Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

si istil vzadu nepredvídané výsledky? :lol2:
9. DREXEL DRAGONS
:rofl: :razzi:
arek píše:9. DREXEL DRAGONS
:rofl: :razzi:
pockaj pockaj, nesmej sa, oni su posledni v tej podla nich lepsej konferencii :thumbsup:
v tej podla nich slabsej by boli jedenasty :rofl: :rofl:
Na konci plieska bic pani, na konci...
http://ktl.hokejforum.com/index.php/sta ... -1012-2020" onclick="window.open(this.href);return false;

:box:
pozerám, že na moje defenzívne výkony sa nehrabe ani Marty Brodeur v časoch najväčšej slávy :lol2:

A súperi z BA sa smejú, ale nie je umenie byť prvý, ale je umenie potom prvého vyradiť :jn:
Joe S. píše:pozerám, že na moje defenzívne výkony sa nehrabe ani Marty Brodeur v časoch najväčšej slávy :lol2:

A súperi z BA sa smejú, ale nie je umenie byť prvý, ale je umenie potom prvého vyradiť :jn:
Vzdávaš hold Steelers?
nie vdávam hold Drexel dragons pre boj v tohtoročnom PO :sarcasm:


btw. čo sú to Steelers :sok:
To je nejaká novinka, že najlepší tím sa dáva v tabuľke na (pred)posledné miesto? :hmm:
boja sa nás všetci, tak nás dávajú do úzadia :lol2:
už môžem začať tipovať normálne? :lol2:
myslím, že náskok má konkurencia dosť dobrý :giggle: :jn:
ale nám ide poslednú dobu, raz netipuje TF, potom zabudnem ja a poslednú nc kajo :nervozny: ešte lukas by to mal skompletovať ako tímový hráč :jn: :lol2:
som to privolal, i keď už nové kolo :jn:


ale teraz vážne, situácia je vážna, ba priam kritická :!: musíme začať s tým niečo robiť a hneĎ :!:
Joe S. píše:musíme začať s tým niečo robiť a hneĎ :!:
v prvom rade, by sa Lukas a kajo mali prestat venovat Haxballu :lol:
Joe S. píše:som to privolal, i keď už nové kolo :jn:


ale teraz vážne, situácia je vážna, ba priam kritická :!: musíme začať s tým niečo robiť a hneĎ :!:
:slap: :hroza: :sok: :nono:

chalani to čo tu predvádzate posledné 2 kolá a začiatok 3? :sarcasm: Budíček, treba zabojovať chalani,kým vám opäť väčšina konkurentov neutečie :box: :box:

ten Haxball vás musel pekne chytiť Lukáš a kajčo,asi tam trháte rekordy :wave: zoberte do partičky aj Joea, nech sa tu aspoň sám nad vašimi výsledkami v KTL netrápi. :jn:
co draci, bojujete o neucast v playoff? :rofl:
DD = kacice z anaheimu? mi to pride ako dobra paralela, oba timy plne hviezd najvyssej akosti a hraju :ho*no: :giggle:
Pokial viem, zatial na postupovom mieste sme :dup:

Na aku :censored: by sme mali skoncit opat prvi, aby sme zase vypadli v prvom kole? Nie, pani nebojte sa, vsetko ide podla planu :ciga:
Aj boľševici si nahovárali, že všetko ide podľa plánu. :wecker: páni!
a pome hore tabuľkou, toto kolo skončiť v TOP 4, nech ukážeme všetkým lamám, že kto je tu pán :giggle: :frajer2:
Joe S. píše:nech ukážeme všetkým lamám, že kto je tu pán :giggle: :frajer2:
vsetci vieme, kto je panom vasej konferencie :D
arek píše:
Joe S. píše:nech ukážeme všetkým lamám, že kto je tu pán :giggle: :frajer2:
vsetci vieme, kto je panom vasej konferencie :D
joeimu to mozno treba nejako specialnejsie vysvetlit... :roll: :D
Haha a uz sme stvrti po vykone noci najlepsieho GM v lige :frajer2: let the flame war begin

Petrik: tak teda ideme si po vas :cert:
petrik píše:
arek píše:
Joe S. píše:nech ukážeme všetkým lamám, že kto je tu pán :giggle: :frajer2:
vsetci vieme, kto je panom vasej konferencie :D
joeimu to mozno treba nejako specialnejsie vysvetlit... :roll: :D

čo môj treba vysvetliť? dve noci zaberieme trochu a už sme v TOP 4 :jn:
Joe S. píše:čo môj treba vysvetliť? dve noci zaberieme trochu a už sme v TOP 4 :jn:
wooow, top 4, normalne som z toho padol na zadok... kiez by sme sa tam aj my aspon raz dostali... :jn:
kajo píše:Petrik: tak teda ideme si po vas :cert:
a este po nas tak vysoko vobec dovidite? sice to je fuk, ked pojdete stale smerom hore tak nemozete zabludit... tak teda vas budeme cakat... ;) :box:
citim tu prehnane sebavedomie :nono:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS