Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Joe S. píše:dnes vyhrať a porazíme aj maďarské pyžamá :jupi: :power:
Karma is a bitch :razzi:
Pekna strata hned v prvom kole :hanba: idem tipovat posledny, nieco treba zmenit :!:
uz po prvom dni sa u vas ta nepostupova trojka celkom vyrazne ukazuje... som zvedavy ktory z tych troch timov si s tym ako poradi :hmm:
do konca 1. kola je este 9 dni a uz zajtra to moze byt vsetko inak
petrik píše:uz po prvom dni sa u vas ta nepostupova trojka celkom vyrazne ukazuje... som zvedavy ktory z tych troch timov si s tym ako poradi :hmm:
do konca 1. kola je este 9 dni a uz zajtra to moze byt vsetko inak
10bodov na druheho nie je malo, ale za tych 9 dni sa to ukrojit da..len ide o to, ci sa nam to aj podari :neviem:
Dosť som tie tipy obmenil, keď som videl, že tipujem posledný. Malo to presne opačný efekt ako som chcel. :slap: .
No dnes ako keby sa ani nehralo...

Dnes sa zacina uz od 21:00 tak pozor na to :!:
ku*va pi*a luft, čo to má byť :nervy2:
petrik píše:uz po prvom dni sa u vas ta nepostupova trojka celkom vyrazne ukazuje... som zvedavy ktory z tych troch timov si s tym ako poradi :hmm:
do konca 1. kola je este 9 dni a uz zajtra to moze byt vsetko inak
ošklbaná kura :a_von: za ten tvoj bodový systém ti obsekať i krídla i hnáty :protest:
Lukas a Redy paradne vykony a jedine na Knights sme ukrojili 2 :censored: body :nechutne:
ja keď som videl tie výsledky, som myslel, že máme po sezóne
vsetci po 7 :scare: ale bodik na Knights dole, no je to malo :hmm:
Dnesna noc je podla mna boom or bust, ked sa pozeram na nase tipy. Bud to stiahneme na nejake 3-4 body, alebo nam superi nechutne odskocia :nervozny:
kajo píše:Dnesna noc je podla mna boom or bust, ked sa pozeram na nase tipy. Bud to stiahneme na nejake 3-4 body, alebo nam superi nechutne odskocia :nervozny:
čuduješ sa? :panika: hráme to už na jednu kartu

a vopred ťa upozorňujem na moje zajtrajšie tipy :sarcasm:
Oddnes by sme mali zaviesť nový spôsob tipovania :arrow: nevieš, čo dať? Tak si predstav, žee si :andy: a čo by asi dal on. A podľa toho tipuj dnes je prototypový deň, ak sa osvedčí, tak treba stále ísť podľa toho
predstavit si ze som :andy: ? tak to radsej nepostupit ! :psst:
kajo píše:predstavit si ze som :andy: ? tak to radsej nepostupit ! :psst:
:andy: radí, že máme dávať samé jednotky :giggle:
takze by som sa obmedzil na 0 a 2 :hmm: :lol2:
kajo píše:takze by som sa obmedzil na 0 a 2 :hmm: :lol2:
:lol2: ale niečo na dedovej teórii bude :sarcasm:
Ja jsem jen napsal, jak to je. Klidne si to muzes za prvni 4 dny zkontrolovat :neviem:
Shit, ani bod na Knights :?

6 bodov na dedkov, a 2 na futbalistov a evil nás nespasia :panika:
Joe S. píše:Shit, ani bod na Knights :?

6 bodov na dedkov, a 2 na futbalistov a evil nás nespasia :panika:
ale apon ste nestratili :jn:
Lukas :cool:
tabulka not so :cool:
V sranda konferencii by sme boli bod na PO a 5 bodov na druhe miesto :!: :nechutne: :grc:
nič neychádza :?
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS