Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Joe je to pravda,ale od brata viem,že chýbalo pár sekúnd k vašej výhre,takže kľudne to mohli byť body 3. :wink: Skrátka,mali ste smolu stane sa.Držte sa chalani v tých zostávajúcich 2 dňoch, umiestnenie v 5 najlepších bude po tom zlom štarte do kola slušné.Držím palce aby vám to vyšlo. :wawe:
no par sekund a ked to chybalo nielen poslednu noc ale aj v piatok proti BA, tak to nastve :?
No poviem vám včera to bolo ťažké rozhodovanie,či zariskovať alebo hrať takticky.Dlho som nad rozhodnutím premýšlal a rozhodol som sa ked som videl,že Stellers s najväčšou pravdepodobnosťou vyhrajú a aj Army Men to mali rozohrané na výhru. :wink: Plus mali sme výhodu toho bodu navyše za zaváhanie Cibulu,ked nenatipoval 1 zápas a to bola škoda spláchnuť do :v_hajzli: ked nám to umožnil. :wink: Ked som k tomu prirátal ten pech s remízovými výsledkami ktoré v poslednej dobe máme, radšej som vsadil na vrabca v hrsti ako holuba na streche a som rád,že si s tým Joe súhlasil. :thumbsup: Ako vidíš,teraz by sme mali ... a nie 2 body a teraz v závere každý 1 bodík bude rozhodovať o konečnom postavení tímu z tohto kola :wink: .Dúfam,že sa nám tie posledné 2 dni tohto kola vydaria a postúpime ešte o nejaké to 1-2 miesta hore. :box:
Co takto urobit predstavovacku, aku mozme vidiet v teme Evil? Selly zacinas :fucker: :wawe:
no chalani tento dôležitý súboj ste prehrali. :-( coli sa objavil ako posledný z ich tímu a rozhodol o výhre Spiders. :-(
Uz vcera som tusil, ze tie zapasy mi nesadnu..ale ze az tak? Mat z tolkych zapasov len 4 body je bieda :hroza: Skoda toho, takto asi HK nedobehneme, a v podstate este ani to PO nemame iste :bitka3:
fuh koloradcan nam riadne vypalil rybnik. a ja tiez som z tych zapasov nemal dobry pocit, dal som na intuiciu a ....dopadlo to na py*u :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3:

dnes musime vyhrat aspon s korytnackami :bitka3: :bitka3: :bitka3: :hroza: :hroza: :hroza:
kajo píše:Co takto urobit predstavovacku, aku mozme vidiet v teme Evil? Selly zacinas :fucker: :wawe:
To vis ze jo :-P A navic kajo, nemuzeme brat yzymu prece jeho jedinecnost :lol2:

To nam ti hmyzolapaci ale vypalili rybnik, fsivaci :hroza:
Veď sa predstavte, aspoň sa bližšie spoznáte aj takouto cestou.
yzy19 píše:Veď sa predstavte, aspoň sa bližšie spoznáte aj takouto cestou.
k tomu iba toľko: :lol: :lol: :fucker: :fucker:
ja pojdem ako posledny pri zoznamovani :hroza:
No tolko smoly čo sme mali toto kolo, to sa už dúfam opakovať nebude a všetko zlé sme si vybrali v ňom a šťastie sa v dalšej časti sezony vráti zase k nám.Toto kolo musíme už iba so ctou dohrať a v poslednom musíme hrať ako o život :wink: Isť do toho naplné gul. ako sa hovorí.. :!: Tam sa bude lámať chlieb a verím,že tento tím je dostatočne skúsený a kvalitný na to aby nás neúspech v tomto kole rozhádzal natoľko, aby sa to prejavilo aj výsledku posledného. :wink: Tak podme draci neklesajte na duchu teraz treba zaťať zuby a zabojovať o účasť v play off. :wawe: :box:
este ale treba kusok vylepsit aktualnu poziciu v tomto kole:-D
Joe S. píše:ja pojdem ako posledny pri zoznamovani :hroza:
Joe ide o to z kolkých? :lol: Ja exibovať takouto formou na verejnosti záujem nemám a tipnem si,že ani kajčo a Selly po tom zrovna neprahnú. :smile03: Tým pádom môžeš začať ak máš chuť si na rade. :lol:
Dean píše:
Joe S. píše:ja pojdem ako posledny pri zoznamovani :hroza:
Joe ide o to z kolkých? :lol: Ja exibovať takouto formou na verejnosti záujem nemám a tipnem si,že ani kajčo a Selly po tom zrovna neprahnú. :smile03: Tým pádom môžeš začať ak máš chuť si na rade. :lol:
nemam zaujem :D len keby to GM nariadil, siel by som az ako stvrty :fucker:
Joe S. píše:este ale treba kusok vylepsit aktualnu poziciu v tomto kole:-D
no šanca na to je,nádej zomiera posledná, ale nechcem tlačiť na pílu,vždy ked sme do súboja s takouto ambíciou išli tak to dopadlo na .... :cry: Nechajme tomu voľný priebeh,podarí sa to fajn,nepodarí svet sa nezrúti,vo štvrtok si poriadne odpočinte a zapite ten neúspech :oslava: čaká nás mimoriadne dôležité posledné kolo základnej časti, v ktorom sa každé zaváhanie kruto vypomstí. Tím máme dobrý,to sme už dokázali v predchádzajúcich 2 kolách, tak ideme na to, jdem souperúm ukázať ,že nie sme žiadne B. :frajer2:
6. miesto, asi nakoniec spokojnost...skoda hlupych strat, sme mohli byt pred kentami, ktorym tiez zaver chvalabohunevysiel podla predstav a vsetko je otvorene v poslednom kole :oslava:
Joe S. píše:6. miesto, asi nakoniec spokojnost...skoda hlupych strat, sme mohli byt pred kentami, ktorym tiez zaver chvalabohunevysiel podla predstav a vsetko je otvorene v poslednom kole :oslava:
tak tak není to síce žiadna sláva,ale vzhladom na to čo všetko nás stretlo v tomto kole,kolko smoly sa na nás nalepilo a ako zle sme toto kolo odštartovali myslím,že môžme byť ako tak spokojný.Len mi teraz Joe myslou znovu prelietavajú zápasy Washingtonu s Pens a hlavne ten pech ked Edmonton 1 minútu pred koncom vyrovnali, aby nakoniec ten zápas hlúpou chybou prehrali,dnes to mohlo byť veselšie.No nič,čo bolo bolo.Teraz nás čaká posledné kolo základnej časti,zaberme draci,verím,že pri troche šťastia to v tom kole poriadne rozbalíme a vybojujeme si sľubnú pozíciu pred play off. :wawe: :box:
Tak tak, treba se vyhecovat na posledni kolo a jeste se pokusit poprat o celkove 1.misto :) Nebude to sice nic lehkeho, ale kdyz odezeneme tu potvoru smulu do HK tak se nam to podari :lol2:
Dean píše: tak tak není to síce žiadna sláva,ale vzhladom na to čo všetko nás stretlo v tomto kole,kolko smoly sa na nás nalepilo a ako zle sme toto kolo odštartovali myslím,že môžme byť ako tak spokojný.Len mi teraz Joe myslou znovu prelietavajú zápasy Washingtonu s Pens a hlavne ten pech ked Edmonton 1 minútu pred koncom vyrovnali, aby nakoniec ten zápas hlúpou chybou prehrali,dnes to mohlo byť veselšie.No nič,čo bolo bolo.Teraz nás čaká posledné kolo základnej časti,zaberme draci,verím,že pri troche šťastia to v tom kole poriadne rozbalíme a vybojujeme si sľubnú pozíciu pred play off. :wawe: :box:
a co tak zapas PHILI-picburg, ked si flyers nechali tiez kusok pred koncom strelit gol.
kazdopadne na HK stracame len dva body, to je hratelne :-)
len aby sme nemali nahodou v prvom kole RD :modlenie:

a pozeram, ze PO uz mame prakticky iste, tak treba sa snazit len o co najlepsiu poziciu a tesit sa na ZOH a nasledne PLAY OFF KTL
no tak situácia sa vyvinula tak,že idem tipovať za Best Bibbers.Budem vám stále fandiť nech sa vám darí,ale menej ako nám.2 miesto v poslednom kole za nami, bude pekný výsledok pre vás čo poviete? :D :wink:
Diky a taky ti preju hodne uspechu v BB. 2.misto bereme v pripade, ze HK skonci tak na miste sestem :cool:
selly, v tom pripade nam staci aby HK skoncili 4. :D
Ja jsem to presne nepocital, radeji jsem si nechal odstup :lol2: Hlavne neskoncit posledni aby jsme si vubec plejof zahrali :)
tak čo chalani :box:
vyzera to na tuhy boj :wawe:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES