Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no vcerajsi vysledok je teda bieda, keby sme nemali skveleho exa tak sme nahrati :x :x .....s tym Fearom nieco asi bude, vravel mi, ze ide pochytat kopec bodov, a ako dopadol, no nic vzchopme sa este na tie posledne kola, aby sme za 2. kolo aspon par bodikov mali, nieze to bude 0 :!: :!: :!:

Inak exo vyborna robota, snad zajtra zopakujes skvely vykon, a porazime steelerov GL vsetkym do tejto noci :wink:
TT taky dělá bannery :-D
Díky The Thrasher i ostatní za nabídku musíme se ještě poradit. :wink:
Jdeme do finiše 2.kola tak věřím,že se nám podaří urvat ještě nějaký bod.
Zápasy jsou nyní hodně o štěstí tak snad se ho na nás vylije alespoň kýbl :D

!!! Bojovat Draci Bojovat !!!
Exo: uz sa s nikym nerad ohladom bannerov, v kratkej dobe bude banner predstaveny, kedze Mike mal pravdu, ze taky tym ako je DD by nemal byt bez bannera a ulahci to pracu aj samotnemu Wildakovi, banner je inak uzasny, mne samotnemu a to uz sme vystriedali hromadu bannerov paci prave tento najviac.
Za jeho zrod sa musim podakovat The Thrasherovi :good:
Díky Šéfe :D Doufám,že si nešetřil eurama!! Nyní v NHL frčí nové dresy tak věřím,že se vytáhnou i draci s novým bannerem. :cool:
excelent píše:Díky Šéfe :D Doufám,že si nešetřil eurama!! Nyní v NHL frčí nové dresy tak věřím,že se vytáhnou i draci s novým bannerem. :cool:
Tak tomu ver Jirko :D len samotnemu vyrobcovi som ponukol za jeho tvorbu cirka 1 mil. Eur :lol: k tomu naklady s prepravou, ubytovanim samotneho TT :lol: ale vyplatilo sa a to som este odmietol zaplatit cirka 500 000 eur :lol: za pismo kazdeho z členov a číslo kazdeho z clenov, radsej Vam to samotny majitel pan Krupp da na vyplatnej paske ako odmenu :lol2:
Ps: ako vidim, Tybycek ma s bannerom do podpisu problem, asi nezaplatil nasmu majitelovi za IMG :lol3:
:good: Ty nový bannery vypadaj dobre :good:
Jsou super :cool: nikdo nás nepřehlédne :D soupeřům jistě nahánějí hrůzu !!!
Je to Dračí peklo - síla,oheň a strašný řev :yahoo: :yahoo:

:!: Do Boje Draci :!: dnes poslední šance 2.kola !!
pohladne :thumbsup:
dobre svietia :good:
super robotka TT,chlapi konecne mate bannery,ale vam to trvalo :D ale su :cool: :cinka:
Dakujem za Vaše nazory chlapi :D
Kedze zacina 3 kolo nasej jedinecnej KTLKy bolo uz asi aj nacase s vyrobou bannerov, kedze sa mi zda, ze od zaciatku sezony nemali jej clenovia tento jedinecny unikat :D
Exo to krasne napisal, hotovy basnik z neho je :cool:
Takze chlapi, do dalsich bojov sa našim sloganom stava: sila, ohen a strašny rev :!:
pekne banneriky :thumbsup: ale na nase nemaju ;)
petrik píše:pekne banneriky :thumbsup: ale na nase nemaju ;)
Jasne jasne, kazdemu sa paci najviac ten v ktorom time posobi a ktoreho bannery su pre neho posvatne :lol2: pre nas je posvetny prave tento nás , je tak Exo? ty mi das hadam za pravdu :lol2:
Dnesna noc vysla konecne aj nasej novej posile Rozikovi, ktoreho skvele doplnal Exo, a o bod sme porazili B Steelerov za co Vam patri vdaka chlapi, len skoda, tych horsich vzajomnych zápasov pri rovnakom pocte bodov.
petrik píše:pekne banneriky :thumbsup: ale na nase nemaju ;)
Mě ty vaše přijdou takový suchý, ale to je věc osobního vkusu :super:
The Thrasher píše:
petrik píše:pekne banneriky :thumbsup: ale na nase nemaju ;)
Mě ty vaše přijdou takový suchý, ale to je věc osobního vkusu :super:
presne tak, je to vec osobneho vkusu.
mne sa nepacia moc precackane alebo prilis mnohofarebne kompozicie. napr. na novych banneroch Kentovcov je na moj vkus prilis vela farieb co sa navzajom biju :P
na nasom banneri sa mi paci ze je jednoduchy, je tam vsetko co treba a prakticky iba v 2 dominantnych farbach
Majitel Krupp rozhodol, ze platy na 3 kolo budu nasledujuce

Fear (GM) 1 mil. Euro
Excelent 1,5 mil. Euro
Tybycek 500 000 Euro
Rozik 250 000 Euro

plus premia za 1 miesto v 3 kole 5 mil. Euro
premia do 3 miesta 3 mil. Euro

Upozornujem, ze tie platy sa tykaju len pre 3 kolo a nie na celu sezonu ako tomu bolo v minulosti uvadzane

Feri Struhanka - vyslany redaktor
fuu
pan majitel zacal setrit asik co :D ..
taketo platy to ani v nasej extralige by za take nehrali :biglol:
maro píše:fuu
pan majitel zacal setrit asik co :D ..
taketo platy to ani v nasej extralige by za take nehrali :biglol:
uwekrupp@post.sk :lol2: tu máš mail, spytaj sa ho, co ti odpovie :razzi:
To sa Vám marečku u Vás može len snívať však :lol2:
(tie platy su uvadzane na 25 kol co je mesacny cyklus a nie celosezonny)
A dalsia vec, financna kriza postihla cele Slovensko a aj tym Drakov :hmm: :|
nieco ti posuskam :biglol:
ja mam o nieco viac ako vsetci vasi tipercekova na kolecko..
ale psssst pred ostatnymi byyckami :D
Derryl píše:Majitel Krupp rozhodol, ze platy na 3 kolo budu nasledujuce

Fear (GM) 1 mil. Euro
Excelent 1,5 mil. Euro
Tybycek 500 000 Euro
Rozik 250 000 Euro

plus premia za 1 miesto v 3 kole 5 mil. Euro
premia do 3 miesta 3 mil. Euro

Upozornujem, ze tie platy sa tykaju len pre 3 kolo a nie na celu sezonu ako tomu bolo v minulosti uvadzane

Feri Struhanka - vyslany redaktor
Financna kriza asi dolahla aj na majitela Kruppa :eek2: kedze ja s derryl sme mavali niekolko nasobne vyssie platy ako vsetci 4 sucastni tiperi dokopy :lol: :lol:
Sakra dneska v té americe začali brzo :nasraty: nestihl jsem dva mače...Obrázek
Boston pomaličky otáča zápas, dúfam, že už to nepustia a zapíšeme 1 :smile03:
ivan23 píše:Boston pomaličky otáča zápas, dúfam, že už to nepustia a zapíšeme 1 :smile03:
Nechcem sa ťa nejako dotknuť Ivan, ale čo ma spolocne to, ze Boston pomalicky otaca zápas s nasou temou :!:

Co sa tyka DD: Exo, stava sa, aj mna to prekvapilo, ze dnes sa 3 zápasy hraju pre europana vo vynikajucom case.
Takze zelam Vám vsetkym v time skvele vykrocenie do 3 kola, aby sme mali minimalne dvoch tiperov v prvej desiatke, ked tomu tak bude, bude aj nas tim uspesny :!:
Jedinečna stávkova kancelaria Zrnkovica, sidliaca vo Vyčapoch Opatovce :D zverejnila pred zaciatkom 3 kola Kurzy na jednotlive tímy

http://www.drexeldragons.wbl.sk/Zaujmav ... KTLky.html nech sa páči :yes:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS