenechám a z boja nezutekám. :wink: Rozhodol som sa ostať,chýbali by ste mi vy moji kolegovia v tíme,z komise i na HF a kvôli tým 2 sa na to rozhodne nevykašlem,tú radosť im neurobím. :thumbsup:

Chcem sa poďakovať za slová podpory pre mňa a komisi ,vážim si to. :thumbsup: Bolo úžasné sledovať, ako tu všetci držali za jeden povraz a ukázali janikovi a Matejkovi,že nás nerozložia a prežijeme aj tento zbytočný konflikt ktorý vyvolali. :-( Všetko dobre dopadlo,tipovačka bude pokračovať a tak sa môžme venovať zase naplno KTL.:thumbsup:
I ja jsem rad ze nakonec zvitezil zdravy rozum, vecer jsem nad tim premyslel a ani usnout jsem nemohl. Dobre ze jsi si to Milosi s chladnou hlavou rozmyslel, stejne tak Wildak :good: Ted uz se muzu soustredit na novou hokejovou sezonu, jak na KTL kde doufam budeme pravidelne bodovat, tak i na samotne NHL, konecne uz i v trickach Ducks :clap: A Vsetin nesmim osidit, takze ted toho mam na sebe hokejoveho az az.
Jelikoz jsme ale v sekci KTL tak....

Pojdme na to DRACI!!!
coskoro nam zacina nova sezona, uz sa tesim a aj cely klepem, pretoze prvykrat nastupim v KTL v inom drese, ako v drese Best Bibbers :arrow: sice je pravda, ze u ozranov som ostal :oslava:
dufam, ze uvod bude za plny pocet :box:
pozeram, ze mam uvod ako hrom, od umelca ma zachranil uplne posledny zapas LA :thumbsdown:
No tie zapasy boli dost divoke, ja mam tusim 6 bodov, co je velmi malo. Treba dufat, ze selly s Milosom to utiahnu za nas :smile03:
no hrozne necakane vysledky, ja ked som na to rano pozeral, som myslel, ze sa mi sniva
uplny suhlas chlapci .. total to bolo všakovake... ved boston - anaheim 2ka? no kde sme ... take však byvaju začiatky no...
teda joe, tak skvele rozohrate si to mal a takto si to pokazit :D
WildCelt píše:teda joe, tak skvele rozohrate si to mal a takto si to pokazit :D
no, staznosti treba adresovat do kalifornie ale aky by to bol debut v novom drese, zapisat sa prvym umeleckym bodom :lol3:
No v 1 deň sme získali celkom slušných 22 bodov.Najlepší z nás bol Selly, ktorý si na úvod pripísal prvé vybojované body pre tím Drexel.Dobrý úvod chlape, len tak ďalej. :oslava: Za úspech považujem aj vyhnutiu sa honoru umelec kola, ku ktorému mal blízko Joe. :wink: I keď na druhej strane taký čo to dosiahnu sú borci a u divákov neraz oblúbenejší než samotný víťazi. :D No nič je za nami len 1 deň ,treba bojovať draci. :frajer2:
Tak nakonec to nedopadlo nejhur, jen me mrzi ta Ottawa tam jsem videl remizu, ale nakonec jsem dal 1 :bitka3: Celkove takovy prumer, nektere tymy dopadly este hur. No ale bratr me nastval, mel vic bodu jak ja :D
PS: By me zajimalo kdo jeste dal 2ku na Anaheim :)
Selly dnes plný zásah 4body a dokonca ešte väčší úspech si dosiahol, porazil brata.Vidím,že to,že sem došiel, bude mať na náš tím i teba osobne pozitivný vplyv, budeš bojovať ako drak,aby si ťa doma nedoberal. :D :oslava: Joe dnes si si pripísal 2 body,ktoré znamenajú 1 tvôj bodový zásah za Drexel. :oslava: Kajo zatipoval takticky a poistil remízy,ktoré síce dnes nevyšli,ale bol to chytrý ťah,ktorý v dalších kolách môže tím zachrániť od pohromy. :thumbsup:

Dnes bude 13 zápasov,čo môže dosť zamiešať poradím ,tak sa pokúsme vyťažiť z neho čo najviac bodov,aby sme nenaberali postupne na súperov veľkú stratu a nemuseli to v závere doháňať. :smile03:
No aspon tej jednej remize som veril, ale co hlavne,ze mame 6 bodov z 8. A ked nic, bodujem aspon v umelcoch :clap:
Vcera bylo malo zapasu a vysla mi taktika, ze serie se musi prerusit :D Dnes to bude o necem jinem tak preju vsem Drakum presne tipy :good: COME on DRAGONS!!!
dnes snad sa nebudem pohybovat na hrane umelcenia a riadne to odpalim :oslava:
pozeram, ze dnes mi tiez nevysla taktika na prekvapenia, sice 2 ixy som chytil, ale je to puhych 10 bodov, snad ostatni clenovia budu na tom lepsie.

pome dragons :box: :oslava:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS