Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak v 1.kole play off jsme výhrou 4 - 1 na zápasy postoupily do dalších bojů KTL.Věřím,že nyní ukážeme naplno naši dračí sílu a v kompletní sestavě podáme super výkon!!

!!! DO BOJE DRACI !!!
Tak 1 kolo playoff maju Draci uspesne za sebou, kedy sa nam pomerne lahko podarilo zdolat odvekeho rivala BB, po tom ako sme hned v jeho uvode prehravali ale šnurou styroch vizazstiev po sebe sme dali odkaz aj ostatnym superom, ze Draci to na titul myslia vazne :!:
Volou a nadsenim sa podarilo aj v trojici podavat adekvatne vykony ale pozor, co stacilo na BB nemusi stacit na este dosial super neznamy, kedze stale cakame kto zavota na nas lad ci Acko Oceliarov alebo Chorches.
Je pekne, ze samotny GM timu Chorches vidi nas tim ako jasneho adepta na finale, ale chlopi, nenachajte sa tim učičíkať :lol2: pretoze to moze byt aj snaha, o podcenenie nasho supera pokial postupia.
Dolezite bude tipovat komplet, dalej aby forma vydrzala Exovi, Fearovi a Rozik zapol nie na 100 ale 120% a Tybycek sa vratil do formy zo zakladnej casti.
Pretoze tak ako odisla forma BB a boli iba sparingpartnerom uz sa nemusi opakovat.
Ale opakujem znova mate na to chlapiuz si iba pockat na nasho supera a kvalitne sa na nho pripravit, nasa arena bude isto vypredana :!:
Chlopi :good: tak nakoniec k nám zavitaju cepikovci z jeho ovečkami :D tímom Chorches´s, ktory preukazal enormnu volu, aby sa historia spred roka neopakovala a znova neboli v rozhodujucom 7 dueli vyradeny.
Porazili aj podla mnohych odbornikov jeden z tymov, ktori za posledne mesiace preukazal asi najvacsie zlepsenie zo vsetkych timov teda Oceliarske ačko.
Tiperi, su tam dlhodobo pokope, komunikacia je tam na vynikajucej urovni, maju Mitscha (debil), ktori ma nervy zo železa ako malokto z tiperov.
Uz sa mi podarilo ziskat informaciu, ze GM Cepik bude osobne strazit nasu najvacsiu hviezdu Exa :good: co sa dalo aj ocakavat, ale Exo je tak skuseny, ze urcite na nho nieco vymysli a do cierneho nejeden krat presne trafi :!:
Kedze mame vela znamych a dobre vztahy z mnohymi tipermi, ktorí uz bohuzial opustili sutaz, tak majitel Derryl sa rozhodol pozvat do VIP loze viacero znamych osobnosti, spomeniem len pár ako napr.komplet zostavu timu HK, ktorí bude patrit urcite v novej sezone k favoritom sutaze, dalej GMa timu Pivkarov Joe, GMa timu BF Baffyho, ucast prislubili aj GM timu SC ixo a GM timu BA arek cize aj fanuskovia sa mozu tesit na velke osobnosti, pocas prestavok bude autogramiada :!:
Ostatni ako napr. Chester, s ktorym ma Derryl vynikajuce nadstandartne vztahy sa zucastnit nemoze, kedze uz chystaju taktiku na čmeliakov.
No Derryl,jsi plný optimismu,ale ve 20:45 jsme tipovali za náš tým jen dva :-O mám z toho už nyní hrůzu,aby to tak neostalo až do půlnoci Obrázek jsou to tedy nervíčky někdy.....Obrázek
excelent píše:No Derryl,jsi plný optimismu,ale ve 20:45 jsme tipovali za náš tým jen dva :-O mám z toho už nyní hrůzu,aby to tak neostalo až do půlnoci Obrázek jsou to tedy nervíčky někdy.....Obrázek
Oni si zas myslia, ze este maju volno, ja ich fakt zabijem :lol2: :bitka3:
Pretoze aj v trojici by bolo nemozne porazit cepikovcov a ked som to pisal v jednej teme ci topicu, ze tybo uz 4 krat netipoval, ci sa ot neda riesit lebo je hanbou a zacina ma to fakt jedovat, tiperi su to kvalitny a na tom trvam ved samotny fear zbiera body jedna radost a tybo bol v zakladnej casti objav sezony pomaly, lenze su to bordelari co je na skodu :beee:
Ale v tomto je to tak..ste najhorsie nedisciplinovanii :yes: :yes:
Oslabeni,ale získali jsme důležitý bod !!! Vše zařídil vynikající Rozik :cool: který trefil 6 zápasů ze 7 a rozhodl duel v náš prospěch.!! Famozní výkon !!
Fear trochu brnkal na nervi fanouškům,ale potom nasadil soupeři závěrečné KO což definitivně rozhodlo v náš prospěch!!
Byl to první zápas 2.kola play off tak nelze soupeře podcenit a tvrdě nastoupit do dalšího střetnutí :box:

!!! Hodně štěstí DRACI !!!
1. zapas ste chlopi zvladli aj ked iba v trojici.
Chvalabohu, ze v tomto 1 hracom dni sme mali velku hviezdu asi celej KTLky zo vsetkych posobiacich timo, nepredpokladam, ze by jednotlivec ziskal viac ako 13 b.
A ako pise Exo, uhadnut 6 zo 7 matchov NHLky je fenomenalne :!:
Rozik, patri ti obrovska :poklona: a velka vdaka k zisku doleziteho prveho bodu.
Exo a ty pozor na cepiho, lebo prvy duel sa mu podarilo uspesne ta ubranit a tvoje body Draci potrebuju ako sol.
Fear na poslednu chvilu dorazil, kedze znova žuroval :oslava: :beee: v hoteli Plaza :lol2:
Nepaci sa mi, ale pocinanie Tybyceka a som sklamany, ze opat nenatipoval, kedze posledny 5 duel z Pivkarmi absolvoval a tak som po 4 kolach z BB kedy sa nedostavil cakal ze tim bude komplet.

2 duel sa onedlho blizi chlopi a vyhodu domaceho prostredia pred fantastickymi fanusikmi treba zurocit do uspesneho konca, aby sme mali potrebny naskok pred dlhou cestou k cepikovcom.
Rozik spolieham sa na tvoju formu v 1. zapase, exov takticky vykon okoreneny jednym z najvyssich poctov bodov zo vsetkych timov a fearovu hru do tela okoreneny aj :box: ktori nasi fanuskovia miluju a priam sa v tom vyzivaju a Tybyckove dorazenie na tento duel :!:
Chlopi, mate na to, treba ziskat dolezity druhy bod prave dnes :!:

Neda mi nespomenut ani par VIP hostov, ako napr. Sellyho, ktori pocas celeho duelu enormne fandil Drakom a vypil neskutovne mnozstvo alkoholu a v 3. tretine ho musela odniest zachranka na vyplach žaludka :lol2:
Ale uz je v poriadku a na druhy duel odkazuje svojmu GMovi Milosovi, uz sa tak neztrieskam :lol:
Derryl srdecne pozyva vsetkych VIP hostov, ktori sa zucastnili aj na 1.zapase a podarilo sa mu presvedcit aj janika aby uvolnil Chestera, kedze Ohnivaci hraju az o styri hodiny neskor :!:
ale Derryl musel pekne zobrat aby som povolil :D snad sa Chesto nenadycha alkoholovych vyparov a bude fit a snad aj motivovany dobrym vykonom ktory bude moct sledovat :D
Tak dnes už máme ve značném časovém předstihu natipováno všichni :yes:

:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
:povzbudzovanie: :fan: :povzbudzovanie: :fan: :povzbudzovanie: :wawe:
:povzbudzovanie: DREXEL DRAGONS :povzbudzovanie: :box: :povzbudzovanie:
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
:povzbudzovanie: :groupwave: :povzbudzovanie:
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie:
Derryl Ty by jsi mel byt spisovatel anebo novinar :cool: Nejhorsi je ze se mi to vcera stalo doopravdy, teda az na ten vyplach zaludku :lol:
Selly8 píše:Derryl Ty by jsi mel byt spisovatel anebo novinar :cool: Nejhorsi je ze se mi to vcera stalo doopravdy, teda az na ten vyplach zaludku :lol:
to jo Derryl je skvelý spisovatel .Často sú to zaujímavé a pútavé poviedky.Velmi dobre sa to číta ,častokrát sa pritom dobre zabavím. :D :lol2: Mohol by vydať z toho celú knihu -Derrylova kniha bájok a povestí z KTL. :D :thumbsup: Myslím, že by nadšených čitatelov určite našla a Derryl by sa pred fanúšikmi musel ukrývat doopravdy. :thumbsup: :oslava:

Selly mne sa to isté stalo vo štvrtok s kamarátmi.Dnes vyrážame opäť na jednu akciu, kamarát má 30 rokov do jedného podniku a asi si ten stav bezvedomia zopakujeme.To už k oslave narodenín akosi patrí. :razzi: Akurát teda ja to nepokladám za zlé.Proste si radi dáme občas dobrého vínka, piva prípadne to zmiešame a dobre sa zabavíme.Hned je život veselší. :oslava:
Takze na druhy duel sa uz nevie dockat ani konecne kompletna DD supiska co by malo (dufam) zavazit, pretoze nie hocikomu by sa podaril taky husarsky kusom v trojici tipovat a nakoniec aj vyhravat :!:
Priznavam, ze som Jančimu ponukol sud plneho piva, aby pustil Chestyho do VIP loze, aspon vidite ako si Derryl vazi :D starych znamych.
Janciho by som bol tiez zavolal, ale on vzdy cele 4 hodiny pred zapasom medituje a hlada pokoj v duši :)
Milos: mozes si to dovolit v terajsej situacii uz bez stresov z KTL diania ale nabuduci rok sa ti to asi predlzi a do play off pojdete.
presne tak a pri tom pocuvam aj piesen s rovnakym titulom
ale rad pridem na zapas ked nas ty bude cakat na dalsieho supera :clap:
:lol: :lol: :lol: no janci toto si pekne zabil s tym songom ale preco nie pred zapasom to urcite pomoze a namotivuje :clap:
jj mier a pokoj to je nase kredo s canesom ktori to pochitil na tych seansach a meditaciach na ktore chodi k velkemu majstrovi (nebudem menovat ale videli te zvieracieho detektiva 2 :D )
no dnes na staré miesta som sa vrátil aj ja, so spolumajitelmi tímu.Kajo zatial nedorazil, akurát poslal pohladnicu z Bronxu, kde si vyhadzuje z kopýtka s tamojšími kráskami a doprovod mu robí miestny klan čiernych Panterov. :thumbsup: Čiže nedorazí ani na dnešný duel, ani na zajtrajšiu rozlúčkovú párty so sezonou u nás v bare Angelika, ktorú sme kvôli týmto 2 zápasom a pozvaniu od Derryla, odložili na zajtra. :thumbsup: Všetko už je nachystané takže verím, že párty bude skvelá a dobre sa na nej zabavíme.Ale do odletu na Kanárske ostrovy, by sa mal vrátiť kajo späť. :wink: Pozvali nás do mesta okrem teba Derryl za čo ti dakujem moji kamaráti z čias pôsobenia v DD.Prišli sme do mesta okolo obeda a navštívili miestne pamiatky,kino,hrad a skončili v bare, kde sme spolu s tebou a Chesterom strávili kopec príjemných chvíl s miestnymi kočkami a utratili kopec penazí.Bolo fajn zaspomínat si na staré časy a strávit príjemný den so starými kamarátmi. :thumbsup: Ak ešte do začiatku zápasu budeme vládat stát na nohách ,dopravia nás limuzíny ktoré pre nás zabezpečil Derryl na zápas, kde si pozrieme 2 diel napínavého duelu medzi DD a tímom cepíkovcov a po nom nás Derryl pozval na párty do klubu Tereza, na zoznámenie sa s miestnymi kráskami o ktorých práci sme počuli vela dobrého.No a na druhý den sa lietadlami DD a Kentu prepravíme k nám na rozlúčkovú párty k nám.Učasť potvrdili všetci pozvaný Derryl,arek,maro ,Baffy,Alex,dado a mnohé dalšie významné osoby KTL .... a i Chester ktorého janík uvolnil za taxu ktorú má pevne stanovenú za uvolnenenie tipérov počas play off- sud piva, poslali sme mu ježka od nášho sponzora http://www.pivovar-jihlava.cz/ . :frajer2: :good:
kua chlopi ale ak mi opijete chesta a my kvoli tomu prehrame tak vas nakopem do p.dele :lol:
neboj janci ja mam objednane len nealkoholicke pivo :lol2: nemozem pit predsa mam zapas :yes: takze vo mne je rozhodnutie pevne,horsie bude urcite odolat tuto snahe a usiliu Derryla a Milosa aby som si predsa len pripil s nimi :lol: a ak ma zlomia a pripijem si tak potom bude pruser jak hovado a budem mat co robit aby som sa dostal vobec na nas zapas :eek2: Derryl ma vsak ubezpecil ze hned po konci zapasu mam objednany special drakov ktory ma prepravi okamzite do FB Phoenix Areny,takze uvodne rozkorculovanie by som mal urcite stihnut :wink:
janik píše:jj mier a pokoj to je nase kredo s canesom ktori to pochitil na tych seansach a meditaciach na ktore chodi k velkemu majstrovi (nebudem menovat ale videli te zvieracieho detektiva 2 :D )
no janik meditácie su dobrá a prospešná vec ked tomu človek verí,vie to a robí to naplno. :wink: Ale dosť pri nich vyschne v hrdle. :D :lol: 1 Sud piva od Derryla,1 sud odo mna, to by ten smäd mohlo uhasiť :) .Len aby to nakoniec nedopadlo tak, že Chester sa vráti v poriadku na zápas, ale ty a canes sa opijete pod obraz boží a nedostavíte sa na duel ,prípade prileziete po 4. :lol3: :oslava:
Ano :D Janciho oblubena uz od jeho detstva, mimochodom jeho oblubena spevacka Janka :D
A ako som sa dozvedel, ked FB postupia do finale tesne pred zápasom sa postavi na lad Janka a zaspieva jeho oblubenu melodiu: pokoj v duši :D
Takze tim Ohnivakov ma o to vacsiu motivaciu porazit marov tim.
A este nieco, Janka je velmi draha a tak ma Janci poprosil, pokial sa dostanu do finale pravdaze, aby som 25% zafinancoval zo svojho vrecka, ja som suhlasil :lol2: kedze na finale KTLky pasujem ine timy :lol: sori ohnivaci :razzi:
Chesty uz dorazil do Dragons areny a zatial odolava pokuseniu Milosa o alkohol :lol2: ten zjavne fandi asi viacej timu MB a tak vysiel z touto taktikou opit Chestyminatora :D uvidime ci sa mu to podari :oslava: mi vsetci budeme neskor pozorne mapovat Chestyho hru.
Ja som Chestymu slubil, ze tesne po nasom zapase ho dopravim sukromnym lietadlom v ktorom tak rad aj nas majitel Krupp sa dopravuje na nase zápasy.
Myslim, ze nebude zápcha :lol2: a keby bola, tak ma Janci asi zabije :lol:
si si to u mna pokaslal, jak ze na finale tipujes ine timy??? ved uz na zaciatku sezony si dal nas ako naj favoritov :evil:
Derryl píše:Ano :D Janciho oblubena uz od jeho detstva, mimochodom jeho oblubena spevacka Janka :D
A ako som sa dozvedel, ked FB postupia do finale tesne pred zápasom sa postavi na lad Janka a zaspieva jeho oblubenu melodiu: pokoj v duši
A este nieco, Janka je velmi draha a tak ma Janci poprosil, pokial sa dostanu do finale pravdaze, aby som 25% zafinancoval zo svojho vrecka, ja som suhlasil :lol2:
Chesty uz dorazil do Dragons areny a zatial odolava pokuseniu Milosa o alkohol :lol2: ten zjavne fandi asi viacej timu MB a tak vysiel z touto taktikou opit Chestyminatora :D uvidime ci sa mu to podari :oslava: mi vsetci budeme neskor pozorne mapovat Chestyho hru.
Od teba to tiež chcel janík Derryl.? :D Ja som mu slubil to isté.Janík je šikovný vyjednávač a ako vidím, aj šikovný obchodník. :wink: Ak podobnú zmluvu uzavrie eštes 2 ludmi, tak bude mať Janku zadara. :D :lol2:

No Derryl je zaujímavé ako to chceš hodiť na mna, ale kedže som na duel dorazil až tak v polovici zápasu ,kedže skôr nás nepustili kamaráti z čias pôsobenia DD a mali sme čo robiť po peknej žurke, aby sme sa vôbec dokázali udržať na nohách, tak Chesty dosť ťažko mohol odolávať mojim pokušeniam o jeho opitie. Naviac my nefandíme žiadnemu tímu , len sa chodíme na zápasy zabaviť,navštíviť kamarátov,vyhodiť si s nimi z kopýtka a vidieť atraktívne duely. :D :lol2: Janík pravda je inde. :D Verejným tajomstvom je, že v posledných týždnoch sa Derrylkovi moc nedarilo v stávkovaní a prehral dosť velkú časť z našetrených penazí, ktoré mu ešte zbyly,plus takmer každý 2 den chodil za kočkami do klubu Tereza, čo ho stálo další balík a tak ako som sa z dobre informovaných zdrojov dozvedel, pri súčasnej finančnej kríze vsadil na MB, ktorý majú dosť slušný kurz na postup nad vami a tak tomu nemohol odolať :D :lol3: .A chcel si to tým, že Chestyho opije poistiť a aj preto v tom súdku piva ktorý ti poslal nebolo pivo (čo si už medzitým iste zistil :D ) ale pravá domáca slivovica, z jeho zahrádky. :D Dúfal, že po meditácii vám vysmädne a dáte si do nosa slivovičku spolu s pivom odo mna pred duelom a opijete sa s canesom tiež. :oslava: :D A výhru bude mať v kapse. :D :fucker:Hold Derryl je stará líška, :D všetkými masťami mazaná. :D :oslava:
A to o mne vravel selly, ze som hotovy spisovatel, no staci sa mrknut na Milosove slohy :lol: a hned vieme ktora bije :D
A milos nezabudni, ze mas u mna stale sekeru :lol: ked som po teba poslal svoj sukromny autobus, bohuzial, nie pre kazdeho zbyde miesto v lietadle :lol:
Bol som odhaleny :lol2: ano, priznávam sa :lol2: , vsadil som si v stavkovej kancelarii Zrnkovica v tomto dueli na postup bykov pri kurze 2,8 :good: na ohnivakov, bol kurz 1,4.
Derrylko chápem, že si momentálne vo finanční krizi ,ale máš to popletené. :D Neviem kam si ten autobus posielal ,ale po mna určite nie. Spomínaj dalej, po koho si ho poslal.:D Už som písal vyššie, že som dorazil po vlastnej osi s lietadlom Kentu, so spolumajitelmi tímu a na letisku nás vyzdvihli kamaráti z čias môjho pôsobenia v DD a tí nám aj robili šoférov a spoločníkov na žurke vo vašom meste kde sme pochodili pamiatky,hrad ...a samozrejme skončili v bare, kde sme spomínali na staré časy. :roll: Potom nás odviezli aj na a z duelu po žúrke , do miestneho hotela.Ak máš finančnú tiesen rád ti vypomôžem, prípadne u nás cez leto môžeš brigádovať, robiť môjho osobného šoféra, momentálne máme ešte 1 miesto volné.:lol2: I ked, ked zoberiem ako si rád a často dávaš do nosa, :D neviem či je to zrovna dobrý a bezpečný nápad. :oslava: :oslava: Ale čo riskol by som to, čo by som neurobil pre kamaráta a bývalého kolegu. :D :lol2:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS