Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak ta vitam joe medzi drakmi. Zase spolu.. :D
kajo píše:Tak ta vitam joe medzi drakmi. Zase spolu.. :D
no len tuto sezonu snad nebude len pri ciastkovych uspechoch
Tak vitej Vrchni Pijaku u nas :) U Bibbers si jen chlastal, zato tu budes furt po draku :lol2: No vyber si :oslava:
no tak tomuto so hovori z dazda pod odkvap :D
snad sa bude dat zvladat aj tipovanie popri tom vsetkom :lol2:
Selly napsal:

Tak tak uz se akcicku poradne tesim a trnkovica bude, jak uz jsem Milosovi slibil. Ale to ze me Svolco delal ridice je pekna kravina, sak ten byl namazany 2x tak jak ja

No Selly tu trnkovicu ,dúfam ešte donesieš. :) Zatiaľ si ju slúbil, ale ešte nedoniesol. :D Máš malý restík. :D :lol2: Teraz sa budete ty,kajo a Joe snažiť zoznámiť s mestom a miestnymi pamiatkami.Len kto z vás bude triezvy na to aby šoféroval pri tých vašich poznávacich jazdách po meste som veľmi zvedavý. Ked už švolco tu není a bude to musieť byť niekto z vás.:D 1 z vás sa bude musieť asi vždy obetovať za kolegov.Len či sa ten 1 vždy nájde. :wink:
milos, ja este vodicak len robim, ja mozem :oslava:
Joe S. píše:milos, ja este vodicak len robim, ja mozem :oslava:
aha supr správa, tebe nebudú mať čo vziať. :D :lol2: Tak dohodnuté, šoféra im budeš robiť ty. :) Myslím že kolegovia budú len radi však Selly a kajo? :lol2:
no ak sa nebudu bat, ked sa nadrbem :oslava: a pokial viem, zatial nie som rusnak, tak by to nemuselo dobre dopadnut :cinka:
fuha, joe, pekne :oslava:
A toto urcite potešilo aj jedneho z najuspesnejsich tiperov historie KTLky teda Kajča :good: (prichod Joeika :lol: )
Dean bude mat co robit ustrazit tie nocne vyjazdy hlavne Sellyho a Joe.
Všetka ťarcha tak ostane na velkej hviezde kajovi, ktoreho podla dostupnych informacii GM musel poriadne zaplatiť a bude suverenne patrit k najlepsie zarabajucim tiperom celej KTLKy, vsak priznaj sa Dean , povedz širokej verejnosti kolko si zapytal :lol2:
Pod 10 melonov :lol2: ani nešiel, k tomu, poršátko, minimalne raz do tyzdna navsteva bordela v Tereze :lol2: a predplatné časopisu Playboy na jeden cely rok :lol:
Derryl píše:prichod Joeika :lol:
teraz len zistit, ako toto šéf myslel :D
No vsak vsetko prezradzat nemusis derryl :D

A to som z timu BB isiel rovno na odvykacku, ale sa mi zda, ze z DD ma budu odvadzat kopytami napred :lol3:
Ja budu ridit jen raz za rok a to na slovenske narodni povstani. Jsem prece kolega a kamarad, tak aby jste se mohli ogari z poza reky Moravy poradne nadrbat :lol2:
nic moc bannery teda,přijdou mi moc jednoduché...jediné co se mi na tom banneru líbí je font nicku,ale každý má jiný vkus...

a když už bych si měl vybrat který banner používat jako hlavní tak bych si vybral ten druhý,
banner je hlavně od toho aby v něm bylo logo týmu ne?proč si teda nedáte jako logo týmu toho draka s hokejkou? :?
.:Mike:. píše:nic moc bannery teda,přijdou mi moc jednoduché...jediné co se mi na tom banneru líbí je font nicku,ale každý má jiný vkus...
Tady se víceméně shodneme :)
The Thrasher píše:
.:Mike:. píše:nic moc bannery teda,přijdou mi moc jednoduché...jediné co se mi na tom banneru líbí je font nicku,ale každý má jiný vkus...
Tady se víceméně shodneme :)
Takze ako napisal mike, kazdy ma iny vkus...a hlavne je, ze sa pacia clenom DD. To, ze nevyhrame sutaz o najkrajsi banner KTL nas netrapi. My ideme po inej trofeji :-P
kajo píše:Takze ako napisal mike, kazdy ma iny vkus...a hlavne je, ze sa pacia clenom DD. To, ze nevyhrame sutaz o najkrajsi banner KTL nas netrapi. My ideme po inej trofeji :-P
To je takys pravda :yes:
kajo píše: Takze ako napisal mike, kazdy ma iny vkus...a hlavne je, ze sa pacia clenom DD. To, ze nevyhrame sutaz o najkrajsi banner KTL nas netrapi. My ideme po inej trofeji :-P
ale kajo, to ste mali teda ostat v kente :good:
Takže dnes som podpísal 1 zmluvu za tím Drexel na sezónu 2009/2010 a dostal ju Joe S. na 2 kolá. :thumbsup: Takže vitaj Joe oficiálne v našom teraz už spoločnom tíme ,dúfam že sa ti tu bude páčiť,dobre si s nami budeš rozumieť a spoločnými silami sa pobijeme o čo najlepší výsledok pre Drexel , v budúcej sezone. :thumbsup:

Kajo a Selly vy majte ešte trocha trpezlivosti, na vás príde rada v utorok. :wink:
selly je FA, FC predsa zanikli, takze nik nema na neho prava
WildCelt píše:selly je FA, FC predsa zanikli, takze nik nema na neho prava
Aha díky WildCelt. :thumbsup: Som si myslel ,že práva na tipérov FC získal Army Men, kedže je to v podstate akoby ten istý tím i GM, akurát so zmeneným názvom. :wink:
OK Takže už podpísal zmluvu aj naša veľká posila spoza rieky Morava Selly 8. Stal sa 2 tipérom ktorý oficiálne podpísal smlouvu s tímom Drexel, čím sme zároveň splnili podmienky pre zisk licencie do novej sezóny KTL. :thumbsup: Selly vítej v tímu Drexel, verím,že budeš veľkou posilou ako po tipérskej stránke, tak aj kolegiálnej a už teraz sa tešíme na spoločné záťahy po baroch a diskotékach v nočných žúrkach po skončení duelov v KTL. :D
WildCelt píše:selly je FA, FC predsa zanikli, takze nik nema na neho prava
Kolikrát mám opakovat že FC formálně nezanikli, ale přejmenovali se na Army Men... :roll:
TT ale podla pravidiel KTL to je obnovenie timu Army Men a nie premenovanie FC na AM.
arek píše:TT ale podla pravidiel KTL to je obnovenie timu Army Men a nie premenovanie FC na AM.
V době kdy se tak stalo platilo nějaké pravidlo o zákazu změny názvu? Já si nevzpomínám že by něco takového bylo :eek2:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS