Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

to je sranda ako neuspechy v KTL znechucuju vsetkych, ze sa vzdavaju funkcii a koncia a pod :D viac su useri znechuteni z neuspechov ako poteseni z uspechov :hehe: :hroza:

neboj kajo, to prejde, ved to je tipovanie, ako citam, milos si v tom uz urobil jasno, ja myslim, ze tiez a verim, ze aj ty budes mat coskoro

a raz to mozno vyjde aj nam :giggle:
Ale DD boli 2x v rade najlepší tím našej konferencie to určite nie je náhoda, pri takej dlhodobej súťaži, tipovať pol roka každý den čo najlepšie aby si vybojovali lepšieho fleka do PO a v oboch ročníkoch si zahrali len 1 sériu aj to dosť krátku 6 a 7 zápasov, tak to je až moc kruté a nespravodlivé, BOH neexistuje ! aj ked síce teraz si 2 výhry vymodlili :hmm: .


Ale je naozaj zaujímavé ako to pomaly všetci balia, Wildák ked si ešte ty robil vyhodnotenie, a boli všetky tie štatistiky, ankety, články, rozhovory a stránka KTL fungovala tak to ludí bavilo určite viac a tipérov len pribúdalo, už som myslel že budeme mať 30 tímov ako v NHL, ale potom začal obrat, nikto už nemá na nič čas aj tie hecovačky medzi tímami sa vytrácajú, napr. RD boli túto sezonu "mrtvy" tím... proste už to nie je taká zábava, aspoň premňa, a tiež som už rozmýšlal že skončím po tejto sezone... myslím že budúcu sezonu budeme radi aj za 16 kompletných tímov (bez FB,KH a WC..) v 1 konferencii/tabulke. Aj na komisiu išla pár krát kritika počas sezony, zrejme aj tam nastanú zmeny po sezone, tak to bude velmi zaujímavé ako bude vyzerať budúci ročník KTL, myslím že to bude klúčová sezona pre túto súťaž.
sorry za OT ale tak to je podla mňa.
Suhlasim Ohlund so vsetkym, co si napisal. A ako jediny snad si dokazal byt empaticky, co sa tyka DD. :good:

No zvedavy budem aj ja na buducu sezonu, hlavne, ake zlozenie bude mat komisia. Rozne reci uz boli (myslim, ze minimalne petrik vravel, ze dalsi rok tam byt nechce a tusim aj cepi nieco vymyslal :hmm: ). Kazdopadne mas pravdu, ide to dole vodou :thumbsdown: Ale nie, nie je to koli tebe (ako si pisal, ze ked robil vyhodnotenia wild, ze to malo ine grady). Praveze sa ti chcem podakovat za skvelo odvedenu pracu pocas celeho roka :poklona2: :klobuk-dole: Neviem, ci napriklad ja by som mal tolko trpezlivosti :thumbsup:
este aj TF odisiel z HF, ci nebodaj to planuje riadit z azylu :D
no bohuzial ohlund to vystihol. :-( Buduca sezona bude pre zivot KTL zrejme klucova, pretoze v komisii ale aj v tipovani si dava prestavku par skusenych borcov. Keby odisiel este aj kajo, ci Dean, tak to by uz bolo fakt na chuja :thumbsdown: Na druhej strane dostanu prilezitost v komisii nejaki novacikovia a mozno prinesu nove napady. Budeme musiet poriadne zamakat, aby buduca sezona za nieco stala. Ja do toho idem, KTL si zasluzi fungovat nadalej :yes:
Presne ako hovoríš arek :good: nový ludia v komisii či v tipovaní môžu priniesť nové nápady,nové vetry,čo nakoniec bude na prospech celého HF i KTL a ja verím,že to spoločne posuniete dalej,aby pomaly pre niektorých ludí možno klesajúcu úroven KTL, znovu oživili a prilákali aj nových ludí do nej. :good: Práve ty si zárukou ,že KTL bude fungovať minimálne budúcu sezónu, ktorá bude možno klučová pre dalšie fungovanie KTL , ako ste tu už spomenuli,obdivujem tú energiu i zápal ktorý ťa ženie stále dopredu a držím palce aby ste spolu s chalanmi či už v komisii či tipérmi ten prelomový rok zvládli a dali KTL perspektívu aj do dalších sezón. :cinka: :wave:
fuha tu sa jake tazke off-topic temy preberaju... :D
ak sa podari dat dokopy niekolko zanietenych ludi s dostatkom volneho casu co to budu mat cele pod palcom tak o buducnost KTL nemam obavy... a wildo nam dokonca svojho casu ukazal ze to teoreticky moze zvladnut niekto aj sam ak je to dostatocny manik... :D (no offence, to bol kompliment ;) )
velkou otazkou ale zostava kolko teamov sa buduceho rocnika zucastni... stale viac a viac tradicnych stalic v KTL postupne konci a novej kvalitnej krvi je ako safranu :thumbsdown: toto je podla mna vacsi problem ohladom dalsej existencie ako to ze niektori clenovia komisie sa budu musiet vymenit

no a kedze sa mi uz dcera prebudza, nateraz koncim :D
Selly8 píše:
kajo píše: KTL tymto dnom pre mna skoncila, neviem, ci by som nasiel dostatok chuti aj do buducej sezony.
Ted to vidim uplne stejne, ale verim ze behem nasledujiciho pulroku najdu motivaci do dalsi sezony...
myslím, že tá motivácia tu bude, však konečne treba vyhrať trofej a s týmito pocitmi sa stretávam už 4. rok po skončení v PO, najtragickejšie som to bral asi ale z postu GM, keď som nemal ďalej síl pokračovať. I keď túto sezónu tie moje pocity boli miernené tým, že sú iné starosti, ale každopádne o rok už musíme :box: :box: :box:
WildCelt píše:este aj TF odisiel z HF, ci nebodaj to planuje riadit z azylu :D

už sa vrátil z exilu v tibete :hehe: :hehe: :hehe:


Ale darmo, je to tak, každý je sklamaný z každého neúspechu a potom treba kus času na to, aby to prešlo, no času bude teraz dosť.

I keď ja považujem niekedy za neúspech aj také veci, ktoré by iní brali všetkými desiatimi :hroza:
Už sme v podstate traja pod zmluvou, už len Lukas a sme ready pre next season :box:

:wave: :wave: :wave:

:fan: DREXEL DRAGONS :fan:
Lukas nejako otala, asi chce vyjednat lepsiu zmluvu :-P :dup:
zjavne :lol2:


a aj arek otáľa so zverejnením rozhovoru :doh:
Nejako som si nevšimol, že už sa podpisujú zmluvy. :D
Hlavne, ze si uz podpisal :wave:

Tak uz moze zacat priprava :frajer2:
Tak uz mame aj clanok s najnovsou akviziciou http://ktl.hokejforum.com/index.php/roz ... el-dragons" onclick="window.open(this.href);return false; :wave:

Nevedel som, ze sa nieco take pecie, ale dobra praca pani :good:
Tak uz mame aj clanok s najnovsou akviziciou http://ktl.hokejforum.com/index.php/roz ... el-dragons" onclick="window.open(this.href);return false; :wave:

Nevedel som, ze sa nieco take pecie, ale dobra praca pani :good:
edit: samozrejme az na tu odpoved, kde Steven nevedel kto je GM :dup: :D
kajo píše:Tak uz mame aj clanok s najnovsou akviziciou http://ktl.hokejforum.com/index.php/roz ... el-dragons" onclick="window.open(this.href);return false; :wave:

Nevedel som, ze sa nieco take pecie, ale dobra praca pani :good:
edit: samozrejme az na tu odpoved, kde Steven nevedel kto je GM :dup: :D
Tým trochu zabil, ale tak je tu nový :lol2: nevie, ako to funguje v lepšej konferencii :sarcasm:

Ja to mal v hlave od začiatku a ako komisár musím vykazovať nejakú aktivitu :lol2: nieže opozícia Avery a Cooke to kritizovala, že nič nerobím :sarcasm:
Alebo slovami mitcha, "najlepsej lige" :sarcasm:

Inak som spokojny so zlozenim tohto timu, aspon co sa individualnej casti tyka- minuly rocnik sme v tejto tabulke skoncili 2, 5, 16 a 36 :wave: (keby sa nehralo PO, len tabulkova cast, tak nemame uz kde tie sosky davat :sarcasm: )
Ogari at se vam dari , preju vse nej :!: Aston Villa vzdy zustame ve vasich srdcich :D Kazdopadne rad vzpominam na minule sezony, byli jsme supr tym , ale chtel jsem jit dal :wink: Go GO allltime dragon
:lol: :lol: :lol: :lol: jedného Villana nahrádza druhý :lol3:
vyskúšame tento rok Elite Trophy?
Skúste. Aspoň si navyknete na prehry
ThrashersFan píše:Skúste. Aspoň si navyknete na prehry
:blabla: :blabla: :blabla:

na prehry s kým? s tímami, ktoré nie sú súčasťou súťaže?
Ja som za..uvidime, ako sa vyjadri Lukas a Steven.
Ja som tiež za.
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS