Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

kajčo sa veľmi sympaticky rozbehol a padá mu to tam veľmi pekne,verím,že sa chytil a všetkým ukáže,že stále patrí k špičke v KTL. :clap: :clap: My další sa trochu po minulom kole trápime,ale verím,že sa z toho dostaneme a naše výkony budú mať stúpajúcu krivku v dalších dňoch tohto kola. :box: Dnes nám to konečne poriadne sadlo a znížili sme stratu na čelo tabuľky. :thumbsup: Strata není nedostižná,verím,že ak nám to v náš "obľúbený deň v sobotu" sadne a zabojujeme aj v dalšie dni tohto kola,ešte poriadne zamiešame poradím na predných priečkach tabuľky. :smile03: Tak podme chalani na to,ukážme,že sme skúsený tým a vieme sa pozbierať aj v kolách ked sa nám moc nedarí a dajme súperom pocitiť našu silu. :D :box:
No chalani dnes to nebolo zlé, celkom slušný výsledok sme dosiahli,kajčo sa postupne šplhá výkonmi hore čo ma veľmi teší :good: a udržali sme 5 stratu na čelo tabuľky a to není nič čo by sa nedalo dobehnúť. :yes:Joe a Selly zbierajú tiež veľmi cenné body,čo nám dáva slubnú perspektívu pred dalšími dnami v tomto 4 kole. :good: Pred Vianočnými sviatkami budú ešte 2 dôležité dni v pondelok a stredu, kde je na rade kopec zápasov,čo môžu dosť zamiešať poradím.Treba sa na ne poriadne pripraviť a skúsiť nazbierať čo najviac bodov,nech sa pred sviatkami dostaneme na čo najvyššie miesto. :cinka: :cinka:
No dnes to veľká sláva nebola,akosi prestali v poslednej dobe padať 0 a trochu na to doplácame.Ale veľmi pekne vyšiel tento deň kajovi :clap: ktorému to celkom slušne šlape,šplhá sa aj v individuálke hore tabuľkou a získava cenné body pre náš tým. :good: Písal som ti kajo,že je len otázka času než sa chytiš a už je to tu. :good: Sellymu chcem podakovať,že sa pokúsil pomôcť týmu taktickým tipovaním ,nevyšlo to síce, ale vážim si,že si sa na to dal. :yes: :thumbsup:Joe sa v tomto kole dosť trápi,ale nevešaj hlavu,tvoje výkony i forma pôjdu hore a verím tomu,že vybojuješ veľmi cenné body pre tým aj v tomto kole. :wink: Napriek kríze ktorou trpíme v tomto kole, sa stále držíme na veľmi slušnom mieste,tabuľka je veľmi vyrovnaná a bude ešte veľký boj o stupne víťazov a tak draci zabojujme o čo najviac bodov aj z tohto kola. :cinka:
dosli X v NHL, odisla forma :-(
a vobec timu nepomaham :bitka3: :bitka3:
Tak vám draci prajem šťastné a veselé Vianoce,bohatého Ježíška a pohodu v kruhu s najbližšimi rodinnými príslušníkmi. :yes:
Joe S. píše:dosli X v NHL, odisla forma :-(
a vobec timu nepomaham :bitka3: :bitka3:

dnes si získal Joe veľmi pekných 17 bodov,nevešaj hlavu,tvoje výkony pôjdu nahor,si dobrý tipér a ešte mockrát pomôžeš svojimi výsledkami týmu :good: spolu s mojimi 16 bodmi to dáva celkom slušných 33 bodov. :yes: Nemyslím,že to moc zamieša poradím, boli vcelku očakávané výsledky,takže tabulka sa asi moc meniť nebude,ale ked nič iné, tak sme sa vyhli prepadáku a udržali šancu na stpeň víťazov z tohto kola. :thumbsup: Selly ty si to riskol znova s X a takmer si sa stal umelcom kola. :smile03: :wink: tentoraz X moc nepadajú a oberajú akurát tipérov o body,momentálne je to až abnormálne, ako málo padajú. :-O Verím,že po sviatkoch sa to vráti k normálu. :frajer2:
Dnes to bylo celkem OK :thumbsup: Kdyz uz jsem s tema X toto kolo zacal tak uz to nejak doklepu, dalsi kolo uz budu tipovat normalne, podle sveho nejlepsiho uvazeni :) Takto totiz tymu vubec nepomaham. Je mi jasne, ze pak bude plichet jak maku :x

Vsem vam preju Statstne a Vesele, samozrejme i ostatnim uzivatelum na HF
K prianiu Stastnych a veselych Vianoc sa pripajam aj ja a ja som mal az tolko bodov? neni mozne :D
i ked boli timy, kde boli uspesnejsi, no stale sme v kontakte s celom, sice je to zatial len 5. miesto, ale 4 dni do konca, takze pome na to :clap: :clap:

aspon že Vrabce su daleko pod nami :-P
Stastne a vesele pani :smile03:

A skusme este skoncit lepsie ako 5. Take druhe miesto by som bral.
Milosi, nech sa ti v ASG dari a dobre reprezentuj nas tim. Dufam, ze ich pekne nakopete do :butt: :biglol:

Selly: dobre, ze si sa v teme ASG zdrzal, lebo to potom mohlo dopadnut akokolvek :D ...aj ked ti rozumiem.
kajo píše:Milosi, nech sa ti v ASG dari a dobre reprezentuj nas tim. Dufam, ze ich pekne nakopete do :butt: :biglol:

Selly: dobre, ze si sa v teme ASG zdrzal, lebo to potom mohlo dopadnut akokolvek :D ...aj ked ti rozumiem.
díky kajčo. :good: Pokúsim sa dobre reprezentovať náš tim, i ked ma trochu mrzí,že tam ty,Joe či Selly nie ste so mnou,bolo by hned veselšie. :) Musím priznať,že závidím trochu cepimu,či Mikeovi ,že tam budú mať svôjho "zverenca". :wink: Pre mňa ako GM tímu, by bolo oveľa radostnejšie keby ste tam so mnou,či miesto mňa, boli viacerý z vás,bolo by to znamenie,že sa vám darí, ste v našom tíme i svojimi výkonmi v sezóne spokojný a to by ma veľmi tešilo. :wink: Verte,že by som vám to doprial z celého srdca :frajer2: .No snád nabudúce,ak budem s niekým z vás,či v tom lepšom prípade zo všetkými z vás ešte v jednom tíme to vyjde. :smile03: Nemyslím si,že patrím výkonmi do ALL STARS výberu KTL ,je tu kopec lepších tipérov,vrátane vás mojich kolegov, ale ked už som tu dôveru petríka dostal, pokúsim sa nesklamať a dobre reprezentovať náš tím i konferenciu. :cinka: Dúfam,že ixovcom vyprášime kožuchy a vyhrá naša konferencia. :box: :box: I ked je to sobota a vy najlepšie viete, ako nám to v nich doteraz šlo a ako tie sobotnajšie zápasy milujeme. :roll:

Selly som aj ja rád ,že si sa zdržal,veľmi si vážim tvoje zapálenie pre tím a čo všetko si pre neho ochotný urobiť a som rád,že si členom nášho tímu :good: To samé,môžem povedať o kajovi a Joeovi čo ma veľmi teší. :yes: Lepších kolegov som si nemohol ani priať. :frajer2:
tak tak, bojuj za vitazstvo nasich, ja som aj rad, ze tam niesom, bol som tam posledne dva roky vo vybere a nedopadlo to ani v jednom pripade dobre :-(
Presne tak Milosi poradne to rozbal, drzim palce :good: Celkove ten vyber nasi konference je mi sympaticky tak doufam ze zavalite. A to ze si nezaslouzis jit na ASG :lol: :lol: Ukaz tu kupu lepsich tiperu, ja tu letos zadneho nevidim, ty jsi to zaslouzis ze vsech nejvic. A co se tyka me, kaja a Joea ze tam nejsme...prosim te co bych tam delal :lol2: za letosni vykony leda tak za trest!
A ten topic ASG :D Cekal jsem poradne perly a zarekl jsem se ze to komentovat nebudu, ale neslo jinak, predcilo to me obavy :lol2: Ja jsem asi divny, ale jak vidim podobne .... nebo nejakou totalni nespravedlnost tak to ve me vre jak v kotli. A obcas holt vybuchnu, jesteze vcera jsem jen tak malinko vypustil pary :D
No u mňa to žiadna sláva dnes nebude, remízy mi to pokafrali a to Montreal i Philka viedli už o 2 goly:bitka3: Kedže v poslednom čase takmer žiadne neboli a kolegovia ich mali dosť ,šiel som takmer bez nich, aby sme mali poistené aj výsledky bez nich.Ale hlavné je,že Baffymu to vychádza skvelo,potvrdil svoje tipérske kvality a velké skúsenosti a bude hlavnou hviezdou večera :clap: i petrík,že ho do súboja nominoval :clap: .Vyzerá to zatiaľ dobre, mali by sme po 1 x vyhrať. :wink: :wink: No a ja som snád náš tím reprezentoval dôstojne a neurobil nám hanbu :wink: .Aspoň som sa o to snažil.Uvidíme ako to dopadne nakoniec.

Selly teraz tých X ale je čo povieš?A ked sme ich potreboval ani ťuk. :bitka3:
milos, teraz by takuto dominanciu to chcelo v zavere tohto kola, nech nazbierame co najviac bodov s vyhladom co najlepsej pozicie do PO, teda najprv si zaistit postup do PO
Joe S. píše:milos, teraz by takuto dominanciu to chcelo v zavere tohto kola, nech nazbierame co najviac bodov s vyhladom co najlepsej pozicie do PO, teda najprv si zaistit postup do PO
tak tak chcelo by to,jenže to je momentálne ešte daleko.Play off teraz neriešim, momentálne je dôležité dobre dohrať toto kolo a poriadne sa pripraviť na zostávajúce 2 ,snád sa nám podarí získať čo najviac bodov z nich a začne sa nám dariť viacerým , ako tomu bolo napríklad v tom minulom kole.Jedine tak máme reálnu šancu sa do play off vôbec kvalifikovať,KTL je veľmi vyrovnaná a boj o play off bude veľmi tvrdý, až do posledného dňa 6 kola.Verím,že na to máme dobrý tím aby sme zabojovali o čo najvyššiu priečku do play off ,ale to musíme dokázať skutkami nie rečami.Dúfam,že to aj dokážeme. :box:
no dnes z tolkych zapasov je to dost biednych 13 bodov, ale ked sa to tak vezme, tak sme na svojich superov ziskali
Joe dnes si podal veľmi pekný výkon,klobúk dolu chlape. :yes: Dobre ti sekundoval Selly, tak to nedopadlo tak hrozne ako som očakával,podľa výsledkov ktoré boli dosť divoké :wink: .Mne tieto zápasy vôbec nesadli,totálne som vyhorel. :cry: Tabuľka je dosť vyrovnaná, bude to tvrdý boj až do konca o body a stupne víťazov. Tak podme draci ukážme súperom,že vieme zapnúť, ked je to najviac treba. :box:
Dnes ty vysledky prekvapily valnou vetsinu tiperu, takze ve finale ten nas vykon nebyl nejhorsi. Zaver kola bude poradne napinavy, takovy 3.flek bych urcite bral :yes: Jinak jsem mel kliku, ze se netipovalo 27.12., jsem uplne zapomnel ze je nejaka KTL po te pauze :D
jo, uz sme treti, na BB stracame bod a na prvych dalsich 5, stiahneme to za posledne dva dni? :clap: :oslava:
Joe S. píše:jo, uz sme treti, na BB stracame bod a na prvych dalsich 5, stiahneme to za posledne dva dni? :clap: :oslava:
No stále sme v hre o stupne víťazov z tohto kola, čo je potešujúca správa, len musíme zapnúť na najväčšie obrátky a snad sa šťastie na nás usmeje. :) Tak podme na to draci, dokážme súperom,že sme skúsený tým,vieme zapnúť v dôležitých chvílach na maximum a pred takýmto úkolom sa nám kolená neroztrasú. :box: :box:
Tak kolegovci kocky jsou vrženy. :wink: Natipované máme a teraz už len čakať ako to dopadne a na akom mieste skončíme toto kolo.Tak či tak myslím,že ani toto kolo nedopadne najhoršie a získame snád z neho celkom peknú kôpku bodov. :) Myslím,že sklamaný byť nemusíme, potvrdili sme stúpajúcu výkonnosť týmu. :-P Kajčo dokázal,že stále patrí k skvelým tipérom konečne aj výsledkovo a po 1 x v kole obsadí bodované miesta v individuálke,čo ma veľmi teší,forma sa mu vracia v pravý čas :thumbsup: aj ked rezervy sú stále verím,že budúce duelové kolo sa forma vráti aj Joeovi a Sellymu, ktorý si po vydarenom minulom kole dopriali trochu odpočinku a verím,že tentoraz už aj v tomto systéme kola poriadne zabojujeme a ukážeme súperom,že po slabšom začiatku sezóny, sme tu v plnej sile pripravený vybojovať si postup do play off a zamiešať aj v ňom kartami. :clap:


Takže Joe,kajo,Selly kedže je koniec starého roka, prajem vám príjemne stráveného Silvestra,veľa šťastia a zdravia v novom roku 2010 a nech je pre vás nový rok úspešný ako z tipérskej stránky ,tak hlavne v súkromnom živote,skrátka nech vám vyjde nový rok čo najlepšie a prinesie vám veľa radosti a spokojnosti vám ako i vašim rodinám. :good:
Dean píše: Joe prajem veľa zdravia v novom roku 2010
ake to je priznacne, ked dnesny vecer stravim liecenim doma, kedze predoslu noc som mal zachvaty kasla :(


ale k prianiu vsetko najlepsieho do noveho roka sa pripajam aj ja :)
Diky chlapci, taky vam vsem preju vse nej do noveho roku a at se vam splni alespon z pulky to co si prejete :)

A ted uz vypinam PC a jde se juchat :clap: :oslava:
Selly8 píše:Uz jsem ty vase uspechy videl na FB, vyborne pardi :thumbsup: Ale trosku to Milosi zamrzi, kdyz misto dresu Lakers vyhrajes triko Orlanda :D Kdybych ja tipoval basket, tak to by byla vylozena tipovacka, tomu ja totiz moc neholduju a NBA rozumim jen malinko. NHL sice jaks taks rozumim, ale letos tipuju jak nymand :bitka3: :lol2:
Selly repliku dresu Kobeho som získal práve včera, posledným zápasom v súťaži v danom mesiaci.Pekný záver starého roku. :thumbsup:



http://www.nbalive.cz/?page=clanekdetail&id=325
http://www.nbalive.cz/?page=clanekdetail&id=328
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES