Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Zdar ogari, tak hlasim navrat ze Znojma a musim rict ze jeho historicka cast je opravdu moc pekna :thumbsup: A vino taky, ikdyz mu nerozumim :D Musim vam podekovat za prani a samozrejme i za 1.misto v tymove tabulce :wave:
Obrázek
Jee tak my hrajem s letuskama :wave: O vysledek vubec nemam obavy, Milos se bude venovat jeho oblibenym hospodam a kundickam, Ivan ho v tom ve stychu nenecha, Baffy si tez rad prihne a Fortune to sam nevytrhne :D Ocekavam nase dominantni vitezstvi :cinka:
Selly8 píše:Jee tak my hrajem s letuskama :wave: O vysledek vubec nemam obavy, Milos se bude venovat jeho oblibenym hospodam a kundickam, Ivan ho v tom ve stychu nenecha, Baffy si tez rad prihne a Fortune to sam nevytrhne :D Ocekavam nase dominantni vitezstvi :cinka:
Fakt? Tak to dnes vynechávam tréning, ale nepovedzte to GM. :D
Lukas, tak Nakoniec si ten trening ani nepotreboval :good:
kajo píše:
(Joe ja uz som dopil..chata sa vydarila, aj ked to bolo dost kratke :fnuk:)

no vsak aj mne stacilo v stredu a vo stvrtok :-D a aj som spravil vsetko co som mal na plane :-D




pozeram, ze nove kolo sme odstartovali riadnou dramou, kde som rozhodol v predlzeni :cinka: :oslava:
Miloš sa rozhodol, že vám to nakoniec pustíme, bolo by to od nás starších nefér, demotivovať vás takto na začiatku kola... :D
jasne, budete to pustat lidrovi konferencie Eagles :-DDD
No ono to bolo trochu inak.Po našom príchode do mesta sa nás hned ujal Selly,robil nám sprievodcu po tých našich starých osvedčených miestach v meste a medzi inými sme navštívili miesto pre ktoré som mal vždy velkú slabosť miestny masážny salón Tereza, pre ktorý robia tie najkrajšie dievčatá v meste :D Bola to skvelá žúrka,kopec alkoholu ,krásne dievčatá ktoré nás obletovali a plnili čo nám na očiach videli,žúrka trvala celý deň až do času, než sme išli na zápas.Všetko sa zdalo v pohode až do polovičky zápasu ,zrazu mi akosi oťaželi nohy akoby boli z olova,na chrbte akoby sa mi usadila Halina Pawlovská, nebol som schopný poriadne sa sústrediť na zápas ,zrazu fuk tma a prebral som sa až včera večer pred duelom s Falconíkmi ,ani neviem kedy sme sa vrátili domov a kto bolo to dievča u ktorého som sa na obed prebral :twisted: Musím priznať dobre ste to s nami zohrali, rovnaké zážitky mali aj ostatný členovia môjho teamu,neviem čo bolo v tom pití čo sme v tom salone konzumovali, ale bola to riadne časovaná šleha :box: ktorá zaúčinkovala poriadne a v predlžení sme boli myšlienkami všelikde inde len nie na ľade a to ste využili na vsietenie víťazného golu. :D No nič ked už nemáme body, aspon sme si pekne zažúrovali a to je niekedy cennejšie než tie suché body na konte do tabulky. :frajer2: Ať tak či tak, gratulujem k výhre. :oslava: A teším sa na odvetu u nás ,my už na vás rovnako zaujímavú kulišárnu pripravíme a to poriadnu šlehu nemusíte mať obavu :smile03: ,neostaneme nič dlžný,svoje dlhy vraciame aj s úrokami. :D :wave:
To mi ide, chlabat, ale makat na lede to nee. Ale jsem kolegialni tak jsem se obetoval do hospody. Krasne jsem navazal na stare 'dobre' tipovani v prvnich dvou kolech :D
cas ta vyhnat z karcmy :-D bo uz to je bida :-D
Toto kolo nam teda ide, hlavne ja jsem skutecna opora :lol2: :hroza: Doufam to dnes zavalime lepe, ja za chvilku padim do hospody kde mame turnaj ve fife na PS3 tak se pokusim obhajit lonsky nahodny triumf a moc se neozrat. Vecer jedeme este palit tak se musim drzet :)
jo konecne sme prerusili seriu prehier :D zachranilo nas asi vela remiz :-D
Je tu nejako podozrivo ticho. :D
no to bude asi mat suvis s tym, ze sa nam dajak podozrivo nedari :-D i ked posledne 3 dni sa nam podarilo vyhrat :)
Pani, vec sa ma tak, ze som do Vianoc v Prahe a nemam nijaky staly pristup na net. Preto som aj natipoval dopredu, vidim, ze sa velmi nedari, ale aspon Lukas a Joe v individualke zatial pekne vykony :thumbsup: . Vazne ma sere ten net, ale bohuzial..tak teda vela stastia :wave:
no a ja som uz dva raz toto kolo zabudol natipovat :hroza: hanba mi, treba menej sa venovat skole
Me nic rozumneho nenapadalo tak jsem radeji mlcel :D Jsem myslel ze se nam vubec nedari, ale kdyz jsem se podival na tabulku jednotlivcu tak jste vsichni 3 v TOP 30 a Lukas dokonce na vrcholu :-O :cool: Me to jaksi nejde, ale na svou alespon malou obhajobu musim rict ze nekolikrat tipuju posledni a ridim se podle toho co jeste nemate natipovane, napr. i jako dnes. Tak jsem to mohl mit za 6 a jako tym jsme mohli mit o 2 body vic, snad nebudou chybet. Ono s trochou stesti muzeme byt jeste treti, coz by byl v tomhle kole supr vysledek :wink:

PS: Dnes je to hosi na vas, malinko jsem pokryl haluze tak vy dejte podle nejlepsiho tiperskeho uvazeni, vlastne uz jen ty Luky, Joe i kajo uz to tam napraskali :)
Nakonec 3.misto coz si myslim je parada :cool: Kdyz budeme pokracovat ve 2.pulce zakladni casti jako v te prvni tak o nas tym nemam strach. A to mame jeste velke rezervy podle me, ja urcite :D
Gratulujem po 4 kolách ste tiež na priebežne 1 mieste,mám z vás a vašich výsledkov velkú radosť. :clap:

Kajčo gratulujem,vedieš si ako GM skvelo,1 sezona a hned nominácia do All Stars,klobúk dolu. :clap:
Selly8 píše:Nakonec 3.misto coz si myslim je parada :cool: Kdyz budeme pokracovat ve 2.pulce zakladni casti jako v te prvni tak o nas tym nemam strach. A to mame jeste velke rezervy podle me, ja urcite :D

fuh ale velmi prekvapive tretie miesto, az som tomu sam rano nechcel verit, ked som to rano videl.

a teraz treba zasa kolo vyhrat, aby superi neboli navela :-D
trosku neskoro pisem, ale pekne ste sa vytiahli v zavere veru :good: ukážkovo
Joe S. píše:
fuh ale velmi prekvapive tretie miesto, az som tomu sam rano nechcel verit, ked som to videl.
Tiež som na tú tabuľku prekvapene pozeral, že ako sme sa zrazu ocitli tak vysoko. :D
osobne som to videl na dake 5. miesto, ale tak aspon sme potvrdili celkove prve miesto vo vyrovnanej konkurencii :)
Dnes se musim pochvalit pred nastoupenou rotou, jako jediny jsem dokazal z 11ti zapasu trefit lautr :ho*no: Jednoznacne vykon noci pac to uz je obrovske umeni :hroza: :lol:
Skvely zaver kola :good: ani neviem ako sa to podarilo, ale za dva hracie dni sme poskocili o 4 priecky :cool:

Lukas :clap: ( zvysok timu zasluzi pochvalu tiez, ale jednoducho Lukyho formu treba zdoraznit :smile03: )
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG