Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Takže tím je kompletný :good: a môžeme začať bojovať (po vlaňajšej sezóne máme čo naprávať), play-off tras sa
ChlapY nezabudnite, že zajtra sa dva zápasy hrajú už o 7ej večer nášho času
Tieto skoré zápasy. :slap: Sorry, tento týždeň som behal kade tade.
Tak nech sa to neopakuje, lebo za trest si budeš musieť dať do avataru logo San Jose alebo Big Joea :lol2:
Nakonec druhe misto v tomhle vyrovnanem kole! :oslava:
Áno, je to úspech najmä po nevydarenom prvom kole, a cením si to druhé miesto o to viac, že sme ho dosiahli v nenávidenom zápasovom kole :good:

A teraz už iba vydržať v takejto forme, aby sme tento rok dosiahli niečo veľké :klobuk:
chlapy, zatiaľ super, posledný deň kola zajtra bude riadna dráma, máme len dva body náskok pred modrými analfabetmi, tak snáď to dáme :pray:

Veľa šťastia pri tipoch :frajer:

PS: kajo, ak si to všimneš, nemáš natipovaný zápas ANA-VAN, tak to skús doplniť, lebo ako vidno, každý jeden tip môže rozhodnúť o osude (a o víťazovi) tretieho kola :)
to musime dat :pray:
arek píše:
úte 20. lis 2018 13:26
to musime dat
práveže nemusíte :jn:
super chlapY, nakoniec sme to dali, super kolo v podaní všetkých :winner1: bol to veľmi zaujímavý súboj o prvú priečku v podstate celé kolo, raz sme boli na čele my, potom arekovci a nakoniec skvelým záverom sme ich opäť predbehli :super: len tak ďalej, konečne sa bude dobre pozerať na tabuľku sezóny (a to aj napriek "genitálnemu" prvému kolu)

navyše pozerám, že aj v individuále by sme mali byť všetci 4 na bodoch :thumbsup:
Parada chlapi. :klobuk:

arek boh :-D
dnes to teda bolo :lol2: také divné výsledky, že to ani veštica Elvíra by netrafila, našťastie tím falcons zabudol nastúpiť. Preto takéto víťazstvo ani neteší, síce je to proti holubom, tak sral to pes a tak im treba :hehe:

:oslava:
sorry tím, včera som to nezvládol a nenatipoval som :panika: (ale aj tak by som nemal plný počet bodov, ktorý bol nevyhnutný na výhru v súboji, lebo určite by som dával v zápase sabres kríž)

:scare:
škoda posledných dvoch dní, druhé miesto v konferencii by bolo krajšie, no najviac ma naštvali tí čaptaví dreváci z LA (mohli by zostúpiť do AHL :sarcasm: ) takto nám odjebať výhru proti Ice catom, kvôli ktorej budeme mať za tretie miesto navyše aj len delené body.

To je fakt smola, miesto priebežne prvej priečky v konferencii budeme asi až 3. :panika:
krasny darcek k Redyho narodeninam :sarcasm:
Ale inak to tam kajčo v tomto zápases nami a Redy celkove pekne sypou za zdatnej pomoci vás dvoch kolegovci :wink: a čo nevyšlo včera,vyjde v dalších kolech,Draci o sebe dajú ešte vedieť a anjelom budú zatápet až do konce ZC a i play off,ktoré obidva týmy vybojuju,držím palce vám i Evilákom :klobuk: :wink:
chlapY dnes posledný deň kola, na prvé miesto strácame tri body, tak skúsme ísť do toho naplno, PS: dnes sa začína hrať už o 18:30, tak nezabudnite tipovať
škoda, o jediný bodík to nevyšlo, ale druhé miesto je aj tak super, najmä keď v prvej polovici tohto kola to bolo také všelijaké. Play-off by sme mali mať isté :super: to už ani matematicky by sme nemali stratiť.

Zatiaľ ale veľká spokojnosť so sezónou (len nepoľaviť).

PS: Šťastné a veselé :oslava:

PS2: Veľa šťastia Redy v rámci ASG :thumbsup:
6. kolo sme začali zvoľna, ale našťastie je dlhé, stratu môžeme x-krát dobehnúť :)

A keďže máme záver roka, tak prajem celému tímu všetko dobre do ďalšieho roka :oslava:

PS: dnes sa začína 18:30, tak nezabudnite ranné zápasy natipovať
Toto kolo bolo strašné čosi, vôbec nič nám nevychádzalo, ale skoro sme urobili 4. miesto. Našťastie z predchádzajúcich kôl máme dosť veľký na play off, ktoré máme v podstate isté.

No ale ďalšie kolá musíme zabrať naplno. Tak teraz pár dní oddychu a potom hurá do boja
chlapY, dnes parádny výkon :poklona: druhý najlepší tím získal o 10 bodov menej než my :sok: Len tak ďalej :super:
No měli jsme s kajou co napravovat za ten den předtím. :oops:
Sorry chlapi...
to sa stáva, ten večer som aj ja skoro zabudol natipovať :lol2: Len pozor, nech sa to neopakuje :jn:
základná časť za nami, zajtra začína play-off, preto chlapY teraz treba ešte viac sledovať začiatky skorších zápasov, lebo vo vyraďovačke sa počíta každý bod dvakrát :!: Na úvod by nás mali čakať EI (a nesmie to byť naša konečná), takže DRACI DO TOHO :!:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO