Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Ja sa radšej dopredu ospravedlním, keby som nejakú dobu tu nebol.Moja babička mala v piatok doma nehodu a zlomila si ruku.Veľmi sa bojí nemocníc ,takže po ošetrení ju pustili domov.Bola predtým dosť nachladnutá, takže organizmus mala veľmi zoslabnutý.Bohužiaľ ,stav sa veľmi zhoršuje, je apatická, vôbec neje, stále pospáva a už moc nereaguje ani na ľudí okolo.Bojíme sa toho najhoršieho.Takže neviem teraz povedať, ako sa to bude dalej vyvíjať, takže tu zrejme nejaký čas nebudem.Až sa to nejako vyvinie, tak sa ozvem.
Milos76: samozrejme chápem, to su nepríjemne veci, ktoré narušia pohodu človeka.
Za celý tím Drexel Dragons aj v mene vsetkych jeho tiperov v tíme želám aby sa to co najskor dalo do poriadku a aby sa Tvoja babička z toho čo najskor dostala.
a mna si kde vinechal? a ostatnich HF karov ved vsetci zajedneho jeden za vsetkich ne??? :o :)
C :bitka3: :bitka3: el by som sa spytat majitela Uweho..ci planuje v buducnosti kupit svojim hracom nove hokejky..
lebo to s tymi palankami co stale proti nam hraju su skor ako golfisti nez hokejisti :D :D :D :D
tak po dlhej dobe sa musim ozvat aj ja :D stvrtym tiperom sa stane tybycek. Uz na fore tipoval ale nikdy nie vo vyraznejsiom time tak by som mu rad dal sancu ja takze timto by som ho chcel aj zaroven privitat a mozem prehlasit ze sme konecne kompletny a pripraveny na sezonu :box:
dakujem za privitanie a dufam ze prispejem k prvenstvu dobrymi tipmi
Zdravím tě Tybycek a vítám nového spoluhráče :rocker:

Přípravy na novou sezonu vrcholí a důležitý krok byl učiněn !! Máme kompletní tým !!

Vážení spoluhráči jdeme na to !!!

V sobotu to vypukne na ostro proto všem přeji hodně štěstí a hromadu podpory od našich fanoušků což budeme určitě potřebovat vrchovatou mírou.Věřím,že Derryl nám bude velkou oporou a na jeho povzbuzování z VIP lože se velmi těším :champions:



!!! DO TOHO Obrázek DREXEL DRAGONS !!!
No tak som už späť.Operácia zlomenej ruky mojej babičky dopadla dobre, takže som sa mohol vrátiť včas na zahájenie sezóny a v dobrej nálade. :thumbsup: Ďakujem Derrylovi a medikovi za slová podpory, akurát som nemal čas na net, takže vám ďakujem takto dodatočne. Díky chalani. :good: :good:

Prišiel som až dnes z Jihlavy a vidím, že fearovi sa podarilo získať 4 člena týmu Tybyčeka. :clap: :clap: Som rád, že sme už komplet a môžme sa pustiť do boja v plnom počte.Týmto Tybyčeka vítam v týme, verím, že sa mu tu bude páčiť a spoločnými silami dotiahneme Drexel tam, kam svojou tradíciou patrí, medzi najlepšie týmy KTL. :thumbsup: :thumbsup:
Miloši rozjeď to hned ze začátku naplno !!! Spoléhám na tebe !!! Ty vole já mám blbý začátky tak to dávej na první flek !!! :rocker: Ty a fear jste první lajna to je jasný a já s Tybyckem to jistíme !!! Tybycek by mohl být černý kůň týmu a překvapit tím,že uhádne všechny výsledky :ejha: to by se konkurence pos :censored:
Prostě hoši zabereme od prvního kola a řežem to :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :plus: :box:
Excelent pokúsim sa.Bude dôležité sa chytiť hneď od začiatku, aby sme nemuseli do poslednej chvíle bojovať o play off, ako som to zažil v minulej sezóne či už v Drexel ,či Blue Fleyers.Také nervy, si rád odpustím. :wink:
Chlopi :oslava: chcem Vam vsetkym vyjadrit obrovsku podporu v novej sezone, ako vraví Milos, treba zachytit zaciatok, aby neboli zbytocne obavy v strede sezony o playoff, ste tam traja skuseni borci a jeden talentovany novacik, cize vsetky predpoklady na play off tam rozhodne sú a vo vyradovacke sa dostat co najdalej, teda az do sameho finale a tam zvitaziť! :box:
Kedze Exo nema dobre začiatky :( treba to vsetko hrat na kapitana Feara a Milosa, Exo to bude kryt zo zadu a Tybycek bude vsetky utocne akcie supera nicit uz v jeho zárodku :lol2: :D
to Derryl doufám,že ve VIP loži nebudeš chybět ani na jednom našem mači !! :lol2: A popožeň Feri Strúhanku nějak váznou jeho reportáže z naší přípravy :arrow: Obrázek makáme až z nás lije.
No ale ako sa zdá, zatiaľ nás ani GM Fear ani čestný prezident Derryl , oficiálne neprihlásili do tipovačky KTL.Aby to neskončilo tak, že budeme vyškrtnutý už na začiatku súťaže a nenastúpime na štart.To by bol rýchly koniec sezóny. :lol: :lol2:
milos76 píše:No ale ako sa zdá, zatiaľ nás ani GM Fear ani čestný prezident Derryl , oficiálne neprihlásili do tipovačky KTL.Aby to neskončilo tak, že budeme vyškrtnutý už na začiatku súťaže a nenastúpime na štart.To by bol rýchly koniec sezóny. :lol: :lol2:
Bohužial, toto ja Miloši na starosti nemam, toto treba adresovat GMovi a pokial na to zabudne, bude mastna pokuta :bitka3: pre náš tím, treba mu napr. aj na ICQ dať vedieť, popripade mu to mozem spomenut aj ja.
napiste do topicu PRIHLASKY TIMOV vase zlozenie aj so zmluvami, prosim, aby som si vas mohol hodit do vyhodnoteni, tim treba prihlasit, aby som vedel ci s nim mam ratat alebo nie, musi sa prihlasit pred startom 1. kola, pocas kola uz bude neskoro, takze najneskor zajtra o 16:00, lebo potom vas budeme ratat az od 2. kola :!:
veru prihlaste sa, bez tradicneho rivala by nemala sutaz tie spravne grady :bitka3:
Zdravim tim Drexel,pisem sem lebo vam chcem popriat do novej sezony ktora zacne zajtra to najlepsie mozne umiestnenie ake len bude vo vasich silach.Aj ked ja uz som clenom FireBirds,tento tim ma stale v mojom srdci 1.miesto,je to tim v ktorom som zacinal,vyrastal a dozrel :D Urcite budem vase vykony pocas sezony sledovat a fandit vam.Zvlast Feara ako 3.GM v historii ako sa ujme kapitanskej pasky.Dufam ze dovedie Dragons dalej ako ja a ziska nejake uspechy.Milos a Exo to su stary harcovnici a co to uz v time odtipovali.Takze este raz Dragons zelam vam len uspechy....
Díky Chester,uděláme vše proto,aby jsme to zvládli co nejlépe.Konkurence je letos opravdu vydatná a určitě se ještě zvedne.Také ti přeji hodně štěstí v nové sezoně. :good:
Ďakujem Chester za prianie úspechov Drexel, do novej sezóny.Verím, že sa bude dariť aj tebe v týme FireBirds a dostanete sa ďaleko.Bolo by skvelé stretnúť sa vo finále, boli by to supr zápasy a fanúšikovia Drexel, by mali veľmi ťažké sa rozhodnúť medzi sympatiami k nám ako svôjmu týmu a tak obľúbenej hviezde KTL a Drexel ako si ty. :thumbsup:


No dnes nám tipovačka začína naostro.Tak dúfam ,že sa nám štart vydarí a budeme sa pohybovať medzi najlepšími týmami KTL. :wink:
No tak chlapy dnes zaciname dufam ze do noveho kola vstupime tou spravnou nohou a budeme bojovat az do konca takze do toho.
p.s. vdaka chester :wink:
Niečo neskutočné a famozne v podaní nováčika Tybečeka :ejha: hned v 1 zápase sa uviedol excelentnym vykonom, zaznamenal hatrick :cool: a 2A a domáci usporiadatelia už lovili šiltovky z ladu :D
Miloš podal priemerny vykon 2 bodov a myslou este niekde na dovolenke boli Fear a exo, ktorí tak ako predpovedali mnohi odbornici potrebuje pár zapasov, aby sa dostal do toho spravneho rytmu :(
Majitel Uwe Krupp zverejnil platove podmienky nasich borcov, ktore tak ako po minule roky nie su utajene.
Fear 5,5 mil. Euro
Excelent 5 mil. Euro
milos76 4,5 mil. Euro
Tybeček 1 mil. Euro - nováčikovský kontrakt

Snad Vás to čil príjme k lepšim vykonom :D chlapi
Na nejaku tu jachtičku by to asi aj bolo :lol:
Derryl,majitel Krupp sa volako viac ulakomil ako po minule sezony,ked sme tam boli my dvaja nemyslis ? :D predsa len nase platy boli o nieco vyssie :roll: Krupp setri kasu alebo co ? :eek2:

P.S : Derryl pokial sa nemylim to je Tybycek nie Tybecek :lol: :lol: :lol:
Tiež chcem zagratulovať Tybyčekovi, k včerajšiemu supr zásahu.Klobúk dolu, úvod ako hrom. :clap: :clap: Ja som podal v prvom dni priemerný výkon ,ale body som získal z toho správneho zápasu, takže som v podstate spokojný.

No dnes je odveta, tak verím, že zabojujeme ako tým a znovu nejaké body pozbierame. :thumbsup:
No tak Rangers vyhrali dnes aj 2 zápas a tým som opäť získal aspoň 2 body, ak by 2 zápas nevyšiel.Ale verím, že Pens dnes Ottawu porazia, takže by tých bodíkov, mohlo byť o niečo viac. :thumbsup:


Chester:Ano Krupp šetrí peniaze, kvôli krátkodobému výpadku sponzorov, ktorý odskočili po tvojom a Derrylovom odchode a tvojom vyhlásení, že rozpúšťaš tým Drexel.Ale po ukľudnení situácie ich presvedčil, aby podpísali nové zmluvy, že aj tak má tento tým perspektívu.Preto podpísal s nami zmluvy iba na 1 kolo s tým, že po ňom, stabilizácii klubu a dosadení nových členov vedenia do funkcíí , tie zmluvy budú lukratívnejšie.Časť ušetrených penazí za toto 1 kolo, investoval do mládeže, na výchovu nových talentov a časť si dal do zálohy pre prípad ,že by niekto z nás po tomto kole chcel odísť, aby mu zbylo dosť voľných peňazí do platového stropu, oproti iným GM ,na zisk kvalitného tipéra.
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS