Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

len remíza, škoda :?
ja idiot :hroza:
asi niekomu stúpla hlava s tým bohom :jn: :lol2:
what a big win :poklona:

Lukas :poklona: :poklona:
what a big win :poklona:

Lukas :poklona: :poklona:
6. miesto :hmm: uz sa na to hned lepsie pozera..a ti pred nami tiez nemaju nejaky nedostihnutelny naskok :jn:
kajo píše:6. miesto :hmm: uz sa na to hned lepsie pozera..a ti pred nami tiez nemaju nejaky nedostihnutelny naskok :jn:
zabudol si na najdôležitejšie, kto je pod nami :sarcasm:
Skoda, Rosta nas dnes vyridil, na vetsinu tymu by to stacilo. :(
Nevadi Redy, v hre je este 18bodov, co je dost.

Ale ja to tipujem :hroza: vobec nie je vidno, ze sa v NHL pohybujem uz 18 rokov...oh wait, to nie som ja :jupi:
dnes porazte steelers :povzbudzovanie:
arek píše:dnes porazte steelers :povzbudzovanie:

Challenge ..... accomplished :good:

10:7 against kovošrot
Chlapi, vymyslel jsem zarucenou taktiku jak tohle kolo jeste vyhrajem. Pockejte vzdy az ja natipuju a potom dejte prave opaky mych tipu. Zarucuju vam, ze budete valcovat soupere za souperem!
kajo a budú aj nejaké odmeny pre najlepšieho tipéra tímu v danom kole? :hmm:

aby som vedel, či sa snažiť, alebo odpisovať Redyho tipy :sarcasm:
Redy kasli na to, to je len nahoda, ze sa ti nedari. Ono to pride same, ziadne take taktiky nebudeme skusat :nono:

Joe: zalezi, co si predstavujes pod pojmom odmena.. :neviem:
Redy píše:Chlapi, vymyslel jsem zarucenou taktiku jak tohle kolo jeste vyhrajem. Pockejte vzdy az ja natipuju a potom dejte prave opaky mych tipu. Zarucuju vam, ze budete valcovat soupere za souperem!
mohli sme to skusit :hanba: :psst:

sa mi zda, ze nam to dosrali devils, keby prehrali, tak ako pocas celeho zapasu sa zdalo, myslim, ze by sme vyhrali..
Lukas zasa chľastal? :lol2: keďže zabudol natipovať :?


nezabúdajte, že dnes sa hrá prvý zápas skoro, už o 6ej :dup:
Zase sa mi asi zdalo, že už som natipoval, a ono nie. :D :paperbag:

Pozerám že dnes tipujem ako posledný, tak som tam dal zopár blbostí. Ak to pôjde tak ako v predchádzajúcich prípadoch, budú to bodové hody. :petrik:
Lukas33 píše:Pozerám že dnes tipujem ako posledný, tak som tam dal zopár blbostí. Ak to pôjde tak ako v predchádzajúcich prípadoch, budú to bodové hody. :petrik:
A možno aj nie. :lol:
Lukas33 píše:Zase sa mi asi zdalo, že už som natipoval, a ono nie. :D :paperbag:
nevadi, aj vcera som to spominal..musel by si trafit full, aby sme nakoniec neskoncili s tym jednym bodom.

Uz by som bol najradsej, keby toto kolo plne trapenia skoncilo :?
tak Anjelov sme zvládli, ešte dobiť pečené holuby :bac:
:-P
:scare: konecne koniec kola!
:ciga:
:trim:

pozri sa radsej na celkovu tabulku :ciga:

toto kolo ale musime bezpodmienecne skoncit top3! nechcem ist do posledneho kola s nozom na krku :scare:
Konecne ta nocni mura skoncila. :giggle:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES