Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

zasa len poslabsi vysledok, keby sme mali dvaja z timu aspon 8 bodov ako selly, nie len on sam. ale dnes to treba urvat do bo*a konecne uz :!:
Joe S. píše:zasa len poslabsi vysledok, keby sme mali dvaja z timu aspon 8 bodov ako selly, nie len on sam. ale dnes to treba urvat do bo*a konecne uz :!:
My sa potrebujeme chytiť v dni ako je dnes,ked je na rade veľa zápasov,tam sa láme chlieb.A aby konečne zabrali 2 ľudia,nie vždy maximálne 1. :bitka3: Tak ako píšeš Joe. Zatiaľ nám ani 1 x takýto deň ,nevyšiel poriadne.Tak snád už konečne zaberieme,už to do kelu musíme zlomiť a poriadne zabodovať.Poďme draci do boja,je to v našich silách, len potrebujeme aby sa nám šťastie zase neobrátilo chrbtom. :box: :box:
jj panove zatial to nejde..tradicne timi sa trapia..ale netreba zyfat . Mame nejake tie skusenosti, takze by nas takyto zaciatok nemal nejak polozit :) .
Furt se drzime tak na hrane bodovanych mist, zatimco ve 2.konferenci by jsme byli tak treti, ctvrti :) Ale co uz, konkurence je velka, je treba dnes poradne zabodovat, ikdyz me tyto dny moc nejdou :-( Milosi taky jsem si vsiml, ze tem tradicnim esum se moc nedari, brachovi se naopak az do dneska darilo, mel 50% uspesnost, kdyby se mu pocitaly ty body z 1.dne tak me utre jak nic :D
Snad se k nam dnes obrati stesticko celem, klidne at jsem umelec, kdyz date do kupy nejakych 35 bodu :oslava: Tak i tak to ale zapiju, dnes je u nas hodova, poradaji to sportovci a ja mam byt za barem prodavat koralku :lol2: Kdo budete mit cestu kolem, stavte se na poldeci :frajer2:
Dean píše:Pozri ako sa trápia okrem nás aj exo,arek,Wild,maro,tvôj brat :wink:
a kto povedal, ze sa trapim :dup: ta to je taktika :D a la silent assasin
WildCelt píše:
Dean píše:Pozri ako sa trápia okrem nás aj exo,arek,Wild,maro,tvôj brat :wink:
a kto povedal, ze sa trapim :dup: ta to je taktika :D a la silent assasin
no niečo na tom bude Wildo. :D U mňa a mojich kolegov je ten recept rovnaký na zabudnutie zo slabých výkonov v úvodnom kole, ako u teba ako vidím :oslava: :lol: po 5 pive a 3 poháriku slivovice(či inej dobroty :oslava: ) je KTL a naše výkony v nej ,to posledné čo nás trápi. :D :frajer2:
maro píše:jj panove zatial to nejde..tradicne timi sa trapia..ale netreba zyfat . Mame nejake tie skusenosti, takze by nas takyto zaciatok nemal nejak polozit :) .
presne ako hovoríš maro. :good: Náš čas príde,skúsenosti sú veľké a slabší začiatok nás určite nepoloží , ale vyburcuje do dalších kôl, naše výkony budú mať stúpajúcu tendenciu a tvrdo sa pobijeme o čo najlepší výsledok v novej sezóne KTL. :frajer2:
slivovica, brrrrr... od nej kerujem ruky het :-D
No tak dnes bolo dosť prekvapujúcich výsledkov a tak som zedavý, ako to zamieša výsledkami.Ale vidím to na taký priemer, ako všetky doterajšie naše výsledky. :-( My sme získali 24 bodov.Kajo získal 12 bodov :thumbsup: ,ja 12 bodov,Joe 6 bodov a Selly 6 bodov. :-( Myslím,že žiadna sláva to nebude ani dnes.Skôr naopak. :-(
ked som videl tie vysledky, az ma striaslo, ze to ani pocitat nejdem, ale pozeram, ze uz si to spocital za nas.

boa, forma kde si??? :sad2:
Je to bida, hlavne z moji strany :thumbsdown: Asi mam tu vec znamou z NHL - syndrom 2.sezony :lol: :bitka3:
ja viem ako sa citite, ale vedzte, ze sa mozete este horsie :D
WildCelt píše:ja viem ako sa citite, ale vedzte, ze sa mozete este horsie :D
ale nevrav Wildo,tú našu obľúbenú krčmu u 7 horolezcov, vari idú zavrieť? :D :lol2: To by bola tvrdá rana pre náš tím,to máš pravdu. :D
kua karcmu milos nespominaj, prave som dosiel z pofutbaloveho a predtipovacieho sustredenia z Y :)
dufam, ze sa to odzrkadli na vysledkoch rano :-P
Dnes som si po 1 x odkedy tipujem KTL prial, aby som sa stal umelcom kola. :D No ako všetko v tomto kole, nevyšlo to o 1 gól. :-( Ked jazdci prehrali a my sme všetci mali natipovanú ich výhru a LA vyhrali v Dallase, čím získal Joe 2 body a kajo a Joe mali natipovanú remízu na posledný duel EDM-VAN a dlho to tak aj vyzeralo,že to tak skončí,v tom prípade by sme získali 8 bodov pre tím ,čo by bol veľmi slušný výsledok.Takže som si prial, nech to tak dopadne a ja a Selly sa staneme umelcami kola, ale tímu by to prinieslo prospech, tak prečo nie Selly nie? :wink: No nestalo sa a ja,Selly a Joe sme získali 2 body ,čo sú 4 body pre tím a umelcom sa stal kajo. :-( A to je zase priemerný výsledok. :beee: Asi to prekliatie v 1 kole nezlomíme,tak sa pokúsme aspoň vybojovať nejaký bodík do celkového hodnotenia,strata není veľká a dúfam,že sa nám to podarí.Draci bojovať,body sú na dosah. :wink:
No zas umelec :biglol: ...a to vraj podla toho, co som si precital v teme Vancouveru kosatky aj vyrovnali, ale sekundu po uplynuti hracej doby :-(

Nevadi, rozhodne sa v sobotu :cinka:
Presne jak rikas Milosi, bohuzel ja skoro vzdycky neco trefim, ale zatim malo :D Takze jsem na tom spatne jak v tabulce jednotlivcu tak i v tabulce umelcu. Na to je takove ceske prislovi... ani ryba, ani rak
Kuwa jak me to sere, ja jsem pocital ze budeme na spi*i a zatim se furt pizlame nekde na hrane bodu :-( Chce to uz konecne trochu stesti... no spis poradnou kopu :modlenie:
chlopi sorry ze som za vcera nenatipoval, ale mal som technicke problemy, nechcel mi ist ani za boha internet na intraku :-( :-(
Joe S. píše:chlopi sorry ze som za vcera nenatipoval, ale mal som technicke problemy, nechcel mi ist ani za boha internet na intraku :-( :-(
stane sa. :wink: Našťastie boli v hre len 3 duely, tak to zas tak moc veľká strata nebola.Dôležité dni prichádzajú v tieto dni a vrchol bude v sobotu.A tu sa ukáže ako na tom sme a akú perspektívu má tento tím , do budúcich kôl. :box:
kajo, Joe dnes uz i my musime konecne zabrat :wawe: :povzbudzovanie: a nespolehat se jen na Milosa, ktery to jako spravny GM tahne :thumbsup:
Jinac dnes se potvrdily me vcerejsi slova, umelec nebudu ale neco poradne trefit tak to ani ho...
Selly, to je pravda, zatial v tom Milosa nechavame sameho. :oops: ...ale ja ani za boa neviem ako mam tipovat. Ked skusam prekvapenia, vychadza to podla papierovych predpokladov a naopak. Mozno si zacnem hadzat kockou..verim, ze aj ta by to "odtipovala" lepsie ako ja :lol2:
Chalani to,že ma v tom teraz nechávate samého je v pohode,jen škoda,že sa nedarí tímu. :-( Budúce kolo budete rada na vás ,ja som sa teraz dosť unavil, :lol: tak vytiahnem obľúbené kreslo,vytiahnem aj fajku a vínko so slivovičkou, budem vás z toho kresla zozadu dirigovať a vyhadzovať si z kopýtka :D :lol2: Kedže budete robiť 3, tímu by to malo veľmi dobre prospievavať,takže ked sa to osvedčí, necháme to ako tímovú taktiku , do konca sezony. :D :wink:
len tu slivovicku nahradit niecim inym a robit obcerstvenie nam ostatnym :D
To už ani nemá cenu komentovať. :cry: :-( Toto kolo je stratené,treba ho dohrať so cťou a dôkladne sa pripraviť na daľšie, kde už musíme zabrať,takto to daľej nemôže ísť.Ak nezaberieme ani v 2 kole, bude to už veľmi zlé a naše vyhliadky na postup do play off ,sa budú postupne zhoršovať,i keď pravdu povediac s takouto formou, by sme tam aj tak nemali čo hľadať. :-( Verím,že je v našich silách a schopnostiach to zmeniť, len musíme poriadne zabrať,mať kus šťastia a som presvedčený,že sa nám podarí doterajší vývoj KTL, otočiť na na pozitívnejšiu stranu veci,než doteraz. :wink:
uz by sa mali v tej nhl spamatat, vsak toto neni mozne, ako hraju, ale dnes boli od nas aj horsie timy ,taki spiders :D
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS